Parimad tasuta tulemüürid aastaks 2020

Parimad tasuta tulemüürid


Kui teil on wifi-ruuter, on teil tõenäoliselt juba sisseehitatud riistvaralise tulemüüri kujul kaitse sissetungimise eest. Lisaks võib teil olla opsüsteemi sisse ehitatud tarkvara tulemüür, näiteks Windows Defender Windowsi kasutajatele. AV-testi turberaporti 2017/2018 kohaselt on Windows ülekaalukalt rünnatud operatsioonisüsteem, seega on sisseehitatud kaitsel mõistlik.

Need tulemüürid pole siiski ideaalsed ja võite vajada täiendavat kaitset. Ja mureks ei peaks olema ainult Windowsi kasutajad. Ükski opsüsteem ei ole rünnaku suhtes immuunne, seetõttu ei tohiks keegi oma Interneti-ühendusega seadmete haavatavuse üle rahul olla.

NÕUANNE: Hea viirusetõrjetarkvara hõlmab tulemüüri laiema hulga turvafunktsioonide osana. Heitke pilk meie parima viirusetõrje ja parima viirusetõrjetarkvara ümarlauale Maci jaoks.

Viirusetõrjetarkvara ja täiendava tulemüüri installimine on teie parim võimalus hoida oma seadmed pahavaravabalt. Õnneks ei pea te kolmanda osapoole tarkvara osas panka lõhkuma ega isegi senti maksma. Katame iga tulemüüri üksikasjalikult, kuid kui otsite lihtsalt kiiret nimekirja, on need parimad tasuta tulemüürid:

 1.  Sophos XG tulemüüri koduväljaanne
 2.  ZoneAlarm tasuta tulemüür
 3.  AVS tulemüür
 4.  Avast tasuta viirusetõrje
 5.  Comodo tasuta tulemüür
 6.  Pisike sein
 7.  Outposti tulemüür
 8.  GlassWire
 9.  Privaatsüür
 10. OpenDNS Home

Järgmistes jaotistes selgitatakse, mida neil kõigil on pakkuda:

2020. aasta parimad tasuta tulemüürid

Kvaliteetse tulemüüri eest ei pea te maksma, kuna mõned juhtivad küberturbeettevõtted toodavad tasuta tarkvara, mis kaitseb teie arvutit.

Siin on meie nimekiri parimatest tasuta tulemüüridest aastaks 2020:

1. Sophos XG tulemüüri koduväljaanne

Sophos XG tulemüürSophos on küberturvalisuse tööstuse tõusev täht ja selle suurepärane ärikaitsetarkvara on saadaval ka koduseks kasutamiseks. See turvasüsteem on tavalise tulemüüritarkvaraga võrreldes ebatavaliselt arenenud. See pole lihtsalt arvuti turvasüsteem, see on võrguturbesüsteem.

Arvestades, et enamikus kodudes töötab nüüd mitme kasutaja wifi-võrk, on Sophose lähenemine kogu kodu küberturvalisuse katmisele kontseptsioon, mis on juba ammu läbi mõeldud. Põhimõtteliselt saate kõik süsteemikaitsekontrollid, mida saaksite teha nii ettevõtte kui koduvõrgu jaoks.

Sellegipoolest on selle tasuta tulemüüri jaoks suur infrastruktuurinõue, mis võib teid eemale viia. Sophos XG-l on oma opsüsteem (OS) ja kui installite selle arvutisse, pühib see olemasoleva OS-i ja kogu sellesse seadmesse installitud tarkvara. Pärast Sophos XG OS-i ei saa te isegi Windowsiga ühilduvat tarkvara uuesti installida. Hostarvutil peab olema neli tuuma ja 6 GB muutmälu.

Kui teil on varuarvutit, on see tulemüüri valik võistlustest kergeid aastaid ees. See sisaldab pahavaravastast tarkvara ja pakub teile veebiturvalisust, ühenduse privaatsust ja URL-i filtreerimist. Võrgus saate rakenduste juhtimise, sissetungimise ennetamise süsteemi (IPS) ja liikluse kujundamise funktsioone. Konsool sisaldab võrgu jälgimise ja aruandluse armatuurlauda, ​​pakkudes kõiki süsteemihaldusvõimalusi, mida suured ettevõtted oma võrkudes naudivad.

