Kuidas installida Kodi Xbox One’i

xbox üks ja kodiXbox One pole mitte ainult suurepärane mängusüsteem, vaid ka suurepärane seade video voogesitamiseks. Üks võimalus voogesituse videopleierina kõige paremini ära kasutada on Kodi installimine Xbox One’i. Kodi käivitas algselt Xboxi rakenduse (see oli algselt tuntud kui XBMC või Xbox Media Center), muutes Kodi Xboxi rakenduse kohustuslikuks.


Selles artiklis selgitatakse, kuidas Kodi Xbox One’i installida, pakutakse Xbox One’i parimate Kodi ehituse loendit ja uuritakse Xbox One’i parimaid Kodi lisandmooduleid..

Mis on Kodi?

Kodi on Kodi Fondi avatud lähtekoodiga voogesituse meediumipleier. See võimaldab kasutajatel voogesitada videoid Internetist, ilma veebibrauserile või patenteeritud rakendustele tuginemata. Seetõttu saab Kodi veebipõhiste telesaadete või filmide vaatamisel sageli kasutada rämpsposti kuulutustest mööda. Lisaks Xbox One’ile saab Kodi installida ka Amazon Fire Sticki, Nvidia Shieldi, Apple TV, Androidi, iOSi, personaalarvutisse või Mac’i.

Hoiatus: Kodi tuleks kasutada ainult sellise sisu jaoks, millele teil on seaduslik juurdepääs. Ei Kodi fond ega Comparitech propageeri Kodi kasutamist piraatluses.

Hoiatus. Kasutage Kodi puhul alati VPN-i

Video voogesitus ohustab teie privaatsust ja turvalisust. See kehtib siis, kui kasutate video voogesitamiseks Kodi või muud tarkvara Xbox One’is. Teie Interneti-teenuse pakkuja võib logida teavet selle kohta, milliseid saateid või filme te vaatate ja kust te neid voogesitate. Samuti võib see teie kiirust vähendada, kui ta arvab, et kasutate veebivideote vaatamise ajal liiga palju ribalaiust. See võib põhjustada puhverdamist ja muid jõudlusega seotud probleeme.

Parim viis nende probleemide eest kaitsmiseks on VPN-i kasutamine video voogesituse või Interneti kaudu. VPN krüpteerib teie andmed, muutes Interneti-teenuse pakkuja või häkkerite jaoks äärmiselt keeruliseks teie teadmise. See aitab takistada teie Interneti-teenuse pakkujal pidamast teie tegevuse logisid ja häkkeritel juurdepääsu teie isiklikule teabele.

Vaikimisi on VPN-i installimine Xbox One’ile keeruline. Meie üldine soovitus Kodi kasutajatele on IPVanish, kuna see vastab vajalikele kriteeriumidele, mida kasutame Kodi VPN-ide hindamisel. Meie juhend Xbox VPN-ide kohta peaks aitama teil välja mõelda, kuidas seda oma Xbox One’i installida.

LUGEMISTEENUS: Selle lingi abil saate IPVanishist 60% soodsamalt.

Kuidas installida Kodi Xbox One’i

Kodi installimine Xbox One’i on lihtne. Tehke vaid järgmised sammud:

 1. Klõpsake Xbox One’i põhimenüüst nuppu „otsing”Nuppuxboxi üks otsing2. Tüüp
 2. “Kodi” otsingukastixbox one kodi otsing
 3. Klõpsake nuppu Kodi ikoon, kui see ilmub
 4. Vajutage nuppu „saada”Nuppu. Kodi laadib alla ja installib
 5. Kui installimine on lõpetatud, klõpsake nuppu käivitada Kodi käivitamiseksxbox kodi käivitusnupp 2

See on kõik, mida vaja on Kodi Xbox One’i installimiseks.

Miks on prilliekraan erinev ja mis on Kodi 18 Leida?

Kodi 18 Leia pritsiekraan

Kui olete Kodi kasutanud teistes seadmetes, võib teid üllatada pritskuva, mis ilmub selle esmakordsel käivitamisel Xbox One’is. Pritskuvakraan on erinev seetõttu, et Xbox One kasutab Kodi 18 Leeta Beta, Kodi eksperimentaalset versiooni. See erineb näiteks Google Play poest leitud Kodi 17.6 Kryptonist.

