Kuidas desinstallida Kodi ehitust Amazon Fire Stickil või FireTV-l

kodi 17 logo


Kas teil on Kodi ehitamine, mida te lihtsalt enam ei suuda seista? See juhend näitab teile, kuidas desinstallida Kodi ehitust Amazon Fire TV ja mis tahes muu seadme jaoks.

Kodi on tasuta avatud lähtekoodiga tarkvarapakett, mis pakub teile vajalikke tööriistu kodukino süsteemi hõlpsaks loomiseks. Ehkki Kodi algne seadistamine on väga kiire, võib mitme lisa leidmine ja installimine aeganõudvaks muutuda, eriti kui installite Kodi mitmele seadmele.

Asjade lihtsamaks muutmiseks võite installida Kodi eelkonfigureeritud versioonid nimega buildid. Need mitte ainult ei vähenda teie meediumikeskuse tööks vajalikku aega, vaid võivad ka lisada lisafunktsioone või muuta Kodi väljanägemist. Ehkki Kodi saab paigaldada suurele hulgale seadmetele, sealhulgas Roku ja Apple TV, saab versioone installida ainult teatud platvormidele, näiteks Amazon Firestick või Fire TV, iPhone, Raspberry Pi, PC või Nvidia Shield..

Mõnikord võite leida, et konkreetne ehitis pole teie meelest. See ei ole probleem: selles artiklis näitame teile, kuidas Kodi tugiteenused desinstallida vastavalt sellele, millist süsteemi te kasutate. Arutleme ka mõnede Kodi ehituse installimisega kaasnevate riskide üle.

Kahjuks on Kodi viimasel ajal palju negatiivset ajakirjandust saanud. Selle põhjuseks on muude tootjate lisad, mis pakuvad piiramatut juurdepääsu litsentsitud sisule, ja neid lisandeid sisaldavad mitmed Kodi versioonid. Julgustame oma lugejaid enne sellise lisandmooduli kasutamist veebis sisu voogesitust käsitlevaid seadusi uurima, et minimeerida autoriõiguse alaste seaduste rikkumise ohtu.

Comparitech ei tunnista ega julgusta autoriõiguse piirangute rikkumist, sealhulgas ebaseaduslikku voogesitust Kodi kaudu. Kodi saab kasutada paljudel suurepärasetel, seaduslikel voogesituse eesmärkidel. Enne autoriõigusega kaitstud materjali ilma loata allalaadimist või voogesitust kaaluge seadusi, ohvreid ja piraatluse riske. Uurige enne Kodi lisandmooduli, voo või hoidla avamist alati uuringuid.

Kuidas Kodi ohutult kasutada?

Tänapäeval kasutavad inimesed Internetti kõigeks, alates suhelda kuni ettevõtluseni. Seetõttu on teie veebipõhine privaatsus ülimalt oluline. Paljud Kodi kasutajad kasutavad virtuaalse privaatvõrgu (VPN) teenust enda veebis anonüümseks muutmiseks ja ehkki ajakirjandus usuks, et VPN-id on varjulised, on mitmeid täiesti süütuid põhjuseid, miks inimene võib seda kasutada.

Pahatahtlik kolmas osapool saab kasutada Interneti-liikluse pealtkuulamiseks keskpunkti Man-in-the-Middle (MitM) rünnakut. Teie arvuti ei pea olema isegi viirusega nakatunud; see võib juhtuda nii lihtsa kui avaliku WiFi-võrguga ühendamise kaudu. Kui see ründaja teie süsteemi ohustab, on neile nähtav kogu teie võrgutegevus, sisselogimismandaadid ja salvestatud andmed.

Isegi teie enda Interneti-teenuse pakkuja (ISP) on huvitatud teie sirvimisharjumustest. On olnud palju juhtumeid, kus on leitud, et Interneti-teenuse pakkujad piiravad oma klientide Interneti-kiirust tahtlikult, et takistada video voogesitust. See võib juhtuda ka siis, kui maksate piiramatu ribalaiuse ja voogesite ainult ametlikest allikatest pärit sisu eest, seega maksate tegelikult alamteenuse eest.

VPN takistab neid probleeme krüpteerides kogu liikluse teie arvutisse ja arvutist. Pärast krüptimist näeks iga vaatleja külastatud saitide asemel ainult mõttetu teabejada. Kuna teie Interneti-teenuse pakkuja ei saa teada, kas voogesitate videot, siis tõenäoliselt ei lase nad teie võrgukiirust automaatselt. See aitab vältida video lämbumist ja lõputut puhverdamist, mis parandab teie üldist Kodi-kogemust.

Soovitame meie lugejatel kasutada IPVanishit. See on Kodi üks parimaid VPN-e, kuna see töötab iga meie testitud lisandiga ja tagab stabiilse, kiire ühenduse serveritega enam kui 50 riigis. Veelgi parem, nad ei pea teie võrguliikluse logisid, seega jääb teie ettevõte just selliseks: teie ettevõtteks.

Lisaks on IPVanish praegu ainus kõrgetasemelist VPN-teenust, mis pakub spetsiaalset rakendust Amazon Fire TV ja Firestick jaoks. See võimaldab teil olla kaitstud igal pool, kus tunnete end Kodi kasutamisest.  

Lugejapakkumine: säästa 60% IPVanishi aastaplaanist siin.

