Kuidas vaadata Premier League’i Kodil ja ilma kaablita


Inglise Premier League ehk EPL võib olla ülipopulaarne ja kiiresti kasvav väljaspool Ühendkuningriiki, kuid see ei tähenda, et juurdepääs oleks lihtne. Õnneks saate Premier League’i võrgus vaadata, kasutades erinevaid meetodeid.

Suurepäraste võimaluste hulka kuuluvad nööri lõikamisteenused, mis voogesitavad EPL-i Kodi kaudu, ja mitmesugused muud võimalused veebis vaatamiseks. Kodi on tasuta ja avatud lähtekoodiga meediumipleier ja meelelahutuskeskus. Kodi saab kasutada kõiges alates Amazon Firesticki, iPhone’i, Maci, Android TV kastide, Apple TV ja muust. Kodi tegelik võimsus tuleneb kasutaja installitud lisandmoodulitest, mis voogesitavad sisu otse vaatajale.

Kui valite oma Premier League’i mängu vaatamiseks Kodi lisandmooduli, on oluline teada, millised lisandmoodulid pakuvad ametlikku sisu ja millised mitteametlikke vooge. Seega ei soovita meie juhend mitte ainult Kodi ametlikke lisandmooduleid, vaid annab teile ülevaate ka muude tootjate lisandmoodulitest, millest peaksite hoiduma, et vältida vastikut pahavara ja juriidilisi probleeme.

Comparitech ei tunnista ega julgusta autoriõiguse piirangute rikkumist, sealhulgas ebaseaduslikku voogesitust Kodi kaudu. Kodi saab kasutada paljudel suurepärasetel, seaduslikel voogesituse eesmärkidel. Enne autoriõigusega kaitstud materjali ilma loata allalaadimist või voogesitust kaaluge seadusi, ohvreid ja piraatluse riske.

Kuidas Premier League’i võrgus turvaliselt ja privaatselt vaadata

Nii paljudel erinevatel viisidel, kuidas Premier League’i vaadata, kaasnevad mõned turvalisuse ja turvalisusega seotud riskid, eriti neil, kes pöörduvad Kodi poole. Virtuaalset privaatvõrku ehk VPN-i soovitatakse sageli nii neile, kes vaatavad Premier League’i Kodi kaudu, kui ka neile, kes proovivad pääseda Premier League’i mängudele, mis on geograafiliselt lukustatud..

Virtuaalse privaatvõrgu abil krüpteeritakse ja suunatakse teie veebiliiklus teie valitud asukohas asuva serveri kaudu, mis lõpuks peidab teie asukoha ja identiteedi. Olenemata sellest, kas kasutate ametlikke või mitteametlikke Kodi lisandmooduleid, ei pruugi teie Interneti-teenuse pakkuja lubada telesaadete otseülekannet Kodi kaudu. Interneti-teenuse pakkujatel on isegi võimalus kiirendada kiirust videovoogedastusteenuseid kasutavate klientide jaoks.

Kodi pistikprogrammi allalaadimisel ja käitamisel teete seda sageli turvamata ühenduste kaudu. Kaaperdaja võib lisandmoodulit ähvardada ja seda saab kasutada teie Interneti-andmete jälgimiseks, paroolide ja kasutajanimede varastamiseks ning isegi arvuti kõvakettale juurde pääsemiseks. Nende ohtude vältimiseks on Kodi kasutamisel soovitatav VPN.

VPN hoiab teie andmeid voogesituse ajal turvalisena ja paljastamata. Kuna voogesitus nõuab palju ribalaiust, soovitame kasutada usaldusväärset, kiiret ja turvalist VPN-i pakkujat, näiteks IPVanish.

IPVanish on Kodi kogukonna seas populaarne valik ja pakub tugevat ühendust, suurt võimsust ning parimat privaatsuskaitset, nii et teie Interneti-teenuse pakkuja ei saaks teid nuusutada. See töötab kõigi meie testitud Kodi lisandmoodulitega ja on üks väheseid VPN-e, mis on piisavalt kiire puhverdusprobleemide vältimiseks.  

Lugejapakkumine: säästa siin kuni 60% IPVanishi plaanidest.

Väljaspool Kodi võib VPN aidata teil pääseda juurde geograafiliselt lukustatud voogesitusteenustele ja saitidele. Eriti Premier League’i mängude korral lukustavad voogesitusteenused sisu sageli teatud piirkondadesse. VPN-i abil saate avada need geolukustatud teenused ja hõlpsamini reaalajas videot vaadata. Kui te ei soovi IPVanishit kasutada, on meil Kodi jaoks parimate VPN-ide täielik loetelu.

Premier League Internetis ilma kaablita

Kui teil pole kaabliühendust, võite pöörduda paljude alternatiivide poole. Neid alternatiive on ohutu kasutada ja need võimaldavad juurdepääsu teie jalgpallimängudele seaduslikult ja ilma kaablita.

