Mis on Kodi ja kuidas saate seda kasutama hakata?

what_is_kodi_main


Kodi on populaarne meediumipleier, mis on võimeline taasesitama nii kohalikku kui ka voogesitatavat meediat. Kodi on võimeline töötama paljude erinevate seadmetega, näiteks Amazon Fire TV või TV Stick, Roku, Android TV karbid, iPhone, iPad, Windowsi personaalarvutid, Macid, USB mälupulgad ja palju muud. Võib-olla olete sellest varem kuulnud või mitte, kuid jälgige, et saaksite teada, milles see on!

Mis on Kodi?

Ülevaade

Kodi on XBMC fondi välja töötatud meediumipleier. Kodi võimaldab voogesitada nii heli- kui ka videosisu paljudest erinevatest allikatest. Meediumipleier on ka avatud lähtekoodiga, mis tähendab, et see on avalikkusele vabalt kättesaadav.

Kodi liideses navigeerimiseks võib kasutada ka mitut erinevat tüüpi kaugjuhtimispulti ja mängupuldid.

Kodi abil saavad paljud kasutajad voogesitada meediume nii esimese kui ka kolmanda osapoole lisandmoodulite kaudu või taasesitada meediume otse kohalikust andmekandjast. Kui ütlen kohalikku salvestusruumi, pean silmas arvuti kõvakettale või välisele salvestusmeediumile, näiteks välisele kõvakettale, DVD-le või mälupulgale salvestatud meediume.

Voogesitus seevastu võimaldab meediat Internetis enne täielikku allalaadimist taasesitada. Andmed kustutatakse pärast voogesituse lõpetamist. Teie arvuti salvestab voogesituse ajal ainult väikeseid faili osi. See meediumile juurdepääsu viis nõuab kvaliteetsemate voogude jaoks kiiret ja stabiilset Interneti-ühendust.

Lisandmoodul on sisuliselt Kodi rakendus. On lisandmooduleid, mis sisaldavad voogesituse meediumiallikaid, kuid on ka lisandmooduleid, mis võivad teha muid asju, näiteks anda teavet sõiduki registreerimise kohta.

Hoidla on tavaliselt lisandmoodulite kogum, kuid need võivad mõnikord sisaldada ainult ühte lisandmoodulit. Hoidlaid saab installida ZIP-faili kaudu, mille Kodi-le saab edastada kas otse veebiallika lisamisega või minnes sellele veebiallikale brauserist. See protsess on allpool välja toodud.

Kuigi see juhend sisaldab hulgaliselt teavet Kodi mõistmiseks ja seadistamiseks, on seal ka mõned kogukonnad, kus on palju kasulikku teavet, mida peaksite kontrollima.

Suurepärased foorumivalikud hõlmavad järgmist:

 • Kodi kogukonna ametlik foorum. See foorum pakub teavet kõige kohta, alates Kodi üldteabest kuni tehnilisemate teemadeni, näiteks kuidas kohandada oma Kodi installi välimust.
 • Redditi kogukonnad nagu / r / kodi, mis on Kodi Redditi ametlik kogukond. / r / Kodi keskendub ainult ametlikele lisandmoodulitele. Seal on ka / r / Addons4Kodi /, mis keskendub teabe pakkumisele Kodi jaoks saadaolevate kolmandate osapoolte lisandmoodulite kohta.

Kodi abil on väga lihtne pääseda juurde nii teie lemmikmeediale kui ka reaalajas sisule. Paljud muud saadaolevad kanalid nõuavad kasutajatelt soovitud sisule ligipääsemiseks hüpetest läbi minemist.

Funktsioonid

Kodi pakub kasutajatele võimalust mängida mitut erinevat tüüpi meediumit. Teile on raske leida meediumivormingut, mida Kodi ei saa mängida.

Toetatud vormingute kohta lisateabe saamiseks külastage Kodi Wiki.

