Quasar Kodi lisandmoodul: kas peaksite selle installima? Kas see on ohutu ja kas on ka alternatiive?

Heidame pilgu populaarsele Kodi Quasari lisandile, sealhulgas sellele, mis see on ja kas peaksite selle installima. Tutvustame privaatsus- ja turbeprobleeme, millest peaksite olema teadlik, kui kaalute selle lisandmooduli installimist, ja kuvame teile suurepäraseid võimalusi.


Kodi kvasari lisand

Kodi on avatud lähtekoodiga tarkvarapakett, mis võimaldab teil mõne minutiga luua oma kodukinosüsteemi. Selle apellatsiooni üheks osaks on asjaolu, et seda saab paigaldada väga paljudele erinevatele platvormidele. Traditsiooniliste Windowsi, Linuxi ja Maci arvutitega, nagu ka vähem tavapäraste voogesitusseadmetega, nagu iPhone, Roku, Raspberry Pi, USB-mälupulgad, Apple TV ja Amazon Fire Stick, on toitlustatud toit..

Enamik Kodi tuntumaid kolmanda osapoole lisandmooduleid töötab sarnaselt. Üldiselt kraapivad nad linke erinevatelt veebisaitidelt ja edastavad need kasutajale hõlpsamaks juurdepääsuks. Kui paljud inimesed proovivad sama asja samal ajal vaadata, võib see põhjustada sisu sagedamat puhverdamist ja häirida teie vaatamiskogemust.

Kodi Quasari lisandmoodul töötab erinevalt. See võimaldab kasutajal laadida torrente mitmelt erinevalt pakkujalt, sarnaselt sellisele programmile nagu BitTorrent või Frostwire. Kuna need failid laaditakse alla kiiremini, kui neid kasutab palju inimesi, ei pea nad kannatama samade probleemide ees nagu tavalised voogesitussaidid.

Torrentimine pole iseenesest illegaalne, kuid sõltuvalt teie riigi seadustest võib torrentite kasutamine autoriõigustega kaitstud sisu allalaadimiseks olla lubatud. On oluline, et teil oleks kindel arusaam sisu voogesitusega seotud juriidilistest probleemidest seal, kus te viibite, et kaitsta end sisu voogesituse võimalike ohtude eest.

Comparitech ei tunnista ega julgusta autoriõiguse piirangute rikkumist, sealhulgas ebaseaduslikku voogesitust Kodi kaudu. Kodi saab kasutada paljudel suurepärasetel, seaduslikel voogesituse eesmärkidel. Enne autoriõigusega kaitstud materjali ilma loata allalaadimist või voogesitust kaaluge seadusi, ohvreid ja piraatluse riske.

Enne alustamist: Kuidas Kodi ohutult kasutada?

Esimene asi, mida peaksite teadma, on see, et Quasar on kolmanda osapoole lisandmoodul. See tähendab, et see ei pruukinud olla loodud rangete ja intensiivsete valideerimisprotsessidega, millega ametlikud lisandmoodulid kipuvad olema. Sellegipoolest pole läbitungimatut tarkvara olemas.

Paljud Kodi kasutajad kasutavad virtuaalset privaatvõrku (VPN), et takistada oma Interneti-teenuse pakkujal avastada, et nad saavad juurde piraat sisu. Sellegipoolest on olemas mitu täiesti õigustatud põhjust, miks kõik Kodi kasutajad peaksid VPN-i kasutama.

Näiteks on isegi ametlikud lisandmoodulid haavatavad pahatahtlike kolmandate osapoolte kaaperdamise eest. Kui see peaks juhtuma, pääseb ründaja potentsiaalselt teie sirvimisajaloole, kõvaketta sisule ja isegi kõigi teie kasutatavate võrguteenuste paroolidele..

Muidugi pole häkkerid ainsad, kes teie veebitegevustest huvitatud on. On teada, et mitmed maailma suurimad Interneti-teenuse pakkujad lasevad võrgus sisu voogesitajate kiirust vähendada. See võib juhtuda ka siis, kui tegutsete väidetavalt piiramatu lairibateenuse pakkumise korral ja see tähendab, et te ei pruugi saada Interneti-kiirust, mille eest maksate.