Selles programmi versioonis võib olla mõni viga. Sellegipoolest on enamik kasutajaid leidnud, et Kodi 18 Leida beetaversioon on tavapärasel igapäevasel kasutamisel täiesti stabiilne. Kodi 18 Leida ametlik, stabiilne versioon ilmub eeldatavasti aasta lõpuks.

Nüüd, kui Kodi on installitud, on aeg vaadata mõnda ehitust, mis ühildub Xbox One’iga.

Seotud artikkel: Kodi 18 või Kodi 17.6 allalaadimine ja installimine

Xbox One Kodi ehitab

Kodi ehitamine on viis, kuidas konfigureerida Kodi koopia korraga, ilma et peaksite muutma skine, menüüvalikuid ja muid sätteid ning installimata täiendavaid lisandusi. Ehituse installimise suur eelis on see, et see võimaldab teil Kodi isikupärastada. Üks puudus on aga see, et ehitajad installivad sageli autoriõigusi rikkuvaid lisandeid, mis võivad tekitada turvariski.

Kui otsustate Xbox One’i jaoks kasutada Kodi ehitust, soovitame desinstallida enamiku sellega kaasnevatest lisanditest ja installida oma. Järgmine osa soovitab mõnda lisandmoodulit, mis on meie arvates kasulikud ja üsna ohutud.

Vahepeal on siin nimekiri parimatest, mida Kodi Xbox One jaoks ehitab. Kõik need versioonid ühilduvad Kodi 18 Leidaga, mis on vajalik funktsioon igale Xbox One’i kasutajale.

Duff X

Duff X loodi spetsiaalselt Xbox One’i jaoks ja sellel on tavalise Kodi 18 Leia logo kohal Xbox One’i logoga roheline sõna ja rohelise sõnaga “Duff”. Duff X peamenüü sisaldab järgmisi kategooriaid: muusika, filmid, telesaated, anime, lapsed, 4K UHD, sport, TNT eelvaade, SD viisard, lisad ja seaded.

Duff X-le on eelinstalleeritud järgmised lisandmoodulid: FlixNet, Incursion, Covenant, Placenta, Supremacy, Yoda, YouTube, Genesis Reborn, Maverick TV ja teised. Me ei soovita ühtegi neist lisanditest, välja arvatud YouTube.

Maagiline draakon

Kodi maagiline draakon

Magic Dragon kasutab populaarset Aeon Nox Kodi nahka. See sisaldab pilte hiiglaslikust punasest draakonist, samuti stseeni filmist The Meg, mille taustal on tohutu hai. Menüüüksused hõlmavad filme, telesaateid, lemmikuid, mänge, rakendusi ja sporti.

Magic Dragon koosseisu kuuluvad Magic Dragon, Yoda, Just Sports, Maverick TV, ülimuslikkus, Numbers, Joker Sports ja muud lisad.

Kronos Lite

Kodi kronos lite

Kronos Lite-l on horisontaalne menüü ja see pakub musta tausta, mille põhimenüüpildil hõljuvad energiakogused. Sellel on järgmised põhimenüü kategooriad: Sport, Live TV, Seaded, Seadistused, Filmid, Telesaated ja Lapsed.

Kulla ehitamine Leida

Kullaehituse lehel on kuldne taust ja see sisaldab pilte inimestest ja piltide jaoks kuldne draakon. Põhimenüü ikoonidel on kuldne tuli, mis kummardub iga ikooni teksti suunas. Sellel on kategooriad Tööriistad, Lemmikud, Lisad, Lapsed, Filmid, Telesaated, Sport, Muusika, Live TV, Süsteem ja Toide.

Leida Silvo

Kodi Leida Silva Ehita

Leida Silvo pakub kasutajale 35 erinevat teemat. Ülalolev pilt on Troonide mängu teema. Leida Silvo pakub põhimenüü kategooriaid otse-TV, filmid, telesaated, tema koht, sport ja lapsed.

Vaata ka: 2018. aasta kümme parimat Kodi ehitust

Parimad Kodi lisad Xbox One’i jaoks

Sõltumata sellest, kas kasutate ehitust või mitte, on teil vaja Internetist sisu voogesitamiseks mõnda Xbox One’i installitud Kodi lisandmoodulit. Siin on nimekiri parimatest Kodi lisandmoodulitest, mille oleme Xbox One’i kasutajatele leidnud.

