Kuidas installida Kodi Nvidia Shieldile 5 minutiga (uuendatud aastaks 2020)

Kuidas paigaldada Kodi Nvidia Shieldile


Nvidia Shield ja Kodi käivad koos nagu maapähklivõi ja tarretis. Androidi toega voogesitus- ja mängukonsool sobib suurepäraselt telesaadete, filmide ja muusika voogesitamiseks maailma populaarseimast avatud lähtekoodiga kodukinorakendusest. Nvidia Shield ühildub peaaegu kõigi populaarsete Kodi lisandmoodulitega ning selle riistvara on piisavalt võimas, et esitada kõrglahutusega või isegi 4K-sisuga sisu ilma higi purustamata..

Ja nüüd, kui Kodi on Google Plays Android TV-rakenduse loendis, on seda installimine lihtsam kui kunagi varem. Enamiku kasutajate jaoks ei ole vaja Kodi uuesti alla laadida ega alla laadida ühegi kolmanda osapoole allikast.

Mõned Nvidia Shieldi omanikud tahavad ikkagi teada, kuidas Kodi mujalt kui Google Playst saada. Nende põhjused võivad olla järgmised:

 • Juurdepääs Google Playle on blokeeritud, näiteks Hiinas asuvatel kasutajatel
 • Eelistage Kodi vanemat versiooni
 • Eelistage kindla kolmanda osapoole Kodi ehitust

Selles artiklis näitame teile, kuidas saada Kodi oma Nvidia kilpile kahel viisil: Google Play ja külglaadimine.

Enne alustamist hankige VPN

Paljud Kodi kasutajad kasutavad ebaseadusliku voogesituse peitmiseks virtuaalseid privaatvõrke (VPN). Kuid isegi need, kes kasutavad seaduslikke, seaduslikke lisandeid, saavad VPN-ist kasu. Kui te pole seda juba teinud, siis lugege sellest õppematerjalist, kuidas installida VPN Kodi-le.

Siin on põhjus, miks peaksite Nvidia Shieldil kasutama Kodi abil VPN-i:

 • Mõned Interneti-teenuse pakkujad muudavad ribalaiust teie juurdepääsule tuginedes. Kui märkate, et proovite videot voogesitada, võib see aeglustada Interneti-kiirust, põhjustades madalamat kvaliteeti ja sagedamat puhverdamist. VPN peidab teie Interneti-teenuse pakkujalt liikluse, nii et seda ei saa allalaaditavate andmete tüübi alusel diskrimineerida.
 • VPN peidab teie Interneti-teenuse teie Interneti-teenuse pakkujalt. USA-s ja mõnes teises riigis saavad Interneti-teenuse pakkujad jagada teie külastatud saitide andmeid kolmandate osapooltega.
 • VPN-id aitavad kaitsta teie ühendust keset meest rünnakute eest. Need rünnakud ilmnevad siis, kui häkker peatab teie ja serveri vahelise liikluse. Need võivad sisaldada teie kasutajanimesid, paroole või muud väärtuslikku teavet. Samuti saavad nad muuta teie allalaaditud andmete sisu, nakatades teie Nvidia Shieldi pahavaraga. Kui olete VPN-iga ühendatud, krüptitakse teie liiklus enne selle saatmist ja vastuvõtmist, nii et isegi kui kolmas osapool seda kinni võtab, ei saa nad seda dešifreerida ega seda muuta.

Ehkki VPN-id teevad teie privaatsuse kaitsmisel suurepärast tööd, võivad nad teie ühendust märkimisväärselt aeglustada. Lisaks hoiavad mõned VPN-id logifaile, vähendades teie turvalisust täielikult. Kodi sisu ohutuks voogesitamiseks VPN-i kaudu vajate kiiret ja järjepidevat pakkujat.

