2020. aasta 10 parimat Kodi ehitust – täielikult testitud ja heaks kiidetud

Kodi ehitused on eelkonfigureeritud Kodi installatsioonid. Konstruktsioon on suurepärane viis Kodi seadistamise hõlbustamiseks, laiendades samal ajal ka lisafunktsioonide ja huvitava uue kujunduse teema kaudu seda, mida saate Kodi abil teha. Ehkki saate Kodi installida peaaegu igasse seadmesse, näiteks Apple TV, Chromecast või Roku, saab Kodi ehitada ainult konkreetsetesse seadmetesse, näiteks Amazon Fire TV või TV Stick, Raspberry Pi, iPhone, Mac, Windows PC või Nvidia kilp.


kodi logo

Parim Kodi ehitab 2020

Parimad Kodi lisandmoodulid aastaks 2020 on järgmised:

 1. No Limits Magic Build
 2. BK lingid ehitavad
 3. Niidumasin ehitatakse
 4. Koletis
 5. Tombraideri ehitamine
 6. Evolutsiooni ehitamine
 7. Durex ehitada
 8. Ultima 17 ehitada
 9. Nymeria Fornite Build
 10. Max’d Mario Build

Kogu veebis on saadaval sadu Kodi lisandmoodulite versioone. Kuigi me pole neid kõiki testinud, on need mõned parimatest konstruktsioonidest, mida leiate kohandatud teemade ja valikute osas.

ERI MÄRKUS: Enamikku versioone pole Kodi kõige uuema versiooni jaoks värskendatud. Soovitame tungivalt kasutada neid konstruktsioone ainult nahkade ja kohandamisvalikute jaoks ning kustutada neist lisandmoodulid.. 

Hoiatus: Kodi ehitis võib sisaldada pahavara

Kahjuks ei saa Kodi ehituse allalaadimisel tõepoolest teada, millised lisandmoodulid või lisahoidlad saavad teie Kodi installimisel lisandmooduli alles pärast ehituse installimist. Selle tulemusel võite pahavara juhuslikult oma seadmesse installida. See juhtus ühe Kodi kasutaja ja testijaga, kes postitas selle kohta hoiatuse populaarse kolmanda osapoole Kodi Redditi foorumisse / r / Addons4Kodi. See kasutaja leidis, et ta oli installinud krüptovaluuta, mis piiras troojat, katsetades erinevaid konstruktsioone.

Reddit Kodi ehitab

Soovitame viirusetõrjeprogrammi käivitada kõigis seadmetes, mida kasutate koos Kodi-ga. Ükskõik, kas kasutate Kodi operatsioonisüsteemides Android, Windows, Linux, iOS või MacOS, on Kodi lisandmoodulitega teie süsteemile suurenenud pahavararisk. Isegi mõned populaarsed ja enim kasutatud lisad, näiteks GAIA ja Bubbles, kandis pahavara ja nakatas miljonite kasutajate teadmata nende teadmata.

Leiate, et Windowsi, Maci ja Androidi seadmete jaoks on palju kvaliteetseid ja tasuta viirusetõrjerakendusi.

Kodi ehitamise kohta

Kodi ehitatakse juba paljude Kodi lisandmoodulitega. Enamik ehitusi tuleb siiski koos ametlike ja mitteametlike lisandmoodulitega. Tutvustame Kodi ehituse seadistamise protsessi, pakkudes samas ka lihtsaid juhiseid mitteametlike lisandmoodulite eemaldamiseks. Soovimatute mitteametlike lisandmoodulite eemaldamine aitab tagada, et te ei voogu tahtmatult piraatmaterjali.

Palun teid hoiatada: Kuigi üks osa Kodi ehituse kasutamise põhjustest on uute funktsioonide ja huvitavama naha nautimine, aga ka lisandmoodulite allalaadimise ja installimise aja kokkuhoid, võite saada mitteametlikke vooge pakkuvaid pistikprogramme. Me ei esita siin loendit, mis kirjeldaks, millised lisandmoodulid on üheski neist ehitistes olemas, ning ei anna meile tunnustust ega soovita kasutajaid kasutama mingeid piraatlikku sisu sisaldavaid lisandmooduleid. Enamasti on seal parim ehitada see, mille ise valmistate.

