Mis on Seren Kodi lisand? Kas see on ohutu ja kas on ka alternatiive?

Kodi_Seren_Main_Image


Mis on Kodi?

Kodi on tasuta avatud lähtekoodiga meediumipleier. See võimaldab kasutajatel nautida oma koduse meelelahutuse sisu ega vaja seadistamiseks suuri jõupingutusi. See meediumipleier on saadaval paljudele erinevatele seadmetele, näiteks Windowsi, Linuxi ja Maci personaalarvutitele, Androidi seadmetele, iPhone’idele, Roku voogesituse TV-boksile, Apple TV-le, Nvidia Shieldile, Amazoni Firestickile ja Fire TV-le, Raspberry pi-le ja muule. . Kodi üks silmapaistvamaid omadusi on see, et selle lisad on ühtlased ja enamik neist on platvormide vahel vahetatavad.

Hoiatus: Kodi tuleks kasutada ainult sellise sisu jaoks, millele teil on seaduslik juurdepääs. Ei Kodi fond ega Comparitech propageeri Kodi kasutamist piraatluses.

Hoiatus: teie Interneti-teenuse pakkuja näeb teie voogesitust

Teil ISP-l on juurdepääs kõik teie voogesituse andmed. Mõnes riigis saavad Interneti-teenuse pakkujad isegi teie voogesituse ja sirvimise andmeid jagada kolmandate osapoolte ettevõtetega, et teha kiire pakkumine. Teie privaatsusega seotud riskid muudavad vajalikuks teie Interneti-identiteedi kaitsmise ja varjamise. Seda saate teha VPN-iga.

VPN-id suunavad teie Interneti-ühenduse läbi turvaliste serverite, kaitstes lõppkokkuvõttes teie võrgutegevust ja identiteeti.

Samuti on teada, et Interneti-teenuse pakkujad vähendavad palju videosisu voogesitavate kasutajate ühenduse kiirust. Kui kasutate VPN-i, ei tea teie Interneti-teenuse pakkuja, kas voogesitasite videot või mitte. See tähendab, et saate voogesitada nii palju HD- ja 4K-sisu, kui soovite.

VPN-id pakuvad kaitset ka mõne ühenduse häkkimise katse, näiteks kesktaseme (MitM) rünnete eest, ning need võivad aidata kasutajatel geograafilise sisuplokkidest mööda minna.

Oleme testinud mitmeid võimalusi ja soovitame IPVanishit Kodi jaoks kasutamiseks. See pakub kiireid ühenduse kiirusi, ühildub mitme seadmega, näiteks Windowsi personaalarvutite, Amazon Firesticksi ja Androidi seadmetega ning on turvaline lahendus.

Lugejapakkumine: Meie lugejad saavad siin kokku hoida 60% IPVanishi plaanidest

Mis on Seren Kodi lisand?

Kodi_Seren_Main_Image

Seren Kodi lisandmoodul pakub filme, telesaateid ja toetab integratsiooni Trakt, Real-Debrid ja Premiumize. See pakub laias valikus atraktiivset tellitavat sisu, sealhulgas populaarseid telesaateid ja filme. Siiski peaksite arvestama, et seda sisu pakutakse enamasti piraat sisu veebisaitide kaudu. Sellised saidid on paljudes riikides, näiteks USA-s, Prantsusmaal, Suurbritannias ja Austraalias, ebaseaduslikud. Sel põhjusel soovitame teil oma sisuvajaduste rahuldamiseks kasutada ametlikke Kodi lisandeid.

Sereni alternatiivid

Serenil on suur raamatukogu, kuid selle kolmanda osapoole lisandmoodulite sisu pole enamasti litsentsitud. Kuigi seal on mitu kolmanda osapoole lisandmoodulit, mis on õigustatud, on olnud juhtumeid, kus kolmanda osapoole lisandid on kasutajaid paljastanud pahatahtlike arendajate tõttu. Hiljuti leidsid turvateadlased varitsenud pahavara laialt levinud Bubblesi, Gaia ja XvBMC hoidlates. Õnneks, need hoidlad on nüüd võrguühenduseta. Pahatahtlik mündikaevandamise tarkvara jäi aga kuude jooksul märkamata, mõjutades kümneid tuhandeid kasutajaid.

Viga kolmanda osapoole lisandustega ettevaatlik. Võimalik, et pääsete juurde filmidele ja telesaadetele, kuid suurendate ka pahatahtliku tarkvara installimise riski kontrollimata allikatest. Lisaks ei paku mõned lisad, näiteks Seren, seaduslikke vooge. Hea viis märgata, kas sisu legaalselt voogesitatakse, on vaadata, mida pakutakse. Kui tegemist on kõige paremate ja uusimate filmide ja saadetega, näiteks need, mis on endiselt teatrites või saadaval ainult tasuliste teenuste kaudu nagu HBO Now, siis rikub lisand tõenäoliselt autoriõiguse seadusi.

Ametlikud lisad peavad järgima rangeid juhiseid ja on suurepärane võimalus juurdepääsu saamiseks kvaliteetsele sisule, mis vastab autoriõiguse seadustele. Paljud neist lisanditest on ka täiesti olemas tasuta. Heitke pilk meie pakutud alternatiividele Sereni lisandile või vaadake meie parimate Kodi filmi lisandite ümardamist.

