Parimad Kodi lisad Maci jaoks ja kuidas Kodi Mac-i installida

Kodi Maci jaoksKui teile meeldib Mac-arvutis filme ja telesaateid vaadata, võite küsida, millised Kodi lisad pakuvad teile kõige erinevamat sisu, riskimata teie privaatsuse ja turvalisusega. Kui jah, siis see artikkel on teie jaoks. Selgitame Maci kasutajatele Kodi lisandmoodulid tasuta filmide ja tellitavate saadete saamiseks, samuti selgitame välja, milliseid lisaseadmeid saate kasutada premium-sisu saamiseks. Samuti soovitame mõnel Kodi lisandmoodulil privaatsus- ja turvariskide tõttu eemale hoida.


Mis on Kodi?

Kodi on vaba tarkvara meediumipleier. Saate seda kasutada oma seadmesse salvestatud või praktiliselt kõikjal Internetis voogesitatud videote või muusika esitamiseks. Nagu selles artiklis on selgitatud, on seda Maci jaoks lihtne installida. Selle saab installida ka Apple TV, Nvidia Shield, Amazon Fire TV või Windowsi või Linuxi arvutisse.

Hoiatus: Kodi tuleks kasutada ainult sellise sisu jaoks, millele teil on seaduslik juurdepääs. Ei Kodi fond ega Comparitech propageeri Kodi kasutamist piraatluses.

Kasutage koos Kodiga alati VPN-i

Kui kasutate video voogesitamiseks Kodi, peaksite oma privaatsuse kaitsmiseks alati kasutama VPN-i. Interneti-teenuse pakkujad lükkavad video voogesitajate Interneti-kiiruse sageli alla, põhjustades tüütu puhverdamist. Nad teevad seda ummikute vältimiseks võrgus, kuna Interneti-teenuse pakkujad peavad videovooge sageli ribalaiusena. VPN-i kasutamine aitab seda puhverdamist vältida, kuna see takistab teie Interneti-teenuse pakkujal teadmast, et vaatate videot.

VPN-i kasutamine võib aidata kaitsta kasutajaid ka häkkerite rünnakute eest. Lisaks saab see peita teie IP-aadressi, nii et voogesitussaidid ei saa teid blokeerida ainult teie asukoha põhjal sisu vaatamisel.

Kodi kasutajatele pole kõik VPN-id siiski head. Enamikul pole Kodi-ühilduvate telerite jaoks mõeldud rakendusi, nagu näiteks Amazon Fire Stick. Ehkki kõik VPN-id aeglustavad teie kiirust mõnevõrra, pole paljud isegi HD-video puhverdamata voogesituse jaoks piisavalt kiired. Mõned VPN-id peavad ka logisid, luues vanade asemel uue privaatsusriski.

Nendel põhjustel soovitame Comparitechil Kodi kasutajatele IPVanishi. Testimisel avastasime, et see voogesitas 1080p videot puhverdamata. Sellel on Amazon Fire TV ja Nvidia Shield loomulik rakendus. Teenus säilitab voogesituse ajal range privaatsuse ja turvalisuse tagamiseks põhimõtted „logimata”.

PARIM KODI VPN: IPVanish on meie parim valik. Tal on suur ülekoormamata serverite võrk ja see saavutab häid kiirusi. Tugevad turva- ja privaatsusfunktsioonid muudavad IPVanishi Kodi ja Amazon Fire TV Sticki kasutajate lemmikuks. Proovige seda 7-päevase raha tagasi garantii korral riskivabalt.

Kuidas Kodi Mac-i installida

Kui te pole seda juba teinud, peate installima Kodi rakenduse oma Mac-i. Siit saate teada, kuidas seda teha.

 • Minge Kodi ametlikule allalaadimislehele
 • Kerige alla ja klõpsake nuppu Mac OS ikoon
 • Lükake nuppu paigaldaja nuppu
 • Kui faili allalaadimine on lõpetatud, topeltklõpsake seda
 • Kui teil palutakse seda teha, lohistage ja Kodi-fail rakenduse kausta. Olete nüüd valmis Kodi laadima

Kodi esmakordsel laadimisel võite saada teate, milles öeldakse, et teil pole lubatud tundmatute arendajate rakendusi avada. Kui jah, klõpsake Apple’i ikooni ja valige siis süsteemieelistused → turvalisus ja privaatsus → avamine → lubab ükskõik kust allalaaditud rakendusi →. Nüüd peaksite saama Kodi laadida.