Kodi pakub järgmisi funktsioone:

 • Muusika taasesitus
 • Video taasesitus
 • TV voogesitus
 • Fotovaataja
 • PVR (isikliku videosalvesti) võimalus. (See võimaldab otse-TV salvestamist ja vaatamist, samuti raadio kuulamist. Kodi PVR-süsteem ühildub mitme erineva süsteemiga, nagu MediaPortal, MythTV, NextPVR, Tvheadend ja paljude teistega.)
 • Oluline ckohandamine. (Kodi lubab sul kasutada erinevaid nahku, mis muudavad tarkvara välimust.)
 • Installige pistikprogrammid (lisandmoodulid). (Kodi võimaldab installida kasutaja loodud pistikprogrammid, rohkem tuntud kui lisandmoodulid. See on üks Kodi kõige soovitavamaid omadusi. Lisandmoodulid võimaldavad kasutajatel teha midagi, alates telesaadete otseülekandest ja lõpetades sõidukite kohta käiva teabe kontrollimisega.

Ehkki Kodi on võimeline mängima mitut erinevat meediumit, peaksid kasutajad seda tähele panema sisu peab pakkuma kasutaja. Allalaadimisel on Kodi paljasprogramm ilma pistikprogrammide või muude meediumiteta.

Populaarsed Kodi seadmed

Nagu mainitud, on Kodi võimeline töötama mitme erineva seadmega. Mõni seade paaristub meediumipleieriga hõlpsamini. Androidi telerite karbid või pulgad, näiteks Amazon Fire TV Stick, on tõenäoliselt kõige populaarsemad seadmed, mida inimesed valivad Kodi käitamiseks.

Kui kasutate Kodi seadmetes nagu Amazon Fire TV Slinnuke, see on alati hea mõte kasutage VPN-i. Puudutame seda lähemalt allpool.

Kodi jooksmine Android Boxidel / pulgadel

Android-TV karbid / pulgad on seadmed, mis on võimelised meediumit taasesitama kasutaja teleri kaudu HDMI-ühenduse kaudu.

Need seadmed hõlbustavad otse teleriga ühendamist ja neid saab juhtida puldi või mängupuldi abil.

Nagu juba võisite arvata, on Android TV karbid karbikujulised ja sarnanevad digiboksidega.

Android TV pulgad seevastu meenutavad tavaliselt suuri mälupulki. A-tüüpi USB-pistiku asemel on neil aga otse telerisse ühendamiseks HDMI-pistik.

Peaksite arvestama, et Android TV pulgad on tavaliselt vähem võimsad kui nende boksi kolleegid. Kuid need on kompaktsemad ja taskukohasemad.

See võib olla oluline, kui vajate eelistustest ja vajadustest lähtudes võimsamat seadistust. Põhimõtteliselt, kui arvate, et olete seda tüüpi inimene, kes töötab palju lisandmooduleid, võib teie huvides olla investeerida kepi asemel Android TV kasti.

Jodi probleemid Kodiga

Enne kui läheme kaugemale, tuleb käsitleda mitmesuguseid Kodi ümbritsevaid õiguslikke vaidlusi.

Ehkki Kodi ise on seaduslik, on saadaval palju kolmanda osapoole lisandmooduleid, mis võimaldavad kasutajatel autoriõigustega kaitstud sisu ebaseaduslikult voogesitada..

Lisaks, kuna Androidi karbid / pulgad on Kodi käitamiseks valitud seade, on tõstatatud küsimusi ka nende seaduslikkuse kohta. Need seadmed ise pole aga illegaalsed.

Mis on ebaseaduslik, on seadmete laadimine muude tootjate Kodi lisandmoodulitega, mis voogesitavad sisu ebaseaduslikult, ja seejärel nende seadmete müümine kasumi nimel. Ostmiseks saadaval olevaid modifitseeritud voogesitusseadmeid nimetatakse „täielikult laaditud”.

Kolmandate osapoolte lisandmoodulid on viimasel ajal tujukas piirkond. Mitme riigi ametivõimud võitlevad ebaseadusliku voogesituse vastu, mida hõlbustavad kolmanda osapoole Kodi lisandmoodulid.

