2020. aasta 7 parimat Kodi lisandit lastele

Thomas ja sõbrad kodi addon


Kas otsite lapsesõbralikke Kodi lisandeid? Selles artiklis uurime mõnda parimat Kodi lisandit, mis sisaldab koomikseid ja telesaateid lastele.

Kodi on väga kohandatav ja kaasaskantav meediumikeskuse rakendus. Seda saab installida peaaegu igale populaarsele platvormile, sealhulgas Nvidia Shield, Roku ja Amazon Fire TV seadmetele. Veelgi parem, platvormide vahel pole peaaegu ühtegi funktsionaalset erinevust. Kui lisandmoodul töötab teie lauaarvutis, töötab see tõenäoliselt ka teie mobiiltelefonis või tahvelarvutis.

Kodi kasutamine on täiesti seaduslik, kuid see on avaldanud märkimisväärset negatiivset mõju kolmandate osapoolte lisanduste tõttu, mis pakuvad juurdepääsu litsentsimata sisule. Kõik allpool soovitatud lisad pakuvad õigesti litsentsitud sisu ja soovitame oma lugejatel veebis voogesituse ajal kasutada ainult ametlikke allikaid.

Hoiatus: Kodi tuleks kasutada ainult sellise sisu jaoks, millele teil on seaduslik juurdepääs. Ei Kodi fond ega Comparitech propageeri Kodi kasutamist piraatluses.

Tähtis: kasutage koos Kodiga alati VPN-i

Mõned inimesed loovad Interneti-teenuse pakkuja (ISP) litsentsimata voogesituse varjamiseks ühenduse virtuaalsete privaatvõrkudega (VPN-idega). Kuid VPN-idel on palju õigustatud rakendusi, millest saavad kasu need, mis voogesitavad ainult ametlikest allikatest.

VPN-id töötavad selle kaudu, et suunavad teie võrguliikluse läbi krüptitud tunneli. See muudab teie andmed pahatahtlike kolmandate osapoolte jaoks loetamatuks ja takistab ka teie Interneti-teenuse pakkujal kasutada teie võrgutegevuse piiramiseks võrgutegevusi.

Iga VPN aeglustab teie ühendust mingil määral, kuid mõned mõjutavad sirvimiskiirust rohkem kui teised. Halvimal juhul võite avastada, et Interneti-ühenduse kasutamisel on peaaegu võimatu seda kasutada. Mis veelgi hullem, mõned VPN-i pakkujad peavad üksikasjalikke liikluslogisid, mis võimaldavad teie tegevusi teile tagasi jälgida. Nendel põhjustel on õige VPN-i valimine ülimalt oluline.

Soovitame IPVanishit. See mõjutab teie ühenduse kiirust minimaalselt ja võimaldab teil luua ühenduse enam kui 50 riigi serveritega. Lisaks on IPVanish tänu oma ulatuslikule mitmeplatvormilisele toele üks lihtsamaid VPN-i installimiseks. IPVanishil on sihtotstarbelised versioonid populaarseimatele opsüsteemidele ja see on üks väheseid peamisiVPN-e, mis on kaasatud Amazon Fire Sticki rakenduste poodi.

PARIM KODI VPN: IPVanish on meie parim valik. Tal on suur ülekoormamata serverite võrk ja see saavutab häid kiirusi. Tugevad turva- ja privaatsusfunktsioonid muudavad IPVanishi Kodi ja Amazon Fire TV Sticki kasutajate lemmikuks. Proovige seda 7-päevase raha tagasi garantii korral riskivabalt.

Millised on parimad Kodi lisad lastele?

Kodil on arvukalt lisandeid, mis pakuvad lastele meelelahutust. Mõned neist lisanditest pakuvad mitmesugust sisu nii lastele kui ka täiskasvanutele, teised aga puhtalt lapsekesksed. Järgmised lisad on tasuta kasutamiseks ja sisaldavad palju lastesõbralikku sisu.

Siin on meie nimekiri parimatest Kodi lisanditest lastele:

1. FilmRise-YouTube

FilmRise Kodi addoni install

FilmRise on filmide ja telesaadete sõltumatu levitaja. FilmRise-i lisandeid on tegelikult kaks, kuid FilmRise-YouTube’il on suurem kogu. Seda seetõttu, et see tõmbab sisu ettevõtte ametlikest YouTube’i kanalitest.

FilmRise kiitleb muljetavaldavalt tasuta vaatatavate pealkirjade kollektsiooni üle, mis on liigitatud žanrite järgi. On mõned kerged korralduslikud probleemid, näiteks dubleeritud kategooriad, kuid teeki on sirvimiseks piisavalt lihtne hoolimata otsingufunktsiooni puudumisest.

