Kodi Ares võlur ei tööta? Siin on miks ja mõned alternatiivid

Kui olete proovinud Kodi Arese viisardit installida, võisite märgata, et see puudub. Ares-viisardi majutamiseks kasutatud URL tagastab nüüd tõrke 404 ja paljud teised veebis olevad lehed, mis varem selle URL-iga olid lingitud, on samuti võrguühenduseta. See artikkel selgitab miks Kodi Arese viisard ei tööta ja pole enam saadaval ning pakub mõnda alternatiivi, mida saate kasutada, et oma Kodi abil endiselt suurepäraseid tele- ja filmiprogramme saada..


Ares repo puudub

Kodi on avatud lähtekoodiga videomeediumipleier, mis võimaldab kasutajatel mängida oma seadmetes peetavaid filme ja saateid. Kui seda muudetakse lisanduste kaudu, saab seda kasutada ka praktiliselt mis tahes video esitamiseks Internetis. Kodi saab installida Apple TV, Amazon Firestick, PC, Mac, Android või iOS telefoni. Seda saab hõlpsalt nutitelefoni või kaugjuhtimispuldi abil juhtida.

Kodi süüdistatakse mõnikord selles, et see on vahend litsentsimata sisu voogesitamiseks ilma autoriõiguse omanike loata. Kodi jaoks on aga palju lisandusi, mis vooguvad ainult ametlikest allikatest.

Hoiatus: Kodi tuleks kasutada ainult sellise sisu jaoks, millele teil on seaduslik juurdepääs. Ei Kodi fond ega Comparitech propageeri Kodi kasutamist piraatluses.

Tähtis: kasutage koos Kodiga alati VPN-i

Inimesed, kes kasutavad Kodi abil litsentseerimata sisu voogesitust, teavad üldiselt VPN-i, kui seda teevad, kuid paljud Kodi kasutajad ei pruugi aru saada, et VPN-id on kasulikud kõigile, kes videoid voogesitavad.

Ilma VPN-i võivad Kodi kasutajat MiTM-i rünnakud rünnata pahatahtlike koodrite poolt, kuna kasutaja andmed ei pruugi olla krüptitud. ISP võib ka aeglustada kasutaja andmeid tema valitud veebisaidi põhjal, et voogesitada, kui VPN-i ei kasutata. See põhjustab puhverdamist ja madala kvaliteediga videot.

Oleks tore, kui kõik VPN-id saaksid need probleemid lahendada. Kahjuks on mõned neist palju vähem tõhusad kui teised. Mõni VPN peab logisid, rikkudes kasutajate privaatsust, teisi on aga raske paigaldada või liiga aeglane, kuna neil pole piisavalt liiklust liikluse haldamiseks.

Kodi kasutajatele soovitame IPVanishi. IPVanishil on üle 800 serveri, sellel on emakeelne rakendus Amazon Firesticki ja Nvidia Shieldi jaoks ning ta ei pea logisid. See pakub kasutajatele kvaliteetset videot, kaitstes samal ajal neid privaatsus- või turvariski eest.

LUGEMISTEENUS: Comparitechi lugejad saavad IPVanishi plaanide pealt kokku hoida kuni 60%.

Miks Ares Wizard ei tööta??

19. novembril 2017 teatas Ares Wizard’i peamine arendaja Arese projekti foorumis, et talle on edastatud Movie Picture Associationi (MPA) lõpetamis- ja loobumiskiri. See on foorumi liikme sõnul, kes postitas selle Redditile. Selle nimega Tekto nime kandva arendaja sõnul väitis lõpetamiskiri, et ta rikub mõlemat E.U. ja Ühendkuningriigi seadused lisandmoodulite ja repode pakkumise kohta, mis sisaldavad linke autoriõigusi rikkuvale sisule.

Vastusena sellele kirjale on Tekto ja teised Ares Wizardis töötavad arendajad repod ja kõik selles sisalduvad lisad maha võtnud. Nad on ka lubanud, et see ei naase enam kunagi, öeldes: „Las ma saan 100% selgeks. Me ei too kunagi Arese võlurit, Aresi portaali ega Ares Repot tagasi. ”

Varem olid kolmandate osapoolte õigusi rikkuvaid Kodi hoidlad alati väitnud, et nad ei riku seadust, kuna nad ei paku ise sisu, vaid lihtsalt linke sisule. Lepikirjaga väideti siiski, et Brien vs Ziggo on seadust selgitanud ja teinud selgeks, et Kodi reposid saab vastutusele võtta, kui nad ei puhasta õigusi rikkuvaid lisandeid. Pärast selle arutluskäigu esitamist nõustus Tekto, et rikkuva sisuga linkide lisandite või repode väljatöötamine on ebaseaduslik. Selle tagajärjel sulges ta Ares Wizard repo igaveseks.

