Pulsar Kodi lisandmoodul: mis see on ja kas peaksite selle installima?

Kodi Pulsar lisandmoodul on pisut teistsugune kui enamikul. See kasutab P2P-võrke, et sirvida ja laadida torrente otse Kodi. Vaatame, kuidas see töötab, kui peaksite selle installima, millised on riskid ja kas on paremaid alternatiive.


Kodi pulsar

Kodi on tasuta avatud lähtekoodiga tarkvarapakett, mis muudab teie kodukinosüsteemi loomise lihtsamaks kui kunagi varem. Üks Kodi suurimaid tõmbeid on selle mitmekülgsus – seda saab paigaldada suurele hulgale seadmetele, sealhulgas PC, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV või Firestick, iPhone, USB-mälupulk ja Raspberry Pi. Parim asi Kodi juures on see, et tavaliselt pole traditsioonilises arvutis installitud seadme ja mobiilseadme vahel funktsionaalset erinevust..

Kodi siseselt meediumile pääseb kahel viisil. Esimene on väga lihtne: Kodi võimaldab teil esitada muusika- ja videofaile, mis on salvestatud otse seadmesse. Sisu, mida saate salvestada, eriti kaasaskantavates seadmetes, piirangud. Seal asuvad lisandmoodulid. Lisandmoodulid on pistikprogrammid, mis pakuvad juurdepääsu veebimeediumikogudele.

Enamik Kodi lisandmooduleid lihtsalt leiavad lingid sisule ja edastavad need kasutajale, kuid mõned, näiteks Pulsar-lisandmoodul, kasutavad selle asemel võrguteenuseid (P2P). Need võimaldavad kasutajal sirvida ja laadida torrente otse Kodist. Selles artiklis selgitame, mis on Pulsari lisandmoodul ja kuidas see töötab. Kirjeldame ka mõnda turvaprobleemi, mida kõik Kodi lisandmoodulid jagavad, olgu nad siis ametlikud või kolmandad osapooled, lingi skreeperid või P2P-põhised.

Kodi kasutamine on täiesti seaduslik ja selle hiljutine tuntus tuleneb asjaolust, et teatud kolmandate osapoolte lisandmoodulid on pakkunud juurdepääsu autoriõigustega kaitstud sisule. Samamoodi pole piinamine olemuselt illegaalne, kuid suurem osa torrentide saitide majutatavast sisust on litsentseerimata. Sel põhjusel on ülioluline, et Kodi kasutajad uuriksid enne oma Kodi sel otstarbel kasutamist oma riigi seadusi veebis voogesituse kohta..

Comparitech ei tunnista ega julgusta autoriõiguse piirangute rikkumist, sealhulgas ebaseaduslikku voogesitust Kodi kaudu. Kodi saab kasutada paljudel suurepärasetel, seaduslikel voogesituse eesmärkidel. Enne autoriõigusega kaitstud materjali ilma loata allalaadimist või voogesitust kaaluge seadusi, ohvreid ja piraatluse riske. Uurige enne Kodi lisandmooduli, voo või repositooriumi kasutamist alati uurimistöid.

Kuidas Kodi ohutult kasutada?

Nendel päevadel kasutavad inimesed Internetti kõigest alates suhelda ettevõttest ja järelikult on veebipõhine privaatsus ülimalt oluline. Sellest hoolimata suhtuvad inimesed, kes kasutavad sirvimisajaloo või liikluse privaatsuse hoidmiseks virtuaalset privaatvõrku (VPN), kahtlusega. Tõsi on see, et VPN-i kasutamiseks peaks olema palju häid põhjuseid, eriti kui nad on Kodi kasutajad.

Näiteks jälgivad paljud Interneti-teenuse pakkujad (ISP) oma kasutajate tegevust ja on teada, et nad piiravad tahtlikult veebis sisu voogesitajate kiirust. Pole mingit põhjust, et peaksite alampariteenuse saamiseks igal kuul raha maksma. VPN aitab Interneti-teenuse pakkuja automaatseid aktiveerimismeetmeid ära hoida, krüpteerides kogu teie liikluse ja muutes vähem ilmseks, et vaatate veebis videoid.  

Teie ISP pole ainus, kes võiks teie tegemistel silma peal hoida. Puudub ükski Kodi lisandmoodul, mida ei oleks rünnatud, ja kuigi ametlikud lisandmoodulid luuakse koos põhjalike turvakontrollidega, siis kolmandate osapoolte lisandmoodulid seda tavaliselt pole. See tähendab, et ründajal võib olla rohkem turvaauke ja kui see peaks juhtuma, on neil potentsiaalselt juurdepääs kõigele, alates kõvaketta sisust kuni veebipõhise sisselogimise mandaadini..

Muidugi on teie kaitse ainult nii hea kui ettevõttel, kes seda pakub. On palju dokumenteeritud juhtumeid, kus tasuta VPN-id leitakse sisaldavat pahavara, nii et teie valitud VPN peab olema teie privaatsuse ja andmetega usaldusväärne.