Siin on piisavalt, et lapsi tundide viisi meelelahutuseks hoida. Tõsi, teadaolevaid pealkirju pole palju, kuid on olemas terve show hooaeg, sealhulgas mitu saadet Noor Dracula ja Populaarne mehaanika lastele.

FilmRise-YouTube’i lisand on saadaval Kodi addoni ametlikust hoidlast.

2. Thomas ja sõbrad

Thomas ja sõbrad kodi addon

Kui teie lapsele meeldib Thomas Tanki mootor, Thomase ja Friends Kodi lisandmoodul oleks suurepärane valik. Nüüd ei sisalda see lisand ühtegi saate täielikku osa, kuid pakub sadu klippe ja koostamisvideoid.

Selle lisanduse tõttu on segane menüüstruktuur. Klipid on lõdvalt rühmitatud vastavalt nende peategelasele või filmile, kust nad pärinevad, kuid tegelikult pole midagi konkreetset leida. Seetõttu sobiks see lisand kõige paremini lastele, kes ei saa istuda paigal ilma, et midagi teleris mängiks.

Thomas and Friends on saadaval TVAddons.co hoidlast.

3. PBS lapsed

PBS Kids Kodi addon

PBS Kids lisandmoodul sisaldab rohkem kui 40 laste telesaadet. Igas saates on umbes neli osa, kuid siin on piisavalt erinevaid valikuid, et hoida lapsed pikka aega hõivatud. Erinevalt enamikust muudest tasuta, lastele suunatud lisanditest võimaldab PBS Kids teil vaadata HD-d.

PBS Kids on väga lihtsa kujundusega. Kõiki saadaolevaid pealkirju kuvatakse ühel lehel ja neile klõpsates saate valida kindla episoodi, mida vaadata. Konfiguratsioonivõimalusi pole ja videod laaditakse väga kiiresti. Enne kui midagi vaadata saate, peate olema Ameerikas või omama Ameerika IP-aadressi.

PBS Kids addon on saadaval ametlikust Kodi addoni hoidlast.

4. Snagfilmid

SnagFilms Kodi addon

Snagfilms on voogesitusplatvorm, mis kogub sõltumatuid filme ja dokumentaalfilme. Praegu on saadaval üle 5000 tasuta vaadatava pealkirja. Ehkki otsingufunktsiooni pole, näeb Snagfilms peamiselt vähemtuntud filme, nii et see funktsioon niikuinii palju ei aitaks.

Snagfilmi meediumikogu on rühmitatud kategooriate kaupa. Sellegipoolest peaksite selle organisatsiooni osas olema mõned probleemid, millest peaksite olema teadlik. Esiteks sisaldavad nii kategooria “Animatsioon” kui ka “Lapsed ja pere” konkreetseid filme, mis ei sobi väikelastele.

Snagfilmi lisandmooduli leiate ametlikust Kodi addoni hoidlast.

5. YouTube

mullide kodi lisandmoodul

YouTube’ist teavad kõik, kuid väidetavalt lastele häiriva sisuga kanalite kohta on olulisem kui kunagi varem teada, mida nad vaatavad, ja see on eakohane. Õnneks on teie lastel tuhandeid täiesti ohutuid ja meelelahutuslikke kanaleid. Allpool on loetletud mõned neist.

Seesami tänav

Ametlik Seesami tänav YouTube’i kanalil on saatest tuhandeid klippe ja muusikavideoid.

TVOKids

TVOKids on hariduskanal, mis pakub ka täielikke episoode laste telesaadetest Arthur ja Veider meeskond.

Ema hane klubi

See kanal on rohkem suunatud väga väikestele lastele. See sisaldab sadu videoid, mis aitavad lastel loendamist ja õigekirja õppimist, aga ka pikki muusikavideoid magama jäämiseks.

YouTube Kodi lisad säilitavad suurema osa veebisaidi funktsionaalsusest. Saate endiselt videoid meeldida ja vaadata soovitatud sisu, kuid te ei saa neid vaadata ega kommentaare lisada. Arvestades YouTube’i kommentaaride jaotuse tuntust, võib see tegelikult varjatud õnnistuseks olla.

YouTube’i lisandmoodul on saadaval ametlikust Kodi addoni hoidlast.

6. Binky TV

binky tv kodi addon

Binky TV lisand pakub rohkem kui 50 erinevat saadet, mis on suunatud väikestele lastele. Lisand ise on väga lihtne, iga saate jaoks on kaust ja konfiguratsioonivõimalusi pole. Mõnel juhul on allikal oma kaust, kuid see ei muuda asju liiga keeruliseks.

Tuleb märkida, et mitte kõik jaotised ei sisalda täielikke episoode. Näiteks kataloog Cartoon Network pakub lühikesi klippe pikematest saadetest. Kuna suurem osa Binky TV sisust on mõeldud koolieelikutele, pole see tõenäoliselt probleem.