Seotud: Kuidas paigaldada Kodi iPadi või iPhone’i

Parimad tasuta Kodi lisad Maci jaoks: tellitavad filmid ja saated

Kui soovite kasutada Kodi-d tasuta filmide ja saadete vaatamiseks, on siin parimad lisad.

Tubi TV

TubiTV Kodi addon

Väidetavalt on Tubi TV-l Netflixi taga Internetis suuruselt teine ​​voogesituse pealkirjade kataloog. See on täiesti tasuta sait ja Kodi lisa blokeerib reklaamid, mida tavaliselt mängitaks, kui peaksite seda veebibrauseri kaudu vaatama. Tubi TV kannab väga erinevaid mängufilme, sealhulgas õudusfilme, draamasid, romantilisi komöödiaid ja muid žanre. Samuti viib see läbi palju populaarseid telesaateid.

Tubi TV on osa Kodi1 repodest. Kui olete Kodi oma Maci installinud, järgige neid juhiseid, et Tubi TV Kodi alla laadida ja kasutada.

Popcornflix

Kodi Popcornflixi lisandmoodul

Popcornflix on veel üks suurepärane lisa tasuta filmide ja showde jaoks. Sait ise on sõlminud kokkuleppe sõltumatu filmiturustaja Screen Mediaga, andes sellele juurdepääsu paljudele ettevõtte pealkirjadele. See kannab üle 50 telesaate, sealhulgas Imelik Al-show, Linnalegendid, Zelda legend, Live New Yorgi komöödiaklubis, ja veel. Samuti kannab see sadu mängufilme, sealhulgas National Lampoon’i lubadus sellele, Sleepaway laager, Enim tagaotsitav mees, Kaugel nutul, ja teised.

Popcornflix on ametlikus Kodi hoidlas. Siit saate teada, kuidas installida Popcornflix Kodi peale, kui olete Kodi oma Macile installinud.

Suurtähe filmid

Suurtähe filmid Kodi

Big Star Movies pakub tasuta tellitavaid filme ja saateid sõltumatute filmistuudiote fännidele. See kannab mängu- ja seiklusfilme, elulugusid, auhinnalisi draamasid, dokumentaalfilme, film noir-, sci-fi- ja fantaasiafilme ning palju muidki filmižanre. See kannab ka mõnda telesarja, sealhulgas Purjeka logod, Punane uni, Uskumatult, Häbitu UK., ja Queer as Folk, teiste seas.

Big Star Movies on osa MetalChrise lisanduse repost. Installimiseks avage oma Macis brauser ja liikuge ametlikule MetalChrise repolehele. Klõpsake nuppu kloonida või alla laadida, järgneb Laadige ZIP alla.

Kui see on tehtud, laadige Kodi ja klõpsake nuppu lisad, seejärel klõpsake paketi installija (avatud kasti) ikooni. Sealt valige install ZIP-failist. Liikuge kohta, kuhu faili salvestasite, ja klõpsake sellel. See installib MetalChrise repo. Nüüd klõpsake nuppu installida hoidlast → MetalChrise repo → video lisad → suure tähe filmid → install.

Vaata ka: Parimad Kodi lisad filmidele

FilmRise

FilmRise Kodi addoni install

FilmRise on sõltumatu filmi- ja telesaadete edastamise ettevõte, millel on tuhandete pealkirjade õigused. See pakub tasuta sadu neid pealkirju erinevates YouTube’i kanalites, sealhulgas FilmRise Filmid, Meditsiinidetektiivid, FilmRise Horror, FilmRise True Crime, FilmRise History ja teised. FilmRise Kodi lisandmoodul annab teile juurdepääsu sellele sisule lihtsa menüüsüsteemi kaudu.

Järgige seda juhendit, et saada oma Maci jaoks FilmRise for Kodi.

Youtube

YouTube'i Kodi lisandmoodul

YouTube on tuntud peamiselt õpetlike videote, naljakate kassivideote ja muu lühikese sisu poolest. Kuid sellel on ka suur mängufilmide kollektsioon. Neid võib leida sellistest kanalitest nagu Kings of Horror, Maverick Movies, Classic Movies Channel, Film Tube ja teistel YouTube’i kanalitel, mis on pühendatud suurepäraste filmide pakkumisele.

