Crackle Kodi addon: kuidas Crackle’i Kodi installida ja kasutada

Installige Kodi Crackle'i lisandmoodul


Crackle on voogesituse videoteenus, mis sarnaneb Netflixi, Hulu või Amazon Prime Videoga. Kuid see erineb nendest teenustest ka seetõttu, et see ei nõua tellimistasu. Selle asemel maksab Crackle sisuloojatele reklaamitulu kaudu. See tähendab tasuta sisu ja Kodi kasutajate jaoks hõlpsasti kasutatavat ja tasuta Crackle Kodi lisandmoodulit.

Crackle sisaldab palju klassikalisi telesaateid ja filme, millest mõnda on mujalt raske leida. See sisaldab ka palju kõrgelt hinnatud originaalseeriaid ja filme.

Vaata ka: Parimad Kodi filmide lisad

Seal on mõned Crackle Kodi lisad, kuid parimat ja ühte, millele keskendume, nimetatakse lihtsalt „Crackle“. See võimaldab kasutajatel voogesitada Crackle’i laiast raamatukogust sisu ilma veebibrauserit kasutamata.

Kuid kui olete Kodi või Crackle’i jaoks uus, ei pruugi te täpselt teada, kuidas Crackle Kodi lisandmoodulit installida või kasutada.

Selles juhendis selgitatakse, kuidas.

Mis on Kodi?

Kodi on avatud lähtekoodiga tarkvara, mis kasutab internetist leitud videote, piltide ja muusika leidmiseks rakendusi, mida nimetatakse lisanditeks. Kodi ise ei salvesta sisu. See lihtsalt võimaldab videot mängida ükskõik millisest allikast, kuhu osutate.

Kodi võimaldab kasutajal integreerida kõik oma voogedastusteenused ühte platvormi, välistades vajaduse mitme liidese ja seadme järele. Seda saab installida paljudesse erinevatesse seadmetesse, sealhulgas Androidi telefoni või iPhone’i, personaalarvutisse, Roku kasti, Apple TV, Amazon Fire Sticki ja USB-seadmesse. Seda saab juhtida nutitelefonirakenduse, puldi või videomängupadi abil.

Loe rohkem: Mis on Kodi ja kuidas saate seda kõige paremini kasutada?

Kuidas kasutada Kodi ohutult ja privaatselt.

Kodil on palju kasutusviise, kuid kõige populaarsemalt kasutatakse seda voogesituse meediumipleierina. Paljud Kodi kasutajad pöörduvad autoriõigustega kaitstud sisu voogesituse poole ning laadivad alla ja käivitavad virtuaalse privaatvõrgu (VPN), et oma identiteeti varjata. Kuid VPN-ist saavad kasu ka kõik Kodi kasutajad.

Kõik Kodi lisandid on välja töötatud üksikute arendajate poolt ja enamik neist asub suhteliselt ebaturvalistes serverites. Lisaks saavad Kodi lisad oma koodi häkkida ja ametliku ilmega asukohtadesse üles laadida, mis viib ohtlike keskväljalöögide (MitM) rünnakuteni. Teie andmed võidakse teie teadmata varastada isegi ametlike lisandite kaudu.

Ka Interneti-teenuse pakkujad ei hooli sellest, kas teie voogesitus on seaduslikel eesmärkidel. Paljud vähendavad mõnikord videot voogesitavate klientide Interneti-kiirust. Mõned Interneti-teenuse pakkujad vaatavad voogesitusteenuseid, näiteks Crackle, oma kaabeltelevisioonipakettide konkurentidena ja aeglustavad nende teenuste andmeid, et hoida rohkem kasutajaid neile registreerumast. Kui leiate, et Kodi puhverdab, võib see olla põhjuseks.

VPN-i kasutamine on paljude muude kasutusviiside hulgas abiks ka kesktasemel rünnakute ärahoidmisel ja ISP kiiruse vähendamise vältimisel. Teie ühenduse krüptimisega ei saa häkkerid ega Interneti-teenuse pakkuja kindlaks teha, mida teete või isegi see, kes te tegelikult olete.

Eriti Kodi kasutajate jaoks on kvaliteetse video omamine äärmiselt oluline – see aitab VPN-i saadavust tagada. Arvame, et parim VPN selle kasutamise jaoks on IPVanish, teenus, mis kasutab oma füüsilist riistvara. See aitab hoida kiirust kõrgel, vähendades video puhverdamist. 

Lugejapakkumine:  Selle lingi abil saate IPVanishi tavahinnast 60% soodsamalt.

Comparitech ei tunnista ega julgusta autoriõiguse piirangute rikkumist, sealhulgas ebaseaduslikku voogesitust Kodi kaudu. Kodi saab kasutada paljudel suurepärasetel, seaduslikel voogesituse eesmärkidel. Enne autoriõigusega kaitstud materjali ilma loata allalaadimist või voogesitust kaaluge seadusi, ohvreid ja piraatluse riske.

