Castaway Kodi addon: kas Castaway on ohutu ja seaduslik kasutada?

Hüljatud Kodi addon


Kui olete spordifänn, kes proovib leida viisi oma lemmikspordi vaatamiseks ilma kaabeltellimuseta, olete võib-olla kuulnud Castaway Kodi lisandmoodulist. Kodi on kõikjal väga populaarne nöörlõikuritega ja Castaway lisand on populaarne eriti spordisõprade seas. Kuid teil võib tekkida küsimus, kas Castaway on seadusega kasutatav ja teie arvutile ohutu. Selles artiklis käsitletakse seda teemat üksikasjalikult.

Mis on Kodi?

Enne Kodi loomist pidid paljud juhtmelõikurid iga kord kanalite vahetamiseks vahetama veebibrauserit ja mitmesugust muud patenteeritud tarkvara. Kodi puhul on see minevik. Kodi kasutajad saavad integreerida kõik oma voogedastusteenused ühte platvormi ja juhtida oma meediat raadiosagedusliku puldi, nutitelefoni või mängupuldi kaudu. See muudab Interneti-voogesituse mugavaks ja kasutajasõbralikuks, nagu vanasti olid kaabeltelevisioonisüsteemid, ilma et oleks pidanud maksma kaabelboksi rentimise või muude suvaliste kaabeltelevisiooniettevõtjate reeglite eest maksmise eest.

Kodi saab installida mis tahes populaarsesse seadmesse: Windows PC, Mac, Apple TV, Amazon Fire TV, Android telefon, iOS telefon, NVidia Shield või Roku..

Kodi süüdistatakse mõnikord selles, et see on vahend autoriõigustest kõrvalehoidmiseks piraatvideote voogesituse kaudu. Kuid Kodi tarkvara on täiesti seaduslik kasutada ja ka Kodi jaoks on palju seaduslikke kasutusviise.

Tähtis: kasutage koos Kodiga alati VPN-i

Paljud Kodi kasutajad, kes voogesitavad sisu kaudu Kodi, kasutavad VPN-i, et hoida oma tegevust Interneti-teenuse pakkujate eest salajas. Isegi kui voogesitate ainult seaduslikest allikatest, peaksite siiski kasutama VPN-i.

VPN-i kasutamine kaitseb teid häkkerite algatatud rünnakute eest keskel – kes tahavad suunata teie andmed omaenda võrku ja varastada teie isiklikku teavet. Krüpteerib teie andmed nii, et häkkerid ei saa neid lugeda. Samuti kaitseb see teid Interneti-teenuse pakkuja kiiruse vähendamise eest, mis vastasel juhul võib põhjustada puhverdamist ja madala kvaliteediga videot.

Kahjuks on enamik VPN-e video voogesituse jaoks liiga aeglane ja paljud neist peavad kasutajate tegevuse logisid. Seetõttu soovitame IPVanishit. IPVanish kasutab oma kiiruse hoidmiseks oma servereid. Testimisel leidsime, et 1080p video voogesitus on piisavalt kiire ja puhverdamata. Samuti ei registreerita logisid, et kliendid tunneksid end turvaliselt, teades, et nende isikuandmeid ei anta kolmandale osapoolele. Lisaks on see üks väheseid VPN-e, millel on Amazon Fire Sticki emakeelne rakendus.

AKTSIIVNE PAKKUMINE: Meie lugejad saavad siin kokku hoida ainult 60% IPVanishi plaanidest.

Comparitech ei tunnista ega julgusta autoriõiguse piirangute rikkumist, sealhulgas ebaseaduslikku voogesitust Kodi kaudu. Kodi saab kasutada paljudel suurepärasetel, seaduslikel voogesituse eesmärkidel. Enne autoriõigusega kaitstud materjali ilma loata allalaadimist või voogesitust kaaluge seadusi, ohvreid ja piraatluse riske.

Mis on Castaway Kodi lisand?

Castaway on Kodi lisandmoodul, mis on loodud spetsiaalselt Internetis voogesitatud spordisisu leidmiseks. Mõnikord saab Castaway oma sisu veebisaitidelt, mida leitakse üle kogu maailma, teinekord aga saab see teistelt Kodi kasutajatel. Sõltumata sellest, kuidas see oma sisu saab, on Castaway muutunud väga populaarseks, kuna selle kaudu on saadaval lai valik spordiüritusi. Castaway on eriti tuntud tänu sellele, et see aitab kasutajatel leida otseülekandeid televiisorist, Inglise Premier League’i mänge ja ülikoolide jalgpallimänge.