Ares Wizard repo alternatiivid

Vaatamata sellele, et Ares pole enam saadaval, on Kodi reposid veebis endiselt palju. Mõnel neist repodest on eeskirjad selliste lisandite tühjendamiseks, mis pakuvad juurdepääsu piraatmaterjalidele. MPA õiguslik tegevus neid ei mõjutanud. Teised pakuvad endiselt seaduslikke lisaseadmeid, kuid mis tahes põhjusel pole neid veel eemaldatud. Allpool on loetelu repostidest, mis meil Comparitechis on kõige kasulikumad, koos mõnede nende lisandite kirjeldustega.

SuperRepo

superrepo

SuperRepo on sellel aadressil veel saadaval. Siiski sisaldab see mõnda rikkuvat lisandit, näiteks 1Channel ja Icefilms. Kui otsustate kasutada SuperRepo, soovitame installida ainult lisandid, mis vooguvad litsentsitud allikatest, näiteks allpool loetletud.

SuperRepos on kõigi Kodi repode suurim kataloog. Siin on mõned parimad lisandid, mida see sisaldab.

 • Suurtähe filmid & TV – Annab teile juurdepääsu sadadele sõltumatutele filmidele ja nišš-telesaadetele, sealhulgas näiteks õudusfilmidele Asi koduuksel, psühhos ja igavesti sinu oma, nagu ka etendused nagu Purjeka logod ja Queer as Folk
 • FilmRise – Veel üks suurepärane lisa filmidele ja show’dele, FilmRise võimaldab teil vaadata kogu FilmRise YouTube’i kanali kataloogi, sealhulgas selliseid filme nagu Devil in The Flesh (peaosas Rose McGowan) ja My Brother The Pig (peaosas Scarlett Johansson) ning näidata nagu kohtuekspertiisi faile ja avastuste maailm
 • YouTube’i võlvkelder – YouTube’is olevad voogesituse saated sarjade ja osade kaupa

VAATA KA: Kuidas installida SuperRepo

Vaadates klaasist repo

Kodi otsin klaasist repo

Vaadates Glass Glassi repo on praegu saadaval siin. Pidage siiski meeles, et see sisaldab mõningaid rikkuvaid lisandeid, näiteks Serendipity. Soovitame ainult selle repoteenuse lisandeid, mis vooguvad litsentsitud allikatest.

Vaadates Glassi repot, on üsna palju kasulikke Kodi lisandeid. Siin on mõned, mis on tähelepanuväärsed.

  • Fantastilised metsalised – Kodi lisand loodusdokumentaalfilmide austajatele. Pakub tasuta dokumentaalfilme loomadest Planet, National Geographic ja teistelt.
  • Haameri aeg – Annab juurdepääsu koduarenduse ja DIY-videote kogumikule Homes.com, Buildipedia jt.
  • Kuldne kino – Võimaldab vaadata filme filmide “Kuldajastu” (1920–1960). Siia kuuluvad Robin Hood (1922), Kadunud maailm (1925), Mohikaanide viimane (1920) ja teised.

Loe rohkem: Parimad Kodi repod

Kodinerds.net repo

Kodinerdi repo

Kui soovite leida muusikavideoid või spordi lisandeid, on Kodinerds.net üks parimatest kohtadest, kust otsida. Siin on mõned parimad lisad, mida see pakub.

 • SoundCloud – võimaldab juurdepääsu kogu muusikale, mis on saadaval saidil SoundCloud.com
 • DailyMotion – võimaldab teil vaadata ükskõik millist tuhandest videost, mis on saadaval videote jagamise saidil DailyMotion.com
 • DAZN – nõuab tasulist liitumist. Annab DAZN-i voogesitusteenusest juurdepääsu ööpäevaringstele spordiüritustele. Saadaval Austrias, Saksamaal, Jaapanis, Šveitsis ja Kanadas.

Seotud artikkel: Parimad 105 Kodi lisad ja kuidas Kodi kaudu filme vaadata.

Eracknafoobia repo

eracknaphobias repoteabe ekraan

Eracknafoobia repos on range piraatlusevastane poliitika. See peaks olema veebis saadaval paljude aastate jooksul. Repo on praegu sellel githubi lehel. Siin on mõned selle parimad lisad.

  • Crackle – võimaldab teil vaadata sadu tasuta telesaateid ja filme Crackle’i voogesitusteenusest, sealhulgas originaalsaateid nagu Käivitamine ja Kahmama, samuti hitifilmid nagu Mehed mustas ja Superbad.
  • NHL.TV – Vajab liitumist. Võimaldab kasutajatel juurdepääsu turgudevälistele NHL-mängudele.
  • MLB.TV – Annab MLB.TV abonentidele Kodi kaudu juurdepääsu Major League’i pesapallimängudele
  • AMA Pro Racing – Võimaldab teil oma Kodi peal vaadata AMA motokrossi tegevust

VAATA KA: Kuidas installida Crackle Kodi lisandmoodul

Järeldus

Kodi Arese viisard puudub, kuna selle arendaja vastu algatati väidetavalt autoriõigusi rikkuvale materjalile linkide pakkumine. Selle arendaja pani seaduse täitmiseks vabatahtlikult repo kinni. Siiski on veebis endiselt palju suurepäraseid Kodi reposid. Järgige seda juhendit, et leida reposid, mis annavad teile vajaliku sisu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map