Näiteks otsustas hiljuti Euroopa Kohus, et autoriõigusega kaitstud materjalidele juurdepääs voogesituse kaudu on ebaseaduslik. Otsus selgitab, kas ainult osa faili ajutine allalaadimine on seaduslik või mitte. See otsus puudutab siiski ainult ELi liikmesriike.

Kui soovite seda otsust lähemalt uurida, siis vaadake seda ametlik pressiteade Euroopa Kohtult.

Suurbritannias, mida peetakse maamärkide juhtumiks, ilmus kohtusse poodnik, keda süüdistati ebaseadusliku tegevuse hõlbustamises täislaetud Kodi kastide müümisel.

Lisaks on Kanadas mõned riigi suurimad kaabelteenuse pakkujad alustanud kohtulahingut, mis on suunatud isikutele, kes müüvad „täislaaditud” Android TV karpe. See hõlmab kaste, mis on laaditud muude tootjate Kodi pistikprogrammidega. Praegu on need süüdistatavad sunnitud lõpetama Android TV kastide müügi, mis on laaditud kolmanda osapoole lisandmoodulitega.

Võtke julgelt a lähem vaade Kanadas Ontarios Ontarios föderaalses kohtus tehtud otsuses.

Nüüdseks on ilmselt selge, et juriidilised probleemid on üsna tõsised. Rumeenia peadirektor Autoriõiguse varguse vastane föderatsioon (FACT) Suurbritannias on koguni jõudnud Kodi kastide laialdase kasutamise kutsumiseni epideemia ebaseaduslikuks voogesitamiseks.

Interneti-teenuse pakkujad (ISP-d) on Kodiga seotud juriidilistest probleemidest liiga teadlikud. Mõned Interneti-teenuse pakkujad on isegi hakanud kirju saatma Kodi kasutajatele, kelle Interneti-ühendustega on Kodi kaudu voogesitatud ebaseadusliku sisuga juurdepääsu. Need kirjad ärgitavad kasutajaid tarbima meediat seaduslike vahenditega.

Kodi arendusmeeskond ja XBMC sihtasutus on teadlikud, et nende tarkvara kasutatakse illegaalsetele meediavoogudele juurdepääsu saamiseks. Enamasti on nad võtnud neutraalse hoiaku ja jätavad kasutaja teha tarkvaraga, mis neile meeldib. Fond on aga võtnud üha aktiivsema ja häälekama hoiaku kolmandate osapoolte lisandmoodulite suhtes, mis hõlbustavad ebaseaduslikku voogesitust. Neil on eriti tugevaid sõnu jagada täislaaditud Kodi kastide küsimuses.

Vastusena ebaseaduslikule voogesitusele on XBMC sihtasutus lisanud mõned meetodid, mis aitavad julgustada ametlike lisandmoodulite kasutamist.

Üks selline meetod oli panna kasutajad „võimaldama” kolmanda osapoole lisandmoodulite installimist Kodi uusimasse versiooni 17 „Krypton”.

Kui soovite rohkem teada saada Kodi ümbritsevate juriidiliste probleemide kohta, siis tutvuge meie „Kas Kodi on turvaline ja seaduslik”Artikkel.

Kuidas Kodi kasutada?

Võttes arvesse kõiki juriidilisi probleeme, räägime sellest, kuidas tarkvara tegelikult kasutada. Oluline on veel kord rõhutada, et Kodi kasutamine on täiesti seaduslik.

Kolmandate osapoolte lisandmoodulite installimist valivad kasutajad seostuvad sellega seotud juriidiliste riskidega.

Comparitech ei tunnista ega julgusta autoriõiguse piirangute rikkumist, sealhulgas ebaseaduslikku voogesitust Kodi kaudu. Kodi saab kasutada paljudel suurepärasetel, seaduslikel voogesituse eesmärkidel. Enne autoriõigusega kaitstud materjali ilma loata allalaadimist või voogesitust kaaluge seadusi, ohvreid ja piraatluse riske.