YouTube on osa Kodi ametlikust hoidlast. Maci installimiseks klõpsake nuppu lisad → allalaadimine → video lisad → YouTube → install, alustades Kodi peamenüüst.

Crackle

Crackle Kodi ametlik lisand

Crackle on Sonytele kuuluv tasuta telerite ja filmide sait. See kannab palju populaarseid filme, sealhulgas Kasu saavad sõbrad, Klaasimaja, Hostel: III osa, Jarhead, Resident Evil: kättemaks, ja paljud teised. See kannab ka Crackle originaalseeriaid nagu StartUp ja Puhastusvahendid, nagu ka etendused nagu Kangelased ja Seinfeld.

Crackle on erakornaphobia repos. Crackle for Kodi installimiseks Macile järgige seda juhendit.

WNBC programmid Kodi addon

WNBC programmid Kodi addon

WNBC Kodi lisandmoodul annab teile juurdepääsu NBC.com-i tasuta sisule. See hõlmab populaarseimate telesaadete viimaseid episoode, nagu näiteks Chicago tulekahju ja Must nimekiri, nagu ka klassikalised NBC-sarjad Battlestar Galactica ja Knight Rider.

WNBC Kodi lisand on Kodi ametlikus hoidlas. Installimiseks laadige Kodi Mac-i ja klõpsake nuppu lisad → allalaadimine → video lisad → WNBC programmid → install.

Parimad Kodi lisad Maci jaoks, et saada tasuta otse-TV-d

Kui soovite kasutada Kodi vahendusel oma Macis otse-TV vaatamist, on siin parimad lisad.

Pluuto.tv

Pluto.TV Kodi addon

Pluto.tv pakub üle 100 tasuta otseülekande. See hõlmab kanaleid, mis on pühendatud mängudele, kuulsuste kuulsustele, spordile, filmidele ja paljudele muudele huvidele. Pluto.tv on eriti tuntud oma uudiste kanalite, sealhulgas RT America, CBS News, Newsy, MSNBC, Cheddar TV ja Bloomberg.

Pluto.tv on osa Kodi ametlikust hoidlast. Kodi lisandmooduli Pluto.tv installimise ja kasutamise täieliku juhendi leiate siit.

USTVnow

Kodi USTVNow Plus Addon Main

USTVnow on ülemaailmne teleteenus, mis on suunatud ülemeremaadesse paigutatud USA sõjaväelastele. See pakub tasuta kõigi USA võrkude kanalite otsevooge, sealhulgas NBC, ABC, FOX, The CW, CBS, PBS ja My 9.

USTVnow on ametlikus Kodi addoni repos. Siin on täielik juhend USTVnow Kodi installimise ja kasutamise kohta.

FilmOn Simple

FilmOn Simple Kodi addon

FilmOn on tasuta tipptasemel teleteenus, mille vahel saab valida tuhandeid kanaleid. Selles on kanalid, mis on pühendatud autodele, kuulsustele, religioonile, klassikalistele showdele ja filmidele, haridusele, Kreeka televiisorile, Vene televiisorile, toidule ja veinile, lastesaadetele ja muule.

FilmOn Kodi lisandmoodul on “FilmOn Simple”. Siin on täielik juhend FilmiOn Simple for Kodi installimiseks.

Parimad Kodi lisad Maci jaoks, et saada premium-sisu

Kuigi kõik ülaltoodud lisad vooguvad täiesti tasuta allikatest, võiksite mõnikord vaadata tellimist vajavat sisu. Siin on mõned parimad Kodi lisad, mis voogesitavad premium-sisu.

PS Vue

PSVue Kodi addon

Playstation Vue on ülimenukas TV-teenus, mis on mõeldud kaabeltelevisiooni täielikuks asendamiseks. See pakub põhipaketti 39,99 dollari eest, mis koosneb enam kui 40 kanalist, sealhulgas populaarsed kaabeltelevisioonikanalid nagu Discovery, Disney Jr., Fox Sports, NBCSN, HLN ja TBS. Saadaval on ka kõrgema astme paketid, mis pakuvad rohkem spordikanalid või filmikanalid nagu HBO ja Showtime.

Playstation Vue pakub seitsmeks päevaks tasuta prooviperioodi oma ametlikul veebisaidil. Kui otsustate registreeruda, saate kõiki selle kanaleid vaadata PS Vue Kodi addoni kaudu.

