Planeedi MMA Kodi lisandmoodul: kas peaksite selle installima, kas see on ohutu?

Kas otsite Planet MMA Kodi lisandmoodulit? Selles juhendis antakse ülevaade planeedi MMA Kodi lisandmoodulist ja selle alternatiividest.


Kodi on tasuta tarkvarapakett, mis võimaldab teil koduse meediumikeskuse kiiresti ja hõlpsalt üles seada. See on avatud lähtekoodiga, reageeriv ja mis kõige parem – mitmekülgne. Kodi saab paigaldada mitmele kõige sagedamini kasutatavale platvormile, sealhulgas Windowsi, Maci või Linuxi personaalarvutitesse, iPhone’idesse, Apple TV-sse, Roku, Amazon Fire TV, Firestick, Raspberry Pi või isegi lihtsasse USB-mälupulka..

Muidugi pole meediumikeskusest kasu ilma sisu mängimiseta. Kodi pakub meedia importimiseks kahel viisil. Esimene on leida oma süsteemi salvestusruumist kõik video- või helifailid. Teine on täiendavate pistikprogrammide, mida nimetatakse ka lisanditeks, installimine. Need lisad leiavad lingid veebis hostitavale sisule ja edastavad need kasutajale.

Üks neist lisanditest kannab nime Planet MMA (varem tuntud kui UFC Finest). Selles artiklis selgitame, mis on Planeti MMA lisand ja kuidas see töötab. Katame ka mõned turvalisuse ja privaatsusega seotud probleemid, mida kõik ametlikud ja kolmanda osapoole Kodi lisad jagavad.

Kodi on viimasel ajal sattunud palju negatiivset ajakirjandust, vaatamata sellele, et seda on täiesti seaduslik kasutada. Suur osa sellest tuleneb asjaolust, et mõned kolmanda osapoole lisad on pakkunud juurdepääsu litsentsimata autoriõigustega kaitstud sisule. Mis ühes kohas on seaduslik, ei pruugi olla teises ja seetõttu on enne Kodi kasutamist veebisisu voogesitamiseks hädavajalik tutvuda oma riigi seadustega..

Comparitech ei tunnista ega julgusta autoriõiguse piirangute rikkumist, sealhulgas ebaseaduslikku voogesitust Kodi kaudu. Kodi saab kasutada paljudel suurepärasetel, seaduslikel voogesituse eesmärkidel. Enne autoriõigusega kaitstud materjali ilma loata allalaadimist või voogesitust kaaluge seadusi, ohvreid ja piraatluse riske. Uurige enne Kodi lisandmooduli, voo või hoidla avamist alati uuringuid.

Kuidas kasutada Kodi ohutult ja privaatselt

Paljud Kodi kasutajad kasutavad ebaseadusliku voogesituse peitmiseks VPN-i, kuid VPN võib mitmel viisil aidata Kodi seadustatud lisanduste kasutajaid..

Iga Kodi lisand, olgu see siis ametlik või kolmas isik, on rünnaku suhtes haavatav. Pärast kompromiteerimist on pahatahtlik kolmas osapool teie süsteemile seda väga vähe. Nad võivad pealtkuulata kogu teie suhtluse, varastada teie võrgusisese sisselogimise mandaadid või isegi installida arvutisse täiendavat pahavara lootuses, et sunnivad teid selle eemaldamise eest raha maksma..

Häkkerid pole ainsad inimesed, keda teie sirvimisharjumused huvitavad. Mitu suurt Interneti-teenuse pakkujat on tunnistanud või on sattunud tahtlikult oma maksvate klientide võrgukiiruse piiramisse. Sageli tehakse seda automaatselt, kui kasutaja voogesitab videot, ja see võib juhtuda sõltumata sellest, kui palju raha maksate.

VPN kaitseb teid mõlema ohu eest, krüpteerides kogu liikluse teie arvutisse ja arvutist. Kõik väljastpoolt tulijad näevad ainult krüptitud liikluse mõttetut stringi. See kaitseb teid häkkerite eest, kes kasutavad Man-in-the-Middle (MitM) rünnakuid. Kuna Interneti-teenuse pakkuja ei saa olla kindel, kas voogesitate voogesitust või mitte, lasevad nad teie võrgukiirust automaatselt madalamale..

