Kodi Streamhubi lisandmoodul: kas peaksite selle installima? Kas seda on ohutu kasutada?

Heidame pilgu Kodi streamhubi lisandmoodulisse, et näha, kas peaksite selle installima, kui turvaline on seda kasutada ja kas on paremaid alternatiive. Näitame teile ka seda, kuidas kasutada Kodi turvaliselt ja privaatselt lisandmoodulite kasutamisel.


streamhub 1

Kodi on avatud lähtekoodiga tarkvarapakett, mis võimaldab teil kiiresti ja hõlpsalt luua oma kodukinosüsteemi. Üks Kodi suurimaid vaatamisväärsusi on see, et seda saab paigaldada suurele hulgale erinevatele seadmetele, sealhulgas Raspberry Pi, Amazon Fire Stick, Roku, iPhone, Apple TV, USB-mälupulk ja muidugi Windowsi ja Mac-i arvutid..

Kui Kodi on installitud, on meediumile juurdepääsuks kaks võimalust. Esimene on tugineda täielikult videotele ja muusikale, mis salvestatakse kohapeal, kuid see pole ideaalne väikeste salvestusruumidega seadmete jaoks. Teine võimalus on installida täiendavaid tarkvaraüksusi, mida nimetatakse lisandmooduliteks. Need leiavad lingid veebis hostitavale sisule ja neid saab kasutada olenemata sellest, millisesse seadmesse olete Kodi installinud.

Üks neist lisandmoodulitest kannab nime Streamhub. See artikkel selgitab, mis on Streamhub ja kuidas see töötab. Ehkki ühtegi Kodi lisandmoodulit ei rünnata, on kolmanda osapoole lisandmoodulid nagu Streamhub vähem turvalised kui ametlikud. Samuti tutvustame natuke privaatsusprobleeme, mida jagavad nii ametlikud kui ka kolmanda osapoole lisandmoodulid.

Viimastes uudistes on Kodi kohta olnud palju hirmutavaid lugusid, kuid tõde on see, et Kodi ise on täiesti seaduslik kasutada. Selle negatiivse tähelepanu põhjuseks on asjaolu, et mõned lisandmoodulid on pakkunud kasutajatele juurdepääsu litsentsimata sisule. Asjade segasemaks muutmiseks on igal riigil oma võrgus voogesitust käsitlevad õigusaktid. Sel põhjusel on ülioluline, et enne Kodi kasutamist sisu voogesitamiseks kulutaks natuke aega oma riigi seaduste uurimiseks.

Comparitech ei tunnista ega julgusta autoriõiguse piirangute rikkumist, sealhulgas ebaseaduslikku voogesitust Kodi kaudu. Kodi saab kasutada paljudel suurepärasetel, seaduslikel voogesituse eesmärkidel. Enne autoriõigusega kaitstud materjali ilma loata allalaadimist või voogesitust kaaluge seadusi, ohvreid ja piraatluse riske. Uurige enne Kodi lisandmooduli, voo või repositooriumi kasutamist alati uurimistöid.

Tähtis: kuidas Kodi ohutult ja privaatselt kasutada

Aegadel, mil elame, ei saa veebipõhise privaatsuse tähtsust üle tähtsustada. Kahjuks on eelarvamus, et inimesed, kes kasutavad oma sirvimisajaloo ja liikluse anonüümseks muutmiseks virtuaalset privaatvõrku (VPN), ei ole midagi head. Tegelikult on mitu head põhjust, miks keegi ja eriti Kodi kasutajad peaksid VPN-i kasutama.

Üks hävitavamaid tehnikaid, mida häkker saab kasutada, nimetatakse Man-in-the-Middle (MitM) rünnakuks. See on koht, kus keegi pealtkuulab teie ja teie külastatud veebisaitide vahel kõiki andmeid, võimaldades neile juurdepääsu kõigele, alates teie pangakonto andmetest kuni teie sotsiaalmeedia sisselogimismandaatideni..

Kuidas on see Kodi jaoks asjakohane? Noh, kõik lisandmoodulid on kaaperdamise suhtes haavatavad, kuid kolmandate osapoolte lisandmoodulid on suurema riskiga, kuna tõenäoliselt polnud neil arenduse ajal kohaldatud samu tehnilisi valideerimisprotsesse. Kui Kodi lisandmoodul on kaaperdatud, on pahatahtlik kolmas osapool seda teie arvutiga väga vähe..

Kahjuks pole häkkerid kõik, mille pärast peate muretsema. Internetiteenuse pakkujad (ISP) on teada, et nad piiravad oma kasutajate võrgukiirusi tahtlikult, et takistada neil videovideo voogesitust. See võib juhtuda ka siis, kui maksate piiramatu allalaadimiskiiruse ja voogesitate ainult ametlikult litsentsitud sisu eest.