Hoiatus: Kodi tuleks kasutada ainult sellise sisu jaoks, millele teil on seaduslik juurdepääs. Ei Kodi fond ega Comparitech propageeri Kodi kasutamist piraatluses.

Hoiatus: teie Interneti-teenuse pakkuja näeb teie Kodi vooge

Ehkki Kodi on eraldiseisev rakendus, kraapivad ehituse kaudu installitud lisad enamasti populaarseid veebisaite, et nende vooge saada. Selle tulemusel näeb teie Interneti-teenuse pakkuja kogu teie Kodi voogesituse tegevust.

Interneti-teenuse pakkujad ei saa ainult teie sirvimisandmeid koguda ja müüa, vaid võivad ka neid andmeid kolmandatele osapooltele üle anda. See muudab teie Kodi voogesituse andmed ebaturvaliseks.

VPN peidab kogu teie voogesitustegevuse tugevalt krüpteeritud privaatse andmetunneli taha. Kui loote ühenduse ühega, jääb teie voogesitustegevus privaatseks, nagu ka teie tegelikuks asukohaks.

Parimate võimaluste hulgas, mida oleme Kodi ehituse kasutajate jaoks testinud, on IPVanish. See mitte ainult ei kasuta sõjaväelist krüptimist, vaid sellel on ka rakendused arvukatele seadmetele, sealhulgas Amazon Fire TV-pulk. IPVanishi saab kasutada ka kuni 10 seadmel korraga, mis teeb sellest hea lahenduse Kodi kasutajatele, kellel on mitu installi.

Lugejapakkumine: IPVanish on võtnud ühendust, et pakkuda meie lugejatele siinsetest plaanidest kuni 60% allahindlust. Alternatiivsete valikute jaoks vaadake meie Kodi parimate VPN-ide loendit.

Enne Kodi ehituse installimist peaksite alati alustama uut tegevust.

Parim asi, mida ehitamise alustades teha, on värske Kodi installatsioon. Värske installimise saate alla laadida saidilt kodi.tv/download.

Värske install aitab vältida probleeme installiprobleemidega ehituse installi ja muude juba installitud lisandmoodulite vahel.

Kuidas kustutada soovimatud piraatlisandid

Kodi ehituse installimise suur põhjus on lisafunktsioonide installimine, mis tavaliselt ei asu Kodi meediumikeskuses. Kuid töötlemisel on mõnel neist soovimatuid ja ebameeldivaid lisandmooduleid. Õnneks saate need lisandmoodulid üsna hõlpsalt kustutada.

See protsess näeb erinevates konstruktsioonides välja erinev, kuna nahad muudavad teie Kodi väljanägemist ja tundmist.

Sellegipoolest saate seda üldist protsessi jälgida peaaegu iga ehituse korral:

 • Leidke eemaldatava lisandmooduli nimi.
 • Paremklõps ja klõpsake siis nuppu Teave.
 • Nüüd näete ekraani, mis pakub teile valikuid, näiteks „Keela”, kuid mis kõige tähtsam – „Uninstall”.
 • Klõpsake nuppu Desinstallige nuppu.

Teie soovimatut lisandmoodulit ei eemaldata Kodi versioonist. Pange siiski tähele, et see ei kustuta tegelikult soovimatut pistikprogrammi. See elab endiselt teie süsteemis. Kui soovite lisandmooduli täielikult kustutada, peate leidma installitud versiooni ZIP-faili, avama selle ja kustutama täielikult pistikprogrammi koos selle lisandmooduli nimega, mida soovite kustutada.

2020. aasta parimad Kodi ehitajad

Kui räägime allpool olevatest parimatest ehitistest, siis peame silmas neid ehitusi, millel on Kodi jaoks parim kasutajaliides ja mis pakuvad parimat kogemust. Need on ka ehitamised, millest kõik räägivad, see tähendab, et oleme loetlenud ainult need ehitised, mis on suuresti kasutaja poolt heaks kiidetud.