Binky TV pakub head segu meelelahutusest ja haridusele keskendunud sisust. Kuigi mõned pealkirjad on üsna vähetuntud, on ka selliseid klassikuid nagu Barney, Postiljon Pat, ja Vikerkaare lugemine. Ehkki võõrkeelseid telesaateid pole, leidub seal osa videoid, mis aitavad teie lapsel inglise keelt õppida.

Binky TV on tavaliselt saadaval DandyMedia repost, kuid praegu pole see saadaval. Vanema töötava versiooni saab SuperRepo hoidlast.

7. Tubi TV

TubiTV Kodi addon

Tubi TV Kodi lisand on samanimelise voogesituse teenuse lisaversioon. Laadides alla ja ühendades Tubi TV Kodi kaudu, saate ka reklaamidest mööda minna. Tubi TV on täiesti tasuta, nii et te ei pea kunagi paljude laste saadaolevate telesaadete ja filmide eest ühegi dollari eest maksma.

Ja me peame silmas koormusi! Tubi TV-s on sadu telesaateid ja filme igas vanuses lastele ja kogupere filmiõhtutele.

Tubi TV kehtestab mõned geograafilise sisuga seotud piirangud, nii et USA-st, Kanadast või Ühendkuningriigist pääsete juurde teistsugusele sisule. Kui aga kasutate ühenduse loomiseks VPN-i, saate kogu Tubi TV-raamatukogu lukust lahti võtta.

Kuidas muuta Kodi lapsesõbralikuks

Kui kasutate Kodi spetsiaalses voogesitusseadmes, võite olla pisut mures sisu pärast, millele teie lapsed selle kasutamise ajal juurde pääsevad. Kuna mõned teie installitud lisad võivad pakkuda juurdepääsu täiskasvanutele mõeldud sisule, võiksite lukustada Kodi, et hoida lapsi eemal teatud telesaadetest ja filmidest.

Selle saavutamiseks on mitu võimalust, mida kirjeldame allpool.

1. võimalus: looge eraldi profiil lastele ja täiskasvanutele

Kodi versioonides 17+ saate luua erinevatele kasutajatele eraldi profiilid. Samuti saate erinevaid profiile parooliga kaitsta, et teie lapsed ei saaks profiile vahetada.

Lastele profiili loomiseks toimige järgmiselt.

Esiteks klõpsake nuppu käigu sümbol avaekraani vasakus ülanurgas.

Järgmisena klõpsake nuppu Profiilid

kodi profiilid

Nüüd vali Lisa profiil, ja looge oma lastele uus profiil. Pange sellele nimi, mida soovite (nt „Lapsed”)

kodi profiilid

Järgmisena klõpsake nuppu Okei kahel järgmisel ekraanil. Pärast profiili loomist muudame mõnda seadet

Lõpuks valige Alustage värskelt kahel järgmisel hüpikaknal

Kodi profiilid

Nüüd valige oma vastloodud profiil ja valige Lukusta eelistused

Sealt valige Keelatud ja muutke seda, valides parooli tüübi. Seejärel veenduge, et kõik valikud on lukustatud

kodi lapsed

Teie laste profiil peaks nüüd olema lukustatud, nii et selle seadeid ei saa muuta. See tähendab, et ainult keegi, kellel on parool, saab seadeid muuta või, mis veelgi tähtsam, uusi lisandeid lisada või kustutada.

Samuti soovite veenduda, et ka põhiprofiil on lukustatud. Lihtsalt järgige samu samme, klõpsates profiilide ekraanil põhiprofiilil ja kohandades lukuseadeid.

Naaske nüüd profiilide põhiekraanile ja valige Üldine. Sealt soovite sisse lülitada valiku „Kuva sisselogimisekraan käivitamisel”.

Kodi laste lisad

Järgmisena väljuge Kodi juurest täielikult ja taaskäivitage rakendus. Nüüd peaksite nägema sisselogimisekraani oma erinevate profiilidega:

Kodi lapsed

Selle meetodi abil saate erinevatel eesmärkidel luua mitu profiili ja see on lihtne viis Kodi rakenduse turvaliseks hoidmiseks, et hoida lapsed eemal täiskasvanute sisust.

Järeldus

Kodil on peresõbraliku meelelahutuse osas palju pakkuda. Kuid kui otsite midagi vaadata ise, võiksite huvituda meie juhenditest, kuidas leida parimaid spordi, filmide ja anime lisandeid. Saame teile näidata isegi seda, kuidas Trakti lisandiga oma jälgimisajalugu automaatselt jälgida.

Kodi on väga kohandatav, kuid see tähendab, et see võib uutele tulijatele olla üsna hirmutav. Kui soovite Kodi korralikult tööle saada, võiksite vaadata meie juhendeid Kodi tõrkeotsinguks ja puhverdamise vähendamiseks.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me