Hea VPN võib aidata nende mõlema ohu korral. Nad krüpteerivad kõik teie arvutist sissetulevad ja väljaminevad andmed, mis tähendab, et keegi, kes teie liiklust uurib, ei näe teie tegevust. See tähendab ka seda, et teie Interneti-teenuse pakkuja ei saa automaatselt teada, kas voogesitate videot, mis kaitseb teid nende segamismeetmete eest.

Soovitame kasutada VPN-i nimega IPVanish. Praeguseks on IPVanish teinud koostööd kõigi meie testitud Kodi lisandmoodulitega ja nad ei pea üldse teie liikluse logisid. Samuti ei pea te mugavuse pärast privaatsust ohverdama, sest selle saab isegi installida Amazon Firesticki.

Neil on ka oma serverid, mis võimaldab neil pakkuda püsiva kiirusega stabiilset võrku. See tähendab, et IPVanish aitab vältida puhverdamisprobleeme ja võimaldab teil nautida Kodi sisu sellisena, nagu see oli mõeldud.

Lugejapakkumine: säästa siin IPVanishil kuni 60%.

Mis on Kodi Streamhubi lisandmoodul?

streamhub 2
Kodi Streamhubi lisandmoodul on kolmanda osapoole pistikprogramm, mis pakub juurdepääsu reaalajas televoogudele ja tellitavale sisule. See on üsna standardne linkide skreeper, mis leiab mitmest erinevast voogesitussaidist majutatud sisu ja edastab selle kasutajale.

Sellel lisandmoodulil on mitu suurt probleemi, mis takistavad meil seda soovitada. Esiteks on valdav osa selle sisust litsentseerimata. Teenuseosutajate loendit, kellele seda lisandmoodulit kasutada ei saa, ja kuigi neid on juba kümneid, pole pakkumisel ühtegi legaalset allikat.

Teiseks on osa selle lisandmooduli voogudest saadaval ainult premium-liikmetele. Lisatasu liikmeks saamiseks peate arendajale maksma liitumistasu. Kõige ilmsem viga on siin see, et pole võimalik teada saada, mida teie krediitkaarditeabega tehakse, kuid see pole ainus probleem. Kui olete nõus sisu voogesitamiseks raha kulutama, oleks parem toetada seda pakkuvat ettevõtet. See võimaldab neil jätkata selle sisu loomist ega toeta inimesi, kes loovad ebaseaduslikke vooge.

Ehkki Streamhubil on sotsiaalmeedias üsna palju kohalolu, postitavad selle loojad väga harva. Neil on spetsiaalne foorum, kuid mõned selle lõigud ei tööta ja enamasti peaksite selle kinnitamiseks tuginema mitteametlikest allikatest pärit teabele, kui lisandmoodul oleks kaaperdatud..

Ülaltoodud põhjustel ei soovita me Kodi kasutajatel Streamhubiga sisu installida ega voogesitada.

Alternatiivid Streamhub Kodi lisandmoodulile

Streamhub pakub Kodi kasutajatele, kes soovivad sisu seaduslikult voogesitada, peaaegu mitte midagi. Neile kasutajatele võiks selle asemel kasu olla mõne allpool või meie spetsiaalses artiklis sisalduva ametliku lisandmooduli kasutamine. Mõni neist on tasuta kasutamiseks, mõni nõuab väikest tellimust, kuid mis kõige parem – kogu sisu, millele nad pakuvad juurdepääsu, on ametlikult litsentsitud.

Asepresident

vastupidi

Kui otsite raskekujulisi dokumentaalfilme, on Kodi Vice-lisandmoodulil kõik vajalik. See pakub täispikki funktsioone, mis hõlmavad kõike alates poliitikast kuni identiteedini ja lõpetades sõjaga ning need on hõlpsasti vaatamise huvides korralikult esitusloenditesse jagatud.

Kodi’s Vice’i lisandmoodul on tasuta kasutamiseks ja ei vaja mingit registreerimist. Lisandmoodulite seadete lehte pole, kuid sisu vaatamisel on saadaval märkimisväärne hulk kohandamisi. Saate muuta heledust, kontrastsust ja suumi taset ning 3D-prillid saavad seda isegi toetada. Heli sätted on samamoodi arenenud ja kohandatud nihkefunktsiooniga juhuks, kui video jääb hiljaks.

Kogu sisu, mida asepresidendid pakuvad, on saadaval kõrglahutusega ja vaatamata sellele laaditakse vooge väga kiiresti minimaalse puhverdamisega otse ametlikule asepresidendi veebisaidile.

Kodi ase-lisandmooduli leiate Kodi ametlikust pistikprogrammi hoidlast.

Tõmblema

tõmblema

Kui teil on huvitav mängimine või e-sport, olete arvatavasti Twitchist kuulnud. See on maailma juhtiv mängufookusega voogesituse platvorm, seega on täiesti loomulik, et selle jaoks on olemas Kodi lisandmoodul.

