Kodi UK Turk Playlistide lisandmoodul: mis see on ja kas peaksite selle installima?

Vaatleme ülipopulaarset Kodi UK Turk Playlist lisandmoodulit, sealhulgas seda, mida see teeb, kui see on väärt installimist, kui seda on ohutu kasutada ja millised alternatiivid väljuvad.


Kui olete huvitatud kodukino süsteemi seadistamisest, on Kodi üks lihtsamaid viise selle tegemiseks. See on tasuta, avatud lähtekoodiga ja mis kõige parem, seda saab installida tohutule hulgale seadmetele. Ükskõik, kas kasutate lihtsat USB-mälupulka, Windowsi või Mac-arvutit, Amazon Fire TV, Roku, Raspberry Pi, iPhone’i või Apple TV-d, saate Kodi installida ja oma lemmiksisu mõne minutiga vaadata.

Selle saavutamiseks on kaks võimalust. Kodi võimaldab teil juurdepääsu seadme sisemisse salvestusruumi salvestatud heli- või videosisule, kuid hulga sisu teisaldamine mobiilseadmesse võib parimal juhul olla tülikas. Samuti on teil võimalus installida täiendavaid tarkvarapakette, mida nimetatakse lisandmooduliteks. Need koguvad linke veebis hostitud sisule ja pakuvad üldiselt palju rohkem sisu, kui kohapeal salvestada võiks.

Üks Kodi populaarseimaid lisandmooduleid on nimetatud Ühendkuningriigi türklaadide esitusloenditeks (mõnikord nimetatakse neid UK Turksi esitusloendiks). Selles artiklis selgitame, mis on Ühendkuningriigi Türgi esitusloendid ja kuidas see toimib. Samuti käsitleme mõningaid privaatsus- ja turbeprobleeme, mida kõik Kodi lisandmoodulid jagavad, olgu nad siis ametlikud või kolmandad osapooled.

Kodi kasutamine on täiesti seaduslik, kuid mõned lisandmoodulid on litsentseerimata sisule juurdepääsu kaudu oma mainet hävitanud. Autoriõiguse seadus on parimal ajal segane ja seadused erinevad üksteisest erinevalt. Arvestades Kodi kasutajate suurenenud tähelepanu, on olulisem kui kunagi varem uurida oma riigi seadusi veebis voogesituse kohta.

Comparitech ei tunnista ega julgusta autoriõiguse piirangute rikkumist, sealhulgas ebaseaduslikku voogesitust Kodi kaudu. Kodi saab kasutada paljudel suurepärasetel, seaduslikel voogesituse eesmärkidel. Enne autoriõigusega kaitstud materjali ilma loata allalaadimist või voogesitust kaaluge seadusi, ohvreid ja piraatluse riske. Uurige enne Kodi lisandmooduli, voo või repositooriumi kasutamist alati uurimistöid.

Kuidas Kodi ohutult kasutada?

Viimastel aastatel on virtuaalsed privaatvõrgud (VPN) muutunud üheks oluliseks teemaks. Valitsused kogu maailmas suurendavad oma järelevalvevolitusi, põhjendades seda sellega, et kui teil pole midagi varjata, pole teil midagi karta. Kuid tänapäeva alati ühendatud maailmas on VPN-i kasutamiseks palju täiesti õigustatud põhjuseid, eriti kui nad on Kodi-kasutajad.

Võtke näiteks turvalisus. Igasugust tarkvara maailmas saab piisavalt aega kaaperdada ja Kodi lisandmoodulid pole erand. Kui ametlikke lisandmooduleid luuakse tavaliselt rangete turva- ja valideerimisprotsessidega, siis kolmanda osapoole lisandmoodulitel pole kumbagi neist ja neid peetakse suurema riskiga. Kui lisandmoodul on ohustatud, saab ründaja teie arvutiga enam-vähem teha kõik, mida nad soovivad, alates paroolide varastamisest kuni teie tegevuse jälgimiseni keskel asuva (MitM) rünnaku korral.

On hea võimalus, et ka teie enda Interneti-teenuse pakkuja (ISP) pole kaugeltki erapooletu. Nad saavad müüa teie sirvimisajalugu, takistada teid teatud veebisaitide külastamisest ja isegi vähendada sirvimiskiirust, et takistada videote voogesitust. See kehtib sõltumata sellest, kui palju raha maksate ja kas vaatate ametlikult litsentsitud sisu või mitte.

