Kaip dovanoti „Bitcoin“ per šias Kalėdas

Kaip dovanoti „Bitcoin“


Jums reikia pavėluotos, paskutinės minutės kalėdinės dovanos skrendant? „ExpressVPN“ jus apėmė!

Bitkoinai neegzistuoja fizine forma (kai kurie sako, kad jų visai nėra!). Praktiškai jie yra tik skaičiai paskirstytoje knygoje, pavadintoje „The Blockchain“.

Nepaisant to, visi apie juos kalba. Nuo finansinių laikraščių iki kasdienių naujienų, „Bitcoin“ tikrai sukuria daug džiaugsmo. Kiekvienas žmogus turi savo istoriją apie tai, kaip jie pateko, išlipo ar pasijuto praleidę nuojautą.

Taigi kodėl gi nepateikus „Bitcoin“ dovanos? Šis vadovas jums paaiškina, kaip.

1 žingsnis: sukurkite „Bitcoin“ piniginę

Jei jūsų kontaktas jau turi „Bitcoin“ piniginę ir žinote jo adresą, dovanoti „Bitcoin“ yra nereikšminga. Jums tiesiog reikia nusiųsti „Bitcoins“ jums nurodytu adresu. padaryta.

Bet dažniausiai jūsų draugas ar šeima neturės „Bitcoin“ piniginės, o jūs turėsite sukurti jiems skirtą piniginę..

Ieškokite jiems tinkančios piniginės – jei jie turi „Android“ telefoną, galite pasirinkti iš mūsų geriausių „Android“ piniginių sąrašo. Jei jie naudoja „iOS“, turime ir sąrašą. Jei jie naudoja kompiuterį arba nežinote jų platformos, galite pasirinkti „Electrum“ piniginę ar „Copay“.

Pavadinkite naują piniginę po savo draugu ir sugeneruokite atsarginę kopiją.

Ši sėkla, paprastai 12 ar 13 žodžių, gali būti užrašyta ir dovanota puikioje sveikinimo atvirutėje!

2 žingsnis: paaiškinkite, kaip veikia „Bitcoin“ ir kaip išpirkti „Bitcoin“ dovaną

Niekada nėra gera idėja generuoti „Bitcoin“ privačius raktus kažkieno vardu. Tai kelia pavojų saugumui ir reikalauja, kad žmonės pasitikėtų vieni kitų informacijos saugumu, kuris yra nereikalingas ir padidina atakos plotą visiems, bandantiems pavogti jūsų pinigus.

Vietoj to, jūsų dovanos gavėjas turėtų sukurti savo piniginę ant jiems patinkančios ir patikimos platformos, išpirkti jūsų „Bitcoins“ ir perkelti į savo piniginę..

Norėdami tai padaryti, gali tekti parašyti veiksmus, reikalingus išpirkti „Bitcoins“, o tai gali atrodyti taip:

 • Atsisiųskite „Bitcoin“ piniginės programą, kurią jie ketina naudoti
 • Sukurkite naują piniginę ir sukurkite atsarginę jų naujos frazės kopiją
 • Atsisiųskite piniginę, kurią naudojote kurdami dovaną
 • Atkurti dovanotos piniginės atsarginę kopiją
 • Perkelkite „Bitcoins“ į naujai sukurtą piniginę pasirinktoje programoje

Ar turėtumėte įteikti dovaną su sąlygomis?

Tiesa, daugelis jūsų draugų ir šeimos narių gali manyti, kad bitkoinai yra nieko verti, tulpių manija ar burbulas dėl netrukus griūties.

Dažnai, kai „Bitcoin“ įteikiami kaip dovana, ypač kai tai nedidelė suma, gavėjas pamiršta apie tai arba monetas laiko nesaugioje vietoje (pavyzdžiui, el. Pašto dėžutėje, „dropbox“ ar internetinėje užrašų knygelėje)..

Tačiau kai „Bitcoin“ kaina pakils, jie prisimins jūsų dosnią dovaną tik norėdami sužinoti, kad ją pametėte ar pavogėte. Nusivylimas ir nusivylimas tikriausiai pavers jūsų dovaną stresine patirtimi, kurios, jūsų manymu, nepadarėte.

Geriau sukurti dovanai „sąlygas“. Pvz., Galite pasakyti, kad naudos gavėjai turi tik 2–12 mėnesių išpirkti savo „Bitcoin“, po to jūs juos atsiimsite. Ir jų praradimas (bah habug)!

Jei grasinate priminti „Bitcoin“, labai svarbu paaiškinti, kaip veikia raktai ir kaip galite „atsiimti“ gautus „Bitcoin“. Priešingu atveju gali atrodyti labai keista dovanoti nepataisomą negrįžtamą kriptovaliutą ir sugebėti ją atsiimti..

Norėdami nusipirkti tikrą dovaną, naudokite „Bitcoin“!

Jei norite kalbėti apie Bitcoin, bet taip pat norite dovanoti ką nors tikro, apsvarstykite galimybę nusipirkti ką nors su Bitcoin.

Bet vis tiek galite atsainiai paminėti, kad, žinoma, pirkote su „Bitcoin“. Jei jūsų draugai ar šeimos nariai nori apie tai pasikalbėti, jie tikrai paklaus jūsų apie jūsų patirtį, be jokio spaudimo, kad turite tiesiogiai elgtis su technologijomis ir rizika..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map