Kuidas vaadata HGTV-d Kodil ükskõik kust

HGTV Kodil


KG-le HGTV saamine pole lihtsalt võimalik, vaid väga lihtne. Nii HGTV kui ka HGTV Canada Kodi lisad saate hõlpsasti installida meediumipleieri Kodi 17 või Kodi 18 kaudu. Sellel on aga midagi enamat, seetõttu pakume üksikasjalikku teavet sisu voogesituse kohta mõlema HGTV-lisandme kaudu.

Mis on Kodi?

Kodi on revolutsiooniline tarkvara voogesituse tarkvara jaoks. See võimaldab kasutajatel integreerida kõik oma meediaallikad ühte platvormi, muutes veebiteleri ja filmide vaatamise lihtsaks. Kodi saab Kodi fondist tasuta alla laadida ja installida Apple TV, Nvidia Shield, Amazon Fire Stick, PC, Mac või Android või iOS mobiilseadmesse..

Vaata ka: Kuidas Kodiga alustada

Hoiatus: Kodi tuleks kasutada ainult sellise sisu jaoks, millele teil on seaduslik juurdepääs. Ei Kodi fond ega Comparitech propageeri Kodi kasutamist piraatluses.

Kasutage koos Kodiga alati VPN-i

Kui kasutate telerit või filmide voogesitamiseks Kodi, peaksite oma privaatsuse kaitsmiseks alati kasutama VPN-i. Mõni video voogesituse teenus blokeerib teid sisu vaatamist, kui asute väljaspool konkreetset riiki. Kui kasutate VPN-i, võimaldab see teil saada IP-aadressi praktiliselt igast riigist, mille valite. See takistab voogesitussaitidel teadmast, kus te füüsiliselt asute, andes teile rohkem võimalusi sisu vaatamiseks.

Samuti takistab VPN teie Interneti-teenuse pakkujal teada saada, et voogesitate videot. See aitab vältida Interneti-teenuse pakkuja kiiruse drosselist põhjustatud puhverdamist. Lisaks võib VPN aidata kaitsta teid häkkerite rünnakute eest.

Kõik VPN-id pole video voogesituse jaoks head. Mõnel on serverid vaid vähestes riikides, mis piirab vaatajatele kättesaadavat programmeerimist. Teised on HD-video puhverdamiseta voogesituse jaoks liiga aeglased. Paljud rikuvad kasutajate privaatsust, pidades oma tegevuse logisid. Enamikul pole rakendusi selliste populaarsete voogesitusseadmete jaoks nagu Amazon Fire Stick ja Nvidia Shield.

Nendel põhjustel soovitame Kodi kasutajatele IPVanishi. Testimisel avastasime, et see voogesitas 1080p videot puhverdamata. IPVanishil on serverid enam kui 60 riigis. Selles ei ole logisid ja sellel on nii Amazon Fire Sticki kui ka Nvidia Shieldi emakeelne rakendus.

PARIM KODI VPN: IPVanish on meie parim valik. Tal on suur ülekoormamata serverite võrk ja see saavutab häid kiirusi. Tugevad turva- ja privaatsusfunktsioonid muudavad IPVanishi Kodi ja Amazon Fire TV Sticki kasutajate lemmikuks. Proovige seda 7-päevase raha tagasi garantii korral riskivabalt.

Kuidas installida ja kasutada HGTV Kodi lisandmoodulit

USA veebisait HGTV pakub HGTV fännidele jõulist tasuta sisu kataloogi, sealhulgas täielikke episoode Fikseerija ülemine, Flip või Flop Nashville, Varavennad, Neitsid libisevad, Maja jahimehed, ja 12 muud populaarset HGTV saadet.

HGTV Kodi lisandmoodul võimaldab teil selle veebisaidiga ühenduse luua oma Amazon Fire Sticki, Apple TV, nutitelefoni, personaalarvuti või muu seadme kaudu ilma veebibrauserit vajamata. HGTV Kodi lisandmooduli installimine on järgmine:

Valige Kodi peamenüüst lisad

Kodi_17_Krypton_addons_Comparitech

Klõpsake nuppu lae alla

Kodi lisad alla laadida

Valige video lisad

Kodi laadivad alla videolõiked

Valige HGTV. See avab lisanduse teabeekraani

Valige HGTV

Klõpsake nuppu installima. Pistik installitakse mõne sekundi jooksul

installige HGTV

HGTV on installitud

Kui olete HGTV-aadressi installinud, klõpsake selle peamenüü avamiseks. Näete 17 saate loendit koos võimalusega vaadata „esiletõstetud täielikke episoode”. “Fikseerija ülemised fännide lemmikud” on loetletud kahel korral ja mõlemad need võimalused pakuvad erinevaid episoode.

HGTV Kodi addoni peamenüü

Selle saate episoodide loendi kuvamiseks klõpsake konkreetset saadet. Klõpsake episoodil, mida soovite näha, tagasi lüüa ja nautida oma HGTV-saate vaatamist. See on kõik, mida vaja on HGTV Kodi lisandmooduli installimiseks ja kasutamiseks.

