Vaata NCAA kolledži jalgpalli Kodil, millised lisandmoodulid töötavad kõige paremini

USA ülikoolide jalgpall on taasalustatud. Riiklik kergejõustikukollektiiv (NCAA) Kolledži jalgpall loob igal aastal jalgpallihüppe, mida ilmselt ületavad vaid profid Rahvuslik jalgpalliliiga (NFL) Jalgpall. Sel sügisel saate vaadata NCAA kolledži jalgpallimänge Kodil ja ka teiste allikate kaudu võrgus elada. Tegelikult võite ka selleks kasutada mõnda ametlikku Kodi lisandmoodulit.


Kodi_NCAA_College_Football

NCAA live-mängud algasid sel aastal taas laupäeval, 25. augustil UMass vs Duquesne, Riis vs Prairie View, Colorado osariik vs. Hawaii, ja New Mexico vs. Wyoming.

Siiani edastatakse mänge mitmesugustest allikatest, näiteks ESPN, CBS Sports, staadion, Fox Sports, Pac-12 võrk, ACC võrk, Big Ten võrk, ja veel. Erinevad teenused ja pakkujad kannavad ka teie jaoks vajalikke võrke ning mõnel neist pakkujatest on Kodi lisad, mida saate mängude vaatamiseks kasutada.

Mõned Kodi lisandmooduli kasutajad võivad otsida ka tasuta vooge, mis on saadaval mitteametlikest muude tootjate lisadest, näiteks Ultra IPTV, cCloud TV, SportsDevil, või muud teadaolevad lisad. Me ei soovita neid võimalusi ja arutame hiljem.

Ükskõik, kas teil on Kodi installitud Roku, Amazon Fire TV või Firesticki, Raspberry Pi, iPhone’i, Maci, Windows PC, Nvidia Shieldi, Apple TV või Chromecasti, saate oma NCAA Kodi-le järele jõuda.

Kodi uusim stabiilne versioon on Kodi v17.4 “Krypton”

Vaatame läbi oma võimalused NCAA jalgpalli püüdmiseks Kodil.

Vaata ka: Kuidas vaadata NFL-i Kodil.

Ettevaatust: uued seadused tähendavad, et Interneti-teenuse pakkuja saab teie sirvimisandmeid müüa ja jagada

Netneutraalsuse reeglite kaotamine tähendab, et teie Interneti-teenuse pakkuja saab teie privaatseid sirvimisandmeid filtreerida, koguda ja müüa. Teie Interneti-teenuse pakkuja saab koguda ja müüa tulu saamiseks kõike, alates sellest, mida vaatate, kuni selleni, kus seda vaatate.

Lõppkokkuvõttes tähendab see, et teie Interneti-teenuse pakkuja näeb * kõike *, mida teete võrgus, ja saate valida, mida müüa või millest teatada. Hea virtuaalne privaatvõrk ehk VPN krüpteerib teie Interneti-liikluse aga eratunneli taga, kuhu isegi teie Interneti-teenuse pakkuja ei suuda sisse tungida ja seda vaadata.

Oleme testinud parimaid VPN-e turvalisuse ja privaatsuse osas ning IPvanish on meie valik Kodi voogesituse osas nr 1.

Kõrvaldada Kodi geograafilise sisu piirangud

Üks asi, mida Kodi kasutamisel võite leida, on see, et mõned lisad ei tööta teie asukoha tõttu voogesitusena. Ka muud lisad võivad ohustada turvalisust ja privaatsust.

Mõned allpool soovitatud valikud, näiteks DAZN, on kasutamiseks täiesti seaduslikud ja usaldusväärsed, kuid NCAA College Footballile juurdepääsu saamiseks võib vaja minna VPN-i. Muud lisad, mida võite proovida, võivad sisaldada pahavara või olla väravaks häkkimiseks läbi keset tüüpi kaaperdamise. Sõltumata sellest, kas lisand on pärit ametlikust või mitteametlikust allikast, võimaldavad kõik Kodi lisad juurdepääsu teie süsteemile, muutes kõigi lisandite kasutamise riskiks.

VPN-iga saate kaitsta oma privaatseid voogesituskanaleid ja geograafilise sisu piirangutest mööda minna. Kodi kasutajatele soovitame parimaks võimaluseks IPVanishit. IPVanish on Kodi voogesituse jaoks optimeeritud ja turvaline sõjaväelise krüptimise standarditega. Sellel on ka tuhandeid servereid kogu maailmas, mis teeb sellest ühe parima valiku geograafiliseks hüppamiseks ja Kodi addoni voogudele juurdepääsu saamiseks kõikjal.

Lugejapakkumine: Säästke siin kuni 60% IPVanishi plaanidest.