Soovitame Kodi kasutajatel kasutada IPVanishi. See on funktsionaalne kõigi meie proovitud lisandmoodulitega ja kuna ettevõte haldab oma servereid, suudab IPVanish erinevalt paljudest testitud VPN-idest pakkuda kiiret ja stabiilset ühendust. See stabiilsus tähendab, et IPVanish võib vähendada sisu puhverdamist ja parandada teie üldist kogemust Kodi-ga.

IPVanish ei pea ka ühtegi sirvimisajaloo logi ning selle VPN-i saab installida Amazon Firesticki ja tervele hulgale muudele seadmetele. Te ei pea kunagi mugavuse huvides privaatsusest loobuma ega muretsema Interneti-teenuse pakkuja Interneti-sirvimisharjumuste pärast nuhkimise pärast.

Lugejapakkumine: säästa siin kuni 60% IPVanishi plaanidest.

Mis on Kodi Pulsar lisandmoodul?

pulsar 2
Pulsar on kolmanda osapoole Kodi pistikprogramm, mis kasutab P2P-võrke, et pakkuda juurdepääsu Kodi filmidele ja telesaadetele. See leiab faile maailma mõnedest suurematest torrent-saitidest ja võimaldab kasutajal neid faile allalaadimise ajal voogesitada. Vastupidiselt traditsioonilistele voogesitussaitidele pakuvad P2P-võrgud kogu aeg juurdepääsetavat sisu. Kuna mitmete kasutajate arvutites on majutatud sisu mitu eksemplari, ei saa intensiivse liikluse korral sisu offlainisse viia.

Sellel lisandmoodulil on mitmeid vigu. Esiteks on valdav enamus torrent-saitide hostitavat meediat litsentseerimata, mis tähendab, et õigustatud sisu otsivad kasutajad peavad iga konkreetse pealkirja otsima nime järgi, kui nad loodavad seda üldse leida.

Teiseks peavad Pulsari kasutamiseks Kodi kasutajad lubama välistel seadmetel oma arvutile juurde pääseda. Selle põhjuseks on asjaolu, et torrentite abil laadivad teised kasutajad failifragmente teie käest alla, kui laadite selle kuskilt mujalt alla. See on oluline turbeprobleem: on piiratud tõhusate meetodite kasutamine, mida saate teiste võrgu kasutajatelt juurdepääsu piiramiseks kasutada; tavaliselt on see kõik või mitte midagi.

Kolmandaks ei sisalda Pulsar pakkujate nimekirja. Need on pakitud teise kolmanda osapoole lisandmoodulisse ja iga installitud fail suurendab selle kaaperdamise tõenäosust. Mis veelgi hullem, kuna SuperRepos sisalduva hoidla versioon on viimasel ajal kättesaamatu, peate selle installimiseks usaldama saite, mis pakuvad kontrollimata ja potentsiaalselt ohtlikke peegleid..

Lisaks jälgivad paljud Interneti-teenuse pakkujad P2P-võrke ja torrentide saite. Torrenti alla laadides või seemneid tehes muutub teie IP-aadress teistele võrgus nähtavaks. See muudab autoriõigustega kaitstud sisu omaniku leidmise teie jaoks väga lihtsaks ja ähvardab teid isegi kohtuvaidlustega.  

Ülaltoodud põhjustel ei soovita me Kodi kasutajatel Pulsariga sisu installida ega voogesitada.

Pulsarsi lisandmooduli alternatiivid

P2P Kodi lisandmoodulid nõuavad kasutajalt palju täiendavat riski, pakkudes samas väga vähe eeliseid. Paljud ametlikud lisandmoodulid pakuvad ametlikult litsentseeritud sisu, ilma et kasutaja peaks oma arvutile kaugjuurdepääsu lubama. Ametlikud lisandmoodulid pakuvad sama kvaliteediga sisu ja usume, et enamikul Kodi kasutajatel oleks parem neid kasutada.

YouTube’i Kodi lisandmoodul

pulsar kodi lisandmoodul

YouTube on maailma suurim veebivideote jagamise platvorm, nii et pole üllatav, et selle jaoks on olemas Kodi lisandmoodul. Sellel on sisukogu, mille vaatamise lõpetamiseks kulub mitu tuhat aastat, ja pidevalt on juurde lisatud uusi videoid.

Kodi lisandmoodul parandab veebisaiti tegelikult paaril erineval viisil. Alustuseks ei sega videod enam reklaame. See tähendab, et saate vaadata kõiki videoid, mis teile meeldivad, ilma et nad oleksid osaliselt välja lõiganud. Kahjuks tähendab see, et sisuloojad ei teeni teie vaadetega raha, kuid kui tunnete end selles suhtes halvasti, on nende toetamiseks palju muid võimalusi.