Tubi TV

TubiTV Kodi addon

Tubi TV Kodi lisandmooduli voogesid populaarsest VOD-teenusest TubiTV.com koos tohutu filmide ja saadete kataloogiga. Tubi TV-sisu vaatamine veebibrauseri või ametliku rakenduse abil põhjustab arvukate reklaamide põhjustatud katkestusi, kuid kõik need reklaamid kaotatakse, kui vaatate Xbox One’is Kodi-lisandmoodulit..

Tubi TV kannab populaarseid filme nagu Conan The Barbarian (2011), Titanic, Halb leitnant (peaosas Nicholas Cage), Rocki kool, Tõeline Grit, ja teised, samuti lüüakse telesaateid nagu Hundivere, Tapmispunkt, Camelot, Õudusemeistrid, Tantsuakadeemia, ja veel. Tubi TV kannab ka tugevat kollektsiooni nii dokumentaalfilme kui ka animepealkirju.

Paljud Tubi TV pealkirjad on blokeeritud kasutajatele, kes asuvad väljaspool konkreetseid riike. Sellest, mida me võime öelda, on USA, Kanada ja Kanada elanikel Tubi TV kaudu saadaval erinevad telesaated ja filmid. VPN-i kasutamine aitab teil neist plokkidest mööda pääseda, et saaksite täieliku kataloogi avada.

Tubi TV leiab Kodi1 hoidlast. Lisateabe saamiseks selle lisaseadme installimise ja kasutamise kohta lugege meie täielikku juhendit Tubi TV jaoks Kodi jaoks.

Crackle

paigalda kodi jaoks crackle

Crackle Kodi addon-voog saidilt SonyCrackle.com. Kõik teenuse reklaamid kõrvaldatakse Kodi lisandmooduli kaudu, võimaldades teil segamatult vaadata tasuta telesaateid ja filme. Crackle kannab esimest viit Kivine filmid, Ookeani 11, Hull Max, Komando, Talladega ööd: Ricky Bobby ballaad, ja paljud teised klassikalised ja kõrgelt hinnatud filmid. Sellel on ka etendusi jms Seinfeld, Walker: Texas Ranger, ja Crackle originaalid Supermansion, Käivitamine, ja Kahmama.

Lisaks on Crackle suurepärane animatsioonikogu, sealhulgas Mehed mustas: animeeritud sari, Vahva ämblikmees, Robotech, ja Mõõgakunst: veebis.

Crackle’i võib leida ametlikust Kodi hoidlast ja eracknafoobia repost. Lisateabe saamiseks selle installimise ja kasutamise kohta lugege meie täielikku juhendit Crackle for Kodi jaoks.

Popcornflix

Kodi Popcornflixi lisandmoodul

Popcornflix Kodi lisandmoodul loob ühenduse Popcornflix.com-iga, veel ühe suurepärase tasuta VOD-teenusega. Nagu eelmised lisad selles loendis, välistab Popcornflix for Kodi teenuse kõik reklaamid. Saate vaadata õudusfilme nagu Sa oled järgmine, Suspiria, ja Viimane eksortsism, komöödiad nagu Kanepi laps ja Tulekul, ja palju muid filme ja žanre oma Xbox One’is, kasutades Popcornflix Kodi lisandmoodulit.

Popcornflix on osa ametlikust Kodi hoidlast. Siit saate teada, kuidas vaadata Popcornflixi Kodi-l.

Pluuto.tv

Pluto.TV Kodi addon

Kodi lisandmoodul Pluto.tv ühendab teie Xbox One’i Pluto.tv-ga, mis on üle 100 tasuta IPTV-kanali allikas. Selle lisandmooduli abil saate vaadata selliseid populaarseid uudiste kanaleid nagu CBSN, Cheddar Business News ja Newsy, aga ka kanaleid erinevatele nišipublikutele, sealhulgas IGN (mängijatele), Anime All Day, World Poker Tour, Impact Wrestling, FailArmy, The Sibul, MinecrafTV, 4KTV, kuritegevuse võrk, klassikaline teler ja palju muud.

Pluto.tv asub ametlikus Kodi hoidlas. Siit saate teada, kuidas installida ja kasutada Pluto.tv Kodi lisandmoodulit.

USTVNow

Kodi USTVNow Plus Addon Main

USTVNow on tasuta üliedukas teleteenus, mida turustatakse ülemeredepartemangudes asuvatele USA sõjaväelastele. Sellegipoolest saab igaüks registreeruda. Kodi lisandmoodul loob selle teenusega ühenduse teie Xbox One’i abil. See pakub New Yorgi sidusettevõtet kõigile USA võrgukanalitele tasuta: CW, Fox, PBS, My 9, ABC, NBC ja CBS.

