Kuidas installida ja kasutada FilmiOn Kodi lisandmooduli

Filmon lihtne


Kas otsite legaalseid viise teleri Internetis vaatamiseks? FilmOn Kodi lisandmoodul sisaldab kõike, mida vajate. Selles artiklis selgitame, mis on FilmOn, kuidas see töötab ja kuidas saate selle Kodi-le installida.

Kodi on avatud lähtekoodiga tarkvara, mis võimaldab teil oma koduse meediumikeskuse kiiresti ja hõlpsalt üles seada. See on väga kaasaskantav ja seda saab paigaldada paljudesse seadmetesse, sealhulgas arvutisse, Roku, Apple TV, Raspberry Pi, Amazon Fire TV, Amazon Firestick, USB-mälupulk, Nvidia Shield, Android ja iPhone. Mis kõige parem, Kodi on tasuta kasutatav ja säilitab suurema osa oma funktsioonidest, sõltumata sellest, millist platvormi kasutate.  

Kodi ei sisalda ühtegi meediat, nii et enne kui midagi vaadata saate, peate selle leidma. Selleks on kaks võimalust: saate oma seadme salvestusruumist importida heli- või videofaile või installida Kodi pluginad, mida nimetatakse lisanditeks. Need lisad leiavad veebis hostitud sisu ja loovad sellest meediumikogu. Kodi jaoks on saadaval sadu lisandmooduleid, millest enamik võimaldab teil pääseda juurde tohutule hulgale meediumitele, sundimata teid oma seadme faile pidevalt mikrotasandil haldama..

FilmOn on veebiteenus, mis võimaldab inimestel vaadata telejaamu kogu maailmast. Selles artiklis näitame teile, kuidas installida FilmOni ametlikku Kodi lisandmoodulit, ja kuidas lahendada probleeme, mis selle kasutamisel võivad tekkida..

Comparitech ei tunnista ega julgusta autoriõiguse piirangute rikkumist, sealhulgas ebaseaduslikku voogesitust Kodi kaudu. Kodi saab kasutada paljudel suurepärasetel, seaduslikel voogesituse eesmärkidel. Enne autoriõigusega kaitstud materjali ilma loata allalaadimist või voogesitust kaaluge seadusi, ohvreid ja piraatluse riske. Uurige enne Kodi lisandmooduli, voo või repositooriumi kasutamist alati uurimistöid.

Tähtis: kasutage koos Kodiga alati VPN-i

Kuigi mõned inimesed kasutavad VPN-i ebaseadusliku voogesituse peitmiseks, on tegelikult palju põhjuseid, miks keegi võiks VPN-i kasutamisest kasu saada.

Iga Kodi lisand on rünnaku suhtes haavatav. Pärast ohtu sattumist võib ründaja teie võrguliikluse pealtkuulamiseks kasutada keskpunkti Man-in-the-Middle (MitM) rünnakut. Samuti on mitu peamist Interneti-teenuse pakkujat püütud tahtlikult vähendada klientide Interneti-kiirust.

Kõik VPN-id pole võrdsed: kuigi iga VPN aeglustab teie ühendust mõnevõrra, pakuvad mõned kiiremat kiirust kui teised. Kuna Kodi voogesitab videot, vajate VPN-i, millel on teie allalaadimiskiirusele minimaalne mõju. Mõned VPN-id jälgivad ka oma klientide tegevust, mis lükkab ümber sVPN-i kasutamise eesmärgi.

Soovitame kasutada IPVanishi. See on kiire ja turvaline VPN, mis ei salvesta teie liikluse logisid ja mida saab installida peaaegu igasse Kodi käitamiseks võimelisse seadmesse, sealhulgas Amazon Firesticki. Kuna IPVanish loob ja hooldab oma serveritaristuid, saab see lahendada kõik probleemid, mis tekivad kiiremini kui enamikul tema konkurentidest.

KODI KASUTAMINE SAADAVAL VPN-iga: säästa 60% IPVanishi aastaplaanist siin.

Mis on Kodi FilmOn Simple lisand?

Installige FilmOn Kodi lisandmoodul

FilmOn on teenus, mis võimaldab selle kasutajatel vaadata TV otseülekandeid Interneti kaudu. FilmOni kasutamine on tasuta, kuid täiendavate kanalite, kvaliteetsete voogude ja DVR-funktsioonide avamiseks saate maksta lisatasu.