Kuna enamik meist kasutab Internetti kõigest alates pangandusest kuni ärini, on meie privaatsus ülimalt tähtis. Õnneks on olemas viis, kuidas hoida oma veebitegevusi utelite silmade eest varjatud. VPN-i allalaadimise ja installimisega saate tagada, et kogu teie Interneti-liiklus on krüptitud. See tähendab, et igaüks, kes jälgib, ei saa öelda, mida teete, mis mitte ainult ei kaitse teid Interneti-teenuse pakkuja nuhkimise eest, vaid muudab ka Man-in-the-Middle (MitM) rünnakud kasutuks.

Kõik VPN-id pole siiski võrdsed. Mõned neist peavad teie tegevuse üksikasjalikke logisid, mõned sisaldavad pahatahtlikke skripte ja mõned, mis isegi ei krüpteeri teie andmeid. Kui teie turvalisus on valves, on oluline VPN, mida saaksite usaldada

Soovitame kasutada IPVanishi. See on VPN-teenus, mis ei jälgi teie tegevusi, ei müü teie andmeid ja millel on äärmiselt turvaline krüptimine. Veelgi parem, nad ehitavad ja hooldavad oma infrastruktuuri, mis tähendab, et teie Interneti-kiirust ei kahjustata.

Lisaks töötab see kõigi Kodi lisandmoodulitega, mida oleme testinud. Kui teie Interneti-teenuse pakkuja loob teie ühenduse Kodi või sarnase programmi kaudu voogesituse tõttu, võib see selle peatada ja pakkuda teile sujuvamat, katkematut, puhverdamisvaba juurdepääsu teie sisule.

Lugejapakkumine: Siin saate kokku hoida kuni 60% IPVanishi plaanidest.

Mis on Quasar Kodi lisandmoodul?

2. kvaasar

Quasar on Kodi jaoks loodud kolmanda osapoole lisandmoodul, mis viib keskmise inimese välja piinatud sisu allalaadimisest ja vaatamisest. See pääseb juurde mitmetele maailma suurimatele torrentide saitidele ja võimaldab kasutajal torrentide allalaadimisel sisu voogesitada.

Torrent-saidid on tuntud autoriõigustega kaitstud sisu hostimise poolest. Suur enamus saadaolevast sisust on litsentseerimata ja ebaseaduslik ning ainult ametlikult litsentseeritud torrente pole võimalik vaadata. See on üks põhjusi, miks need saidid sageli sulgetakse või ära võetakse, ja sellisena ei garanteeri, et need oleksid isegi usaldusväärsed allikad.

See ei tähenda, et kõik torrenti saidid hostivad litsentseerimata sisu. Mõni keskendub ainult avalikus omanduses olevale meediumile. Kuigi kurikuulsamad saidid võõrustavad ka valitud üldkasutatavaid filme, moodustavad need kogu pakutavast sisust minimaalse osa. Samuti pole lihtsat viisi torrenti pakkuja lisamiseks, mida pole veel Quasari purske või magnetiliste pakkujate loendis.

Quasari installimisega kaasneb ka suurem oht ​​kui tavalise voogesituse lisandmooduli kasutamisel. Selle toimimiseks peate lubama teistel süsteemidel oma arvutis Kodi kaugjuhtimisega. See on lihtsalt üks viis, kuidas keegi, kes soovib teie süsteemi ohustada, võib teie jaoks väga halvasti lõppeda.

Ülaltoodud põhjustel ei soovita me Kodi kasutajatel Quasari abil sisu installida ega voogesitada.

Quasar Kodi lisandmooduli alternatiivid

Kuigi Quasar pakub juurdepääsu tohutule meediumivalikule, on see halb valik inimestele, kes soovivad legaalselt sisu voogesitada. Piinamise olemus tähendab, et see on ka vähem turvaline. Õnneks on Kodil mitmeid kvaliteetseid lisandmoodeleid, millel on suured litsentsiga sisukogud.