Kui teil pole juurdepääsu kvaliteetsetele voogesituse teleriteenustele, nagu Fubo TV, PS Vue, DirecTV Now, Sling TV või teistele, on USTVNow Kodi lisandmoodus suurepärane viis oma lemmikvõrgu telesaadete tasuta saamiseks.

USTVNow on Kodi ametlikus hoidlas. Siit saate teada, kuidas installida ja kasutada rakendust USTVNow Kodi.

Zattoo kast

zattoo box kodi addon

Zattoo Box Kodi lisandmoodul ühendab Šveitsis asuva üle-eestilise teleteenusega Zattoo.com. Kui asute väljaspool Šveitsi, peate selle kasutamiseks ühenduse looma Šveitsi VPN-serveriga. Samuti peate teenuse kasutamiseks registreeruma, kasutades e-posti aadressi ja parooli.

Kui olete selle seadistanud, annab Zattoo Kodi lisand Xbox One’ile teile juurdepääsu kõigile parimatele tasuta UKTV kanalitele, sealhulgas BBC 1-4, iTV 1-4, BBC News, BBC parlament, CBBC, CBeebies, iTVBe , 4, 5, 5USA, 5Spike, 5Select, 4, S4C, Drama, Dave, Pick ja paljud teised. See hõlmab ka saksakeelseid kanaleid, nagu ZDF, Das Erste ja Swiss1.

Zattoo Box Kodi lisad leiate Kodi ametlikust hoidlast. Installimiseks klõpsake nuppu lisad → allalaadimine → video lisad → Zattoo Box peamenüüst. Teenusele saate registreeruda ametlikul veebisaidil.

Playon

PlayOni brauseri Kodi lisandmoodul

Kui tellite tasulisi VOD-teenuseid, nagu Netflix ja Hulu, võiksite kaaluda Playoni tellimist ja ka Playon Kodi lisandmooduli kasutamist. Playon on DVR-teenus, mis võimaldab teil arvutisse legaalselt salvestada paljude erinevate veebiteenuste pealkirju, sealhulgas Netflix, Hulu, DirecTV Now, YouTube, Crackle ja paljud teised.

Playoni Kodi lisandmoodul võimaldab teil mõnda neist salvestatud pealkirjadest vaadata Kodi abil Xbox One’is. See võimaldab teil ka Kodi abil vaadata kõiki Playoniga seotud teenuseid. Võite kasutada Playon Kodi lisandmoodulit näiteks Netflixi vaatamiseks Kodil, isegi kui spetsiaalselt Netflixi jaoks pole toimivat Kodi lisandmoodulit.

Playon maksab 35 dollarit aastas, lisaks sellele, mis kulub üksikutele teenustele, mida te sellega kasutate.

Playon on ametlikus Kodi hoidlas. Siin on täielik juhend Playoni Kodi kasutamise kohta.

PS Vue

PSVue Kodi addon

Kuigi Pluto.tv, USTVNow ja muud tasuta IPTV-teenused pakuvad palju suurepärast sisu, võiksite siiski soovida näha premium-telekanaleid, mis on tavaliselt saadaval satelliit- ja kaabeltelevisiooniteenusega. Kuid võib-olla ei taha te tegelda probleemidega, mis on seotud TV ja Interneti komplekteerimisega. Sel juhul on üks võimalus tellida PlayStation Vue ja vaadata selle kanaleid, kasutades Xbox One’is PS Vue Kodi lisandmoodulit..

PlayStation Vue pakub 40+ kanalit hinnaga 44,99 dollarit, sealhulgas Cartoon Network, CNBC, Disney Jr., ESPN, FS1, FS2, SyFy, TNT ja teised. Esimese seitsme päeva jooksul on ametlikul veebisaidil saadaval tasuta prooviversioon.

Loodetavasti leidsite sellest Kodi Xbox One’i installimise ja kasutamise juhendist abi. Kodi kohta lisateabe saamiseks lugege mõnda meie muud Kodi artiklit, sealhulgas kuidas installida YouTube Kodile, parimad Kodi lisad filmidele, parimad Kodi lisad anime jaoks ja muud.

Ülemine pilt:

Inspired Images, litsentsiga CC0, „Xbox one pad play”

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map