FuboTV

fubo live premier liiga mängud

FuboTV on videopleieri rakendus, mis pakub kasutajatele reaalajas voogesitust mis tahes seadmest, sealhulgas Androidi telefonidest, tahvelarvutitest, iPhone’idest ja muust. Selle rakendusega saate vaadata otseülekandeid spordi kaudu veebis, kuna sellel on juurdepääs paljudele spordikanalitele, näiteks NBC Sports Network, kus saate vaadata Premier League’i matše. Rakendus on saadaval Rokus ja igas Apple’i või Google Play poes. Siin on FuboTV tasuta prooviversioon.

Sling TV

sling tv Premier League võrgus

Sageli nimetatakse seda “a la carte TV”. Sling TV on Dish Network’i loodud Interneti-teenus, mis voogesitab peaaegu kõiki soovitud kanaleid. Kui soovite vältida mängu uuesti puudumist, on see teenus teile. Sling TV abil saavad kasutajad valida, milliseid kanaleid nad voogesitada soovivad, see tähendab, et saate valida väikese kuutasu eest selliseid kanaleid nagu NBCSN ja NBC, mis edastavad Premier League’i mänge ja voogesitada neid oma teleriekraanil..

PlayStation Vue

ps vue esiliiga

PlayStation Vue on Sony otseülekande televisiooniteenus, mis pakub teile võimalust vaadata mis tahes sporti, telesaateid või uudisteülekandeid. PlayStation Vue abil saate vaadata kõiki soovitud Premier League’i mänge, kuna see otseülekande teenus on varustatud digitaalse DVR-iga. Teenust on võimalik osta väikese kuutasu eest ilma aastase lepingu sõlmimiseta. Oluline on märkida, et kui soovite vaadata Premier League’i mänge PlayStation Vue kaudu, siis peate selle voogesituse teenuse tellimise eest maksma lisatasu Premier League’i pääsme eest.

Sportsnet nüüd

sportsneti esiliiga

Kodis saadaval olev voogesituse teenus pakub reaalajas juurdepääsu kõigile spordimängudele, mida soovite vaadata. Saate otseülekandes edastada Premier League’i, FA Cupi, Bundesliga, AVIVA, NHL, MLB, NBA ja palju muud! Kodi lisandmooduli ja Sportsneti teenuse erinevus seisneb selles, et teenuse versioonile pääsete juurde mitme seadme abil, näiteks Apple TV, Xbox või nutitelefon. See teenus on mõeldud eranditult Kanada elanikele.

NBC spordikuld

NBC Spordi kuldne Premier League

NBC Sports Goldi rakendus pakub otseülekannet erinevatest spordiorganisatsioonidest, peamiselt Premier League’i matšidest. NBC-ga otseühenduses saavad selle rakenduse kasutajad eksklusiivse juurdepääsu 130 Premier League’i mängule. Seda rakendust saab alla laadida ja kasutada koos kõigi telefoni või telerirakendustega, sealhulgas Apple Store, Google Play, Xbox One ja Amazon FireTV. Kõik, mida peate tegema, on luua konto ja osta Premier League’i pääsme ainult 50 dollari eest. Saate otse rakendusest otseülekandena arvukalt Premier League’i programme voogesitada..

DIRECTV KOHE

directv nüüd Premier League

Voogesituse pakett, mis sarnaneb kaabeltelevisiooniga, kuid ilma kopsakaid kulutusi ja aastaseid lepinguid sõlmimata. DIRECTV KOHE pakub otseülekande voogesitust ning nõudmisel funktsioone, millele pääsete juurde oma teleris, arvutis või nutitelefonis. Premier League’i fännidele võimaldab teenus vaadata kõiki mänge NBCSN-is, CNBC-s ja USA-s. Saate valida kõik spordikanalid, mida soovite otseülekandena edastada, ja paketi igal ajal tühistada.

HULU Live

hulu live premier liiga

HULU Live on voogesitusteenus, mis võimaldab teil igal ajal otseülekannet vaadata ja nõudmisel voogesitust saada. HULU Live’i teenusele pääsete juurde igast seadmest ja teenus on saadaval telefoni rakendustena. HULU Live’i abil saavad Premier League’i fännid Barclays Premier League’i veebis koheselt voogesitada ja vaadata. Mis kõige parem – mõistliku kuutasu eest saate Premier League’i vaadata ükskõik kus ja igal ajal.

Vaata ka: Parimad VPN-id Hulu jaoks.