IPVanish ei pea teie võrgutegevuste logisid. Soovitame kasutada IPVanishit, kuna see on kiire, usaldusväärne ja piisavalt turvaline, et ohutult voogesitada Kodi pistikprogrammidest minimaalse puhverdamise ja kvaliteetse videoga. Rakendus on saadaval Google Play poest või APK-failina IPVanishi veebisaidilt.

LUGEMISTEENUS: Comparitechi lugejad saavad IPVanishi plaanide pealt kokku hoida kuni 60%.

1. meetod: Google Play (soovitatav)

Kui olete Google Android-seadet varem kasutanud, peaks see protsess olema tuttav. Sellega installitakse saadavalolev Kodi for Android uusim ARM-versioon. Kui Google Play on mingil põhjusel blokeeritud, saate selle tavaliselt VPN-i abil blokeerida.

Kodi installimine Nvidia Shieldisse Google Play kaudu toimub järgmiselt.

 1. Lülitage oma Nvidia Shield sisse ja avage Google Play pood
 2. Kasutage otsimiseks funktsiooni Kodi. See peaks olema esimene tulemus ja arendaja on XBMC sihtasutus. Valige rakendusnvidia kilp kodi 1
 3. Klõpsake rakenduse lehel nuppu Installi Kodi allalaadimiseks ja installimiseks oma Nvidia Shieldi. Nõustuge lubadega, kui seda küsitakse.nvidia kilp kodi 2
 4. Käivitage rakendus, klõpsates nuppu Avatud Kui installimine on lõppenud, klõpsake nuppu. Selle leiate ka Nvidia Shieldi avaekraanilt.
 5. Jätkake eelhäälestamist ja alustage Kodi kasutamist!

See selleks! Enne lisandmoodulite installimist ja kasutamist veenduge, et teie VPN oleks lubatud. Kodi peaks Play poe kaudu automaatselt värskendama.

2. meetod: Kodi külglaadimine Nvidia Shieldil

Kui eelistate kasutada Kodi vanemat versiooni kui see, mis on teenuses Google Play saadaval, või soovite installida konkreetse Kodi ehituse, peate rakenduse uuesti laadima. See pole raske; see nõuab vaid mõnda täiendavat sammu. Pange tähele, et külglaaditud rakendusi ei värskendata automaatselt, nii et kui soovite värskendusi kasutada, peate toimingut korrama. Kui Kodi on juba installitud, kuid soovite proovida kolmanda osapoole ehitust, desinstallige kindlasti kõik olemasolevad Kodi rakendused eelnevalt.

Kodi külglaadimine Nvidia Shieldil toimub järgmiselt.

 1. Leidke ja laadige alla KK-faili APK-fail, mida soovite installida. APK-fail on pakett, mis sisaldab kõike, mida vajate Androidi rakenduse installimiseks. Ainus garanteeritud ohutu koht Kodi APK-de allalaadimiseks on Kodi ametlik veebisait, kuid vanemad versioonid ja muude osapoolte versioonid pärinevad ilmselt mujalt.
 2. Kui olete sülearvutile allalaadimise lõpetanud, teisaldage APK-fail USB-draivi. APK-failid on tavaliselt väikesed, nii et lihtsa pöidla draivi abil tuleks hästi hakkama. Kui olete lõpetanud, eemaldage draiv ohutult.
 3. Lülitage oma Nvidia kilp sisse ja avage Seadistused menüü allosas. Siis minge Turvalisus ja piirangud.nvidia kilp vpn 4
 4. Lülita sisse Tundmatud allikad. See võimaldab installida rakendusi väljastpoolt Google Play. Vajutage Okei kui hoiatus ilmub.nvidia kilp vpn 3
 5. Minge tagasi avaekraanile ja avage Google Play pood.
 6. Käivitage otsing ES File Exploreri failihaldur ja valige samanimeline rakendus. See peaks olema esimene tulemus.nvidia kilp vpn 1
 7. Klõpsake nuppu Installi ES File Exploreri allalaadimiseks ja installimiseks. Nõustuge tingimustega ja õigustega.nvidia kilp vpn 2
 8. Kui ES File Explorer on installitud, ühendage USB-draiv koos selles sisalduva APK-failiga oma Nvidia Shieldi USB-pessa.
 9. Ilmub hüpik, milles küsitakse, kas soovite USB-draivi avada rakenduse ES File Explorer abil. Klõpsake nuppu Okei.nvidia kilp vpn 5
 10. Käivitub ES File Explorer. Klõpsake vasakus külgribas nuppu Kohalikud, seejärel kerige alla, et valida ripploendist USB-draiv.
 11. Liikuge kohta, kuhu Kodi APK-faili oma hüppesõidule salvestasite, ja valige see. Klõpsake nuppu Installi, siis Installi uuesti lubadega nõustumiseks.nvidia kilp kodi 4
 12. Kui installimine on lõppenud, valige Avatud Kodi käivitamiseks. Rakendusele peaks nüüd olema juurdepääs ka kodulehelt.
 13. Jätkake eelhäälestamist ja alustage Kodi kasutamist!

