Kodi Gurzili lisandmoodul: kas peaksite selle installima? kas seda on ohutu kasutada?

Gurzil Kodi lisandmoodul


Kas soovite kasutada Gurzil Kodi lisandmoodulit? Oleme selle lisa uurinud, et saada rohkem teavet selle kohta, mida see pakub, ning pakkuda ka mõned korralikud alternatiivid. Loe edasi.

Kodi on avatud lähtekoodiga tarkvara, mis võtab teie kodukino süsteemi loomisel palju vaeva. Seda on lihtne kasutada, väga mitmekülgne ja seda saab paigaldada igasugustesse seadmetesse, sealhulgas iPhone’i, Raspberry Pi, Roku, Apple TV, Amazon Fire Stick või isegi lihtsasse USB-mälupulka..

Loe rohkem: Mis on Kodi ja kuidas sellega alustada.

Kodi annab oma kasutajatele sisu vaatamiseks kaks võimalust. Esiteks saavad nad juurdepääsu muusika- ja videofailidele, mida on nende arvutis kohapeal salvestatud. Seal on ka võimalus installida täiendavaid tarkvara, mida nimetatakse lisandmooduliteks. Need pakuvad kasutajale juurdepääsu tohutule hulgale veebis hostitavale sisule.

Gurzil on üks selline Kodi lisandmoodul. Selles artiklis käsitleme, mis täpselt on Gurzil ja kuidas see töötab. Ehkki iga Kodi pistikprogramm on hüpoteetiliselt rünnaku suhtes haavatav, kaasnevad kolmandate osapoolte lisandmoodulitega nagu Gurzil lisariskid. Selgitame ka mõningaid privaatsus- ja turbeprobleeme, mida kõik lisandmoodulid jagavad, olgu nad siis ametlikud või kolmandad osapooled.

Kodi on viimasel ajal olnud palju negatiivse ajakirjanduse vastuvõtul. Ehkki tarkvara kasutamine on täiesti seaduslik, on mõned lisandmoodulid andnud juurdepääsu litsentsimata või muul viisil mitteametlikule sisule. Sel põhjusel on oluline, et te mõistaksite oma riigi veebisisu voogesituse seadusi. See aitab teil minimeerida veebivoogesituse tõttu hätta sattumise riski.

Comparitech ei tunnista ega julgusta autoriõiguse piirangute rikkumist, sealhulgas ebaseaduslikku voogesitust Kodi kaudu. Kodi saab kasutada paljudel suurepärasetel, seaduslikel voogesituse eesmärkidel. Enne autoriõigusega kaitstud materjali ilma loata allalaadimist või voogesitust kaaluge seadusi, ohvreid ja piraatluse riske.

Tähtis: kasutage Kodi abil VPN-i

Paljud Kodi kasutajad kasutavad oma voogesitustegevuse peitmiseks virtuaalse privaatvõrgu (VPN) teenuseid. Kuid Kodi kasutajal on VPN-i kasutamiseks palju põhjuseid, isegi kui nad pääsevad juurde ainult ametlikult litsentsitud sisule.

Ehkki mis tahes Kodi lisad on kaaperdamise ohus, on häkitamisele vastuvõtlikumad kolmanda osapoole lisad, näiteks Gurzil. VPN-id kaitsevad teie võrku ja voogedastustegevusi paljude Kodi lisandmooduli voogesitustele tavaliste ohtude eest, näiteks rünnakud keskel.

Oluline on kasutada VPN-teenust, mis on loodud töötama koos Kodi-ga. Ehkki iga VPN aeglustab teie ühendust nende tööpõhimõtte tõttu, ei ole mõned mõeldud kõrglahutusega video voogesituse haldamiseks. Ja kahjuks lubavad mõned VPN-id privaatsust, kuid peavad oma klientide sirvimistegevuste logisid.

Privaatsuse, turvalisuse ja suure kiiruse tagamiseks soovitame IPVanishi. Teenus hooldab nende enda servereid ja infrastruktuuri, tagab palju kiirema ja stabiilsema ühenduse kui enamus konkurente ja ei pea teie tegevuse logisid. Lisaks saate selle installida Amazon Fire Stickile, et kaitsta end Kodi kodust eemal kasutamisel.