Laadige alla Sophos XG tulemüüri koduväljaanne

2. ZoneAlarm tasuta tulemüür

ZoneAlarm logoZoneAlarm tasuta tulemüür installib Windows 7, 8, 9 ja 10. Sellel süsteemil on mõned suurepärased lisad, mis teeb sellest hea valiku koduste wifi-võrkude ja avalikes kohtades Interneti-ühendust omavate sülearvutite jaoks. Selle installimiseks on vaja ainult Interneti-ühendust ja aktiveerimiseks e-posti aadressi.

Tulemüür sisaldab varjatud režiimi, mis kaitseb teie ühendusi häkkerite eest, hõlmab identiteedikaitse teenuseid ja blokeerib pahavara. Kui viibite USA-s, võite identiteedivarguse korral pöörduda ettevõtte poole ohvrite taastamise abi saamiseks.

Tarkvara lisab avalike wifi levialadega ühenduse loomisel teie ühendustele täiendava kaitsekihi ja see hindab teie koduse wifi-võrgu turvalisust, et parandada kaitset rünnakute eest. See värskendab ennast automaatselt, nii et saate kasu ajakohasest ohtude kaitse andmebaasist.

Laadige alla ZoneAlarm tasuta tulemüür

3. AVS tulemüür

AVS tulemüürAVS-i bränd kuulub Online Media Technologies Ltd.-le. Kuid ettevõte ei muuda tulemüüritarkvara oma veebisaidilt hõlpsalt leitavaks. Teise võimalusena saate selle alla laadida teiste tasuta tarkvara levitamissaitide hulgast Tucowsist või Softpediast. See tulemüür töötab kõigis Windowsi versioonides alates XP kuni Windows 10.

Tulemüür blokeerib sissetulevad ühendustaotlused ja see sisaldab muid turvameetmeid. Nende hulka kuulub võimalus valida, millistel rakendustel teie arvutis on lubatud Interneti-ühenduse loomine, ja turbetaseme funktsioon. Tarkvara jälgib tegevust registris ja blokeerib muudatused. See on väga oluline kaitsemeede usside ja püsiva pahavara vastu.

AVS tulemüür pakub kaitset surfamisele ja ka süsteemi turvalisust. Need meetmed hõlmavad reklaami- ja hüpikakende blokeerijat ning vanemlikku kontrolli. Ribalaiuse piirangud saate eraldada seadmetele, rakendustele või programmidele.

Laadige alla AVS-i tulemüür

4. Avast tasuta viirusetõrje

Avast logoAvast on oluline osa viirusetõrjeturul ja tema AV-tarkvarapaketid sisaldavad tulemüüre. Ettevõte toodab tasuta viirusetõrjepaketi, mis pakub teie koduarvutile täielikku kaitset küberrünnakute eest. See tarkvara töötab opsüsteemides Windows, MacOS ja Android.

Selle paketi viirusetõrje moodul sisaldab ohuandmebaasi reaalajas värskendusi, mis pakuvad teile viivitamatut teavet, kui ettevõte avastab uue viiruse. Tarkvara loob teie arvutis ka liivakasti keskkonna. See on kasulik, kui soovite uut tarkvara alla laadida ebausaldusväärsetest allikatest, kuna saate oma uut utiliiti proovida, ilma et oleks oht, et see varjatud viirusi arvutisse laseb..

Selle paketi WiFi-turvalisus jälgib sissetungijate ja võrgu nõrkuste olemasolu ning veebikaitse hõlmab paroolikappi ja võltsitud saidi tuvastamist, mis kaitseb DNS-i kaaperdamise eest.

Laadige alla Avast Free Antivirus 

5. Comodo tasuta tulemüür

Comodo logoComodo on auhinnatud küberturbe tarkvara maja, mis toodab tulemüüri kõikidele Windowsi versioonidele alates XP kuni Windows 10. Tasulisel tulemüüril on tasuta alternatiiv, mis ettevõtte sõnul on maailmas populaarseim tulemüür..