Kodi ehitab ja nende riskid

Kodi ehituse installimine on mugavam kui mitmete lisandmoodulite eraldi installimine, kuid seda tehes on oht suurem. Kodi ehituse installimisel ei garanteeri, et selles sisalduvad lisandid on pärit hästi hooldatud hoidlast, et neid saab usaldada või et neid pole mingil viisil muudetud. See pole lihtsalt oletus: on dokumenteeritud juhtumeid, kus lisad varjavad pahatahtlikku koodi. Näiteks Exodust, mis oli Kodi üks populaarsemaid lisandmooduleid, kasutajate arvutite muutmiseks robotivõrkudeks.

Kogu tarkvara on rünnaku suhtes haavatav ja see hõlmab Kodi lisandeid. Kui tavaliselt luuakse ametlikud lisad põhjalikumate testimis- ja kvaliteeditagamise protseduuridega, siis kolmanda osapoole lisad (sealhulgas kõik Kodi ehitused) tavaliselt puuduvad.

See tähendab, et häkkeril on potentsiaalselt rohkem avastamata turvaauke. On väga vähe, mida ründaja ei saa teha pärast seda, kui teie süsteem on rikutud, ja sel põhjusel on oluline enne nende installimist veenduda, et kõik teie lisandunud ootel olevaid värskendusi oleks korralikult kontrollitud ja kogukonna poolt heaks kiidetud..

Kodi ehituse desinstallimine

Kodi ehituse desinstallimine Ares-viisardi abil

Enamik inimesi installib Kodi oma arvutisse, kuid hea uudis on see, et kõige hõlpsam viis ehituse eemaldamiseks on sama kõigil platvormidel, sealhulgas Raspberry Pi, Amazon Fire TV ja iPhone..

Peate installima Aresi viisardi lisandmooduli, kuid see aitab säästa konkreetsete failide käsitsi kustutamist, mis asuvad eri platvormides erinevates kohtades.

Kui Ares-viisard on installitud, avage see. See võib võtta kuni ühe minuti, seega olge kannatlik. Kui see avaneb, klõpsake nuppu Veel vahekaart paremas ülanurgas.

aari viisardi 1. samm

Järgmisena valige Kustuta kõik andmed / värske algus järgmisel lehel.

aresi viisardi 2. samm

Teil palutakse oma valik kinnitada. See tööriist taastab teie Kodi installimise tehaseseadetesse, nii et kõik installitud lisad ja allikad kustutatakse, kui te just ei otsusta neid järgmisel lehel hoida. Klõpsake nuppu Jah, siis klõpsake nuppu Jätka.

aresi viisardi samm 3
Kodi proovib nüüd sulgeda ja kui taaskäivitate, leiate, et installitud ehitis on eemaldatud.

Kodi ehituse käsitsi desinstallimine

Kui te ei soovi Kodi ehituse eemaldamiseks kasutada kolmanda osapoole lisandmoodulit, on veel üks viis. Kodi installimise lähtestamine sisemiste sätete menüü kaudu eemaldab lisad sageli, kuid jätab ehituse puutumatuks, nii et selle täielikuks eemaldamiseks peate kustutama kindla kausta, mis sisaldab kõiki andmeid, mis on seotud teie Kodi lisanduste, sätete ja ehitamisega..

Enne kui alustame, peate võib-olla juhendama oma failide uurijat varjatud failide kuvamiseks. Windowsi puhul peate klõpsama nuppu Vaade ja veenduge, et Varjatud esemed ruut on märgitud. Kuna peidetud faile ei saa otse iOS-is vaadata, peate tühjendamiseks vajaliku kausta juurde pääsemiseks ühendama oma iPhone arvutiga.

vaadata peidetud faile rakenduses WIndows
Androidis peate avama vaikimisi rakenduse Failihaldur, vajutama menüünuppu (see asub File Commanderi vasakus ülanurgas, kuid selle asukoht võib teie kasutatavast failihaldurist erineda) ja koputage ikooni Seadistused valik.

peidetud failide kuvamine Androidis
Järgmisena veenduge, et Kuva peidetud failid ja kaustad valik on märgitud. Kui olete rakendusest tagasi jõudnud, saate vaadata kõiki seadme peidetud faile ja kaustu.

Peidetud failide kuvamine Androidi 2. toimingus

Kui olete peidetud faile ja kaustu vaadanud, leidke allolevast loendist oma platvorm, liikuge asukohta ja kustutage lihtsalt kõik olemasolevad failid ja kaustad.

Windows 7, 8, 8.1: Kleepige käivitusmenüü käivituskasti ilma jutumärkideta „% APPDATA% \ kodi \ userdata”.

Windows 10: Kleepige käivitusmenüü käivituskasti ilma jutumärkideta “% LOCALAPPDATA% \ Packages \ XBMCFoundation.Kodi_4n2hpmxwrvr6p \ LocalCache \ Roaming \ Kodi \ userdata”.

Mac: / Kasutajad // Raamatukogu / Rakenduste tugi / Kodi / userdata /

Linux (sealhulgas Raspberry Pi): Avage terminal ja kleepige ilma jutumärkideta „~ / .kodi / userdata /”.

Android: Androidi puhul peate kustutama nii kaustad “userdata” kui ka “addons”, mis asuvad Androidis / data / org.xbmc.kodi / files / .kodi /

iOS: / privaatne / var / mobiil / Raamatukogu / Eelistused / Kodi / kasutajaandmed /

Kui installite Kodi ehitise, mis teile ei meeldi, ei pea te sellega igaveseks ummikusse jääma. Kuigi Kodil pole usaldusväärseid viise sisseehitatud seadme eemaldamiseks, on Kodi ehituse eemaldamine õigete tööriistadega suhteliselt lihtne töö, mida saab teha vaid mõne minutiga.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map