IPVanish on meie peamine soovitus, sirvige aga Kodi jaoks soovitatud VPN-teenuste täielikku loendit, et saada aimu, mis seal veel pakutavat on..

Hoiatus: Kodi tuleks kasutada ainult sellise sisu jaoks, millele teil on seaduslik juurdepääs. Ei Kodi fond ega Comparitech propageeri Kodi kasutamist piraatluses.

Kuidas vaadata NCAA kolledži jalgpalli Kodil: suuremad võrgud

NCAA kolledži jalgpallimänge edastavad järgmised suuremad võrgud:

 • ESPN
 • ESPNU
 • ESPN 3
 • CBS Sport
 • FOX Sport
 • ABC
 • Pac-12 võrgud
 • ACC võrk
 • Suur kümme võrku
 • Staadion
 • SEC võrk

Leiate ka segu muudest võrkudest, mis veavad kogu hooaja jooksul mänge. Lisateavet leiate siit.

Nende võrkude võrgus voogesituse kaastöötajad edastavad mänge sageli ka otseülekandes. Nii on see WatchESPN-i puhul. Huvitaval kombel voogesitab Facebook sel aastal tegelikult mitmeid mänge, nagu ka Twitter.

Kuidas vaadata NCAA-d Kodil: ametlikud lisad

PlayStation Vue (PS Vue)

playstation vue

PS Vue on Kodi lisandmoodul, mis võimaldab kasutajatel pääseda juurde teenusele PlayStation Vue. See on saadaval ametlikus Kodi lisandmoodulite hoidlas.

Playstation Vue on Sony otseülekande teenus. See pakub juurdepääsu paljudele kanalitele. Vue kaudu on saadaval sellised kanalid nagu ESPN ja ABC, mis näitavad kolledži jalgpallimänge. Teenus sisaldab DVR-i võimalust ja voogesitust korraga kuni viies seadmes.

Playstation Vue nõuab kehtivat tellimust ja seda pakutakse ainult USA-s. See on täiesti seaduslik ja pakub vaatajatele alternatiivi traditsioonilisele teleteenusele. Arvestades Sony mängude tausta, on see üsna intrigeeriv.

ESPN 3

ESPN 3-le pääseb otse Kodi kaudu, kasutades ESPN 3 Kodi-lisandmoodulit. Kui olete jalgpallifänn ja soovite eelseisvaid mänge püüda, siis lihtsalt kontrollige ajakava, et näha, millal seda ESPN 3-s kuvatakse.

Selle pistikprogrammi kaudu sisule juurdepääsu saamiseks peab teil olema aktiivne tellimus oma kaabelteenuse pakkuja kaudu.

ESPN 3 annab juurdepääsu spordisisu legaalselt ja on üks meie soovitatud Kodi lisandmooduleid.

ESPN-mängija

ESPN Player Kodi lisandmoodul võimaldab juurdepääsu ESPNi samanimelisele voogesitusteenusele. Lisaks Kodi lisandmoodulile pääseb sellele teenusele juurde nii mobiilseadmetes kui ka Maci ja Windowsi arvutites.

ESPN Player on tellimise teel saadaval Euroopas, Lähis-Idas, ja Aafrika.

ESPN Player on täiesti seaduslik valik ja see võimaldab teil pääseda juurde oma lemmikülikooli jalgpallimängudele, kui vastate ESPN Playeri teenuse nõuetele.

USTVNow

Kodi USTVNow Plus Addon Main

USTVNow Plus on suunatud USA sõjaväes teenivatele isikutele, kuid see ei takista paljudel teistel registreerumast. See pakub tasuta paketiga juurdepääsu mõnele kanalile. Teil on juurdepääs põhiliste tasuta teenustega ABC, CBS, My9, CW, Fox, NBC ja PBS.

Kui soovite rohkem kanaleid, saate minna üle ühele tasulisele paketile, mis annab juurdepääsu rohkematele kanalitele. Sellegipoolest on teil lihtsalt mitu kolledži jalgpallimängu ABC tasuta pakendil. Külastage USTVNow veebisaiti, et saada lisateavet tasuliste pakettide kohta, mille hind algab 19 dollarist USD.

USTVNow pakub sisule juurdepääsu seaduslikel viisidel. Selle võib leida ametlikust Kodi lisandmoodulite hoidlast. See pole siiski uusim saadaolev versioon. Kõige uuema versiooni leiate TVADDONS-i lisandmete hoidlast. 

Vaata ka: Kuidas installida USTVNow Kodi.

Pac-12 võrkude Kodi lisandmoodul

Pac-12 võrkude Kodi lisandmoodul on portaal kõigile Pac-12 võrkudele. PAC-12 võrgud on pühendatud NCAA Pac-12 konverentsi spordimeeskondadega seotud sisu kuvamisele. See tähendab loomulikult, et püüate siin mitmeid jalgpallimänge.

