Vaata Walking Dead 10. hooaega võrgus Kodi, Sling TV või PS Vue vahendusel

Vaata Walking Dead 10. hooaega võrgus Kodi, Sling TV või PS Vue vahendusel


Kuidas vaadata The Walking Dead’i Kodil

Kodi The Walking Dead 10. hooaja vaatamiseks toimige järgmiselt.

 1. Registreeruge mõlemasse Sling TV või PlayStation Vue
 2. Laadige alla ja installige Kodi uusim versioon
 3. Laadige Kodi ja minge kohta Lisad > Installi hoidlast > Video lisad
 4. Leidke ja installige Sling TV ja / või PlayStation Vue Kodi lisad (Kodi Sling.tv ja PS Vue)
 5. Laadige oma valitud lisa ja sisestage sisselogimisandmed
 6. Laadige oma AMC voog

Hoiatus: kasutage Kodi voogesituse korral VPN-i

Kui elate mõnes muus riigis või reisite väljaspool USA-d, blokeeritakse juurdepääs teenustele PlayStation Vue ja Sling TV. Selle vältimiseks saate VPN-i abil oma asukohta rikkuda. VPN krüpteerib kogu teie Interneti-liikluse ja saadab selle teie valitud asukohas asuva vahendaja serveri kaudu – antud juhul USA-s. Tutvume üksikasjalikumalt, kuidas seda iga teenuse jaoks põhjalikumalt teha.

Oluline märkus Kodi kasutajatele:

Kodil on murettekitavad privaatsus- ja turbeprobleemid, need kehtivad nii neid, kes kasutavad Kodi seaduslikult, kui ka neid, kes seda kasutavad. Kodi kasutajate ühiseks mureks on Interneti-teenuse pakkujad, kes luuravad seda, kuidas nad Kodi kasutavad ja mida nad vooguvad, isegi kui see pole piraat sisu. VPN peatab teie Interneti-teenuse pakkuja või teistel teie Interneti-tegevust jäljendavaid isikuid. VPN saab kaitsta ka selliste turvaprobleemide eest nagu “Mees keskel” rünnakud, mille suhtes Kodi kasutajad on haavatavad.

Enamik VPN-e on Kodi jaoks kasutamiseks liiga aeglased. Teised logivad teie tegevuse sisse, nii et te ei kaitse teie privaatsust. Soovitame IPVanishit, kuna sellel on HD- või isegi UHD-vormingus voogesitamiseks piisavalt kiire kiirus, see ei salvesta kasutaja aktiivsuse logisid, töötab kõigi populaarsete seadmetega ja on Amazon Firesticki kasutajatele hõlpsam VPN-i installimiseks.

IDEEAL VASTUVÕTMISEKS: IPVanish on kiire ja turbeteadlik VPN, millel pole logimise poliitikat ja üle 1,00 serveri kogu maailmas.

Hoiatus: Kodi tuleks kasutada ainult sellise sisu jaoks, millele teil on seaduslik juurdepääs. Ei Kodi fond ega Comparitech propageeri Kodi kasutamist piraatluses.

Kuidas voolata Waldi surnuid Kodil

Kodi kaudu AMC jälgimiseks on kaks õigustatud ja seaduslikku võimalust. Enamik teisi Kodi lisad, näiteks cCloud TV, Ultimate IPTV või RocketStreams, kasutavad piraatvooge.

Parim meetod Kodi kaudu: Sling.tv Kodi addon

Sling TV on ülikõrge voogesituse teenus, mis võimaldab kasutajatel vaadata kümneid kanaleid (sealhulgas AMC) võrgus otseülekandena. Paketi hind algab 15 dollarist USD kuus, ehkki registreerumiseks on vaja krediitkaarti, mis on seotud Ameerika aadressiga.

Alustamiseks installige lihtsalt Klingi ametlikust repost Sling.tv Kodi lisandmoodul. Seejärel paremklõpsake selle ikooni ja valige Seadistamine, ja sisestage oma sisselogimismandaadid. Nüüd peaksite saama Slingi televooge ilma probleemideta vaadata.

