Kodi pakti lisandmoodul: kas peaksite selle installima? Kas see on ohutu?

Kas soovite kasutada pakti Kodi lisandmoodulit? Selles juhendis kirjeldatakse pakti sisu ja antakse ka üksikasju pakti lisamisvõimaluste kohta.


Kodi on tasuta avatud lähtekoodiga tarkvara, mis teeb koduse meediumikeskuse seadistamise kiireks ja lihtsaks. Seadistamine võtab vaid mõne minuti ja on peaaegu lõputult kohandatav.

Üks Kodi suurimaid vaatamisväärsusi on selle mitmekülgsus: seda saab paigaldada paljudesse platvormidesse, sealhulgas Windowsi, Maci ja Linuxi personaalarvutitesse, iPhone’i., Apple TV, Amazon Fire TV, Amazon Firestick, Roku, Raspberry Pi, USB-mälupulk ja Android.

Kui olete Kodi installinud, peate looma meediumiteegi; selleks on kaks võimalust. Esiteks saate importida kõik teie seadmesse salvestatud video- või helifailid. See võimaldab teil neid vaadata ilma Interneti-ühenduseta, kuid saate kogu seadme salvestusruumi kiiresti ära kasutada. Selle asemel on teil võimalus ka lisandmoodulite installimiseks. Need on Kodi pluginad, mis loovad oma sisukogud, kogudes veebis majutatud meediume. Need teegid sisaldavad sageli palju rohkem sisu kui teie seade suudaks talletada, kuid nende tööks on vaja Interneti-ühendust.

Pakt on üks selline lisa. See on populaarse Exoduse lisandikahvli osa, kuid sellega on mõned olulised probleemid. Selles artiklis selgitame, mis pakt täpselt on, kuidas see töötab, ja uurime mõningaid riske, mida kõik Kodi lisad jagavad, olgu need siis ametlikud või kolmandad isikud.

Kodi on viimasel ajal olnud palju negatiivse ajakirjanduse vastuvõtul. Suur osa sellest tuleneb asjaolust, et mõned kolmanda osapoole lisad on pakkunud kasutajatele piiramatut juurdepääsu litsentsitud sisule. Kodi ise on täiesti seaduslik kasutamine, kuid autoriõiguse seadused erinevad asukohast sõltuvalt ja seetõttu on ülioluline, et uuriksite seadusi, mis käsitlevad sisu voogesitust seal, kus olete, enne kui proovite sel eesmärgil lisandmoodulit installida..

Comparitech ei tunnista ega julgusta autoriõiguse piirangute rikkumist, sealhulgas ebaseaduslikku voogesitust Kodi kaudu. Kodi saab kasutada paljudel suurepärasetel, seaduslikel voogesituse eesmärkidel. Enne autoriõigusega kaitstud materjali ilma loata allalaadimist või voogesitust kaaluge seadusi, ohvreid ja piraatluse riske. Uurige enne Kodi lisandmooduli, voo või repositooriumi kasutamist alati uurimistöid.

Tähtis: kuidas Kodi ohutult ja privaatselt kasutada

Kuna riigid üle kogu maailma suurendavad oma järelevalvevolituste tugevust ja ulatust, pole üllatav, et üha enam inimesi pöördub virtuaalsete privaatvõrkude (VPN) poole, et hoida end ja oma andmeid privaatsena. Kuid mõned inimesed näevad VPN-e kui mingit salapärast tööriista, mida kasutavad ainult häkkerid või inimesed, kellel on midagi varjata. Tõde on see, et VPN-i võib kasutada palju põhjusi, miks seaduskuulekas kodanik võib kasutada, eriti kui nad on Kodi kasutajad.

Kas teadsite, et teie Interneti-teenuse pakkujal (ISP) on lubatud sirvimisajalugu müüa või talletada? Kui olete kunagi veebist mõnda toodet otsinud ja selle kohta meilisõnumeid saanud, võib see olla põhjus. Kui see pole piisavalt halb, on mitu Interneti-teenuse pakkujat tahtlikult piiratud, kuna see piirab nende kasutajate Interneti-kiirust. Üldiselt tehakse seda selleks, et takistada teid veebis video voogesitamast, ja see võib teie vaatamiskogemusele tohutult mõjuda.

Kuid teie Interneti-teenuse pakkuja pole teie sirvimisharjumustest ainus. Häkkerid saavad kogu teie veebiliikluse pealtkuulamiseks kasutada tehnikat, mida nimetatakse keskmik-rünnakuks (MitM). Nad saavad seda kasutada teie Interneti-panganduse üksikasjade või sisselogimisandmete väljaselgitamiseks ja isegi sundida teid alla laadima pahavara, mis annab neile teie arvuti üle suurema kontrolli..