Kodi No Limits Magic Build

Ehituse allalaadimismaht: 431 MB

nolimits kodi ehitab

Kodi No Limits Buildil on mitu maitset, sealhulgas versioonid, millel on täiskasvanutele mõeldud ja mis mitte. Võite installida ka ehituse Lite või täisversiooni, nii et allalaadimise suurus võib varieeruda sõltuvalt teie valitud versioonist. Lisaks lubab Kodi No Limits Build erinevalt mõnest teisest ehitamisest installida üle praeguse ehituse, nii et te ei pea juba installitud lisandusi täielikult kustutama või kustutama. Kuid mitte see, et mõne teise ehituse ületäitmise installimine võib installeerimisel midagi rikkuda, seega on hea mõte teha uus install.

Seest leiate sektsioone Telesaated, filmid, sport, otse-TV ja palju muud. Kodi No Limits Magic töötab Aeon Nox SiLVO nahal, mille saate alla laadida ja installida arendajast eraldi. Kui otsite ainult seda suurepärast Kodi nahka, ilma et peaksite läbima soovimatute lisandite kustutamise protsessi, soovitame naha asemel installida nahk.

BK lingid ehitavad

Ehituse allalaadimismaht: 430 MB

bk links build kodi ehitab

Bello 6 nahale ehitatud BK Links Build on varustatud lisandmoodulitega, mis on mõeldud kasutajatele, kes soovivad tellitavaid filme ja telesaateid, aga ka mõnda reaalajas telerivalikut. Ehitamine on laaditud mõne uusima ja populaarseima lisaga, näiteks Placenta ja Neptune Rising, ning muude populaarsete lisandmoodulitega, mida kasutatakse sageli sõltuvustena, näiteks SportsDevil ja YouTube. Oma kogemuste maksimeerimiseks ja selle ehitamise kiiruse suurendamiseks saate hõlpsalt kustutada kolmanda osapoole lisad ja säilitada ametlikud lisad.

Koristuskombain ehitatakse (alus)

Ehituse allalaadimissuurus: 175 MB

niidumasin ehitab kodi ehitab

Reaper Builds saab Reddit Reaperist hõlpsasti üles ehitada kas Lite-, Standard- või Base-versioonina. Erinevalt enamikust ehitamistest ei tule selle ehituse jaoks palju erinevaid lisandeid ega ainulaadseid nahaid. Selle asemel teeb ta mõned muudatused Kodi menüüs, välistades vasakpoolsed menüüvalikud õiglaseks Lisad ja Lemmikud. Lisaks on selle komplekti ainsad lisad GAIA, Maagilisus, Masterani Redux (anime), Placenta, YouTube ja Premiumizer. Kui soovite selle täieliku õiguspärasuse tagamiseks kustutada kõik selle, välja arvatud YouTube. Seejärel saate lisad alla laadida ametlikust Kodi Addoni hoidlast, näiteks Tubi TV, Crackle või Xumo.

Titaanist ehitamine

Ehituse allalaadimismaht: 171 MB

parim kodi ehitab 2019

Titaan ehitati kiiruse jaoks maapinnast üles. See ehitamine on ülitugev, nagu nimigi ütleb, ja mõeldud teie seadme töötamiseks hästi, voogesitades samal ajal Kodi kaudu kvaliteetset sisu..

Saate selle ehituse hõlpsalt piiratud ressurssidega seadmetele, näiteks Amazoni Firestickile, installida. See ehitis on mõeldud ka Kodi uusimale versioonile 18 Leida. Isegi selle suuruse korral on selles konstruktsioonis mõni märkimisväärne lisandmoodul, nii et minge kindlasti läbi ja kustutage mittevajalikud lisad, et saaksite kauni naha säilitada.

Hauakambrite ehitamine

Ehituse allalaadimismaht: 310 MB

tombraider_buildupdates

Tomb Raideri versioon on varustatud paljude lisandmoodulitega, mis võimaldab teil kiiresti oma lemmiksaateid nautima hakata. Tomb Raideri versioon on varustatud lisandmoodulitega, mis pakuvad palju telesaateid, filme, dokumentaalfilme ja isegi reaalajas sisu.

