Kodi Colossuse repo ei installita või puudub? Siin on miks ja mõned alternatiivid.

Colossus repo puudub


Kui olete sellele lehele jõudnud, siis tõenäoliselt sellepärast, et olete avastanud, et Kodi Colossuse repo ei tööta või puudub. Kui proovisite URL-i, mille järgi kõik teavad, et see asub, kuid olete saanud tõrke 404 või teate, milles öeldakse, et „Colossal1-l pole veel avalikke hoidlaid”, selgitab see artikkel, miks te ei leia seda. 

Lühike vastus on see, et Colossus on võrguühenduseta, kuna ühele selle peamistest arendajatest saadeti MPA (Motion Picture Association) lõpetamis- ja loobumiskiri. Selles kirjas süüdistati Colossust piraatluse hõlbustamises lisandmoodulite abil, mis võimaldavad kasutajatel voogesitada litsentsimata sisu.

Üksikasjalikumat teavet ja Colossuse repo alternatiivide loetelu leiate siit.

Kodi on allalaaditav tarkvara, mis võimaldab kasutajatel vaadata mitmesuguseid videoid kogu Internetist. Seda saab installida enamikku populaarsetele teleritele, sealhulgas Apple TV ja Nvidia Shield. Seda saab kasutada ka arvutis või nutitelefonis või koos Amazon Firestickiga.

Hoiatus: Kodi tuleks kasutada ainult sellise sisu jaoks, millele teil on seaduslik juurdepääs. Ei Kodi fond ega Comparitech propageeri Kodi kasutamist piraatluses.

Tähtis: kasutage koos Kodiga alati VPN-i

Inimesed, kes kasutavad Colossuse või muude repode Kodi lisandeid, et vaadata mitteametlikke voogesituste ja filmide vooge, kasutavad VPN-e sageli oma tegevuse saladuses hoidmiseks. Kuid mõjuvatel põhjustel peaksid VPN-i kasutama kõik, kes videoid voogesitavad.

VPN-id kaitsevad kasutajaid MiTM (mees keskel) rünnakute eest, krüpteerides kasutajate andmed ja muutes need häkkeritele loetamatuks. MiTM-i rünnakud valmistavad erilist muret neile, kes üritavad kasutada pakti (ka ei tööta) ja muid lisandeid, nagu nüüd, kui algne repo on tehtud võrguühenduseta. VPN-id aitavad ära hoida ka Interneti-teenuse pakkuja kiiruse drosselist põhjustatud puhverdamist ja saavad avada geograafiliselt blokeeritud sisu.

Kuid mitte kõik VPN-id pole loodud võrdselt. Mõned peavad kasutajate tegevuse logisid, luues uusi turvalisuse ja privaatsuse riske. Teised on HD-video voogesituse jaoks liiga aeglased või neid on keeruline paigaldada.

Nendel põhjustel soovitame Kodi kasutajatel kasutada video voogesituse ajal IPVanishi. IPVanishil on üle 850 serveri, hoides kiirust kõrgel ja maksimeerides sisu kasutajatele kättesaadavaks. Samuti ei säilita see ühtegi logi ja seda on tänu oma loomuliku rakenduse jaoks Amazon Fire Sticki ja Nvidia Shieldi jaoks lihtne installida. Üldiselt on see suurepärane VPN-valik video voogesitamiseks ja privaatsuse kaitsmiseks.

LUGEMISTEENUS: Comparitechi lugejad saavad IPVanishi plaanide pealt kokku hoida kuni 60%.

Miks Colossuse repo puudub?

Colossuse repo langes kella 13 paiku. Ida-aeg, 15. november. Repo ametlikul githubi lehel hakati kuvama sõnumit, mis ütles, et “Colossal1-l pole veel avalikke hoidlaid”. Samal ajal läksid paljud teised repo koopiaid kandvad saidid täielikult võrguühenduseta ja hakkasid kuvama 404 viga.

Samal päeval teatas üks Colossuse repo taga arendajatest, jsergio123, oma twitteri lehel: “Vabandust, et ütlen, kuid ma peatun urlresolveri, metakäitleja ja muude oma lisandmoodulite arendamise. Ma ei vastuta pakti ja bennu eest, kuid colossus on nõus ka repo kustutama. ” Jsergio märkis oma vastuses mõnele teisele Twitteris kasutajale, et kui ta naaseb kunagi Kodi lisandmoodulite arendamisega, töötab ta sellest hetkest edasi ainult juriidilisi lisandeid..

TheAlphaP ja MPA

Teine arendaja, kes läks Twitteris nimeks „TheAlphaP”, säutsus ka 15. päeval, andes mõista, et ta on juriidilistes probleemides ja ei tööta enam rikkuvaid lisandeid. Seejärel tema konto kadus. Kolmanda Colossuse arendaja nimega Echocoder Twitteri konto läks samuti umbes samal ajal võrguühenduseta.

Pärast seda juhtumit avaldas TVAddons MPA-st TheAlphaP-le adresseeritud kirja. See rühm koosneb sellistest hiiglaslikest sisuteenuse pakkujatest ja voogedastusteenustest nagu Netflix, Amazon, Sky, Disney ja Warner Brothers. Kirjas süüdistatakse AlphaP-d “õigusi rikkuvate lisandite” väljatöötamises, mis “pakuvad ebaseaduslikku juurdepääsu kaitstud autoriõigustega kaitstud teostele”.

On ebaselge, kas Jsergio ja Echocoder said ka lõpetamis- ja loobumiskirjad või kas nad lihtsalt kuulsid AlphaP-ga juhtunust ja otsustasid lõpetada Colossusega seotuse. Lõpptulemus on see, et autoriõiguse omanikud on nüüdseks kindlaks teinud ühe või mitme Colossuse repo arendaja identiteedi ja asunud nende vastu kohtumenetlusele. Selle tulemusel on Colossus kadunud.