Kodi uusim versioon on saadaval Kodi 17.3 ‘Krypton’. Kodi rakenduse enda installimine on enamiku seadmete jaoks lihtne. Lihtsalt käivitage oma opsüsteemile vastav fail ja järgige juhiseid.

Kasutajaliides

Enne alustamist on ilmselt hea mõte tutvuda kasutajaliidesega uue kaudu Estuaar (lauaarvutid ja voogesitusseadmed) ja Estouchy (mobiilseadmete) nahad. See on pärast installimist Kodi uusima versiooni Estuary skin UI.

Kasutaja_liides_kodi

Ekraani vasakus servas leiate mitmesuguseid võimalusi, mida kasutatakse Kodi paljude erinevate funktsioonide kasutamiseks, näiteks TV, Raadio ja Ilm.

Vasakus ülanurgas leiate järgmised andmed (vasakult paremale, sümbolites):

 1. Jõudu: Kasutajad saavad väljuda, välja lülituda, luua kohandatud seiskamise taimeri, süsteemi peatada, talveunerežiimis käivitada või oma süsteemi taaskäivitada.
 2. Seadistused (hammasratta sümbol)
 3. Otsing (suurendusklaas)

Juurdepääs meediumile

Kodi peamenüüst pääsete juurde mitmesugustele meediumikategooriatele, näiteks Muusika ja Videod. Teil on võimalus lisada oma meedium või pääseda juurde meediumitele pistikprogrammide kaudu. Teleri- ja raadiovalikute jaoks peate konfigureerima PVR-i seadistuse.

Oma failide lisamine

Kategooriates Muusika, Videod ja Telesaated saate lisada oma arvutist faile Kodi raamatukokku. See võimaldab teil hõlpsalt oma lemmik sisule juurde pääseda otse Kodi kaudu.

add_tv_shows

Lisandmoodulite installimine

Ametlik Kodi hoidla

Teine võimalus Kodi abil meediumite nautimiseks on voogesitatavale sisule juurde pääseda pistikprogrammide kaudu. Seal on lisandmooduleid, mis on 100 protsenti seaduslikult saadaval Kodi ametlikus hoidlas. Kodi hoidla on eelinstalleeritud koos Kodi versiooniga, kuigi meediumipleieril pole algul installitud lisandmooduleid.

Failide installimiseks ametlikust Kodi hoidlast valige esmalt Lisandmoodulid Kodi peaekraanilt:

kodi_select_addons

Järgmisena valige ekraani vasakus ülanurgas ikoon „pakend”:

kodi_select_package

Nüüd vali Installi hoidlast ja seejärel valige Kodi lisahoidla:

kodi_official_repository

Siin on nimekiri meie soovitatud lisandmoodulitest ametlikust hoidlast:

 • Youtube: Võimaldab juurdepääsu Youtube’i videotele ja sünkroonitakse Youtube’i kontodega
 • Vimeo: See on veel üks videoteenus nagu YouTube
 • Kräppija: See võimaldab Crackle’il juurdepääsu tasuta filmidele ja telesaadetele
 • Crunchyroll: See on anime- ja koomiksilisa
 • FunimationNOW: See on veel üks anime- ja koomiksilisa
 • Tõmblemine: See on reaalajas mänguplatvorm
 • iPlayer WWW: See lisandmoodul võimaldab Kodi kaudu juurdepääsu BBC iPlayerile (vaja on BBC TV litsentsi, ainult Suurbritannia elanikud)

Lisateave leiate ka meie 109 populaarseima Kodi lisandite loendi järgi.

Kolmanda osapoole lisandmoodulid

Pange tähele, et kolmandate osapoolte lisandmoodulite installimisel võtate riski, kuna mõned lisandmoodulid vooguvad sisu ebaseaduslikult. Enne selliste lisandmoodulite installimist peaksite hoolikalt kaaluma riske.

Tavaline meetod kolmanda osapoole lisandmoodulite installimiseks algab installiallika lisamisega.