Kui Kodi on installitud ja töötatud, saate USB-draivi ohutult eemaldada. APK-faili saate alla laadida ka otse oma Nvidia Shieldi, kasutades ES File Explorerisse sisseehitatud veebibrauserit. Leidsime, et veebilehtedel navigeerimine ja Nvidia Shieldi vaikimisi kontrolleriga kirjutamine on valulik, kuid kui teil pole USB-draivi ega sülearvutit, töötab see ka.

Kuidas installida Kodi lisad Nvidia Shieldile

Enamikku Kodi lisad saab installida hoidlast. Kodi rakendusse on sisse ehitatud ametlik Kodi hoidla. Teised tuleb alla laadida kolmandatest isikutest. Nvidia Shieldile lisandmoodulite installimise protsess on sama, mis kõigil muudel Kodi seadmetel.

Kodi hoidla installimine toimub järgmiselt.

 1. Kodi peamenüüst liikuge lehele Süsteem > Failihaldur
 2. Klõpsake nuppu Lisage allikas
 3. Kui see ütleb „puudub”, tippige installitava hoidla link. Andke sellele varjunimi, kui soovite.
 4. Klõpsake nuppu Okei
 5. Minge tagasi avaekraanile ja valige Lisandmoodulid
 6. Avatud Lisaseadme brauser
 7. Valige Installige ZIP-failist ja valige äsja installitud hoidla. Peaksite saama teatise, et annaksite teada, et see töötab.
 8. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast valik
 9. Leidke installitav lisandmoodul ja valige see

Mõnda lisandmoodulit ei hoita andmehoidlates ja tuleb selle asemel otse alla laadida .zip-failina. Võite kas sülearvuti abil laadida .zip-faili USB-draivi alla ja teisaldada selle oma Nvidia Shieldi nagu eelmises jaotises oleva ametliku Kodi rakendusega, või kasutada ES File Explorerit, et see otse Nvidia Shieldile alla laadida võrk.

Märkused muude tootjate rakenduste poodide kohta

Kolmandate osapoolte rakenduste poodidest on võimalik leida nii Kodi kui ka ES File Explorer, kuid soovitame seda mitte kasutada. Kolmandate osapoolte rakenduste poodides puudub sageli range ega ametlik kontrolliprotsess. See tähendab, et allalaaditud APK-d võivad olla vananenud või neid saab pahavara sisaldavateks muuta. Kui te ei pääse absoluutselt teenusele Google Play või kui plaanite kasutada kolmanda osapoole Kodi ehitust, siis pöörake oma seadme kahjustamise või teie isikliku teabe varastamise vältimiseks eriti ettevaatlikult.

Vaata ka: Kuidas installida VPN Firesticki

pildikrediit: Nvidia Shield, autor GBPublic_PR, Flickr CC 2.0-l

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map