Lisaks sissetulevate ühenduste blokeerimisele jälgib see tarkvarapakett ka teie arvutit pidevalt värskendatavate ohtude andmebaasiga pidevate ohtude suhtes. Monitor teavitab teid tuvastatud riskidest reaalajas. Varjatud viiruste eest kaitsmiseks saate iga uue allalaaditud tarkvara jaoks liivakasti keskkonna. Süsteem kasutab AI-d teie arvutis normaalse töökorralduse profiili loomiseks, et see saaks blokeerida kahtlase tegevuse. Võite blokeerida kindlatele rakendustele juurdepääsu Internetile, samal ajal kui tarkvara jälgib nii väljuvat liiklust kui ka sissetulevaid andmeid.

Muud funktsioonid hõlmavad brauseri puhastusutiliiti ja mängurežiimi, mis võimaldavad interaktiivsetel rakendustel Internetis töötada.

Laadige alla Comodo tasuta tulemüür

6. Pisike sein

TinyWall logo

TinyWalli arendaja Károly Pados tuli välja nutika idee toota täiendust natiivse Windowsi tulemüüri Windows Defender jaoks. Nii et pole üllatav, et see utiliit on saadaval ainult Windowsi jaoks.

TinyWall’i arendamise eetos on, et see peaks olema märkamatu. Programm töötab kogu aeg ja kuvatakse süsteemisalves ikoonina. Süsteemi hüpikmenüü kuvamiseks klõpsate ikooni. See tähendab, et ohuinfo on nõudmise korral saadaval. Selle hea külg on see, et te ei külmuta arvutit ülekatte tõttu, kui olete millegi keskel. Negatiivse külje pealt on ohuhoiatusi aga lihtne ignoreerida, mis on risk.

Selle tasuta utiliidina, mis on mõeldud kasutamiseks kergena (see võtab kõvakettal ainult 1 MB ruumi), pole sellel tulemüüril palju funktsioone. Saate lubada rakendused valgesse nimekirja, et vältida teie oluliste programmide blokeerimist, kuid see on nii.

Laadige alla TinyWall

7. Outposti tulemüür

Outposti tulemüüri logo

Outposti tegija Agnitum Ltd müüdi 2017. aastal vene Google’ile Yandexile ja suleti sel hetkel oma veebisait. Te ei saa seda tulemüüri enam otse ettevõttelt, kuid see on saadaval tarkvara levitamissaitidelt, näiteks Filehippo ja Softonic.

Võite küsida, miks näiliselt mahajäetud tulemüür on selles loendis. See on siin, sest see väärib olemist. Agnitum litsentsis oma tulemüüri teistele turvaettevõtetele, nii et see on tegelikult see tulemüür, mille saate teistelt suurtelt nimede küberturbe pakkujatelt, sealhulgas Sophoselt. Kuigi tasulist Outpost Firewall Pro enam ei toetata, läheb tasuta tulemüür endiselt tugevaks.

Selle suurepärase turvautiliidi hulka kuuluvad tuntud tarkvara automaatne lisamine valgesse loendisse, kahtlaste väljaminevate sõnumite blokeerimine lekkevastane moodul, failide ja kaustade lukk ning veebisurfajate reklaamide ja hüpikute blokeerija.

Laadige alla Outpost Firewall

8. GlassWire

GlassWire'i logo

GlassWire on võrguseire tarkvara ja tulemüür ning seda saab tasuta kasutada. See pakett installitakse operatsioonisüsteemidesse Windows 7, 8 ja 10. Ehkki see tarkvara oleks ideaalne väikeettevõtete võrgu jaoks, turustatakse seda ka koduseks kasutamiseks. Tulemüüri saab seadistada mitme profiiliga, nii et see käitub igal konkreetsel juhul erinevalt. Näiteks võib teil olla koduvõrgu seade ja avalik wifi-profiil.

Lisaks sissetulevate ühenduste blokeerimisele võimaldab komplekt jälgida ribalaiuse kasutamist, drosseldades mõnda rakendust, et muuta põhirakendustele rohkem ribalaiust. Liikluse haldamise funktsioonid ulatuvad pordi numbri, programmi ja protsessini.

Monitor on alati sisse lülitatud ja jälgib kogu teie arvutis toimuvat, otsides kahtlaseid asju. Nagu TinyWall, on ka GlassWire’i tulemüüri funktsioonid lihtsalt loodusliku Windows Defenderi haldusliides.

