Vimeo Kodi lisand: Kuidas seda installida ja kuidas Vimeot Kodi-l vaadata

Vimeo Kodi addon


Kui soovite vaadata dokumentaalfilme, animatsioone, muusikavideoid ja muid kvaliteetseid videoid, on Vimeo suurepärane koht nende leidmiseks. Kuid kuidas saate Kodi kaudu Vimeo sisu vaadata?

Selles artiklis selgitatakse, kuidas Vimeot Kodi kaudu Vimeo Kodi lisandmooduli abil vaadata. Samuti soovitab see mõnda muud Kodi lisandmoodulit, mis pakuvad Vimeoga sarnast sisu.

Mis on Kodi?

Kodi on Kodi sihtasutuse meediumipleieri tarkvara. Seda saab installida Apple TV, Amazon Fire TV, Nvidia Shield, Androidi või iOS-i mobiilseadmetesse ning Windowsi, Maci või Linuxi personaalarvutitesse. See võimaldab kasutajatel mängida seadmesse salvestatud või striimitud videoid või muusikat praktiliselt kõikjalt veebist.

Hoiatus: Kodi tuleks kasutada ainult sellise sisu jaoks, millele teil on seaduslik juurdepääs. Ei Kodi fond ega Comparitech propageeri Kodi kasutamist piraatluses.

Vaata ka: Parimad 112 Kodi lisad

Kasutage koos Kodiga alati VPN-i

Video voogesituse ajal peaksite oma privaatsuse kaitsmiseks alati kasutama virtuaalset privaatvõrku (VPN). Kui teie Interneti-teenuse pakkuja teab, et voogesitate videot, võib see ribalaiuse kokkuhoidmiseks võrgus oma kiirust vähendada. See võib teie videoid puhverdada. See puhverdamine on eriti probleem HD, 4K ja muude Vimeol leiduvate kvaliteetsete videovormingute jaoks.

Lisaks võivad video voogesituse saidid blokeerida teid teatud sisu vaatamisest, kui nad teavad teie asukohta. VPN takistab voogesitussaitidel seda teavet teada saada. VPN-id võivad aidata kaitsta teid ka häkkerite rünnakute eest.

Kõik VPN-id pole videokasutajate voogesituse jaoks kasulikud. Enamikul pole rakendusi Amazon Fire Sticki ja muude populaarsete telerite jaoks. Paljud peavad kasutajate tegevuse logisid, luues privaatsusriski. Ehkki kõik VPN-id aeglustavad teie kiirust mõnevõrra, on mõned nii aeglased, et põhjustavad kõrglahutusega video voogesitamisel puhverdamist.

Nendel põhjustel soovitame Kodi kasutajatele IPVanishi. Sellel on üle 1000 VPN-serveri, mis annab teile rohkem võimalusi kiiruse kõrgeks hoidmiseks ja puhverdamise piiramiseks. Testimisel avastasime, et see voogesitas 1080p videot ilma probleemideta. Samuti on selle emakeelena rakendused nii Amazon Fire TV kui ka Nvidia Shield seadmetele. IPVanish ei logi. Nii ei pea kasutajad muretsema, et nende eraviisilisi veebitegevusi avalikustatakse kolmandatele osapooltele. Ehkki IPVanish on meie peamine soovitus, vaadake meie jaoks Kodi parimate VPN-ide ümardamist, kui soovite laiemat valikut.

PARIM KODI VPN: IPVanish on meie parim valik. Tal on suur ülekoormamata serverite võrk ja see saavutab häid kiirusi. Tugevad turva- ja privaatsusfunktsioonid muudavad IPVanishi Kodi ja Amazon Fire TV Sticki kasutajate lemmikuks. Proovige seda 7-päevase raha tagasi garantii korral riskivabalt.

Kuidas installida Vimeo Kodi lisandmoodul

Vimeo Kodi addon on osa ametlikust Kodi addoni hoidlast. Selle installimiseks toimige järgmiselt.

Klõpsake Kodi peamenüüs nuppu lisad

Kodi_17_Krypton_addons_Comparitech

Valige lae alla

kodi lisad alla laadida

Valige video lisad

Kodi laadib alla video lisad

Valige Vimeo. See avab lisandi teabeakna

Valige Vimeo

Klõpsake nuppu installima. Vimeo Kodi lisandmoodul peaks installima mõne sekundi jooksul

installige Vimeo

vimeo installitud

Kuidas kasutada Vimeo Kodi lisandmoodulit

Kui olete Vimeo installinud, saate selle konfigureerida, paremklõpsates lisandmoodulil ja valides seaded. See võimaldab teil sisestada oma konto kasutajanime ja parooli. Kui see on tehtud, saate video taaskäivitada samas kohas, kus pärast peatumist pooleli jäite. Videote vaatamiseks ei pea te aga sisse logima ega isegi kontot omama.