Enamik YouTube’i funktsionaalsusest jääb siiski puutumata. Kui olete sisse loginud, saate vaadata kõiki oma tellimusi, esitusloendeid ja soovitatud videoid ning otsida konkreetset sisu. Seal on isegi spetsiaalne jaotis reaalajas videote jaoks, kust leiate kõike alates uudisteülekandest kuni heategevuslike otseülekanneteni.

YouTube Kodi lisandmooduli leiate Kodi ametlikust pistikprogrammi hoidlast.

Playon Kodi lisandmoodul

playon

PlayOn on teenus, mis võimaldab selle kasutajatel vaadata mitmete suurte voogesitusteenuste sisu ühes kohas. Selle Kodi lisandmooduli kasutamiseks peate registreeruma PlayOni tellimusega kuus 2,50 dollarit. Vähemalt ühe toetatud teenuse (nt Netflix või Hulu) saamiseks vajate ka tellimust. Sellegipoolest on olemas 30-päevane garantii, nii et kui see teile ei meeldi, saate oma raha alati tagasi.

See võib siiski palju meeldida. Kui teil on Windows PC, võimaldab PlayOn salvestada sisu laialdaselt kasutatavas MP4-vormingus. Lisaks saavad kõik kasutajad reklaamid automaatselt vahele jätta.  

PlayOn pakub odavat ja täiesti legaalset viisi sisu kogumiseks mitmest allikast. Arvestades Kodi Netflixi või Hulu ametliku lisandmooduli puudumist, on see hindamatu.

PlayOn Kodi lisandmooduli leiate ametlikust Kodi pistikprogrammi hoidlast.

FilmRise – Youtube Kodi lisandmoodul

filmikunst

FilmRise on sõltumatute filmide levitaja ja seal on kaks Kodi lisandmoodulit, mis pakuvad juurdepääsu nende sisule. Esimene neist kannab nime FilmRise ja sisaldab pool tosinat telesaadet, kuid teine, FilmRise – Youtube on palju parem.

Nagu arvata võis, sisaldab FilmRise – Youtube kõiki meediume FilmRise YouTube’i kontodelt. Siin on sadu litsentseeritud filme ja neid kõiki on tasuta vaadata. Ehkki neil ei pruukinud olla kõige suuremaid eelarveid, on need filmid üldiselt hästi tehtud ja need on kategooriate kaupa liigitatud hõlpsamaks vaatamiseks.

Kahjuks pole konkreetset pealkirja otsida, kuid kuna see lisand sisaldab nagunii enamasti vähetuntud filme, pole me kindlad, et otsinguvõimalus aitaks palju.

FilmRise – Youtube Kodi lisandmooduli leiate kas Indigo lisandmooduli installerist või MetalChrise hoidlast.

iPlayer WWW

iplayer

iPlayer WWW on ametlik Kodi lisandmoodul, mis kogub sisu populaarselt iPlayeri voogesituse platvormilt ja võimaldab kasutajatel seda otse Kodi kaudu vaadata. See pakub otseülekandeid ja tellitavaid telesaateid, filme ja raadiojaamu.

Seda lisandmoodulit saab tasuta kasutada ja see ei nõua registreerumist, ehkki kui asute Ühendkuningriigis, on teil vaja kehtivat TV-litsentsi. See on seadusest tulenev nõue, kuid see pole liiga kallis ja saate kulud jaotada aasta jooksul.

IPlayeri piirkond lukustab selle sisu, nii et kui teil on kehtiv TV-litsents, vajate väljastpoolt Ühendkuningriiki häälestamiseks VPN-i. Peate vaid ühendama oma VPN-i Briti serveriga ja kogu sisu muutub juurdepääsetavaks.

IPlayer WWW Kodi lisandmooduli võib leida Kodi ametlikust pistikprogrammi hoidlast.

Ülevaade ja privaatsusega seotud probleemid

Pulsar tundub esmapilgul ahvatlev, kuid lõppkokkuvõttes kaasneb sellega liiga palju riske, et see oleks seda väärt. On tõsi, et torrentid on vastupidavad mõnele tegurile, mis soodustavad sisu kättesaamatust (DMCA eemaldamistaotlused, ülekoormatud serverid), kuid arvutiga kaugjuurdepääsu lubamisega ei ole vaja oma isiklikku teavet ohtu seada..

Pole ka põhjust, miks Pulsari pakkujaid ei saanud lisandmoodulisse lisada. Kolmandate osapoolte lisandmoodulid on rünnaku suhtes juba haavatavamad kui ametlikud ning mitme installimine kaugjuurdepääsu võimaldades on lihtsalt ahvatlev saatus..

Kõigi pakutavate seadustatud voogesitusvalikute abil pole tõesti vaja riskantset P2P-pistikprogrammi installida. Olenemata sellest, kas otsite filme, telesaateid, muusikat või sporti, on saadaval parem, turvalisem ja ametlikum alternatiiv.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me