Laadige alla GlassWire

9. Privaatsüür

PrivaatsüürPrivatefirewall on Privacyware toode. Ettevõtte põhitoode on ärivõrkude jaoks mõeldud turvasüsteem ThreatSentry. Ettevõtet ei huvita Privatefirewall enam nii palju ja ta ei maini isegi toodet oma veebisaidil. Sellegipoolest saate selle tasuta alla laadida tarkvara levitajatelt, näiteks CNet ja Softpedia. Programm töötab opsüsteemis XP kuni 8.1 – Windows 10 versiooni pole.

Lisaks tulemüürile on see utiliit ka hostipõhine sissetungimise tuvastamise süsteem. See uurib teie arvutis olevaid logifaile murettekitavate sündmuste otsimiseks. See kaitseb neid logifaile ka volitamata muutmise või kustutamise eest, mis on jäljend, mida mõni pahavara kasutab.

Selle komplekti tavalised tulemüürifunktsioonid hõlmavad lubamise ja musta nimekirja lisamise funktsioone, aga ka sisu privaatsuse juhtimisvõimalusi, nagu tekstikoopia seiskamine ja lõikelaua jälgimine. Tulemüüri liides on hüpikmenüü, mille aktiveerite, paremklõpsates süsteemisalves programmi ikooni.

Tööriist jälgib ka e-posti tegevust, keelab nakatunud või keelatud veebisaitide laadimise ja blokeerib Interneti-aadressi aktiivsuse määratud aadressilt.

Laadige alla Privatefirewall

10. OpenDNS Home

OpenDNS logo

OpenDNS on ärivõrgu turvasüsteem, millel on ka tasuta koduväljaanne. See tulemüür hõlmab kõiki teie kodus asuvaid Interneti-aktiivseid seadmeid, sealhulgas DVR-sid ja nutitelereid, arvuteid, tahvelarvuteid ja nutitelefone. See on suurepärane valik peredele, kuna sisaldab vanemlikku kontrolli.

See süsteem on pilvepõhine, nii et te ei pea mingit tarkvara installima. Selle asemel muudab teenus teie ruuteri sätteid, et kanalida kogu teie Interneti-liiklus läbi OpenDNS-serveri. Seda nimetatakse tööstuses servateenuseks ja see kaitseb teid ka muude häkkeritegevuste, näiteks DDoS-rünnakute eest.

Liituge OpenDNS Home’iga

Kas ma vajan kolmanda osapoole tulemüüri??

Ettevõtted installeerivad usuliselt tulemüüre, et kaitsta oma ressursse rünnaku eest (vt Parim veebirakenduse tulemüür), kuid üldsus on selle kaitsevormi vastu vähem huvi tundnud. Selle rahulolu suur põhjus on see, et kaitse on seadmesse sageli sisse ehitatud.

Kodus pakuvad wifi-ruuterid riistvaralise tulemüüri kujul kaitset Interneti rünnakute eest. Troojalaste tulek tähendab aga seda, et sellest sissetulevate ühenduste päringute plokist enam ei piisa; Troojalased avavad väljuvad ühendused tagasi baasi ja kutsuvad sisse muid viirusi.

Populaarsetel opsüsteemidel on sageli oma tarkvara tulemüür, näiteks Windows Defender uuemates Windowsi versioonides. See on aga algeline tulemüür, mida saaks teha veel paljude võimalustega, mille saate koos muude tootjate tulemüüridega.

Pange tähele, et kui ruuterisse või opsüsteemi on sisseehitatud tulemüürid, peate veenduma, et need on lubatud. Puudega tulemüür on sama kasutu, kui seda pole üldse.

Pilt: Pixabay tulemüüri graafika. Avalik omand.

Samuti võib teile meeldidaAntivirusFake viirusetõrje – mis see on, mida see teeb ja kuidas leevendada ohtuAntivirusKas saaksite käitada täiendavaid turbeprogramme, kui teil on juba viirusetõrje installitud? Antivirus10 tasuta viiruste ja õelvara eemaldamise tööriistadAntivirusKuidas veebisaiti skannida õelvara ja parandada häkkerdatud saite

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map