Seadete menüü võimaldab teil muuta ka video eraldusvõimet. Aeglase Interneti-ühenduse korral peaksite puhverdamise vähendamiseks vähendama seda arvu 480 pp-ni või madalamale. Muul juhul hoidke maksimaalse kvaliteedi saavutamiseks vaikeseade 1080p.

Videokvaliteedi sätte all on valikud, kuidas näidata / mitte näidata fännipilte, suurendada või vähendada otsingu ajal kuvatavate üksuste arvu ning suurendada või vähendada otsinguajaloos salvestatud otsingute arvu. Enamik kasutajaid soovib nende kirjete vaikesätteid säilitada, kuid peaksite neist teadma, kui peaksite neid tulevikus muutma..

Kodi Vimeo seaded

Rohkem valikuid kuvatakse, kui klõpsate ekraani vasakus servas asuval nupul „Täpsemalt“. See võimaldab teil lülitada, kas näidata kanali nime kirjeldustes ja vahemälu suurust suurendada või vähendada.

Kui olete pistikprogrammi konfigureerinud, klõpsake oma lisandite loendisse naasmiseks nuppu OK. Sealt klõpsake selle peamenüü avamiseks Vimeo lisandmoodulil. Kui te pole seadete ekraanilt oma kasutajanime ja parooli lisanud, saate nüüd sinna naasta, klõpsates Logi sisse.

Muul juhul klõpsake nuppu esile tõstetud sirvida Vimeo meeskonna valitud videokategooriaid või otsing teatud tüüpi sisu otsimiseks.

Vimeo Kodi peamenüü

Objekte Vimeo

Vimeo Kodi lisandmoodul salvestab vaikimisi kuni 10 otsingut, mis teeb teile hõlpsa kasutamise ikka ja jälle, et teile meelepärast sisu leida.

Vimeo otsing

See on vaid Vimeo Kodi lisandmooduli kasutamine.

Muud Kodi lisad, mis täiendavad Vimeot

Kui teile meeldib Vimeo sisu, võiksite vaadata ka neid teisi Kodi lisandeid. Kõik need lisad pakuvad Vimeoga sarnast sisu ja on osa ametlikust Kodi addoni hoidlast.

PBS Mõelge televiisorile

PBS ThinkTV Kodi addon

PBS Think TV pakub dokumentaalfilme, mis käsitlevad kunsti ja muusikat, kultuuri, loodust ja muid teemasid, kõik on USA avalik-õigusliku ringhäälingu korporatsiooni toodetud. Paljud videod on kõrge eraldusvõimega, kõige tavalisem vorming on 720p.

Seotud artikkel: Parimad Kodi lisad dokumentaalfilmide vaatamiseks

New York Timesi videod

New York Timesi video Kodi lisand

New York Timesi videod Kodi lisad annavad teile juurdepääsu New York Timesi toodetud lühifilmidele. Nendes filmides käsitletakse mitmesuguseid teemasid, sealhulgas äri, kultuur, tehnoloogia, stiil, reisimine ja paljud teised. Kuigi mõned neist videotest on lisatud Vimeo Kodi lisandmooduli jaotisesse „Objekte”, annab New York Timesi videolõik teile juurdepääsu veelgi suurepärase kirjastusettevõtte sisule.

Vaata ka: Parimad uudised Kodi lisad

Youtube

YouTube'i Kodi lisandmoodul

Ehkki YouTube-i vaadeldakse sageli pigem meelelahutuse kui kunsti kohana, on sellel ka palju kvaliteetseid lühifilme ja kunstiga seotud dokumentaalfilme. Neid võib leida Vimeo YouTube’i kanalilt ja teistelt YouTube’i kanalitelt, nagu Sundance Institute, No Film School, ARRI Channel, Independent FilmMakers jne..

YouTube Kodi lisandmoodulil on Vimeo versiooniga sarnased funktsioonid, sealhulgas sisselogimisfunktsioon ja otsinguajalugu. Lisaks filtreerib YouTube’i Kodi kaudu vaatamine välja YouTube’i paljusid reklaame.

Loe rohkem: YouTube Kodi lisaseadme installimine ja kasutamine

Loodame, et teile meeldis see juhend Vimeo vaatamisel Kodil. Kui soovite lisateavet Kodi parimate videote vaatamise kohta, vaadake mõnda meie muud selleteemalist artiklit, sealhulgas parimad Kodi lisad live-TV jaoks, kuidas vaadata Kodi-l Anime’i ja kuidas installida FilmRise Kodi addon, paljude teiste hulgas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map