Premier League’i ametlikud Kodi lisandmoodulid 

Kui soovite Kodi kaudu Premier League’i mängu püüda, saate otsida seotud lisandmooduleid nii ametliku Kodi lisandmoodulite hoidla kui ka muude asukohtade kaudu. Soovitame valida järgmisi lisandmooduleid, kuna need on palju vähem riskantsed kui mõned alternatiivid. Need lisandmoodulid on seaduslikud ega paku piraat sisu.

USTVNow Plus

kodi_ustvnow_install

USTVNow Plus on Interneti-protokollitelevisiooni (IPTV) teenus, mis on mõeldud ameeriklastest väljujatele ja sõjaväelastele, mis pakub kasutajatele mitut Ameerika live-kanalit, mida saab jälgida sellistes seadmetes nagu Roku, iOS-seadmed, Android-seadmed ja teie arvuti. Pärast lisandmooduli installimist peavad kasutajad registreeruma kontole ja seejärel valima soovitud plaani (see määrab, mitu kanalit saate voogesitamiseks ja kui palju või kui peate maksma). Kasutajad saavad selle lisandmooduli installida ametlikust Kodi lisamoodulite hoidlast. See lisandmoodul võimaldab otseülekannet erinevatest spordiorganisatsioonidest, sealhulgas Premier League, NBA, MLB, NFL ja palju muud. Valige kindlasti kavand kõige aktiivsemate spordikanalite abil, et saaksite oma Premier League’i matše vaadata!

Meie USTVNow installijuhendit saate lugeda siit.

BBC iPlayer

iplayer

BBC iPlayeri lisandmooduli abil saavad kasutajad Premier League’i mänge reaalajas vaadata, teistele telesaadetele järele tulla ja isegi raadiosisu kuulata. See lisandmoodul on saadaval ametliku Kodi lisandmooduli repositooriumi kaudu. See on saadaval ainult Suurbritannias ja selleks on vaja kehtivat BBC TV litsentsi. Lisaks on iPlayeri ja laiendusena iPlayeri WWW-lisandmooduli sisu vaatamiseks vajalik Ühendkuningriigi IP-aadress. Kui olete Suurbritannia elanik, kuid reisite välismaale, soovitatakse VPN-il vahetada teie IP-aadress Ühendkuningriigi aadressiks.

Vaata ka: Kuidas kasutada BBCiPlayeri Kodil?.

Sportsnet nüüd

Sportsneti esiliiga

Pärast teenuse registreerumist saavad Kodi kasutajad SuperRepo hoidlast pääseda sellele populaarsele lisandmoodulile, mis voogesitab reaalajas juurdepääsu kõikidele Sportseti kanalitele 24/7 Kodis. Ehkki te ei saa vaadata tegelikku Esiliiga mängu, saavad kasutajad selle uudiste lisandmooduliga, mis sisaldab esiletõstmisi, võite ja kaotusi ning mängijate statistikat, mängu kõigi mängudetailidega hakkama saada. See lisandmoodul on saadaval ainult Ühendkuningriigis.

Premier League’i mitteametlikud Kodi lisandmoodulid

Ehkki need kolmandate osapoolte lisandmoodulid võivad olla populaarsed ja kiidelda teiste saitide üle positiivselt, sisaldavad Kodi ametlikus lisamoodulite hoidlast või muust õigustatud teegist pärinevad lisandmoodulid sageli piraat sisu, mida pole vaatamiseks ohutu. Allpool on mainitud mõned lisandmoodulid, mis meie arvates sisaldavad piraatmeetmeid, mida meie soovitame vältida.

cCloud TV

ccloud TV

Mis see on: cCloud TV on lisandmoodul, mis annab Kodi kasutajatele juurdepääsu erinevat tüüpi sisule, sealhulgas spordile. Enamik sisu on aga kraabitud mitmest erinevast veebiallikast, millest enamik on piraatkaubad.

Miks peaksite seda vältima:  Ehkki cCloud TV-l on vähe seaduslikke võimalusi, on need konkreetselt piiratud riikidega, mis ei piira ringhäälingu edastamist. Kuid populaarsemaid spordivooge, näiteks USAst, Suurbritanniast ja Kanadast, ei edastata legaalselt. cCloud TV keskendub rohkem piraatide voogesitusele, mistõttu ei soovita me seda lisandmoodulit Kodi kasutajatele.  

GoodFellas 2.0

goodfellas 2.0

Mis see on: Goodfellas 2.0 on IPTV Kodi lisandmoodul, mis saab otseülekandeid mitmesugustest spordikanalitest. Neid vooge hangitakse siiski veebisaitide kaudu, mis hangivad sisu visandlikest allikatest.

Miks peaksite seda vältima: IPTV lisandmoodulina pole suvalises Goodfellase sisus piraatlikku sisu. See lisandmoodul pakub rangelt piraatvooge ega oma autoriõiguse omanike õigusi mis tahes ametlikule edastamisele. Soovitame kasutada ülaltoodud ametlikke lisandmooduleid.