Soovitame kasutada IPVanishi. See töötab kõigi Kodi lisandmoodulitega, mida oleme kunagi testinud, ning tagab kiire ja stabiilse võrguühenduse. See aitab vähendada puhverdamise ja lämmatamisega seotud probleeme, parandades seeläbi teie vaatamiskogemust.

IPVanish hindab oma kliendi privaatsust väga kõrgelt, mistõttu nad ei logi oma kasutajate liikluse ega sirvimisajalugude kohta. Saate selle isegi Amazon Firestickile installida, et kodust eemal viibides kaitsta.

LUGEMISTEENUS: Säästke 60% IPVanishi aastaplaanist siin.

Mis on Kodi Planeti MMA lisand?

Planeedi MMA menüü

Planeedi MMA on kolmanda osapoole Kodi pistikprogramm, mis pakub juurdepääsu segatud võitluskunstidega (MMA) seotud sisule. See on nn linkide skreeper – lisand, mis kogub linke mitmest allikast pärit sisule ja tutvustab neid kasutajale hõlpsamaks juurdepääsuks.

Kõige ilmsem probleem selle lisandmooduliga on see, et see pakub juurdepääsu litsentsimata sisule, eriti tasuliste vaatamiste eest. Ebaseaduslikke allikaid ei saa keelata ega ametlikele pakkujatele sisse logida. Iseenesest ei paku see lisand midagi Kodi kasutajatele, kes sooviksid MMA-d seaduslikult jälgida.

Mõne reaalajas sündmuse vaatamiseks peate installima ja värskendama ka SportsDevil. See on veel üks kolmanda osapoole lisand, mis keskendub mitteametlikele allikatele. Iga installitud lisand suurendab mõne neist kaaperdamise ohtu ja kuna otseürituste jälgimiseks on mitu ametlikku viisi, on see oht täiesti ebavajalik.

Lisaks, kuigi otsingufunktsioon on lisatud, ei paista see toimivat. Kuna võitlejate loend sisaldab kõigest kaheksat kannet, on kasutajad sunnitud kategooriate kaupa sirvima. Need kategooriad on väga organiseerimata, kuna suur osa sisust kuvatakse mitmes kohas ja kaustades nimega “Random MMA”. See seab kahtluse alla kogu lisandmooduli usaldusväärsuse: isegi kui Planet MMA pakkus viisi ametlikest allikatest pärit sisu vaatamiseks, võib otsitava pealkirja leidmine võtta veidi aega.

Ülaltoodud põhjustel ei soovita me Kodi kasutajatel Planet MMA abil sisu installida ega voogesitada.

Alternatiivid Planeedi MMA lisandile

Enamikul kolmandate osapoolte lisanditel on vähemalt väike valik õigustatud sisu, kuid Planet MMA seda ei paku. Seetõttu ei sobi see ametlikult litsentseeritud sisu voogesitajatele. See ei tähenda aga, et Kodil pole kuidagi võimalik ametlikult litsentseeritud spordisisu vaadata. On mitmeid ametlikke alternatiive, mis pole mitte ainult ohutumad ja usaldusväärsemad, vaid ka täiesti seaduslikud.

UFC võitluspass

UFC Fight Pass Kodi addon

UFC Fight Pass on UFC ametlik tellimisteenus. See maksab 5,99 naela (7,94 dollarit) kuus ja võimaldab juurdepääsu enam kui 10 000 tellitavale kaklusele. Ainsad saadaolevad otsevõitlused on UFC Fight Pass Prelims ja väiksemate liigade võitlused, kuid UFC tasulised sündmused lisatakse 30 päeva pärast nende edastamist ilma lisatasuta.

UFC Fight Passi lisandmooduli lõi arendaja nimega Portse. Enamiku selle sisu kuvamiseks on vaja kehtivat UFC Fight Passi e-posti aadressi ja parooli, kuigi seal on väga väike valik tasuta videoid, mida saate vaadata ilma tellimuseta.