Selleks avage kõigepealt Kodi’s Seadistused menüü:

Järgmisena peate avama Failihaldur:

kodi_file_manager

Nüüd vali Lisage allikas:

kodi_add_source

Nüüd saate sisestada vajaliku lähteteabe. Klõpsake jaotises „Sisestage teed või sirvige meediumipaigasid” ja sisestage allikale vastav URL. Tippige jaotises „Sisestage selle meediumiallika nimi” sobiv nimi. Mõnikord sisestatakse nimi automaatselt.

kodi_enter_source_information

Järgmine all Lisandmoodulid valige Kodi peaekraanil vasakus ülanurgas pakendi ikoon. Pärast lisandiallika lisamist peate minema otse sellele allikale Installige ZIP-st, kus leiate võimaluse alla laadida ja installida kas lisandmoodulite hoidla või kindlad lisandmoodulite ZIP-failid.

Kui lisate hoidlat otsese veebisaidilingi kaudu jaotises Installige ZIP-st, siis saaksite hoidlast otsida, minnes Installi hoidlast. Enamikku lisandmooduleid saab installida ka otse ZIP-faili alt Installige ZIP-failist ja otsige pistikprogrammide ZIP-faili järgi allalaaditud kausta.

kodi_third_party_installation_options

Võite vabalt tutvuda meie ülevaatega parematest kolmandate osapoolte lisandmoodulid.

PVR seadistamine

Teine võimalus meediumite nautimiseks Kodi kaudu on Kodi PVR-funktsioonide konfigureerimine. Kodi PVR tugineb füüsilisele TV-tuuneri / raadio tuuneri adapterile ja sellele vastavale taustaprogrammile, mis tõlgendab otse-TV- või raadiosignaale.

Kodi PVR-kliendi lisandmoodulit saab seejärel kasutada taustaprogrammist pärineva teabe tõlkimiseks video- või heliväljundisse.

Vaadake Kodi Wiki täpsema teabe saamiseks selle kohta, kuidas see töötab ja kuidas PVR-i Kodi seadistada.

VPN-i kasutamine koos Kodi-ga

VPN-i kasutamine koos Kodi-ga on üldiselt hea mõte, kuna VPN-id saavad teie identiteeti võrgus varjata, kaitstes teie privaatsust.

VPN-i kasutamine võib kaitsta teid turvariskide eest, nagu nn keset rünnakut, mille puhul pahatahtlik osapool seob teie ühenduse ja saadab teie seadmesse kahjulikke andmeid.

Lisaks võivad mõned Interneti-teenuse pakkujad kehtestada sanktsioone klientidele, kes voogesitavad mõne Kodi allika kaudu. See võib viia nende ühenduse lõhenemiseni või nad võivad isegi proovida teid üldse võrguühenduseta. Võimalikud tagajärjed on ka hoiatuskirjad, mida oleme varem maininud.

Kui aga kasutate VPN-i, ei tea teie Interneti-teenuse pakkuja, et kasutate Kodi. VPNide jaoks on veel üks pluss see, et need võimaldavad kasutajatel juurdepääsu sisule, mis tavaliselt ei pruugi konkreetses asukohas saadaval olla, mida nimetatakse ka geograafiliselt lukustatud sisuks..

Suur VPN pakub tugevat ühendust, võimaldades kasutajatel läbi viia ribalaiusega intensiivseid tegevusi, näiteks voogesitust. See on eriti vajalik reaalajas voogude puhul, mida pole muude sisu tüüpide jaoks tihendatud. Kõik, kes soovivad saada suurepärase ribalaiusega VPN-i, võiksid kaaluda sellist usaldusväärset VPN-i nagu IPVanish. IPVanish VPN pakub nii kiirust kui ka stabiilsust.

Pärast paljude testide läbiviimist oleme leidnud, et IPVanish töötab kõigi meie uuritud Kodi lisandmoodulitega. See ei pea logisid, nii et teie Interneti-tegevus on teie ISP-st privaatne ja on üks väheseid VPN-e, mis on Kodi jaoks töötamiseks piisavalt kiire. See võib isegi aidata Kodi puhverdamist peatada. Saadaval on rohkem VPN-i valikuid ja me oleme teinud kõik endast oleneva, et veenduda, et olete teadlik VPN-i võimalikult paljudest suurtest valikutest.