ESPN-mängija

kvaasar 3

Kui see on spordisisu, mida otsite, on mõni Kodi lisandmoodul parem kui ESPN Player. See mitte ainult võimaldab teil vaadata mänge nõudmise korral, vaid võimaldab teil vaadata ka otseülekandeid, mida torrent lihtsalt ei saa teha.

See lisandmoodul nõuab ESPN Selecti tellimist, kuid see maksab vähem kui 10 dollarit kuus ja 24-tunnised pääsmed on veelgi odavamad. Saadaval on kaks võimalust: üks kolledžispordi ja teine ​​professionaalse taseme jaoks ning lisandmoodulis on üks variant, mis võimaldab teil peita sisu, mida teie tellimus ei hõlma.

Kättesaadav sisu on riigiti erinev ja nii USA-d kui ka Kanadat ei toetata üldse. Hoolimata sellest, kui kasutate VPN-i, on selle lisandmooduli sisule juurde pääsemine sama lihtne kui serveriga ühenduse loomine mõnes ESPN Playeri toetatud piirkonnas, näiteks Euroopas või Aafrikas.   

ESPN Player on saadaval ametlikus Kodi lisamoodulite hoidlas.

Crunchyroll

kvaasar 4

Anime on veel üks väga piinav sisutüüp. Sageli pole klassikalisi seeriaid legaalselt voogesitamiseks saadaval või teie üleslaaditav teenus ei laadi jaoseid pärast nende vabastamist üles. Crunchyroll seevastu laseb episoodid välja alles mõni tund pärast Jaapanis eetrisse jõudmist ja sellel on pakkuda mitusada showd, sealhulgas Rünnak Titanile ja Sword Art Online.

Ehkki Crunchyrolli veebisait võimaldab teil valitud pealkirju tasuta vaadata, nõuab Kodi lisandmooduli funktsioneerimiseks esmaklassiline liikmelisus. Sellega kaasnevad mõned täiendavad eelised, sealhulgas kõrgema kvaliteediga voog, reklaamide eemaldamine ja piiranguteta vaatamisele. . Liikmelisus maksab umbes 7 dollarit kuus, nii et see on tasuv viis kõigi soovitud anime vaatamiseks.

Tuleb märkida, et suurem osa Crunchyrollil saadaolevast sisust on jaapani keeles subtiitritega, kuid kui otsite dubleeritud sisu, võiksite proovida Funimationi – need pakuvad sarnast kogemust, kuid neil on ainult ingliskeelsed meediumid. Daisuki jaoks on olemas ka lisandmoodul, kuid kuna see teenus suletakse oktoobris, ei pruugi see olla parim valik.

Crunchyroll leiate ametlikust Kodi lisamoodulite hoidlast.

Redditi vaataja

kvaasar 5

Kodi jaoks olev Reddit Vieweri lisandmoodul sobib suurepäraselt nendeks aegadeks, kui te pole kindel, mida soovite vaadata. See tõmbab videoid populaarsematest video- ja pildipõhistest alamdrediitidest ning lubab teil isegi kohandada, millistele neist juurde pääseb.

Saate sellesse loendisse isegi kasutajaid lisada, mis hõlbustab sõprade postitatud lõimede sirvimist. Seadete menüü võimaldab mõnda üsna põhjalikku kohandamist; see võimaldab teil peita postitusi vastavalt nende sisule, saidile, kuhu nad lingivad, või alam redigeerida, kuhu nad postitati.

Sellel pole kõiki Redditi veebisaidi funktsioone (näiteks te ei saa sõnumeid saata ega kommentaare saata), see lisandmoodul pakub meediumikeskusele sõbralikumat viisi, et pääseda juurde ühele Interneti suurimatest kasutaja esitatud sisu koondamise saitidest.

Redditi vaaturi võib leida Kodi ametlikust lisandmoodulist.

Youtube

kvaasar 6

Kõik on YouTube’ist kuulnud ja seda mõjuval põhjusel. See on maailma suurim videote jagamise platvorm, kuhu laaditakse iga päev tuhandeid uusi videoid. Praegu on sellel saidil üle miljardi video, nii et teil on palju valikuvõimalusi, kui te ei saa otsustada, mis meeleolu teil vaadata on..

