FunimationNOW Kodi addon: kuidas FunimationNOW-d Kodi-l vaadata


Anime voogesituse hiiglased Crunchyroll ja Funimation on teinud koostööd kõigi uusimate saadete edastamiseks otse Jaapanist koos inglise dubsidega ja nad helistavad uuele tellimusteenusele FunimationNOW. Kui olete fänn, ei taha te jääda kahe silma vahele. Siit saate teada, kuidas FunimationNOW Kodi pistikprogrammi häälestada ja installida, nii et saate oma lemmikanime Kodis vaadata.

Vaata ka: Parimad Kodi Anime lisad

Mis on Kodi?

Kodi on kodukino tarkvara, mis on välja antud avatud lähtekoodiga litsentsi alusel. See on tasuta allalaaditav ja hõlpsasti muudetav, kuna lähtekood on veebis saadaval. Muu hulgas tähendab see seda, et Kodi jaoks on lisandmoodulite väljatöötamine tõesti lihtne.

Need lisad laiendavad seda, mida Kodi saab teha. Näiteks võimaldab FunimationNOW Kodi lisandmoodul kasutajatel voogesitada FunimationNOW.com-ist pärinevaid saateid nagu iga teist videot.

Isegi ilma lisanditeta on Kodi suurepärane võimalus telesaate või mobiilseadme kaudu etendusi, muusikat ja filme vaadata. Liides on loodud telerite ja tahvelarvutite jaoks, nii et seda on lihtne kaugjuhtimispuldi või puute abil navigeerida. Kodi saab ka teie meediumi jaoks metaandmeid automaatselt alla laadida, et saaksite oma kogu teegi sorteerida, otsida ja sirvida, nagu teeksite Netflixis..

Voogesitus VPN-i kaudu

Kui plaanite sisu voogesitada Kodis, on mureks veebipõhine privaatsus. Kahjuks on viimasel ajal suundumus olnud neutraalsusest eemal ja ettevõtte juhitud Interneti poole. Parim viis voogesituse täiesti anonüümseks hoidmiseks on VPN.

VPN-i abil saate blokeerida oma Interneti-teenuse pakkuja luurama oma sirvimisvalikuid. Krüptitud VPN-ühendus suurendab ka turvalisust, hoiab ära keset rünnakut ja muudab häkkerite jaoks teie identiteedi varastamise palju raskemaks..

Voogesituse VPN-i valimisel on üks olulisemaid tegureid kiirus. Soovitame IPVanishit, kuna see on üks kiiremaid VPN-i pakkujaid, madala latentsusajaga ja tonni ribalaiusega ning toega kuni 10 samaaegset ühendust. Samuti võite proovida IPVanishit nädala jooksul riskivabalt.

PARIM KODI VPN: IPVanish on meie parim valik. Tal on suur ülekoormamata serverite võrk ja see saavutab häid kiirusi. Tugevad turva- ja privaatsusfunktsioonid muudavad IPVanishi Kodi ja Amazon Fire TV Sticki kasutajate lemmikuks. Proovige seda 7-päevase raha tagasi garantii korral riskivabalt.

Funktsiooni FunimationNOW Kodi installimine

FunimationNOW lisandmoodul on lisatud Kodi vaikimisi loodud lisandmete hoidlasse, nii et seda on üsna lihtne paigaldada. Paketi allalaadimiseks ja installimiseks peate kasutama lisaseadme brauserit. Seda saate teha järgmiselt.

FunimationNOW Kodi lisandmoodul: installimine

Alustuseks avage Kodi ja klõpsake nuppu Lisad vasakul külgribal asuv menüü.

FunimationNOW Kodi lisandmoodul: installimine

Seejärel klõpsake nuppu Lae alla , et avada Kodi addoni brauser.

FunimationNOW Kodi lisandmoodul: installimine

Kerige alla, kuni näete Video lisad ja klõpsake seda.

FunimationNOW Kodi lisandmoodul: installimine

Video lisad on loetletud tähestiku järjekorras, nii et sirvige, kuni näete Funimation KOHE Kodi lisandmoodul ja klõpsake sellel installi avamiseks.

FunimationNOW Kodi lisandmoodul: installimine

Seejärel klõpsake nuppu Installi installiprotsessi alustamiseks nuppu ekraani paremas alanurgas.

FunimationNOW Kodi lisandmoodul: installimine

Teid suunatakse tagasi videote lisamise brauserisse ja FunimationNOW ikoon kuvatakse, et see on alla laaditud ja installitud.