Ehkki Colossus on maas, on Kodil telesaadete ja filmide vaatamiseks endiselt palju võimalusi, kasutades seaduslikke lisandeid, mis ei riku autoriõiguse seadust. Allpool on loetelu repost, kust leiate need lisad.

Kodi Colossuse repo alternatiivid

Allpool on loetelu repost, millel on litsentsimata allikatest voolav lisanduste tagasilükkamise poliitika. Selle tulemusel on need repod endiselt võrgus.

TVAddons

TVAddons repo

TVAddons sisaldas varem üsna vähe õigusi rikkuvaid lisandeid, sealhulgas populaarset Exoduse lisandmoodulit. Siiski kaebavad selle kohtusse Bell Canada, Videotron, TVA ja Rogers. Selle tulemusel võeti algne veebisait maha. Kadumise asemel tühjendas TVAddons aga kõik oma autoriõigusi rikkuvad lisad ja avas uue asukoha.

Uues TVAddonsi hoidlas on palju väärtuslikke Kodi lisandmeid. Siin on mõned märkimisväärsed.

 • USTVCatchup – võimaldab kasutajatel pärast edastamist vaadata võrgu- ja kaabeltelevisioonisaateid, voogesitades neid võrgu ametlikul veebisaidil.
 • Täiskasvanud ujuda – võimaldab kasutajatel vaadata täiskasvanute ujumiskanali ametlikul veebisaidil olevaid saateid, sealhulgas episoode Aqua Teen näljajõust, rünnakust Titanile ja The Boondocks.
 • Halva huule lugemine – võimaldab teil vaadata naljakaid videoid koos alternatiivse dialoogiga hitifilmidest ja poliitilistest sõnavõttudest.
 • FilmOn Simple – Pakub üle 600 tasuta telekanali Filmon.com-ist, sealhulgas filmidele, ekstreemspordile, uudistele, muusikale ja muule pühendatud kanalid.
 • IndigoTõrkeotsingurakendus, mis võimaldab teil hoida oma Kodi ülis vormis. Võimaldab vaadata logifaile, tühjendada vahemälu, lähtestada tehaseid ja teostada mitmesuguseid muid hooldustöid.

Seotud artikkel: Kuidas installida ja kasutada Indigo Kodi add

Eracknafoobia repo

eracknaphobias repoteabe ekraan

Eracknafoobia repo on ilmselt kõige tuntum Crackle’i lisandmooduli abil, mis tegelikult töötab. Siin on mõned teised, mis on samuti olulised.

 • AMA Pro Racing – võimaldab teil vaadata motokrossi ja superkrossi üritusi otseülekandeta, ilma kaabeltellimuseta.
 • FXNOW – nõuab tasulist liitumist. Võimaldab kasutajatel vaadata Kodi kaudu FX-saateid ja filme, sh Ameerika õuduslugu, Anarhia pojad, ja Ameeriklased
 • Otseülekanne – mängib videoid saidilt Livestream.com

Loe rohkem: Kuidas installida Crackle Kodi lisandmoodul

BludHavenGrayson

BludHavenGraysoni repo

Seda hoidlat ei tunta eriti hästi ja sellel on vaid mõned lisad. Kuid neid, mis sellel on, tasub mõne kasutaja jaoks kontrollida. Siin on mõned nende parimad lisad.

 • Aumõrmuse ring – võimaldab kasutajatel vaadata kõiki viimase aasta RoHW episoode.
 • TVPlayer – pakub üle 60 Ühendkuningriigi telekanalite seaduslikku voogu. Kui ühendate ühenduse väljastpoolt Ühendkuningriiki, võidakse mõnede vaatamiseks vaja minna VPN-i.
 • TVCatchup.com – Sarnaselt TVAddonsiga USTVCatchup, TVCatchup.com annab teile juurdepääsu võrgu- ja kaabeltelevisioonisaadetele pärast nende edastamist.

BludHavenGraysoni leiate sellelt githubi lehelt.

Seotud artikkel: Parimad Kodi repod

Ametlik Kodi addoni hoidla

Kodi ametlik repo

Muidugi ei pea suurepäraste Kodi lisandite saamiseks Internetis hoidlat otsima. Võite kasutada lihtsalt seda, mis on teie Kodi eelinstalleeritud. Siin on mõned parimad lisad ametlikust Kodi hoidlast.

 • PSVue – nõuab tasulist liitumist. Annab kasutajatele juurdepääsu võrgu- ja kaabeltelevisioonikanalite kataloogile, sealhulgas CNBC, CNN, Disney Jr., Fox Sports, Animal Planet ja paljud teised.
 • Crunchyroll – Võimaldab teil vaadata tohutut anime-pealkirjade kollektsiooni Crunchyrollist.
 • Dailymotion.com – võimaldab teil vaadata tuhandeid kasutaja üles laaditud videoid saidilt Dailymotion.com.
 • Pluuto.tv – annab teile juurdepääsu enam kui 100 tasuta telekanalile, sealhulgas Bloomberg, IGN, Food TV ja palju muud.

Loe rohkem: Kuidas installida Pluto.tv Kodi lisandmoodul

Järeldus

Nüüd teate, miks Colossuse repo puudub. Hoidlaga seotud arendajad suleti, kuna algatati kohtuasi, milles süüdistati neid autoriõigusi rikkuvate lisandite loomises. Siiski on saadaval palju muid lisandeid, mida saate kasutada Kodi kaudu televiisori ja filmide vaatamiseks. Otsitava leidmiseks kasutage ülaltoodud endiselt võrgus olevate repode loendit.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me