See on saidi all olevad lisandmoodulid EKSTA Tsoon kategooria põhiekraanil, mis eristab ehitust. Leiate lisandmooduleid, näiteks Suurbritannia sõidukikontroll mis võimaldab teil kontrollida kõigi IK-sõidukite transpordiministeeriumi ja maksustaatust. GYM MAAILM lisandmoodul ka all EKSTA Tsoon on ka kena puudutus ja sobib suurepäraselt neile, kes armastavad spordimaailma.

Värskendusi saab teostada isegi otse ehituse siseselt.

Oma lemmiksisu ja kõigi vajalike tööriistade ja sätete juurde pääseb avaekraanil järgmiste kategooriate kaudu:

 • LIVE TV
 • TV SAATED
 • FILMID
 • SPORT
 • ELUSSport
 • ÜLEMAD LISAD
 • LASTE VÖÖND
 • EKSTA Tsoon
 • LEMMIKUD
 • MUUSIKA
 • LISAD
 • TÖÖRIISTAD
 • SEADED
 • VÕIM

Evolutsiooni ehitamine

Ehituse allalaadimismaht: 852 MB

Evolution sisaldab suures koguses suure sisuga lisandmooduleid; alates otse-TV-st kuni spordini, leiate selle Evolutionist. Mis eristab Evolutionit paljudest teistest konstruktsioonidest, on see, et see eraldab selle kvaliteetse 1080P HD & 3D-filmid jagatakse ehituse kodumenüüs eraldi kategooriasse.

Kodumenüüsse kuuluvad järgmised kategooriad:

 • LIVE TV
 • TV HUB
 • FILMIVABA
 • 1080P HD & 3D-filmid
 • MEELELAHUTUS
 • LASTE MEEDIA
 • SPORT
 • JALGPALL
 • MUUSIKA & KONTSERDID
 • LISAD
 • HOOLDUS
 • SEADED

Onenation Leida Ehitamine

Ehituse allalaadimismaht: 365 MB

parim kodi ehitab

Kodi v.18 Leida jaoks ehitatud ja samanimelise nimega Leida ehitamine on uhke nahaga, mis hõlbustab navigeerimist põhikategooriatesse, mida Kodi kasutajad kõige enam soovivad. Sellel nahal on hämmastavaid animatsioone ja sellel on isegi teadusfännidele mõeldud kategooriad.

See ehitamine on üsna ressursimahukas, kuna ruumivajadus on üle 365 MB. Te ei tohiks seda kasutada seadmetes, millel on piiratud ressursid, näiteks Amazon Firestick või madalama kvaliteediga Android TV voogesitusboksid.

Lobo ehitada

Ehituse allalaadimismaht: 164 MBparim kodi ehitab

Otse Onenationilt (sama arendaja Max’d Mario jaoks) pakub Lobo Build kerge ja ülikiire disaini, mis töötab Aeon Nox Silva nahal. Kiiruse ja vähese ruumivajaduse tõttu on Lobo hea ehitamine, mida tuleb kaaluda kõigil, kes käitavad Kodi Amazon Firestickis.

Pange aga tähele, et Lobol pole praegu Kodi v.18 võimalust. Kui soovite Lobot kasutada, kuvatakse tõrketeade, kui proovite seda Kodi v.18-le installida. Selle asemel peate Kodi 17.6 värske installima.

Nymeria Fortnite Build

Ehituse allalaadimismaht: 263 MBnymeria fortnite build Kodi ehitab

Aeon Nox SiLVO nahal töötav Nymeria Fortnite Build on armastuskiri kõigile Fortnite asjadele. See ehitamine on üks kõige paremini kohandatud ehitusi, mis selle teema osas leiate. Lihtsamalt öeldes on see ilus ja interaktiivne kõigil viisidel, mis muudavad Kodi kasutamise ainulaadseks.

Leiate lõigud muusika, filmid, telesaated, sport, IPTV, kõik-ühes, dokumentaalfilmid ja jaotis „Lastele”. Selle ehituse kõik aspektid on kohandatud nii, et need annaksid täieliku Fortnite’i kogemuse, isegi sätted, mida paljud ehituse valmistajad kipuvad ignoreerima.