Varem oli YouTube’is ainult tellitavat sisu. Kuid koos Twitchi voogesituse teenuste populaarsuse kasvuga on nad julgustanud kasutajaid alustama ka otseülekannet. Siit leiate kõike alates elavatest e-spordi turniiridest kuni uudisteülekanneteni, nii et alati on midagi teie maitsele sobivat.

YouTube’i kogukond on autoriõigustega kaitstud sisu suhtes üsna valvas. Ehkki leiate hiljuti avaldatud filmide klippe, on üldiselt ainsad tervikuna üles laaditud filmid avalikud.

YouTube’i lisandmooduli leiate ametlikust Kodi pistikprogrammi hoidlast.

FilmRise – Youtube

kvaasar 7

Filmrise on ettevõte, mis levitab sadu sõltumatuid filme ja isegi mõnda laiemalt tuntud telesaadet Ameerika tuimad kurjategijad. FilmRise sisu edastavaid Kodi lisandmooduleid on kaks, üks lihtsalt nimega FilmRise ja teine ​​Filmrise – Youtube.

Neist esimene pakub vaid kuut telesaadet, kuid viimane tõmbab sisu ka nende YouTube’i kanalitest, seega on sellel palju suurem sisukogu. Kuigi te ei leia siit ühtegi põnevusfilmi, on selle sisu üllatavalt kõrge kvaliteediga ja hõlmab mitut žanrit.

Kui leiate, et FilmRise’i sisu ei sobi teie maitsele, siis ärge muretsege. Oleme koostanud juhendi parimatele Kodi lisandmoodulitele, mis keskenduvad spetsiaalselt filmidele.

Selle lisandmooduli ainus tõeline probleem on see, et otsingufunktsioone pole. Kuna osa sisust on mitmes kategoorias, tähendab see aeg-ajalt tulemuste sirvimist mitu lehekülge, kuni leiate midagi, mida soovite näha. Saate tulemusi alati sortida erinevate kriteeriumide järgi, kui leiate, et see on tüütu.

FilmRise – Youtube’i leiate kas Indigo lisandmooduli installerist või MetalChrise hoidlast.

BBC iPlayer

kvaasar 8

iPlayer WWW on Kodi lisandmoodul, mis võimaldab teil juurdepääsu BBC iPlayeri kaudu nii reaalajas kui ka tellitavale sisule. Suurbritannia kasutajad vajavad legaalseks vaatamiseks telelitsentsi, kuid peale selle pole mingeid nõudeid (näiteks lisatasud või konto loomine), mis takistaksid teid jäämast mõnele BBC armastatuimale saatele järele..

Kui asute väljaspool Ühendkuningriiki, ei saa te VPN-i kasutamisel seda sisu vaadata. Küsitakse ikkagi, kas teil on telelitsents, kuid oma andmete sisestamine on täiesti vabatahtlik.

Kõik iPlayeri vood on väga kvaliteetsed. Nad laadivad kiiresti, peatuvad puhverdamiseks harva ja mis kõige parem, seal on väga palju erinevaid žanre. Samuti pole see mõeldud ainult video voogesitamiseks: siin on kümneid piirkondlikke raadiojaamu, mida saate kuulata.

iPlayer WWW leiate Kodi ametlikust pistikprogrammi hoidlast.

Ülevaade ja privaatsusega seotud probleemid

Quasar pakub küll juurdepääsu tohutule hulgale meediakanalitele, kuid isegi muret tekitav piraatluse maht selle sisu osas on murettekitav. Torrenti alla laadides või isegi seda kasvatades saate failijagajaks, mis võib teid raskustes hoida.

Kui kavatsete kasutada Kodi jaoks torrentipõhiseid lisandmooduleid, on VPN-i kasutamine olulisem kui kunagi varem. Ilma VPN-iga on teie torrenti alla laadides teie IP-aadress nähtav kõigile, kes hoolivad. Oleme varem katnud piinamise riskid, kuid üks on selge: Kodi abil legaalsele sisule juurdepääsemiseks on lihtsamaid ja turvalisemaid viise kui Quasari abil.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me