FunimationNOW Kodi lisandmoodul: installimine

Ikoon muutub uuesti, näidates, et installiprotsess on lõpule viidud. Kui see on lõpule jõudnud, saate väljuda tagasi Kodi põhiekraanile.

FunimationNOW Kodi lisandmoodul: installimine

Kui kõik on edukalt installitud, saate käivitada FunimationNOW Kodi lisandmooduli saidist lisade menüü. Olete valmis alustama FunimationNOW seadistamist.

Funktsiooni FunimationNOW Kodi lisaseadistuse seadistamine

Enne FunimationNOW kasutamist Kodil peate looma konto ja määrama lisandmooduli oma mandaadi kasutamiseks. Samuti on mõned taasesituse vaikevalikud, mida saab reguleerida, nii et saate subtiitrite keelata või 720p voogesituse sundida.

Liituge FunimationNOW-ga

Kui teil veel pole FunimationNOW kontot, peate registreeruma. Peate otsustama, kas registreerute tavakasutaja või premium-tellijana. FunimationNOW lisatasu eest tasutakse kuutasuna, sarnaselt Netflixi või Huluga.

Nad pakuvad oma premium-kontodele tasuta prooviversiooni, kuid prooviversiooniks registreerumiseks on teil vaja kehtivat krediitkaarti või PayPali kontot.

FunimationNOW Kodi addon: seadistamine

FunimationNOW tasuta kontol on piiratud arv saateid ja teile näidatakse reklaame, kuid see töötab nii FunimationNOW Kodi lisandmooduli kui ka premium-kontoga.

Seadistage lisandmoodul

Nüüd, kui funktsiooni FunimationNOW Kodi installimine on installitud, peate selle enne anime voogesituse alustamist seadistama. Protsess on üsna lihtne, kuid peate sisestama oma kasutajanime ja parooli, et FunimationNOW addon saaks teie kontole sisse logida.

Võib-olla soovite muuta ka mõnda vaikeseadet, näiteks voo kvaliteeti ja seda, kas subtiitreid kuvatakse vaikimisi või mitte. Need seaded leiate menüüst FunimationNOW seadete menüü, millele pääsete pärast pistikprogrammi sisselogimist pistikprogrammi seest sisse.

FunimationNOW Kodi addon: seadistamine

Alustage, käivitades funktsiooni FunimationNOW Kodi lisandmooduli Lisad menüü.

Liituge FunimationNOW-ga

Kui FunimationNOW Kodi lisandmoodul käivitub esimest korda, kuvatakse teile pritskuva, kus küsitakse teie konto andmeid. Kui te pole juba FunimationNOW kontoga registreerunud, saate seda teha nüüd, kuid soovitan teil seda arvutis enne tähtaega teha. Kodi kaudu ekraanil kuvatava klaviatuuri abil registreerumine on kohmakas, kuid see on võimalik.

FunimationNOW Kodi addon: seadistamine

Kui teil on FunimationNOW konto, klõpsake nuppu Logi sisse link oma teabe sisestamise alustamiseks.

FunimationNOW Kodi addon: seadistamine

Sisestage e-posti aadress, mida kasutasite oma konto registreerumisel, ja klõpsake siis nuppu Okei nuppu. Järgmiseks küsitakse teilt parooli ja pärast selle sisestamist klõpsake nuppu Okei jälle.

FunimationNOW Kodi addon: seadistamine

Kui olete oma teabe sisestamise lõpetanud, klõpsake nuppu Logi sisse nuppu, et käivitada Kodi lisandmoodul FunimationNOW.

FunimationNOW Kodi addon: seadistamine

Teid suunatakse FunimationNOW show-brauserisse. Alustuseks näete ainult esiletõstetud saateid.

FunimationNOW Kodi addon: seadistamine

Täpsemate saadete kuvamiseks või vaikesätete muutmiseks klõpsake nuppu Funimation KOHE Menüü ekraani vasakus ülanurgas. Avaneb külgriba, mis võimaldab teil sirvida saateid ja muuta sätteid.

FunimationNOW Kodi lisamise sätted

Klõpsake nuppu Seadistused menüü, kui olete huvitatud vaikesätete muutmisest. Kontod menüüs kuvatakse eelmises etapis sisestatud sisselogimisinfo.

FunimationNOW Kodi addon: seadistamine

Üldine menüü võimaldab teil muutuda Video kvaliteet, muuda Pildikvaliteet iga saate pisipiltide vahel lülitage Subtiitrid sisse ja välja, lubage või keelake Splash Screen, ja lubage teil valida, kas seda teha või mitte Eeltoetage teabe kuvamine.