Ehkki UFC Fight Passile saate registreeruda väljastpoolt USA-d, on osa selle sisust regioonilukustatud. Sellest saate mööda minna, kui ühendate mõne oma VPN-i Ameerika serveriga.

UFC Fight Pass Kodi lisandmooduli leiate eranditult Portse hoidlast.

Sportsnet nüüd

Kuidas paigaldada Sportsnet Now Kodile

Sportsnet Now on tellimusteenus, mis pakub juurdepääsu elavale hokile, pesapallile, korvpallile, jalgpallile, maadlusele ja muule. Ehkki see ei keskendu peamiselt MMA-le, on UFC-sisu valik piiratud ning võimalus maksta rohkem, kui soovite vaadata-vaatamise eest võidelda otseülekandeid.

See lisand ei paku tellitavale sisule eriti palju. Ainsad saadaolevad vasted on pärit eelmisest päevast, pärast mida need eemaldatakse. Seetõttu on see rohkem suunatud inimestele, kellel pole kaabeltelevisiooni tellimust, kui neile, kes soovivad järele jõuda.

Kuna Sportsnet on Kanadas asuv teenus, võib mõni sisu olla teie riigis juurdepääsematu. Sellest saab hõlpsalt mööda minna, kui ühendate oma VPN-i Kanada serveriga selle meeskonna piirkonnas, mida soovite vaadata.

Sportsnet Now Kodi lisandmooduli leiate ametlikust Kodi addoni hoidlast.

Fox Sports Go

Fox Sports Go Kodi addon

Fox Sports Go on tellimusteenus, mis pakub juurdepääsu paljudele elavatele ja nõudmisel korraldatavatele spordiüritustele, sealhulgas UFC ja poksimatšidele. Iga Fox Spordi tellimus sisaldab seda ilma lisatasuta.

Ehkki paljudele erinevatele seadmetele on olemas Fox Sports Go rakendused, võimaldab mitteametlik Kodi lisandmoodul seda veelgi laiendada ja vaadata spordiülekandeid reaalajas mis tahes mobiiltelefonist Raspberry Pi-ga.

Fox Sports Go lisandmoodul ei sisalda tasuta vaadatavat sisu ja enne kõigi videote kuvamist peate te sisse logima.

Fox on USA-s asuv võrk ja sellisena pole suurem osa selle sisust teistes riikides saadaval. Nagu teistegi ametlike spordi lisandite puhul, on ka selle ületamine sama lihtne kui VPN-i ühendamine Ameerika serveriga.

Fox Sports Go Kodi lisandmooduli leiate ametlikust Kodi addoni hoidlast.

Ülevaade ja privaatsusega seotud probleemid

Planeti MMA-l on suur valik sisu, kuid ühelgi sellel pole ametlikku litsentsi. Kui kõik vaatasid tasuta vaatamise eest üritusi, pole selle sisu loovatel inimestel selleks motivatsiooni, nii et lisandmooduli nagu Planet MMA kasutamisel võite kahjustada kogu tööstust.

Kuna tegemist on kolmanda osapoole lisandmooduliga, pole Planeti MMA tõenäoliselt loodud sama rangete kvaliteeditagamisprotsesside ja rangete testimisprotseduuridega kui ametlik lisandmoodul. Selle tulemusel võib leiduda suurem arv kaitsmata turvaauke, mida pahatahtlik kolmas osapool teie süsteemile juurdepääsu saamiseks kasutada võiks..

Oleme näidanud, et saadaval on mitu ametlikku pistikprogrammi, mis pakuvad usaldusväärsemat juurdepääsu samale sisule, mida Planet MMA teeb, kuid palju väiksema riskiga. Samuti pole mingit võimalust, et nende sisu võidakse autoriõiguse rikkumisega seotud nõude tõttu kõrvaldada, ja pole ohtu, et ka teie ise kahjustate kohalikke autoriõiguse seadusi. Nendel põhjustel soovitame MMA-sisu otsivatel Kodi kasutajatel kasutada Planeti MMA asemel ühte ülaltoodud õigustatud alternatiividest..

Vaata ka: Kuidas KFC-l UFC-d vaadata

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me