Parim Sereni alternatiiv: Tubi TV

Tubi_TV_main

Tubi TV on tuhandete filmide ja filmide hoidla. Kogu see sisu on täiesti tasuta ja sellele pääseb juurde Tubi TV Kodi lisadokumendi kaudu. Veelgi enam, kui vaatate filmi või saateid Kodi lisandmooduli abil, filtreeritakse kõik reklaamid.

Ehkki suurel osal saadaoleval sisul pole kõrgeimaid hinnanguid, leiate sadu parima kvaliteediga pealkirju, mille reiting on värske Rotten Tomatoes ja millel on head IMDb hinnangud. Sellised filmid nagu Õhk Bud aastast 1997 ja Hundivere alates 2013. aastast on saadaval. Võite leida ka selliseid saateid nagu 3. rokk päikeselt ja Maandatud eluks. Filmid ja etendused on hästi korraldatud selliste žanrilõikudega nagu Kõrgelt hinnatud mädanenud tomatitel, Indie-filmid, Dokumendid, ja Teledraamad kohal.

Tubi TV-le pääsete juurde ka otse oma veebibrauserist, 4. põlvkonna Apple TV-st, Amazoni Firesticki ja Fire TV seadmetest ning isegi Samsungi nutiteleritest..

Osa sisu on piiratud USA, Kanada ja Suurbritanniaga. Kui soovite selle sisu blokeerida, saate geopiirangutest mööda minna VPN-i abil.

Tubi TV Kodi addon on saadaval otse Githubilt.

Muud Sereni alternatiivid

Vaatleja

parim kodi lisandite vaataja

Viewster on tasuta voogesituse teenus, mis võimaldab teil telesaateid ja filme vaadata kogu maailmas. Sellel on Kodi lisandmoodul, mis võimaldab juurdepääsu kogu saadaolevale sisule.

Ehkki sisu pole kõige uuem, saate leida selliseid sisukategooriaid nagu Korea draama, Festival Darlings, Halloween, Trillerid, Sport, ja Võitluskunstid. Saadaval on ka mõned animeeritud valikud.

Viewster on saadaval ametlikust Kodi addoni hoidlast.

Crackle

Crackle Kodi Addon

Crackle on tasuta VOD-teenus, mis kuulub Sonyle (ka nemad omavad Tubi TV-d). Seda toetatakse reklaamidega, kuid kui vaatate Crackle Kodi lisandmoodulit, filtreeritakse reklaamid välja.

Crackle’is on segu nii uuest kui vanast. B-taseme sisu on palju, kuid saadaval on ka suurepäraseid pealkirju. Filmide osas on pealkirjad nagu 30 minutit või vähem, ja surma ingel. Võite leida ka selliseid telesaateid nagu Halb õpetaja ja Vendade vahel.

Crackle Kodi lisandmooduli võib leida eracknofoobia hoidlast või ametlik Kodi addoni hoidla.

Popcornflix

Popcornflix Kodi addon

Popcornflix on reklaamitoega teenus, mis annab vaatajatele juurdepääsu suurele hulgale filmidele ja telesaadetele. Sellel on sama sisu pakkuv Kodi lisandmoodul. Kui vaatate sisu Kodi addoni kaudu, filtreeritakse reklaamid välja.

Ehkki saadaval on palju pealkirju, mis ei ole põrkerauad, leidub selliseid kvaliteetseid filme nagu Leekpunkt ja Ahvikuningas: kangelane on tagasi. On ka telesaateid nagu Ameerika tuimad kurjategijad ja Elu liinil.

Kuigi Popcornflix on saadaval ainult Kanadas ja USA-s, pääseb sellele juurde, kui ühendate ühes neist riikidest asuva VPN-serveriga, kui te ei ela seal.

Popcornflix on saadaval ametlikust Kodi addoni hoidlast.

Suurtähe filmid & TV

bigstarsi filmid ja tv parimad kodi lisad

Big Star Movies on voogesitusplatvorm, mille sisu on saadaval Big Star Movies kaudu & Teleri Kodi lisand.

Kuigi peavoolu pealkirju pole palju, võite leida kindlaid saateid, näiteks Anonüümne ja Castaway Kanada. Lisaks on selliseid filme nagu Halloweeni pidu, ja Alcatrazi vanglast põgenemine: surnuks tunnistatud ülestunnistus.

Suurtähe filmid ja televiisor on saadaval MetalChrise hoidlast.

Teil on lai valik

Seren pakub teile Kodi kaudu palju sisu, kuid see sisu rikub autoriõiguse seadusi. Soovitame seda lisa mitte kasutada.

Lisad, nagu Tubi TV, Viewster, Crackle, Popcornflix ja Big Star Movies, pakuvad teile ametlike voogude kaudu mitmeid suurepäraseid pealkirju. Saadaval on kaasaegne sisu ja osa sellest on isegi kõrglahutusega. Kui olete mures ühe lisandmooduli piirangute pärast, siis vaadake lihtsalt kõiki pilte, millest me siin rääkisime. Kui kasutate kõiki neid lisandeid, pääsete juurde suurele sisukogule, mis sisaldab suurema tõenäosusega palju sisu, mida soovite vaadata.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map