LUGEMISTEENUS: Säästke siin IPVanishi plaanide pealt 60%.

Mis on Kodi lisa Gurzil?

Gurzil on populaarse kolmanda osapoole Exoduse lisandmoodul. Sellel on sama funktsionaalsus, kuid veidi erinev välimus. Gurzil kraabib mitme pakkuja linke, et edastada sisu mitmes keeles ja žanris.

Selle lisandmooduliga on seotud paar suurt probleemi. Esiteks ja mitte ükski sait, kuhu see linke kogub, ei paku ainult litsentsitud sisu. Samuti ei saa kuidagi lisada seaduslikke pakkujaid. Kodi kasutajatele, kes ei soovi piraat sisu vaadata, pole sellel pistikprogrammil midagi pakkuda.

Teiseks, kuigi soovitame oma lugejatel otsida seaduslikke sisuallikaid, peame tunnistama, et mõned inimesed seda ei tee. Fakt on see, et saadaval on juba tuntumad Exoduse kahvlid, millel on küll sama halb piraatlus, kuid neil on suurem.

See tähendab, et kui nad kaaperdatakse või kui nad ei tööta, saate tõenäolisemalt varajase hoiatuse. Ühesõnaga, suhteliselt väikese hoidla ja arendaja poolt vähetuntud Exoduse klooni installimisel on palju riski ega midagi kasu..

Ülaltoodud põhjustel ei soovita me Kodi kasutajatel Gurzili abil sisu installida ega voogesitada.

Gurzili lisandmooduli alternatiivid

Kuigi Gurzil ja teised Exoduse kahvlid pakuvad juurdepääsu tohutule hulgale sisule, on suurem osa sellest piraatlus. Kasutajatele, kes soovivad pääseda juurde legitiimsele meediale, on veel mitu Kodi lisandmoodulit, mis sobivad paremini nende vajadustega, ja käsitleme mõnda neist allpool.

iPlayer WWW addon

iplayer

BBC iPlayer on Suurbritannias populaarne, nii et pole üllatav, et selle jaoks on olemas ametlik Kodi lisandmoodul. See pakub juurdepääsu BBC tele- ja raadiojaamade tellitavale ja reaalajas sisule ning sisaldab nii telesaateid kui ka filme.

See lisandmoodul on täiesti tasuta kasutamiseks. Kui asute Suurbritannias, on teil seaduslikuks vaatamiseks vaja telerilitsentsi. Varem oli lünk, mis võimaldas kasutajatel vaadata litsentsita sisu seni, kuni seda reaalajas ei olnud, kuid sellega tegeleti eelmisel aastal. Nüüd küsitakse teilt, kas teil on enne iPlayeri kasutamise luba TV-litsents, kuid see ei küsi konkreetseid sisselogimisandmeid.

Lisaks, kui olete väljaspool Ühendkuningriiki, on iPlayeri sisu teile juurdepääsematu. Sellest mööda saamiseks peate lihtsalt ühendama oma VPN-i Ühendkuningriigis asuva linnaga. Pärast ühenduse loomist on teil piiramatu juurdepääs mõnele kõrgeima kvaliteediga õigustatud voogule.

iPlayer WWW on saadaval ametlikust Kodi lisamoodulite hoidlast.

YouTube’i lisand

mullide kodi lisandmoodul

Pole ühtegi muud ametlikku ega muud lisandmoodulit, mis võiks konkureerida YouTube’i sisukogumiku suurusega. Praegu on sellel nii palju videoid, et nende kõigi vaatamiseks kuluks mitu tuhat aastat ja neid lisandub iga päev veelgi.

See tähendab, et olenemata teie maitsest, on teil alati midagi vaadata. YouTube’is on kõike alates elavatest e-spordi turniiridest kuni 24-tunnise uudiste kajastamiseni ja lõpetades iseseisvate lühifilmidega. Parim külg on see, et valdav osa saadaolevast sisust on täiesti seaduslik. Videod, mis sisaldavad litsentseerimata autoriõigustega kaitstud sisu, võtavad autoriõiguse omanikud tavaliselt kiiresti maha, nii et teie eksimustesse sattumise tõenäosus on väike.