Lugejapakkumine: Säästke siin kuni 60% IPVanishi plaanidest.

Teised omadused

Ilm

Saate Kodi seadistada kuvama teie asukoha ilmateate. See funktsioon on üsna mugav, kuna see võimaldab teil oma lemmikmeediume nautides kiiresti ilmale vaadata.

kodi_weather_display

Teie asukoha ilmastiku määramiseks valige Kodi peaekraanilt Seadistused ikoon, valige Teenuse sätted järgneb Ilm. All Ilmateabe teenus, saate valida teenuse, mida soovite kasutada oma asukoha ilmastikutingimuste kuvamiseks.

ilmateenused

Nahad

Sisse Seadistused>Liidese seaded, lisaks on teil võimalus valida erinevaid nahku. See võimaldab teil kohandada Kodi välimust vastavalt oma eelistustele.

Kodi turvariskid: mis need on? Kuidas saate neid vältida?

Oleme märkinud mõningaid põhjuseid VPN-i kasutamiseks koos Kodi-ga varem, sealhulgas mõningaid Kodi kasutamisega seotud turvariske. See hõlmab keset rünnakut ja potentsiaalselt kaaperdatud süsteeme.

Oluline on mõista, kuidas ja miks Kodi turvariskid eksisteerivad, ning ka seda, kuidas saate neid riske vähendada.

Kodi suurim turvarisk: tundmatud allikad ja kolmandate osapoolte hoidlad

Teie Kodi turvarisk number üks kaasneb tundmatutest allikatest lisandmoodulite installimisega. Pange tähele, et lisandmike installimiseks väljastpoolt ametlikku Kodi lisandmete hoidlat peate muutma rakenduse sätteid, et lubada installimist tundmatutest allikatest. Kodi fond rakendas selle muudatuse seadmega Kodi 17, järgides väga sarnast seadevalikut, mis on saadaval Androidi seadmetes nagu Fire TV Stick.

Tundmatutest allikatest installimise probleem on kahel korral. Esiteks, kui installite lisandmooduli otse ZIP-faili kaudu, võib see fail olla rikutud või kaaperdatud. Kaaperdatud lisandmoodul võib teie arvutisse pahavara installida, MiTM-i rünnakutes kasutada või teie arvutis teabele juurde pääseda..

Teine teema on seotud lisandmoodulite installimisega lingitud allikate kaudu. Kuna Kodi lubab teil rakenduse veebiallikatega ühendada, võite ühenduda mõne ebausaldusväärse asukohaga. Nende otseallikatega linkimine annab neile võimaluse muuta selle allikaga lingitud installitud lisandusi. See tähendab, et võite selle asukoha usaldusväärse lisandmooduli alla laadida ja installida, kuid hiljem leiti, et seda värskendati ilma teie nõusolekuta. Enamiku kasutajate jaoks on äärmiselt keeruline täpselt teada saada, millised muudatused on toimunud.

Kui installite lisaseadmeid mis tahes allikast, on esimest takistada võimatu. Kuid võite takistada lingitud allikatel muudatuste tegemist lisandmoodulites ilma teie loata. Selleks minge oma Kodi seaded > Süsteemisätted > Lisandmoodulid. Sealt leidke „Uuendused” ja muutke see väärtuseks „Teavita, aga ärge installige värskendusi” või „Ärge kunagi värskendusi kontrollige”. Kumbki hoiab ära soovimatute muudatuste esinemise teie süsteemis, mida teevad lisaarendajad.

Kodi lisandmete ametlikus hoidlas olevad lisandid on omalt poolt äärmiselt usaldusväärsed. Ehkki neid on võimalik kaaperdada, pole selle juhtumeid olnud. Siiski on olnud juhtumeid, kus kolmandatest isikutest lisandused, kes on pärit ametlikust allikast, on kaaperdatud, isegi nende loojate poolt.