Pac-12 Networks annab kasutajatele juurdepääsu seaduslikele voogudele. Selle võib leida TVADDONS-i lisandmete hoidlast.

DAZN

DAZN on üks parimaid võimalusi, mida peate NCI kolledži jalgpalli Kodil vaatama, kuid saak on käes. Ainus DAZNi piirkond, mis praegu NCAA sporti pakub, on DAZN Kanada. Kui teil on DAZN-i konto, pääsete DAZN Canada juurde VPN-i kaudu.

Meie testimise põhjal viib VPN teid otse Kanada DAZN-i, kuid kipub teistesse piirkondadesse, näiteks USA-sse või Saksamaale, sattumisel ebaõnnestuda. Sellegipoolest, kui teil juba on DAZN-i konto, laadib DAZN Kanada seda suurepäraselt ja saate Pac-12 Networks mänge üsna hõlpsalt vaadata.

DAZN Kodi lisandmooduli saate installida ametlikust Kodi lisandmete hoidlast. 

Pluuto TV

Pluto.TV Kodi addon

Tasuta IPTV-teenusel Pluto.TV on peidetud pärl: staadion. Staadion on tasuta veebiülekanne, mis tegeleb kogu hooaja jooksul suure peotäie NCAA konverentsimängudega. Selle saate hankida Vaatestaadioni veebisaidi kaudu või vaadata seda otse Pluto TV Kodi lisandmooduli kaudu. Staadionil pole kõige rohkem mänge saadaval, kuid see on hea võimalus püüda hooaja jooksul hea arv mänge.

Kuna see on täiesti seaduslik valik, leiate Pluto TV Kodi Addoni ametlikust Kodi Addoni hoidlast. Kui olete väljaspool USA-d, võimaldab selline VPN, nagu IPVanish, juurdepääsu kas Pluto TV-le ja staadionile.

Mitteametlikud Kodi lisandmoodulid, mis kannavad NCAA jalgpalli Kodil

Kuigi need mitteametlikud lisandmoodulid võimaldavad tasuta saata NCAA oodatavaid jalgpallimänge, pidage meeles, et need pole seaduslikud. Nende lisandmoodulite kasutamine võib tekitada juriidilisi probleeme või probleeme Interneti-teenuse pakkujaga. Nende lisandmoodulite voog pole ka nii usaldusväärne kui ametlike lisandmoodulite kaudu edastatav. Me ei soovita kasutajatel pöörduda ühegi nende NCAA jalgpallivoogude lisandmoodulite poole.

SportsDevil

spordikurat

Mis see on? Kodi Sportsdevili lisand pakub voogude kogu Internetist mitmesuguste sündmuste jaoks. Lisaks leiab Sportsdevili kaudu selliseid kanaleid nagu ESPN, mis edastavad ülikoolide jalgpalli.

Miks peaksite seda vältima?? Sportsdevili voogesitused on piraadid ja neid tuleks vältida. Sportsdevil ei ole üks meie soovitatud lisandmoodulitest.

Ultra IPTV

Mis see on? Ultra IPTV on Interneti-protokolli televiisori lisand, mis pakub suurt kanalite kanalit, sealhulgas palju kanaleid, mis kannavad NCAA sporti. ESPN ja muud valikud on saadaval lisandi kaudu.

Miks peaksite seda vältima?? Selle kohta, kust Ultra IPTV oma vooge hangib, on palju küsimusi. Teenus pole mitte ainult odavam kui iga seadusega tasustatud IPTV, vaid see on saadaval ka ainult visandliku mitteametliku lisandmete hoidla kaudu. Iseenesest ei soovita me seda võimalust Kodi kasutajatele.

cCloud TV

Mis see on? cCloud TV on kogukonna juhitud IPTV-teenus, mis võimaldab kasutajatel juurdepääsu sadadele tasuta TV otseülekannetele kogu maailmast. See hõlmab ka vooge populaarsetele võrkudele nagu ESPN ja FOX Sports.

Miks peaksite seda vältima?? cCloud TV on minevikus mitu korda võrguühenduseta olnud. Rakendus on nüüd saadaval ainult halvasti kontrollitud hoidla kaudu ja selle algne looja ei hoolda seda. Samuti võib see pakkuda vooge ilma ringhäälinguõigusteta. Me ei soovita NCAA jalgpalli voogesituse allikana kasutada cCloud TV-d.

Kodi lisandmoodulite paigaldamine

Kodi lisandmoodulite installimiseks tuleb esmalt installida vajalikud hoidlad. Seejärel saab pistikprogrammi otsida ja installida. Teise võimalusena saab lisandmooduleid installida .ZIP-failide abil.

Kui soovite teada saada, kuidas Kodi lisahoidlaid installida, siis tutvuge protsessi näitega siin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me