PS Vue Kodi addon on ametlikus Kodi addon repo-s. Selle installimiseks klõpsake nuppu lisad → allalaadimine → video lisad → PS Vue → install. Kui olete installimise lõpetanud, paremklõpsake lisandmoodulil ja valige seaded oma kasutajanime ja parooli sisestamiseks.

Fox Sports Go

Fox Sports Go Kodi addon

Fox Sports Go Kodi lisandmoodul pakub spordiüritusi Foxi erinevatest spordikanalitest. Enamikku selle sisust ei saa vaadata ilma nende kanalite abonentita, seega on selle kasutamiseks vaja Playstation Vue, Sling TV või kaabel- või satelliiditeenust..

Kui teil on neile kanalitele juurdepääs, saate Fox Sports Go Kodi lisandmooduli Kodi ametlikust hoidlast installida. Selleks klõpsake nuppu lisad → allalaadimine → video lisad → Fox Sports Go → install. Kui proovite esimest korda videot mängida lisandmooduli abil, palutakse teil avada brauser ja logima sisse oma TV-teenuse pakkuja, et registreerida oma Mac Mac, et seda kasutada lisandmooduliga. Pärast seda peaks kogu addoni sisu olema saadaval.

NBC Sports Live Extra

nbc spordi lisa

NBC Sports Kodi lisad võimaldavad juurdepääsu NBC kanalite kaudu toimuvatele spordiüritustele. Selle kasutamiseks on vaja nende kanalite tellimust, kasutades ülekandeteenuse pakkujat või kaabel- / satelliittelevisiooni teenust..

Kui olete need kanalid tellinud, leiate NBC Sports Live Extra ametlikust Kodi hoidlast. Selle installimiseks klõpsake nuppu lisad → allalaadimine → video lisad → NBC Sports Live Extra → install. Pärast video esitamise katset suunatakse teid NBC.com-i, et sisestada kood ja oma TV-teenuse pakkuja sisse logida.

PlayOn

PlayOni brauseri Kodi lisandmoodul

PlayOn on DVR-teenus, mis võimaldab teil seadusega salvestada saateid ja filme arvutisse ning hoida neid igavesti. See maksab 30 dollarit aastas. Lisaks ei tööta PlayOn premium-kanalitega, kui teil pole ka neid kanaleid tellitud.

PlayOn Kodi lisandmoodul võimaldab teil voogesitada Kodi kaudu kõiki kanaleid või teenuseid, mida PlayOn hõlmab, sealhulgas Netflix, Hulu, HBO, Showtime, NBC, Fox ja paljud teised.

PlayOn Kodi addon on ametlikus Kodi addonite hoidlas. Maci installimiseks järgige neid juhiseid.

Kodi lisad Maci kasutajatele, et neist eemale hoida

Kuigi soovitame vähemalt mõnele Kodi kasutajale kõiki ülaltoodud Kodi lisandeid, järgmisi Kodi lisandeid ei soovitata.

Kõik need lisad sisaldavad teadaolevalt linke saadete ja filmide piraatvoogudele. Lisaks on paljud neist lisanditest pärit repost, mis on juriidiliste meetmete abil suletud või mis on salapäraselt võrguühenduseta läinud. Kuigi mõnede nende lisandite koopiad võivad endiselt olla saadaval, võivad need sisaldada pahatahtlikku koodi. Loetleme need lisad siia lihtsalt selleks, et teaksite, mida vältida.

 • 9Anime
 • Maverick
 • Joshua
 • Exodus
 • Ccloud
 • Avatud
 • Lunastamine
 • Uraan
 • Elysium
 • Bob piiramatu
 • Popkorni aeg
 • Animetoon
 • Pelisalacarta
 • FilmCube
 • Bennu
 • 1Kanal
 • Hundipakk
 • DeathStreams
 • Projektiküber
 • SportsAccess
 • SportMania
 • Pro Sport
 • Ära visatud
 • MMA-voog
 • Spordimaailm
 • Planeedi MMA
 • Multikas hull
 • Püramiid
 • Ülimus
 • Sujuvad voolud

Loodame, et teile meeldis see Macintoshi arvutitele mõeldud Kodi lisandmoodulite juhend. Kui soovite lisateavet telesaadete, filmide, spordiülekannete ja muu sisu jaoks parimate lisandite leidmise kohta, siis vaadake meie teisi Kodi juhendeid, sealhulgas The Best 114 Kodi addons, The Five Best Sports Kodi addons, Parimad Kodi lisad koomiksitele jm.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map