Ehkki selles ehitamises on palju käputäis seaduslikult saadavaid lisandeid, tuleb siiski käputäis, mille peate ehituse kiirendamiseks kõigepealt kustutama, sealhulgas sellised lisad nagu Supremacy, Aspis, Yoda, Real- Debrid, Loki, Planet MMA ja veel mõned. Saadaval olevad lisad, mida on selles koosseisus tore hoida, on BBC iPlayer, ITV, YouTube ja mõned teised.

Onenation on Max’d Mario Build

Koostatava allalaadimismaht: 99 MB

maxd mario kodi ehitab

Väga kerge konstruktsioon, mis on mõeldud lastega Kodi kasutajatele, on Max’d Mario ehituse kogu mario-keskne teema, isegi seadetest allapoole. Seal on jaotis “Max’d Kids” koos filmide, telesaadete, heliraamatute ja karaokega, samuti erinevate laste võrkude sektsioonid. Selles koosseisus on saadaval ainult kaks lisandmoodulit: Deceit (kolmanda osapoole lisandmoodul) ja YouTube. Selle suurepärase koguse kodeerimiseks saate eemaldada petlikust ja installida muud lisad, näiteks Tubi TV.

Kuidas paigaldada Kodi Build

Üldiselt järgib Kodi ehituse installimine sama protseduuri. Üldised sammud on järgmised:

 1. Lisage failihaldurisse allikas.
 2. Installi hoidla pistikprogramm. See samm pole paljudel juhtudel siiski vajalik.
 3. Installige programmi lisandmoodul.
 4. Installige ehitamine vastavast viisardist.
 5. Taaskäivitage Kodi. Pärast installiprotsessi lõppu palutakse teil tavaliselt teha Kodi jõud lähedal. Valige Windowsis, Linuxis ja Mac OS-is lihtsalt OK. Androidi ja iOS-i seadmetes eraldage seade vooluvõrgust või sulgege Kodi seadme tööhaldurist.

Kodi No Limits Magic Build

Kodi No Limits Magic Build installimiseks peate tegema järgmist:

 • Avage Kodi ja minge teele Failihaldur hammasratta sümboli kaudu
 • Valige Lisage allikas ja sisestage järgmine veebiaadress: “https://nolimitsbuilds.com/kodi/“. Ärge unustage seda ekraani allosas nimetada
 • Naaske avaekraanile ja valige Lisad, siis minge pakendi sümbol vasakus ülanurgas
 • Kliki Installige ZIP-st ja klõpsake ühenduseta ühenduse loomise piiranguteta
 • Klõpsake nuppu pole viisardit installimiseks ZIP-fail
 • Järgmisena minge aadressile Programmi lisad oma Kodi avaekraanil ja klõpsake nuppu Piiranguteta viisard
 • Sealt valige No Limits versioon, mida soovite installida, ja käivitage viisard

BK lingid ehitavad

BK Links ehituse installimiseks toimige järgmiselt.

 • Klõpsake oma Kodi avakuval nuppu käigu sümbol vasakus ülanurgas, siis klõpsake nuppu Failihaldur
 • Valige Lisage allikas ja sisestage järgmine veebiaadress: “http://streamdigital.org/wiz/Ja pange selle allosas nimi
 • Naaske nüüd oma juurde Lisad jaotist avaekraanilt ja valige pakendi sümbol vasakus ülanurgas
 • Sealt klõpsake nuppu Installige ZIP-st ja siis klõpsake olenevalt sellest, mida te selle nimetasite, oma BK Links-i ühendusel
 • Siin asub üks ZIP-fail, seega klõpsake sellel ja installige. See installib Voogesituse digitaalne viisard
 • Loobuge kõikidest kuvatavatest hüpikutest
 • Minema Programmi lisad ja leidke voo digitaalviisard. Klõpsake seda ja seejärel nuppu Ehitab
 • Leidke BK Links ehitamine ja klõpsake installiviisardi käivitamiseks

Niidumasin ehitatakse

Reaper Builds’i installimiseks peate tegema järgmist:

 • Minema Failihaldur seadetest ja lisage „https://reddit-reaper.github.io/repo”Allikana. Pange sellele nimi
 • Ei, naaske avakuvale ja klõpsake nuppu Lisad
 • Järgmisena klõpsake nuppu Installige ZIP-st ja otsige üles oma Reddit Reaper repo ühendus
 • Klõpsake nuppu hoidla installimiseks ZIP-fail
 • Naaske eelmisele ekraanile ja valige Installi hoidlast
 • Minge nüüd Redditi Reaperi hoidla, vali Programmi lisad, ja siis Koristusviisard. Lõpuks klõpsake nuppu Installi
 • Ignoreeri kõiki hüpikuid. Naaske avaekraanile ja valige Lisad, siis Programmi lisad ja siis Niidumasin ehitatakse
 • Sealt valige (Järelmõju) Ehitab ja seejärel valige installimisviisardi käivitamiseks üks Reaper Buildsist (Base, Lite, Full)

Titaanist ehitamine

Titaanist konstruktsiooni saab installida järgmiste juhiste abil:

 • Kui Kodi on avatud, klõpsake nuppu käigu sümbol ja valige Failihaldur
 • Kus sa näed , sisestage järgmine veebiaadress “Http://repo.supremebuilds.com/” Pange see kindlasti nimele (näiteks Supreme Builds)
 • Naaske Kodi avakuvale ja klõpsake siis nuppu Lisad ja siis pakendi sümbol vasakus ülanurgas
 • Valige Installige ZIP-st ja otsige üles oma Supreme Buildsi ühendus. Klõpsake ühendust ja valige selle installimiseks Supreme Builds repo
 • Pärast hoidla installimist avage see ja minge aadressile Programmi lisad, ja siis Ülim ehitab
 • Klõpsake lisandis nuppu Ehitab ja leidke Titaan ehitama. Sealt saate teha kas värske või tavapärase installi
 • Pärast lisandmooduli installimist suletakse Kodi. Uue ehituse saamiseks avage see uuesti

Hauakambrite ehitamine

Tomb Raider Buildi installimiseks toimige järgmiselt.

 • Lisama “Http://ares-repo.eu” allikatele Failihaldur. Pange allikale nimi.
 • Leidke allikas ja installige repository.tombraider.official-0.x.zip alates Lisad>Paki sümbol (vasakul ülaosas)>Installige ZIP-failist.
 • Ikka veel sees Lisad>Paki sümbol (vasakul ülaosas), vali Installi hoidlast ja siis Hauakamber Raider Repo, millele järgnevad Programmi lisandmoodulid. Valige Tomb Raider ehitab võluri, lööma Installi ja jätkake, kui saate teate „Lisandmoodul lubatud”.
 • Avatud Tomb Raider ehitab võluri sisse PROGRAMMID ja valige TOMB RAIDERI EHITUSED SIIN. Lõpuks vali Nemesis ja laske sellel installida. Nüüd vali TOMB RAIDER 2.48 JARVIS ja oodake, kuni allalaadimise ja installimise protsess on lõpule jõudnud.

Evolutsiooni ehitamine

Evolution Buildi installimiseks toimige järgmiselt.

 • Lisama “Http://repo.hackmykodi.com/wizards/” allikatele Failihaldur. Pange allikale nimi.
 • Leidke allikas ja installige plugin.video.evolutionwizard.zip alates Lisad>Paki sümbol (vasakul ülaosas)>Installige ZIP-failist.
 • Minema PROGRAMMIDE LISAD ja valige evolutsiooniviisard. Valige Evolutsioon ja ehitab nüüd alla ja installib.

Onenation Leida Ehitamine

Leida ehitust saab installida järgmiste juhiste abil:

 • Avage Kodi ja klõpsake siis nuppu käigu sümbol ja valige Failihaldur
 • Kus sa näed , sisesta järgmine veebiaadress “http://onenation.info/Portal/“. Pange see kindlasti nimele (näiteks Onenation)
 • Minge tagasi oma Kodi avaekraanile ja klõpsake siis nuppu Lisad ja siis pakendi sümbol vasakus ülanurgas
 • Kliki Installige ZIP-st, valige ühendus Onenation ja installige seejärel Onenationi hoidla
 • Pärast hoidla installimist avage see ja minge aadressile Programmi lisad, ja siis Ühendamisportaal
 • Klõpsake portaalis Onenation nuppu Ehitab ja leidke Leida ehitama. Sealt saate teha kas värske või standardse installi
 • Pärast installimist lähtestage Kodi, et ehitada ja töötada

Lobo ehitada

Lobo ehituse installimiseks toimige järgmiselt.