Siiski on võimalus kaitsta end nende ohtude eest. Kui kasutate VPN-i, krüpteeritakse kogu sissetulev ja väljaminev liiklus, muutes selle kasutuks kõigile, kes teie veebitegevust uurivad. Kui vaatleja ei tööta valitsusasutuses, võtaks selle liikluse dekrüptimine tuhandeid aastaid.

Kodi üks parimaid VPN-e kannab nime IPVanish. Erinevalt enamikust konkurentidest ehitab ja hooldab IPVanish oma infrastruktuuri, mis võimaldab neil pakkuda oma kasutajatele võimalikult suurt kiirust. See VPN töötab koos kõigi lisandmoodulitega, mida oleme ka kunagi testinud, ja seda saab installida ka tohutule hulgale seadmetele, sealhulgas Amazon Firestick, nii et saate jääda kaitstuks olenemata oma asukohast.

Lisaks ei pea IPVanish teie liikluse logisid. See tähendab, et kui teilt küsitakse teie tegevuse kohta, ei suuda nad kellelegi teie sirvimis- ja voogesitusharjumustest midagi öelda. Kui teie Interneti-teenuse pakkuja ei tea, mida teete, ei lase nad teie Interneti-kiirust automaatselt sisse, nii et VPN võib tegelikult puhverdamist takistada ja parandada teie Kodi-kogemust.

Lugejapakkumine: säästa 60% IPVanishi aastaplaanist siin.

Mis on Kodi UK Turks Playlist lisandmoodul?

UK Turksi esitusloend 2

UK Turk Playlists on kolmanda osapoole Kodi lisandmoodul, mis pakub nii reaalajas telekanaleid kui ka tellitavat sisu. Seda lisandmoodulit nimetatakse linkide skreeperiks: see kogub linke erinevatelt voogesitussaididelt ja koondab need ühte kohta hõlpsamaks juurdepääsuks.

Selle lisandmooduli meediumikogu on palju konkurentsem kui tema konkurendid. Suur enamus sellest on aga litsentseerimata. Sisuteenuse pakkujate loendit ei saa vaadata, seega ei saa te ühtegi oma sisu lisada ega litsentsimata sisu hostinuppe välja lülitada..

Selle tunnustamiseks on spetsiaalne sektsioon 1950. aasta eelsetele filmidele. Need on suurema tõenäosusega avalikud. Kõigist sellistest pealkirjadest pole aga lõplikku loetelu ja sellisena ei saa kogu selle jaotise sisu litsentsiga kinnitada. Kummalisel kombel sisaldab see jaotis mõnda meediat 1950ndatest, näiteks 1959. aastat Hiiglaslike lekete rünnak (mis on üldkasutatav), nii et see võib olla vähem korraldatud, kui tundub.

Kodi UK Turks Playlist arendajatel pole spetsiaalset veebisaiti ega Facebooki profiili. Seal on rühmitus Discord ja telegramm, mida nad väidetavalt juhivad, kuid me ei ole suutnud kinnitada, et see on tõesti nemad. Kuna enamik foorumeid ei võimalda oma liikmetel arutada kolmandate osapoolte lisandmooduleid, on hea võimalus, et te ei teaks enne, kui teie süsteem on juba ohus,.

Ülaltoodud põhjustel ei soovita me Kodi kasutajatel installida või voogesitada sisu Ühendkuningriigi Türgi esitusloenditega.

Alternatiivid UK Turksi esitusloendi lisandmoodulile

Kodi kasutajad, kes soovivad UK Turksi esitusloendis ametlikult litsentseeritud sisu voogesitada, seisavad silmitsi väsitava protsessiga, kontrollides, kas iga üksikpealkiri on üldkasutatav või mitte. On veel mitmeid lisandmooduleid, mis eemaldavad kõik kahtlused, levitades ainult seaduslikku sisu, olgu selleks filmid, telesaated või muusika.

PlayOn

playon

PlayOn on üks parimaid viise, kuidas mitmest erinevast voogedastusplatvormist pärit sisu Kodisse ühendada. Teil on vaja PlayOni tellimust (2,50 dollarit kuus), lisaks üks iga teenuse eest, mida soovite kasutada. Tõenäoliselt maksab see ikkagi vähem kui kaabeltelevisiooni pakett. Kui see ei vasta teie ootustele, saate kasutada PlayOni 30-päevast raha tagastamise poliitikat, nii et selle proovimisel pole tõesti midagi kaotada.

PlayOn pakub enamat kui lihtsalt sisu edastamist. See võimaldab teil ka reklaamid automaatselt vahele jätta ja meediume otse Windowsi arvutisse salvestada. Salvestised salvestatakse .MP4-vormingus, nii et pärast sündmust on need väga kantavad ja neid saab vaadata peaaegu kõigis poolvärsketes seadmetes.