VPN-i abil saate end kaitsta nende mõlema ohu eest. Kuna VPN suunab kogu teie võrguliikluse läbi krüptitud tunneli, siis enamik MitM-i rünnakuid lihtsalt ei toimi. Kui see õnnestub, ei saa ründaja teie tegevust VPN-i krüptimist purustamata ikkagi vaadata. Teie Interneti-teenuse pakkuja näeb ainult seda, et olete ühendatud VPN-iga, mitte seda, mida teete. Kuna nad ei tea, et voogesitate videot, siis on tõenäolisem, et nad lasevad teie ühenduse automaatselt sisse. See jätab teie võrgukiirused puutumata ja aitab lahendada puhverdus- või lämbumisprobleeme, mis Kodi kasutajatel tekivad, aeglustades Interneti-ühendust.

Soovitame IPVanishit. See on Kodi kasutajate seas väga populaarne VPN, kuna see pakub kiireimat kiirust ja väga stabiilset ühendust. Selle põhjuseks on asjaolu, et erinevalt enamikust konkurentidest ehitab ja hooldab IPVanish oma serveri infrastruktuuri. Ka geograafiliselt piiratud sisu pole enam probleem. Piiratud meediumitele juurdepääs IPVanishi abil on sama lihtne kui serveri ühendamine ühes nende 55 toetatud riigist.

IPVanish töötab koos kõigi meie testitud Kodi lisandmoodulitega ja on saadaval isegi Amazon Firesticki vaikerakenduste poes. Lisaks on sellel spetsiaalsed Androidi ja iOS-i rakendused, mis võimaldavad teil jääda kaitstuks ka liikvel olles.

PARIM KODI VPN: IPVanish on meie parim valik. Tal on suur ülekoormamata serverite võrk ja see saavutab häid kiirusi. Tugevad turva- ja privaatsusfunktsioonid muudavad IPVanishi Kodi ja Amazon Fire TV Sticki kasutajate lemmikuks. Proovige seda 7-päevase raha tagasi garantii korral riskivabalt.

Mis on pakti Kodi lisand?

Pakti menüü

Pakt on Exodus Kodi lisa kahvel. Kuna Exodust ei looda enam selle loojad, asendab see pakti. See lisand töötab, kogudes linke sisule, mida hostitakse erinevatel veebisaitidel, ja edastades need kasutajale hõlpsamaks juurdepääsuks.

Selle lisandmooduli peamine probleem on see, et valdav osa selle sisust on litsentseerimata. Ehkki saate kindlad teenusepakkujad välja lülitada, on olemas vaid käputäis ametlikke allikaid. See oli arendusmeeskonna teadlik otsus ja tähendab, et litsentseerimata meediat on väga lihtne leida, kuid kasutajad, kes soovivad vaadata seaduslikku sisu, peavad enne pealkirjade vaatamist uurima iga pealkirja eraldi.

Pakti kaudu on saadaval mõni üldkasutatav sisu, näiteks 1932. aasta Paradiisi lind. Ehkki saate filme otsida nende ilmumisaasta järgi, ei garanteeri see, et ka vanimate filmide vaatamine on seaduslik. Selle põhjuseks on asjaolu, et pole olemas ammendavat üldkasutatava sisu loetelu. See on häbi, kui näete sellise hästi korraldatud meediumiteegi lisandit, mis hõlmab peamiselt litsentseerimata pealkirju. Selle tugevat kategoriseerimist ja ulatuslikku raamatukogu oleks võinud kasutada täiesti legaalse ressursi loomiseks raskesti leitavate üldkasutatavate pealkirjade leidmiseks.

Pakti lisandi alternatiivid

Pakt pakub mõnda üldkasutatavat sisu, kuid sellel on palju suurem litsentsimata pealkirjade valik. Kodi kasutajaid, kes soovivad vaadata filme ja telesaateid, teenindaks paremini üks järgmistest ametlikest lisanditest. Need kasutavad ainult ametlikke allikaid, nende meediateegid on konkureerivad või ületavad pakti omadega ja on täiesti legaalsed kasutamiseks.

FilmRise – Youtube

filmikunst

FilmRise on ettevõte, mis levitab sõltumatuid filme ja telesaateid. Saadaval on kaks FilmRise Kodi lisandmoodulit, kuid üks nimega FilmRise – Youtube’is on palju ulatuslikum pealkirjade kogu.