See lisandmoodul soovitab isegi vaatamisajaloo põhjal videoid, mis võiksid teile meeldida. Saate konkreetseid videoid hinnata, et suurendada või vähendada võimalust, et teile soovitatakse sarnast sisu. YouTube’is pole mitte ainult rohkem sisu kui Gurzilil, vaid see muudab ka head videod hõlpsamini leitavaks.

YouTube’i lisand on saadaval ametlikust Kodi pistikprogrammi hoidlast.

FilmOn Addon

filmon

Gurzil pakub küll väikest valikut otseülekandeid otseülekannetest, kuid üks parimatest otseülekande kanalite allikatest on täiesti õigustatud lisa nimega FilmOn.TV..

See lisandmoodul võtab üle kõik voo saidilt www.filmon.tv ja võimaldab neid otse Kodi kaudu vaadata. On üks hoiatus: mõne kanali jaoks on teil vaja FilmOni tellimust, mis maksab peaaegu 20 dollarit kuus.

Kuigi see võib tunduda pisut järsk, on see üsna mõistlik. FilmOn edastab tasuta kümneid otseülekandeid kogu maailmast ja tellimine on täiesti vabatahtlik. Samuti grupeeritakse sisu nii žanri kui ka riigi järgi. See tähendab, et kui viibite praegu oma tavapärasest elukohariigist, saate kiiresti leida saateid, mida kodus mängitakse.

See võimaldab teil ka selle kanalitele juurde pääseda palju vähem kui traditsiooniline kaablipakett tavaliselt võimaldaks, ja kuna Kodi saab mobiilseadmetele installida, saate isegi liikvel olles otseülekannet vaadata, kui teil on korralik andmeplaan.

FilmOn.TV lisandmooduli leiate SuperRepo hoidlast.

Crackle Addon

Crackle Kodi ametlik lisand

Neile, kes otsivad tasuta AAA-reitinguga filme ja telesaateid, on Crackle natuke nagu unistuse täitumine. Crackle pakub Sony meelelahutuse tasuta filmide voogesitusteenust. Selle kaubamärgiga filme pakutakse ilma õhtuse peenraha küsimiseta. Leiate isegi filme ja telesaateid, mis ei kuulu Sonyle, kuid mille edastamiseks on Sonyl luba, näiteks hittsanimede seeria Sword Art Online.

See lisand tõmbab kõik oma vood Crackle’i ametlikult veebisaidilt ja portib need Kodi kaudu. Teile ei ole juurdepääsu kogu saadaolevale sisule ilma saidi kontota. Kahjuks ei saa te oma konto andmeid Crackle Kodi lisandmooduli kaudu lisada, nii et peate kasutama mitut tosinat tasuta filmi ja telesaadet, mis on ilma kontota vabalt saadaval.

Isegi sellegipoolest on Crackle Kodi kasutajatele suurepärane, tasuta ja täiesti seaduslik voogesituse võimalus.

Mitmelt arendajalt on saadaval mitu Crackle’i lisandit. Soovitame siiski Crackle’i lisandmoodulit, mis on leitud eracknaphobia Addoni hoidlast.

Ülevaade ja privaatsusega seotud probleemid

Gurzilil on suur sisukogu, mis on vaieldamatu. Kuna tegemist on Exoduse klooniga, jagab see kõiki samu probleeme, mida me varem mainisime. Litsentsitud sisu väiksemat kogust teistest, enamasti piraatmeediatest, ei saa kuidagi eristada. Nii Gurzil kui ka Exodus asetavad kogu riski kindlalt kasutaja õlgadele.

Gurzil on üsna tundmatu kolmanda osapoole lisand suhteliselt väikesest hoidlast. Samuti on sellel potentsiaali olla palju vähem turvaline kui ametlik lisandmoodul. Gurzili arendusmeeskonnal pole sotsiaalmeedias esindatud. See pakub juurdepääsu piraat sisule, Kodi ametlikud foorumid on selle kohta arutelud keelanud. See tähendab, et kui see kaaperdada, ei saa sellest teada enne, kui on liiga hilja.

Kui arvestada selle lisaga kaasnevat tohutut riski, saab selgeks üks asi: Gurzil pole Kodi abil parim viis sisu voogesitamiseks. Kuna ametlike lisandmoodulite arv on võrreldav või parem, saate kindlasti teile sobivaima lisandmooduli, sõltumata teie maitsest.  

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me