Enamik võimalusi on iseenesestmõistetavad, kuid Eeltoetage teabe kuvamine tasub selgitada. Kui see on sisse lülitatud, võtab FunimationNOW Kodi addoni käivitamine kauem aega, kuid see on teie kasutamise ajal sujuvam ja tundlikum. Kui eelhüpe on sisse lülitatud, laadib FunimationNOW alla nõudmise asemel pisipildid ja metaandmed iga seansi alguses.

FunimationNOW Kodi addon: seadistamine

Täpsemad menüü piirdub tõrkeotsinguga. Kui lisandmoodul ei käitu korralikult, saate seda teha Kasutaja andmete kustutamine. Kui räägite jaapani keelt, saate oma piirkonda ka käsitsi muuta. See keelab ingliskeelsed alam- ja dub-id ning lubab selle asemel anime voogesitada, nagu see algselt levitati. Mõned saateloendid võivad piirkonniti erineda. Kuid praegu on suurim erinevus, mida ma märkasin, on keeltesaadete voogesitamine.

Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Okei nuppu, et naasta show-brauserisse.

Funktsiooni FunimationNOW Kodi kasutamine

Kui olete lõpetanud FunimationNOW Kodi lisaseadistuse seadistamise, saate vasakpoolses ülanurgas asuvat külgribamenüüd kasutada näituste sirvimiseks või järjekorra kuvamiseks.

FunimationNOW Kodi addon: kasutage

Ma kasutasin Kõik saated testimisloendit, kuna mul pole suurt järjekorda üles seatud. Kui olete juba FunimationNOW kasutaja või kui teil on lihtsalt pikk lemmiksaadete loend, siis Minu järjekord loend on palju kiirem ja hõlpsamini sirvitav, kuna te ei pea otsima tuhandeid pealkirju.

FunimationNOW Kodi addon: kasutage

Saateid sirvides antakse teile käputäis erinevaid filtreerimisvalikuid. Saate filtreerida žanri või kuupäeva järgi ja piirata tulemusi selle alusel, millal need välja anti. Need filtrid on samad, kui vaatate Kõik saated, Minu järjekord, SimulDubs, või sirvides Žanr.

Kui olete leidnud saate, mida soovite vaadata, klõpsake selle avamiseks seda episoodi brauser.

FunimationNOW Kodi addon: kasutage

Jao brauseris kuvatakse teile iga episoodi pisipildid, hinnangud, kirjeldused ja muud metaandmed.

FunimationNOW Kodi addon: kasutage

Võite kasutada ka episoodi brauseri langusmenüüsid Heli rada, the Hooaeg, ja määrake, kas soovite vaadata lõikamata Jaapani originaale või redigeeritud saateid (tavaliselt sisu või käitusaja korral).

FunimationNOW Kodi addon: kasutage

Klõpsake episoodi, et see Kodi videopleieris käivitada. Sealt edasi töötab kõik ootuspäraselt. Saate peatada, peatada või edasi-tagasi liikuda. Seadete menüü ja jagude brauser toimivad kõik samamoodi nagu Kodi raamatukogus meediume esitades.

Voogesitage oma lemmikanime FunimationNOW abil

Pärast mõnda aega FunimationNOW Kodi lisandmoodulit kasutades ja nähes, kui hästi see töötab, soovitan see installida. Võrreldes teiste voogesituse lisanditega, on FunimationNOW hõlpsasti üks parimaid. Crunchyroll Kodi lisandmooduliga vastavusse viimisel on FunimationNOW lihtsam kasutada, sellel on parem filtreerimine ja otsimine ning tonni rohkem sisu. Ja kuna Crunchyrolli Kodi lisandmoodulil oli hiljuti Crunchyrolli DMCA kaebuse tõttu tuge, siis on teil raske leida lisandmooduli õigustatud ja värskendatud versiooni..

Kui Funimation ja Crunchyroll said kokku, olid nad võtnud eesmärgiks olla animaarmastajatele hädavajalik sait väljaspool Jaapanit. Ma arvan, et neil see õnnestus. Kaks saiti levitavad DVD väljaandeid ja impordivad uusi saateid, kuid selgelt on voogesitus nende plaanis suur osa.

Mulle avaldas suurt muljet, kui professionaalne ja lihvitud see lisa on. Kui arvestada nende tohutu raamatukogu ja eksklusiivsete SimulDubi voogudega, on FunimationNOW Kodi lisand animefännide jaoks kohustuslik. Kuigi Kodi lisandmoodul FunimationNOW pärineb kolmanda osapoole arendajalt, kellel pole Funimationiga ühendust, pakub lisandmoodul FunimationNOW tellijatele kindla kasutajakogemuse..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map