Sling.tv ja muud voogesituse lisad ei ole Kodi eelinstallida. Voogude vaatamise alustamiseks peate installima repoteabe ja installima sellest repost lisandmooduli. Siit leiate meie nimekirja teleri ja filmide voogesituse parimatest Kodi lisadest. Siit saate teada, kuidas installida repo- ja lisandmooduleid, ning vaadake siin meie nimekirja 2019. aasta parimatest Kodi lisandmoodulitest, et saaksite teada, mida on ohutu kasutada ja milliseid vältida.

Lisavõimalus: PS Vue Kodi addon

Kui otsustate PlayStation Vue’iga minna, on teil õnne. PlayStation Vue saate mitte ainult käitada suure hulga seadmete kaudu, vaid saate oma kontoga ühenduse luua ka Kodi lisandmooduli kaudu..

PS Vue lisandmooduli leiate Kodi Addoni ametlikust repositooriumist. Siin oma kontole juurdepääsu saamiseks peate enne lisandmooduli laadimist lisama oma mandaadi. Kui laadite lisandmooduli ilma oma volikirju sisestamata, kraapib see lisandmooduli.

Pärast lisandmooduli allalaadimist ja installimist otsige see jaotistest Lisad ja siis üles paremklõps selle kallal. Kliki Seadistused, ja sisestage siis oma kasutajanimi ja parool.

PlayStation Vue põhtellimus algab 60-st ja enamast kanalist, sealhulgas AMC, alates 49,99 dollarist kuus. Saate The Walking Deadit otseülekandes vaadata, kui see televiisorist kostab, või kasutada sisseehitatud pilvepõhist DVR-i, et seda hiljem salvestada.

PlayStation Vue ei piirdu enam ainult PS3 ja PS4-ga. Saate vaadata ka Amazon Fire TV, Roku, Apple TV, Chromecasti, mis tahes Androidi või iOS-i seadme ja isegi oma veebibrauseri kaudu. PlayStation Vue Mobile on saadaval ka iOS- ja Android-seadmetes, kuid selle kasutamiseks on teil vaja aktiveeritud, teleriga ühendatud seadet. Sõltuvalt litsentsimisõigustest ja teie asukohast on piiratud ka mitmed kanalid mobiilis.

Muud võimalused otseülekande “The Walking Dead Season 10” kaablita otseülekandeks

On ka teisi juhtme lõikamise kaabeltelevisiooni võimalusi, mis kannavad ka AMC-d. Kahjuks pole enamikul teistel AMC-ga kaasasolevatest juhtme lõikamise võimalustest Kodi lisad. Tegelikult on ainsad muud Kodi-ga töötavad USA-s asuvad ametlikud voogesitusteenused Pluto.tv, Tubi TV, Xumo, Crackle, Funimation ja DAZN. Ükski neist ei kanna AMC-d.

Kui kasutate Kodi Windowsi või Maci arvutis või voogesitusseadmes, näiteks Amazon Fire TV Stick, saate registreeruda ja voogesitada mõnda järgmistest suvanditest, millel on AMC:

 • Philo – 20 dollarit kuus AMC ja veel 40 kanali saamiseks
 • AT&T VaataTV – 15 dollarit kuus AMC ja veel 30 kanali saamiseks
 • Sling TV – 15 dollarit kuus AMC ja veel 30 kanali saamiseks
 • YouTube TV – 49,99 dollarit kuus AMC ja veel 60 kanali saamiseks (Fire Sticki rakendust pole)
 • Hulu otseülekandega – 44,99 dollarit kuus AMC ja veel 50 kanali saamiseks
 • AT&T-TV nüüd – 50 dollarit kuus AMC ja veel 60 kanali saamiseks
 • fuboTV – 54,99 dollarit kuus AMC ja veel 80 kanali saamiseks
 • HDHomeRun Premium TV – 34,99 dollarit kuus AMC ja veel 40 kanali jaoks

IPVanishi sarnane VPN peaks töötama koos kõigi nende teenustega, et võimaldada teil välismaal vaadata ja ISP-d kärpida, ehkki muud valikud, nagu ExpressVPN, Cyberghost või NordVPN, võivad olla Kodi-väliste vaatamiste jaoks parem valik..

Seotud: Kuidas installida Kodi AMC lisandmoodul.

Jorge Figueroa “The Walking Dead”, litsentsiga CC BY-SA 2.0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map