Selle sisu on grupeeritud žanrite järgi ja pikaajalistel sarjadel ”on oma esitusloendid, nii et te ei pea sirvima tulemuste mitmel lehel. Kuigi selle lisandmooduli struktuur võiks olla parem (on olemas nii kategooriaid “TV” kui ka “Televisioon”), on see enamasti vaadatava jaoks piisavalt lihtne. Enamik filme on üsna väikese eelarvega, kuid leidub ka klassikaid, näiteks Irvine Welshi 1998. aasta kohandamine Hapukas maja, nagu ka mõned mõistlikult populaarsed telesaated Kohtuekspertiisi toimikud ja Ameerika tuimad kurjategijad.

FilmRise – Youtube Kodi lisandmooduli leiate Indigo lisandmoodulite installijaga või MetalChrise hoidlast.

Vimeo

Vimeo teave

Kui enamik inimesi mõtleb veebipõhistele videoplatvormidele, hüppavad nad YouTube’i. Kui olete huvitatud sõltumatutest filmidest, dokumentaalfilmidest või muusikast, võib Vimeo olla tegelikult parem valik.

Vimeo Kodi lisandmooduliga saate vaadata auhinnatud sisu, mille on üles laadinud selle loojad. Vimeo sisul on tavaliselt kõrgemad produtseerimisväärtused kui YouTube’is ja kuigi erinevalt Youtubeist on saadaval vähem videoid, on neid väga vähe, mida võiks pidada vähese vaevaga.

Mõned Vimeo loojad valivad oma videote eest raha, kuid enamik seda ei tee. Kui teile meeldib konkreetse kasutaja töö, pakub Vimeo viisi, kuidas teie tuge näidata, kuid see on täiesti vabatahtlik. Isegi kui te ei soovi raha maksta, on saadaval tuhandeid videoid, mis hõlmavad peaaegu kõiki žanre, et saaksite alati leida midagi, mis teid huvitab.

Kodi Vimeo lisandmooduli leiate ametlikust Kodi addoni hoidlast.

FilmOn.TV

filmon

Kui teid huvitavad rohkem telesaated kui filmid, võiks sobida FilmOn.TV. See on teenus, mis pakub otseülekandeid telesaadetest kanalitest üle kogu maailma ja boonusena on paljudel neist tasuta vaatamine. Kui soovite HD-vormingus vaadata, peate nõudma premium FilmOn-tellimust, kuid kui standardlahutus teid ei häiri, on kõik kanalid SD-vormingus tasuta..

FilmOni meediumikogu on hästi korraldatud. Sisu jaotatakse kaustadesse selle žanri ja päritoluriigi alusel. See võimaldab teil kiiresti leida teid huvitavad kanalid, ilma et peaksite mitu tulemuste lehte sirvima. Seal on kanaleid USA-st, Suurbritanniast, Aafrikast, Lähis-Idast ja Euroopast, nii et olenemata sellest, kust pärit olete, saate häälestada oma koduriigi kanalitele.

See lisand pole täiuslik. Konkreetset kanalit otse otsida ei saa ja puudub tellitava sisu valik. FilmOn on aga üks lihtsamaid ja tasuta võimalusi teleri otseülekande vaatamiseks Kodi abil.

FilmOn.TV Kodi lisandmooduli leiate SuperRepo kategooria videohoidlast.

Ülevaade ja privaatsusega seotud probleemid

Paktil on suur meediumikogu, kuid kuna enamik selle pakkujatest majutab peamiselt litsentseerimata sisu, pakub see Kodi kasutajatele vähe seaduslikku voogesitust otsivaid kasutajaid.

Kõik Kodi lisad, olgu nad siis ametlikud või kolmandad osapooled, on kaaperdamise suhtes haavatavad. Ametlikud lisandid on rangete kontrollimis- ja testimisprotseduuride tõttu tavaliselt turvalisemad, kuid muude tootjate lisandeid, nagu näiteks pakti, ei kontrollita arenduse käigus tavaliselt nii põhjalikult. Selle tulemusel võib pakt sisaldada rohkem avastamata turvaauke, mida ründaja saaks kasutada, kui seaduslik sisuallikas.

Pakt võib küll olla populaarne, kuid Kodi kaudu filmide ja telerite vaatamiseks on palju ohutumaid, seaduslikumaid viise. Oleme mõnda neist ülalpool käsitletud, kuid saadaval on ka mitu muud võimalust. Arvestades, et leidub nii palju alternatiive, mis pakuvad litsentseerimata sisu pakkumiseta sarnase kogemuse, ei soovita me Kodi kasutajatel Covenanti abil sisu installida või voogesitada.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me