Üks asi, mis eristab Castawayd teistest Kodi spordi lisanditest, on peer-to-peer (P2P) tehnoloogia kasutamine, populaarsemalt läbi torrentide. P2P-ga ei saa kasutajad sisu alla laadida ja saidilt voogesitada, vaid saavad seda ka teistele üles laadida. See aitab kindla programmi kogukonnas ringlusse hoida, isegi kui algne veebisait, mis selle majutas, läheb võrguühenduseta. See on Castaway üks suurimaid tugevusi, kui võrrelda Kodi teiste spordialade lisanditega.

Nendele tugevustele vaatamata on siiski oluline mõista, et Castaway kasutamisel on tohutud riskid. Enamik allikaid, millest Castaway voolab, pakuvad piraat sisu. See tähendab, et Castaway kaudu saadud sisu uuesti üleslaadimine võib olla ebaseaduslik. Sõltuvalt riigist, kus te elate, võib see teie jaoks isegi ebaseaduslik olla vaade spordiüritused Castawayl.

Castaway on ka kolmanda osapoole lisand, mida pole Kodi ametliku hoidla rangete kvaliteedikontrolli mehhanismide kaudu läbi viidud. See muudab selle eriti haavatavaks kasutamiseks keskmises olukorras olevate inimeste rünnakute ja muude häkkerite pahatahtlike tegevuste korral..

Lisaks neile juriidilistele ja turbeprobleemidele pole Castaway’i pikka aega värskendatud. Selle tagajärjel on selles palju surnud linke. Ehkki Castaway P2P-funktsiooni abil saate endiselt sisu leida, pole saadavalolevate videote valik nii suur kui vanasti.

Nendel põhjustel, me ei soovita Castaway Kodi lisandmoodulit. Selle asemel soovitame järgmisi alternatiive.

Alternatiivid Castaway Kodi lisandmoodulile

Järgmised Kodi lisad on teada, et voogesitavad spordisündmusi ametlikest volitatud allikatest. Seetõttu on neil kõrgem pilt ja heli ning üldiselt pole neil surnud linke. Lisaks on need lisad privaatsuse ja turvalisuse seisukohast teistest ohutumad ja enamikus riikides täiesti seaduslikud.

FilmOn Simple

FilmOn Simple Kodi addon

FilmOn on tasuta IPTV-teenus, mis sisaldab enam kui 600 kanalit. Selles on filme, telesaateid, dokumentaalfilme ja palju muud tüüpi videosisu, mis on täiesti tasuta. Spordifännidele väärib erilist tähelepanu ekstreemspordi kanal koos MMA, Kickboxingu, Watercrossi, tõstmisvõistluste ja paljude muude spordiüritustega. Teenusele FilmOn pääseb Kodi kaudu juurde, kasutades SuperOpo hoidlas asuvat filmi AddOn Kodi kaudu.

Kui soovite Kodis tasuta vaadata kvaliteetseid spordivooge, ei saa te MovieOn Simple’iga valesti minna.

NFL-i mängupass

NFL Game Pass Kodi addon

Kui teid huvitab konkreetselt jalgpall, võimaldab NFL Game Pass Kodi lisandmoodul pääseda hooaja igale NFL-i mängule hinnaga $ 74.99 / aastas. See võrdub viie kuu hooajal 15 dollariga kuus.

Kahjuks on reaalajas saadaval ainult eelhooaja mängud. Teised muutuvad kättesaadavaks mõne tunni pärast või kohe pärast nende lõppemist. Kuid see võimaldab teil vaadata nii palju jalgpalli, kui soovite, ilma et peaksite ühegi teise kanali eest maksma. Kuna see on eelnevalt lindistatud, pakub see ka eelist, et te ei pea reklaamides läbi vaatama.

NFL Game Passi konto saate siit.

NFL Game Pass Kodi addon asub ametlikus Kodi addoni hoidlas.

Loe rohkem: Kuidas vaadata NFL-i Kodil.

Pluuto.tv

Pluto.tv Kodi addoni teabeekraan

Nagu FilmOn, on Pluto.tv veel üks täiesti tasuta voogedastusteenus. Sellel on üle 100 kanali, sealhulgas kaheksa spordikanalit, mis mängivad pokkeriturniire, Impact Wrestlingi üritusi, MMA ja NCAA kolledži kergejõustikuüritusi. See on veel üks suurepärane valik tasuta spordiürituste saamiseks.

Pluto.tv Kodi addon on ametlikus Kodi addonite hoidlas.

NBA liiga pass

NBA liiga pass Kodi addon

Kui teid huvitavad korvpallimängud, kaaluge NBA liiga passi tellimist. See võimaldab teil vaadata sadu turult väljas olevaid NBA-mänge hinnaga 199 dollarit aastas. See on samaväärne 39,80 dollariga kuus viiekuulise hooaja jooksul. Neid mänge ei ole eelnevalt lindistatud, kuid neid edastatakse otseülekandes, nagu nad juhtuvad.