Crackle Kodi addoni installijuhend

Crackle Kodi lisand leidub ajastufoobia repos. Selle installimiseks toimige järgmiselt.

 • Ajastafoobia repo-ZIP-faili leidmiseks minge sellele URL-ile: https://github.com/eracknaphobia/repo.eracknaphobia
 • Leidke ja klõpsake nuppu repository.eracknaphobia.zip faili. Pidage meeles, kuhu selle faili salvestasite
 • Klõpsake Kodi peamenüüs hammasrattaikooni
 • Klõpsake „Süsteemi sätted“
 • Hõljutage kursorit „Lisad” kohal
 • Kui funktsioon „Tundmatud allikad” on lubatud, jätke see rahule. Kui see on keelatud, klõpsake sellel, et lubada installida tundmatutest allikatest pärit hoidlaid
 • Kui pidite lubama tundmatud allikad, kuvatakse hoiatusteade. Klõpsake „jah“. Kui tundmatud allikad olid juba lubatud, liikuge järgmise sammu juurde
 • Klõpsake peamenüüs valikul „Lisad”
 • Klõpsake ikooni, mis näeb välja nagu avatud kast
 • Klõpsake „Installi ZIP-failist”
 • Sirvige asukohta, kuhu zip-fail alates 1. sammust salvestasite. Klõpsake faili
 • Minge tagasi installimismärkuste menüüsse, klõpsates ekraani vasakus ülanurgas, kuni kuvatakse teade „Lisad / lisandmoodulibrauser”.
 • Klõpsake valikul „Installi hoidlast“
 • Klõpsake „eracknaphobia’s Repo”
 • Klõpsake „Video lisad”
 • Klõpsake „Crackle”
 • Klõpsake nuppu „Install”. Installimisele kulub tavaliselt vaid mõni sekund

Kuidas kasutada Crackle Kodi lisandmoodulit

Kui Crackle on installitud, saate selle konfigureerida, klõpsates lisandmoodulil ja seejärel klõpsates nuppu “Seadista”.

Kahjuks võimaldab see kõik teil ekraanisuhet muuta ja helikommentaare sisse või välja lülitada. Crackle’i ID ja parooli pole võimalik sisestada, et saada programmisoovitusi, mis põhinevad teie vaatamisharjumustel. Loodetavasti võimaldab värskendus seda tulevikus teha.

Programmi esitamiseks klõpsake lisandmoodulil ja klõpsake siis nuppu „Ava”. Teile antakse võimalus vaadata kas filmide või telesaadete loendit.

Klõpsake soovitud varianti. Teile antakse pealkirjade loetelu. Veelkord, need on tähestikulises järjekorras. Klõpsake pealkirja, mida soovite vaadata.

Pealkirja hakatakse mängima.

Kodi Crackle addoni ülevaade

Crackle’i lisandmooduli parim omadus on see, et see on täiesti tasuta ja täiesti seaduslik.

Teiste lisandmoodulite kaudu saate palju uut ja trendikat sisu. Kuid enamik neist on kas kulukad või piraatvideod. Crackle eristub teistest lisanditest selle poolest, et sellel pole kumbagi puudust.

Ja veel, Crackle’il on ka palju kvaliteetseid videoid.

See viib läbi klassikalisi telesaateid nagu Kilp, kangelased, kangelased uuesti sündinud, Seinfeld, ja Sinimägi osariik, nagu ka mõned kõrgelt hinnatud Crackle’i originaalid Startup, Super Mansion ja Party Boat.

Kui rääkida filmidest, on Crackle’i lisandil mõned tuntud pealkirjad, näiteks Hirm ja armukadedus Las Vegases, lihtne sõitja, ja Lendavate pistodade maja.  Sellel on ka suurepäraseid filmi originaale, näiteks Kaevandamine, surnud tõuseb: Vaatetorn, ja Kõrvalteed.

Ainus tüüpi sisu, mis Crackle’il puudub, on uuemate suuremate võrkude ja filmistuudiote telesaated ja filmid. Seega peab kasutaja, kes on eriti huvitatud uuemast sisust, saama Crackle’i täiendamiseks muid teenuseid. Kuid tasuta teenuse jaoks on selle kataloog kindlasti muljetavaldav.

Crackle’il on reklaami kandmise puudus. See võib kohati tüütu olla. Kuid kui saade, mida soovite näha, pole mujal saadaval, võib sageli mõne reklaami vaatamine olla seda väärt.

Üldiselt on Crackle suurepärane lisa mis tahes Kodi kasutaja lisakollektsioonile.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me