FilmOn Kodi lisandmooduleid on tegelikult kaks: FilmOn.TV ja FilmOn Simple. FilmOn Simple pakub ainult neid kanaleid, mida saab teie piirkonnast vaadata, samal ajal kui FilmOn.TV pakub kõiki tasuta kanaleid ja lisaks ka premium-kasutajatele. Keskendume filmOn.TV-le, kuna see pakub ulatuslikumat meediumikogu ja on paremini kohandatav.

FilmOn.TV-l on üsna hästi korraldatud sisukogu. Reaalajas voogesid liigitatakse päritoluriigi ja žanri järgi. Seal on ka väike valik tellitavat sisu, kuid enamasti on tegemist vanemate pealkirjadega, millele litsents enam ei kehti, näiteks 1973. aasta versioon Laenuvõtjad.

Kahjuks pole konkreetset kanalit või telesaadet otsida. Sellegipoolest sisaldab iga kategooria tavaliselt vaid tosinat kanalit, nii et otsitava otsimine pole eriti keeruline. Igal kanalil on telekava, nii et näete päeva lõpus toimuvat ja seal on palju videovalikuid. Need võimaldavad teil suumida, muuta kontrasti ja isegi konfigureerida seda 3DTV-s vaatamiseks.

Kuidas installida filmOn Simple Kodi lisandmoodul

FilmOn.TV installimine on üsna lihtne. Eeldame, et teil on juba juurdepääs Indigole. Kui te seda ei tee, klõpsake siin, et teada saada, kuidas Indigo hoidlat installida.

Kui olete Indigo installinud, naaske Kodi avakuvale. Siit klõpsake nuppu Lisandmoodulid vasakpoolses menüüs.

Installige FilmOn esimene samm

Järgmisena minge aadressile Programmi lisad ja klõpsake nuppu Indigo lisand 

Installige FilmOn teine ​​samm

Sealt klõpsake nuppu Addoni paigaldaja

Addoni installija

Järgmisena valige Otsing: lisand / autor ja sisestage “Filmon”

Filmon indigo

Lõpuks näete kolme võimalust. Kliki FilmOn Simple ja installige.

filmon

FilmOn Kodi lisaseadistuse seadistamine

Nüüd, kui olete installinud programmi FilmOn Simple, võite hakata kohe otseülekannet vaatama. Kui teil on premium-konto, siis on veel üks samm.

Alustage paremklõpsuga ikoonil FilmO Simple. Klõpsake nuppu Seadistused kuvatavas menüüs. , Klõpsake nuppu kõrval FilmOn konto seade, mis annab lisandile teada, et olete esmaklassiline kasutaja. Kui seade on aktiveeritud, peaks nupp muutuma hallist valgeks. Seejärel sisestage allolevatele väljadele oma FilmOni kasutajanimi ja parool.

Kodi FilmOni lisaseadistuse seadistamine

Järgmisena peame määrama allalaadimiskoha. See on koht, kuhu soovite, et kõik teie salvestatud saated salvestatakse. Klõpsake nuppu FilmOn Download Path ja kasutage sobivasse asukohta navigeerimiseks failihaldurit. Klõpsake nuppu Okei kui olete valmis, paremal asuvat nuppu.

DVR-i asukoha määramine rakenduses FilmOn
Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Okei nuppu seadete menüü paremal. Nüüd saate lisandmoodulit õigesti kasutama hakata. Proovige avada üks saadaolevatest voogudest. Kui voog ei lae, proovige veel mõnda. Kui ühtegi voogu ei laadita, väljuge lisandmoodulist ja naaske saidile Seadistused menüü. Seekord klõpsake nuppu FilmOn kvaliteet seadistamine ja muutke selle väärtus väärtuseks Madal. See vähendab kasutatavat ribalaiust ja võimaldab voogudel töötada aeglase Interneti-ühendusega. Nüüd võite proovida ühe telesaate uuesti laadida, et näha, kas see lahendas probleemi.

Järeldus

FilmOn.TV on üks parimaid viise, kuidas Kodi abil legaalselt otseülekannet vaadata. Selle tasuta liikmelisuse plaanid pakuvad muljetavaldavat arvu kanaleid, kuid lisatud DVR-funktsionaalsus ja suurenenud jaamade valik teevad isegi selle esmaklassilise liikmelisuse väärt.

FilmOni sisukogus on hästi korraldatud ja Kodi lisandmoodul pakub just piisavalt kohandamisvalikuid, et olla mitmekülgne, kuid samas mitte üle jõu käiv. Kui otsite tasuta seaduslikku lisa kogu maailma telekanalite vaatamiseks, oleks FilmOn.TV suurepärane valik.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map