Ainsad mängud, mida ei näidata, on need, mida televiisorist edastatakse riiklikul või kohalikul tasandil. Kui teie lemmikmeeskond on kohalik, võib see olla probleem, kuna paljud teie meeskonna mängud võidakse pimendada. Kui teie lemmikmeeskond pole kohalik, võib NBA League Pass olla suurepärane viis näha palju NBA mänge ilma kaabeltelevisioonipaketti nõudmata.

NBA League Pass Kodi addon on Kodi addoni ametlikus hoidlas.

Vaata ka: Kuidas vaadata NBA-d Kodil.

DirecTV nüüd koos PlayOniga

Playon Kodi addon

Kui soovite näha mitmesuguseid spordialasid ja te pole FilmOni või Pluto.tv pakkumistega rahul, võiksite tellida üldisema tasulise IPTV teenuse, näiteks DirecTV Now. 35 dollari eest kuus annab DirecTV Now teile ESPN, ESPN2, FS1 ja NBCSN. Valitud piirkondades sisaldab see pakett ka NBC, CBS, ABC ja FOX. Ükskõik, kas teie lemmikspordialadeks on pesapall, jalgpall, korvpall, NASCAR või midagi muud, peaksid need kanalid pakkuma teile palju võimalusi.

Kahjuks pole Kodi jaoks eraldi DirecTV Now lisandmoodulit. Pääsete oma DirecTV Now kanalitele siiski PlayOn Kodi lisandmooduli kaudu. PlayOn on DVR-teenus, mis võimaldab teil legaalselt salvestada programme erinevatest voogesitusteenustest, sealhulgas DirecTV Now, Netflix, Hulu ja Amazon Prime Video. See maksab 30 dollarit aastas, mis võrdub 2,50 dollariga kuus.

PlayOni brauser on ametlikus Kodi addoni hoidlas.

Lugejapakkumine: Proovige 7 päeva jooksul PlayOn’i tasuta

Playstation Vue

PS Vue Kodi addon

Playstation Vue on tasuline IPTV-teenus, mis sarnaneb DirecTV Now-ga. Erinevalt DirecTV Now’st on sellel siiski eraldiseisev Kodi lisandmoodul. Põhipakett on pisut kallim – 39,99 dollarit kuus. Selle hinna eest pakub see ESPN, ESPN2, FS1, FS2 ja NBCSN. See on kõik samad spordikanalid, mille DirecTV Now teile pakub, lisaks Fox Sports 2.

Playstation Vue Kodi addon on ametlikus Kodi addoni hoidlas.

USTVNow

USTV Nüüd Kodi addon

USTVNow on teenus välismaal elavatele Ameerika sõjaväelastele, kuid registreeruda võib igaüks. See pakub tasuta kõiki võrgukanaleid: NBC, ABC, CBS, FOX, CW ja PBS. Kuna neis võrkudes toimuvad mõned suurimad spordiüritused, näete just tasuta paketiga palju väga kvaliteetset spordisisu. 19 dollari eest saate ESPN-i ka USTVNow-st.

USTVNow on suurepärane teenus, mis omaette omada. See on kasulik ka siis, kui te ei ela piisavalt piirkonnas, kus kohalikud telekanalid pole DirecTV Now või PS Vue kaudu saadaval. Sel juhul saate seda kasutada koos ühega neist teistest teenustest, et oma sporditeleri pakett täiendada.

KTV lisandmoodul USTVNow on Kodi ametlikus hoidlas.

Hüljatud Kodi lisand: ülevaade ja probleemid privaatsusega

Castaway võimaldab kasutajal kindlasti näha palju spordiüritusi tasuta. Sel põhjusel on see muutunud väga populaarseks. Castaway kasutamisel on aga palju riske, mida teistel lisanditel pole.

Castaway kuulus varem Fusioni hoidlasse ja enamus veebiartikleid ütleb praegu, et peaksite sinna minema, et leida koopia. Pärast seda, kui TV Addons pärast kohtuprotsessi oma saiti uuendas, eemaldasid nad kõik õigusi rikkuvad lisad, sealhulgas Castaway.

Kahjuks juhtub see üha enam kolmandate osapoolte lisandustega. Andmebaasid, mis kannavad autoriõigusi rikkuvaid lisandmooduleid, saavad sageli populaarsuse, seejärel saavad televõrgud kohtusse kaebuse ja on sunnitud kas rikkunud lisad tühistama või sulgema. Hiljem hüppavad lisandid uuesti teise hoidlasse, millest keegi pole kunagi kuulnud. Tarbijatel jääb siis küsimus: kas see on algne kood või on seda rikutud??

Arvestades neid privaatsus- ja turvariske, on selleks kindlasti head põhjused vältima Lõpeta ja kasuta selle asemel mõnda muud sportlikku Kodi lisa.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me