Teisene oht: veebiserveri haavatavused

TorrentFreak tõi 2018. aasta alguse artiklis välja vähetuntud Kodi turvariski, mis on seotud selle kaugserveri valikuga. Ehkki paljud Kodi kasutajad ei saa aru, et Kodile pääseb juurde ja seda saab eemalt kasutada, on see funktsioon, mis on Kodi juures olnud aastaid.

All Seadistused > Teenused, leiate valiku nimega „Juhtimine”. Seda kasutades saate lubada kaugjuhtimist muude süsteemide rakenduste kaudu ja ka veebiliidese kaudu. Enamasti kasutavad seda kasutajad arvutist salvestatud filmide ja muusika kaugjuurdepääsuks. TorrentFreak teatas siiski, et turvamata kaugjuhtimispult võimaldab suurel osal kõigil juurdepääsu mitte ainult teie lisanditele, vaid ka teie Kodi rakendusele muuta ja manipuleerida. See on tohutu turvarisk.

Isegi kui te ei kasuta kaugserveri suvandit, on hea mõte minna seadetesse ja veenduda, et HTTP-kontroll on välja lülitatud. Kui plaanite kaugserverit kasutada, looge seadete kaudu kindel parool. Iga kord, kui te ei soovi kaugvalikut kasutada, on kõige parem see välja lülitada, kuni seda uuesti vajate.

Lõplikud mõtted

Me loodame Comparitechis, et saate Kodi võimsatest võimalustest paremini aru. Ehkki sellest juhendist võib teie ettevalmistamiseks piisata, võiksite vaadata mõnda meie muud artiklit ja ressurssi, et saada põhjalikumat teavet konkreetsete teemade kohta.

Seda öeldes on siin meie ettepanekud edasiseks lugemiseks, mis aitavad teil Kodi-ga seotud konkreetsemates küsimustes:

 • IPVanish VPN ülevaade 2017: IPVanish on üks populaarsemaid Kodi jaoks saadaolevaid VPN-e, seega on hea mõte tutvuda selle funktsionaalsuse ja võimalustega.
 • Kas Kodi on ohutu ja seaduslik? Milliseid ettevaatusabinõusid peaksite võtma?: Puudutasime seda varem ja esitasime ka lingi selle artikli juurde. Me mainime seda siin uuesti, nii et olete täiesti teadlik juriidilisest materjalist, mida peate arvestama, kui otsustate kasutada kolmanda osapoole lisandmooduleid.
 • 2016. ja 2017. aasta parimad Kodi ehitused: Kodi build on installitav pakett, mis sisaldab mitut lisandmoodulit. Selle kasutajaliides on ka tavaliselt kohandatud. See on kohandamise ja kolmandate osapoolte lisandmoodulitega vaeva nägemise viis.
 • Juhend: 6 parimat Kodi reaalajas TV lisandit 2017. aastaks, mis tegelikult toimib!: Kolmandate osapoolte Kodi lisandmoodulid on alati olnud kalduvus tabada ja igatseda. Eriti juhtub see tänapäeval, kui mitme riigi ametivõimud püüavad mõnda neist lisandmoodulitest vähendada. Lugege seda juhendit, et näha, millised neist tegelikult töötavad.
 • TVAddons.ag down: Need on parimad Fusioni ja Indigo lisandmooduli alternatiivid: Vaieldamatult on Kodi lisandmoodulite populaarseim allikas, Fusioni hoidla ja Indigo installija praegu maas. Siit saate teada, kuidas pääseda juurde nendele allikatest tavaliselt allalaaditud lisandmoodulitele.
 • Kodi paigaldamine teistele seadmetele. Kõik ei paigalda Kodi Android TV kasti. Siit saate teada, kuidas Kodi installida:
 • Roku, Amazon Firestick, Apple TV
 • Kaasaskantav Kodi installimine arvutitesse: Kui kasutate Kodi oma Macis või Windows PC-s, võiksite käivitada Kodi kaasaskantava installimise USB-mälupulgalt. See võimaldab teil Kodi installi endaga kaasa võtta, sõltumata sellest, kuhu mälupulgal asute.
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map