Kodi lisandmoodul Twitch võimaldab otsida konkreetset mängu, striimi või platvormi ning pakub nii reaalajas kui ka tellitavat sisu. Sellel on ka osa hasartmängude sisust, seega on kõigil midagi vaadata.

Üks peamisi erinevusi Twitchi ja teiste videoplatvormide, näiteks YouTube’i vahel on see, et Twitch majutab palju sisu, mis on mitu tundi pikk. See on midagi kahe teraga mõõka. Voogude laadimine võtab veidi kauem aega ja neid pole liikvel olles nii hõlpsasti jälgitav, kuid kui leiate endale meelepärase striimeri, on neid sageli palju rohkem kui YouTube’is.

Võite isegi blokeerida teatud mängude, kogukondade või madala eraldusvõimega voogude kuvamise teie otsingutulemustes. See võimaldab teil saada parima võimaliku kogemuse ja isegi säästab teid sellest, et peate enne otsitava leidmist sirvima mitu tulemuste lehte..

Kodi lisandmooduli Twitch leiate Kodi ametlikust pistikprogrammi hoidlast.

NBC Sports Live Extra

nbc

Kui otsite sportlikku sisu, on NBI Sports Live Extra lisandmoodul Kodi jaoks palju pakkuda. Need hõlmavad paljusid erinevaid spordialasid, sealhulgas vormel 1, golf ja pesapall, lisaks pakuvad nad mängude esiletõstetud teemasid ja esiletoodud sisu, näiteks tasuta intervjuusid.

Siiski on saak: täispikkade mängude või reaalajas sisu vaatamiseks peate maksma abonementide eest makstavate mängude eest. Sõltumata sellest, kas olete innukas fänn või soovite lihtsalt karikavõistluste finaali näha, olete te kaetud.

Kuigi osa NBC Sports Live Extra levialasid on saadaval mitmes riigis (Austrias, Kanadas, Taanis, Saksamaal, Iirimaal, Itaalias, Jaapanis, Luksemburgis, Madalmaades, Hispaanias, Rootsis, Šveitsis ja Ühendkuningriigis), on osa sisu piirkonnalukustatud. Sellest võite mööda minna, ühendades oma VPN-i Ameerika serveriga, nii et see pole suur probleem.

NBC Sports Live Extra lisandmooduli leiate ametlikust Kodi lisandmoodulite hoidlast.

iPlayer WWW

iplayer

Suurbritannias on BBC iPlayeri kasutamine üks populaarsemaid viise kvaliteetsele elavale sisule juurdepääsuks. See pakub segu reaalajas tele- ja raadiovoogudest, samuti valikut tellitavat sisu kõigist BBC kanalitest.

Kogu sellele sisule pääseb Kodi kaudu juurde, kasutades ametlikku lisandmoodulit nimega iPlayer WWW. Seda saab tasuta kasutada ega vaja mingit registreerimist. Siiski võidakse teie käest küsida, kas teil on kehtiv TV-litsents. See on seaduslik nõue iPlayeri kasutamiseks Suurbritannias ja see võimaldab teil vaadata ka kõiki teisi Briti tasuta telekanaleid, nii et see pole halb investeering.

IPlayeri sisu on piirkonna lukustatud, nii et kui olete teleri litsentsi omanik, kes reisib väljaspool Ühendkuningriiki, ei pääse te iPlayeri sisule juurde ilma Briti IP-aadressita. Kui ühendate oma VPN-i Briti serveriga, antakse teile üks selline võimalus ja saate iPlayerit sirvida teie südame sisu järgi.

Kodi jaoks loodud iPlayer WWW lisandmoodul on Kodi ametlikus lisamoodulite hoidlas. Klõpsake siin, et lugeda meie põhjalikku iPlayer WWW installimisjuhendit.

Ülevaade ja privaatsusega seotud probleemid

Streamhub pole kaugel täiuslikust Kodi lisandmoodulist. Ehkki see pakub juurdepääsu tohutule meediumikogule, on litsentseeritud sisu pakkuda väga vähe. Samuti pole võimalust lisada õigustatud sisuteenuse pakkujaid, nii et kasutajatele, kes soovivad sisu ametlikult voogesitada, on Streamhub kõike muud kui kasutu.

Lisaks teeb muret parimal juhul asjaolu, et Streamhubi looja võtab abonementtasusid vastu laiema valiku mitteametlike allikate eest. See võimaldab neil otsest juurdepääsu teie krediitkaarditeabele ja isegi sellega kaasnevaid riske ignoreerides kulutaks teie raha paremini nende inimeste toetamiseks, kes teevad selle sisu esiteks võimalikuks.

Kodi jaoks on palju lisandmooduleid, mis pakuvad teile vaatamiseks ametlikult litsentseeritud sisu. Paljud neist on vabalt kasutatavad, usaldusväärsemad ja pakuvad suuremat funktsionaalsust kui Streamhub, nii et oleme kindlad, et suudate leida oma vajadustele sobivama, kui Streamhub suudab.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me