Pange tähele, et HGTV Kanada veebisait pakub teistsugust sisu kui USA versioon ja selle sisu kuvamiseks on vaja teistsugust Kodi lisandmoodulit. Sellest lähemalt allpool.

Vaata ka: 14 suurepärast Kodi filmi ja teleri lisandust, mis endiselt töötavad

HGTV Kanada Kodi lisandmoodul ei tööta

Kuigi USA HGTV veebisait pakub palju sisu, on Kanada HGTV-ga võrreldes see palju kahvatum. Kanada versioon sisaldab 46 saadet, sealhulgas Bryan Inc., Holmes teeb seda õigesti, Katastroofidekid, Flip või Flop Fort Worth, ja paljud muud saated, mis pole USA veebisaidil saadaval.

Selle suurema kataloogi tõttu sooviksid paljud Kodi kasutajad leida Kodi lisandmooduli, mis töötab koos Kanada HGTV-ga. Kahjuks ei too ametlikus Kodi repos saadaval HGTV Kanada Kodi lisandmoodul HGTV Kanada tõrketeateid ja ühtegi videot ei esitata.

HGTV Kanada viga

Ametlikel Kodi.tv foorumitel väitis arendaja 27. märtsil, et ta ei tea praegu HGTV Kanada addoni parandamise viisi, kuna „kasutatud manifesti ei toetata praegu”.

HGTV Kanada avaldus

Põhimõte on see, et Kanada HGTV lisandmoodul praegu ei tööta ja me ei tea, millal see uuesti tööle hakkab või millal uus välja töötatakse. Lugejatele, kes soovivad vaadata HGTV Kanada saateid, mis pole USA veebisaidil saadaval, soovitame praegu kasutada Kodi asemel veebibrauserit.

Pidage meeles, et kui asute väljaspool Kanadat, on HGTV Kanada geoblokkidest mööda saamiseks vaja VPN-i.

Kui soovite näha ka HGTV-sisu, mis pole veebisaitide tasuta sektsioonides saadaval, vaadake allpool.

Loe rohkem: 112 parimat Kodi lisad

Muud Kodi lisad, mida saab kasutada HGTV vaatamiseks

Kuigi eelmised Kodi lisad üritavad lubada teil vaadata seaduslikult tasuta sisu, võib siiski olla mõni HGTV-saade, mida soovite näha ja mis nõuab tellimist. Kui jah, siis siin on kaks Kodi lisandit, mille abil saate neid vaadata.

PS Vue

PSVue Kodi addon

Kui olete USA elanik, saate HGTV kanali tellimise PS Vue kaudu osana laiemast paketist, mis maksab 39,99 dollarit kuus. PS Vue Kodi lisandmoodulit saab seejärel kasutada HGTV vaatamiseks oma teleriseadmes.

PS Vue võimaldab teil lisada ka oma lemmiksaateid HGTV “lemmiksaadete” loendisse, et neid salvestada ja pilves hoida. Nendele saadetele pääseb Kodi lisandmoodulist igal ajal, kui soovite neid näha.

Kui soovite proovida PS Vue’i, et näha, kas see teile meeldib, võite ametlikul veebisaidil hankida 7-päevase tasuta prooviversiooni..

PS Vue Kodi lisand on Kodi ametlikus hoidlas. Installimiseks laadige Kodi ja klõpsake nuppu lisad → allalaadimine → video lisad → PS Vue → install.

Loe rohkem: Kuus parimat Kodi lisad otse-TV jaoks

DIRECTV KOHE ja Playon

OTSE KOHE PlayOni kaudu

Teine võimalus USA elanike jaoks on DIRECTV KOHE. See pakub HGTV tellimust oma põhipaketi osana, mis maksab 35 dollarit kuus. Samuti pakub see oma ametlikul veebisaidil seitse päeva tasuta prooviversiooni.

Kahjuks puudub spetsiaalne DIRECTV KOHE Kodi lisandmoodul. Saate siiski DIRECTV KOHE Kodi kaudu Playoni Kodi addoni abil vaadata. See maksab Playoni tellimise eest täiendavalt 30 dollarit aastas, kuid annab teile täiendava eelise, kui suudate HGTV-saateid seaduslikult lindistada ja neid oma seadmes igavesti hoida. Neid salvestusi saab isegi säilitada, kui hiljem loobuda DIRECTV KOHE ja Playoni tellimusest.

Lisateavet Playon Kodi lisandmooduli ja teenuste kohta, millega see töötab, leiate meie täielikust juhendist Playon Kodi lisandmooduli kohta.

Loodame, et see HGTV juhend Kodi kohta on teile kasulik. Kui soovite lisateavet parimate saadete ja filmide veebis kuvamise kohta, vaadake mõnda muud Kodi artiklit, sealhulgas kuidas installida Crackle for Kodi, kuidas installida Tubi TV Kodi jaoks ja vaadata ükskõik kuhu ning kuidas kasutada USTVnow. Kodi Addon.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map