Kvant

kvant esiliiga

Mis see on: Quantum on tohutu Kodi lisandmoodul, mis koosneb paljudest muudest lisandmoodulitest. Quantumi taga olevad arendajad otsivad ja valivad muid lisandmooduleid, mis on arendaja toe kaotanud. Ehkki Quantumi voogesituse põhiosa on otseülekanne, on lisandmoodulil võimalus teostada nõudmisel voogesitust, mis tähendab, et kasutajatel on jalgpallimänge võimalik vaadata otseülekandena või tellimisel.

Miks peaksite seda vältima: Kvanti ei soovitata kasutada samadel põhjustel kui eelpool nimetatud muude tootjate lisandmoodulid. Kuigi Quantum sisaldab mõningaid juriidilisi võimalusi, tugineb selle eriala piraatvoogesitusele. Quantumis pole peaaegu ühtegi voogu, millele oleks edastatud nõuetekohased ülekandeõigused. Nendel põhjustel soovitame pöörduda mõne muu spordi lisandmooduli poole, mis pole piraat sisu.

SportsDevil

Mis see on: Sports Devil on Kodi jaoks populaarne lisand, mis on rohkem voogesituse pakkuja. Lisandmoodul annab teile juurdepääsu mitmele voogesitussaidile ja lingile kategooriate kaupa. Näiteks kui vaatate pistikprogrammi jaotist „Sport-TV”, kuvatakse teile mitu linki erinevatele veebisaitidele, mis annavad teile juurdepääsu Premier League’i mängule. Selle pistikprogrammi kaudu voogesitatud sisu on sageli funktsionaalne, kuna selle lingid viivad samale veebisaidile ja sisule.

Miks peaksite seda vältima: See pistik koos vigaste voogesituslinkidega voogesitab suures osas ka piraatsisu. Me ei soovita seda lisandmoodulit kasutada sel põhjusel ja ka seetõttu, et Premier League’i mänge proovides on teil palju probleeme, kuna paljud lingid on katki.

SportsAccess

sporditarve

Mis see on: SportsAccess on voogesituse lisandmoodul, mis pakub kasutajatele juurdepääsu esmaklassilistele elavatele spordialadele (nagu näiteks Premier League’i mängud), spordiürituste ajakavadele, vaadete eest tasumisele ja muule. Selle lisandmooduli eest tuleb maksta kuutasu ja kasutajad saavad selle teenuse eest maksta ainult Bitcoini kaudu.

Miks peaksite seda vältima: Punalippude saatmiseks piisab sellest, et seda teenust saab osta vaid Bitcoini kaudu. Kui ostate Bitcoini kaudu, on tegemist ühepoolse tehinguga, millel pole vahendajat, mistõttu kasutavad paljud mustad turud Bitcoini. SportsAccess tegeleb ka piraatvoogesituse voogesitamisega, kusjuures suurem osa selle „lisatasu“ sisust pärineb piraatallikatest. Seetõttu soovitame mitte kasutada seda lisandmoodulit Premier League’i mängude vaatamiseks.  

Bennu

bennu 1

Mis see on: Varem nimega Phoenix on Bennu populaarne lisandmoodul, mis toetab arvukalt voogesitussaite, mida nimetatakse Playlistersiks. Igal esitusloendil on oma sisu nišš, alates spordimängudest kuni filmi- ja telesaadete sektsioonidest kuni dokumentaalfilmide ja muusikani. Kasutajad saavad valida Premier League’i mängude vaatamiseks sobiva esitusloendi.

Miks peaksite seda vältima: Nii nagu Sports Devil ja Sports Access, on ka Bennu lisandmoodulil probleeme sisuga. Kasutajad leidsid, et enamikul voogesitussaitidel on probleeme korrektse käitamisega, nad ei paku üldse sisu ja voogesitavad piraatsisu. Soovitame seda lisandmoodulit mitte kasutada, et vältida Premier League’i vaatamist piraatvoo kaudu. Parim on minna alternatiivse spordi lisandmooduliga, mis ei piraat selle sisu. Lisateavet Kodi Bennu lisandmooduli ja mõne Kodi ametliku lisandmooduli kohta saate lugeda siit.

Me teame, kui oluline on vaadata Esiliiga mängu ja kui põnev on jalgpallimängu vaadata otse oma teleriekraanilt kodus või nutiseadmes. Kodi puhul saavad vaatajad, kellel pole kaabelühendust, sporti vaadata, kui neil on õiged Kodi lisandmoodulid. Parima kogemuse saamiseks Kodist ja teie mängust on kõige soovitatav valida ja installida ainult spordilaiendused, mis pakuvad legaalselt sisu ja on Kodi usaldusväärsetest hoidlatest otse kättesaadavad..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me