  • Minge Kodi juurde, klõpsake nuppu käigu sümbol, ja siis klõpsake nuppu Toimik juhataja
  • Lahtris, mis ütleb , sisesta järgmine veebiaadress “http://onenation.info/Portal/“. Pange see kindlasti nimele (näiteks Onenation)
  • Naaske Kodi avaekraanile ja minge Lisad ja siis pakendi sümbol vasakus ülanurgas
  • Valige Installige ZIP-st ja seejärel valige ühendus Onenation
  • Leidke ZIP-fail ja klõpsake selle installimiseks nuppu
  • Kui hoidla on installitud, minge sinna ja valige Programmi lisad, ja siis Ühendamisportaal
  • Klõpsake portaalis Onenation nuppu Ehitab ja leidke Lobo ehitama. Onenationil on ainult Kodi versiooni 17.6 ehituse versioon
  • Pärast installimist lähtestage Kodi, et ehitada ja töötada

Nymeria Fortnite Build (AINULT Kodi versioon 18 Leida)

Nymeria Fortnite Buildi installimiseks Kodile toimige järgmiselt.

 • Avage Kodi ja minge teele seaded (käigu sümbol) ja siis Failihaldur
 • Kus öeldakse mitte ühtegi, sisestage järgmine veebiaadress: “http://miniaturelife67.co.uk/repo“. Lisage selle allosas nimi ezzermac
 • Nüüd klõpsake oma Kodi avakuval nuppu Lisad ja siis edasi pakendi sümbol vasakus ülanurgas
 • Kliki Installige ZIP-st seejärel leidke ja klõpsake ezzermaci ühendust
 • Installige Ezzermacsi hoidla ZIP-fail sellest asukohast
 • Järgmisena naaske paketi installija ekraanile ja klõpsake nuppu Installi hoidlast
 • Sealt leidke Ezzermaci hoidla ja klõpsake sellel, seejärel klõpsake nuppu Programmi lisad sektsiooni
 • Leidke ja klõpsake nuppu Ezzermachi võlur viisardi installimiseks. Klõpsake nuppu vabaks laskma mis tahes hüpikakendel
 • Klõpsake oma Kodi avakuval nuppu Lisad > Programmi lisad ja laadige Ezzermaci viisard
 • Klõpsake viisardil ja loobuge hüpikakendest. Siis minge Ehitab ja otsi üles Nymerica Fortnite Build. Installimiseks klõpsake. 
 • Pange tähele, et selle ehituse teema töötab AINULT Kodi 18 Leida. Vastasel juhul saate ainult lisad.

Max’d Mario Build

Max’d Mario ehituse saate hõlpsalt installida järgmiselt.

 • Avage Kodi, klõpsake nuppu käigu sümbol, ja siis klõpsake nuppu Toimik juhataja
 • Sisestage väljale järgmine veebiaadress  lahter: “http://onenation.info/Portal/“. Pange see kindlasti nimele (näiteks liitumine)
 • Sealt naaske oma avaekraanile ja minge Lisad ja siis pakendi sümbol vasakus ülanurgas
 • Kliki Installige ZIP-st ja siis ühendamise ühendus
 • Leidke ZIP-fail ja installige see, klõpsates sellel
 • Kui olete eduka installimise teate kätte saanud, minge aadressile Programmi lisad sinult Lisad ja klõpsake nuppu Ühendamisportaal
 • Minge portaali Onenation saidil aadressile Ehitab ja leidke Max’d Mario ehitama. Onenationil on Kodi versiooni 18 Leida või Kryptoni versioon 17.6. Valige oma praeguse Kodi versiooni põhjal kumb iganes soovite
 • Pärast installimist lähtestage Kodi, et ehitada ja töötada
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map