PlayOn Kodi lisandmooduli Kodi leiate Kodi ametlikust pistikprogrammi hoidlast.

FilmOn.TV

filmon

FilmOn.TV on teenus, mis võimaldab selle kasutajatel pääseda ligi telesaadetele ja raadiokanalitele kogu maailmast. Kõik pakutavad vood on täiesti seaduslikud.Kuigi mõni neist nõuab FilmOni tellimust, kuid neid on kümneid.

Kuigi see lisandmoodul pakub vooge mitmest riigist, pole otsitava sisu leidmine kunagi keeruline. Selle voogude loend on järjestatud päritoluriigi ja ka žanri järgi, nii et saate kiiresti leida oma emakeeles leviva kanali.

Arvesse võetakse iga maitset: FilmOn pakub kõike alates poliitilistest uudistest kuni õudusliku õuduseni ja pakub isegi väikest valikut tellitavat sisu, kui te ei leia midagi, mida soovite otseülekandena vaadata.

Kodi lisandmooduli FilmOn.TV leiate SuperRepo kategooria videohoidlast.

SoundCloud

soundcloud

SoundCloud on platvorm, mis võimaldab selle kasutajatel oma originaalset heli jagada. See on üks parimatest kohtadest uute ja tulevaste kunstnike leidmiseks ning tänu lisandmoodulile pääsete oma ulatuslikule raamatukogule otse Kodi kaudu.

See lisandmoodul võimaldab teil valida, mis moodi on, ja otsida sisu žanri järgi. Tänu mitme plaadifirmaga sõlmitud kokkuleppele saavad SoundCloudi kasutajad nüüd oma litsentsitud sisu remiksid üles laadida. Võite isegi juba tuttavaid laule kuulata, ehkki uue keerdkäiguga.

See pole ainult muusika; saadaval on ka taskuhäälingusaated, heliraamatud ja uudiste segmendid. See teeb SoundCloudist tugeva valiku kõigile Kodi kasutajatele, kes otsivad mitmekülgset, usaldusväärset ja mis kõige tähtsam – legaalset heli lisandmoodulit.

Kodi SoundCloudi lisandmooduli leiate ametlikust Kodi pistikprogrammi hoidlast.

Redditi vaataja

redditi vaataja

Reddit on üks maailma populaarseimaid veebisaite ja selle tulemusel jagatakse pidevalt uut sisu. Pole üllatav, et seal on lisandmoodul nimega Reddit Viewer, mis võimaldab teil sirvida Redditit otse Kodi kaudu.

See lisandmoodul on eelkonfigureeritud mõne suurema juba lisatud videopõhise alamrediidiga, kuid saate ka omaenda kiiresti ja hõlpsalt lisada. Sellesse loendisse on võimalik lisada ka kasutajaid, näidates kõiki niite, millesse nad on panustanud.

Redditi vaaturil on mõned üsna põhjalikud valikud. Seal on filtrid, mis võimaldavad teil postitusi peita vastavalt nende sisutüübile, küpsuse reitingule või alamrediidile, millest nad pärinevad. See võimaldab teil luua Redditi jaoks tõeliselt kohandatud vaate, mida saab hõlpsalt navigeerida, isegi kui kasutate teleri kaugjuhtimispulti.

Kodi Reddit Vieweri lisandmooduli leiate ametlikust Kodi lisandmoodulite hoidlast.

Ülevaade ja privaatsusega seotud probleemid

Kodi UK Turks Playlist lisandmoodul pakub kasutajatele, kes otsivad õigustatud sisu allikaid, vähe. See mudastab oma veed, lisades potentsiaalselt litsentseerimata 1950. aasta järgse sisu ühte ainsasse kategooriasse, mis sisaldab üldkasutatavaid pealkirju.

Kuna tegemist on kolmanda osapoole lisandmooduliga, on kaaperdamise oht suurem kui ametlikul ning arvestades, et arendajad on oma sotsiaalmeediakontole juurdepääsu piiranud, ei saa kuidagi teada, kas lisandmoodul on olnud kaaperdatud ilma potentsiaalselt ebausaldusväärseid allikaid usaldamata.

Kui arvestada, et peaaegu igasuguse sisu jaoks on saadaval ametlikud allikad – paljudele neist on juurdepääs -, kaotab Kodi Ühendkuningriigi türklaste lisandmoodul suure osa oma läigest. Selle lisandmooduli suurenenud riski tõttu leiame, et Kodi kasutajaid teenindaks paremini ametlikult litsentseeritud alternatiiv.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me