Identiteedikaardi ülevaade 2020

Kui olete sattunud pettuse ohvriks või kui teie isikuandmeid lekitati andmete rikkumisega, on ID-varguste kaitse mõistlik investeering. Identity Guard on üks paljudest ettevõtetest, kes sellist teenust pakub, nii et katsetasin seda enda jaoks, et näha, kuidas see konkurentsile vastu peab.


Selle Identity Guard’i ülevaate jaoks soovisin teada saada:

 • Kas Identity Guard on oma hinda väärt??
 • Kuidas aitab Identity Guard mind kaitsta??
 • Kas ID Guard on hõlpsasti seadistatav ja kasutatav?
 • Kas ID kaardil on hea klienditugi?
 • Mida katab liikmesuse kindlustus??

Identity Guard’i emaettevõte sai oma tegevuse alguse 1996. aastal krediidiseireettevõttena. Hiljem laienes see rohkematele toodetele, sealhulgas viirusetõrje ja selle allkirjade identiteedivarguste kaitse teenus. 2013. aastal käivitatud Identity Guard on olnud üks järjekindlamalt üle vaadatud teenuseid turul. Panin selle selles arvustuses käima, et näha, kas see vastab tõepoolest hüpetele.

Salvesta 33% Kui kaalute Identity Guardiga registreerumist, on siin praegu kokkuhoid 33%. Selle arveldamine toimub piiratud aja jooksul, kuigi pole selge, millal tehing lõppeb.

Kui palju Identity Guard maksab? Mis plaani sa peaksid saama?

hinnakujundus

Identiteedi valvur pakub nii individuaalseid kui ka pereliikmeid, kõigil kolmel astmel, kokku kuue ainulaadse kava jaoks:

 • Individuaalne (üks täiskasvanu)
  • Väärtus: 8,99 dollarit kuus
  • Kokku: 19,99 dollarit kuus
  • Premier: 24,99 dollarit kuus
 • Perekond (kõik täiskasvanud ja lapsed ühes leibkonnas)
  • Väärtus: 14,99 dollarit kuus
  • Kokku: 29,99 dollarit kuus
  • Premier: 34,99 dollarit kuus

Kõik kavad sisaldavad järgmist:

 • Miljoni dollari kindlustuspoliis *
 • Spetsiaalne juhtumikorraldaja
 • Identiteedi ja konto jälgimine
 • Suure riskiga tehinguteatised
 • Juurdepääs mobiilirakendusele
 • Ohutu sirvimise veebibrauseri laiend

Kokku Tier lisab edasi tasuta krediidiskoori * jälgimine ja veel mõned hoiatused, sealhulgas pangakontode ülevõtmised ja taotlused avada teie infoga kontroll- või kogumiskontod. Ausalt öeldes arvan, et need asjad peaksid olema osa ID-varguste kaitsmise teenusest, nii et on kahju, et nad nõuavad selle eest lisatasu.

LUGEMISTEENUS: Liituge kogu tehinguga ja makske ainult 19,99 dollarit kuus

id valvuri krediidiskoor

Premier planeerige vaiad rohkem lisateenuste jaoks, kaasa arvatud täielik kolme büroo krediidiaruanne ja a sotsiaalse ülevaate aruanne mis analüüsib teie privaatsusseadeid populaarses sotsiaalmeedias.

Testisin selle ülevaate jaoks välja Premieri plaani, kuid Ma läheksin isiklikult Totali plaaniga. See sisaldab kõiki vajalikke kaitseid ja saate oma krediidiaruande lihtsalt tasuta mujalt hankida (kõigil USA kodanikel on õigus saada üks tasuta krediidiaruanne aastas kõigist kolmest riiklikust krediidiaruandluse agentuurist). Sotsiaalse ülevaate aruanne ei ole minu arvates üksikisiku hinnaerinevust väärt, kuid võib olla kasulik, kui teil on lapsi, kes on aktiivsed sotsiaalmeedias.

Liikmekindlustus: mida hõlmab Identity Guard, kui minu isik varastatakse?

Iga ID-kaardiga plaan kaasas Miljon dollarit kindlustust ja varastatud vahendite tagasimaksed.

Mida see tegelikult tähendab??

Lisaks temalt varastatud rahale katab kindlustus juriidilise ja haldustasu, mis on seotud teie identiteedi taastamisega, eelneval nõusolekul. Samuti võib heaks kiita eradetektiivide tasud.

Saate esitada saamata jäänud palga, sõidukulude, eakate hooldamise, abikaasahoolduse ja lapsehoolduse eest, kuigi nende ülempiir on palju suurem. Ma võin nõuda ainult näiteks 10 000 dollarit saamata jäänud palka või näiteks 1000 dollarit reisikulusid.

Nõude esitamiseks pole mingit vastutust.

Jälgimine, hoiatused ja aruanded

id valve armatuurlaud

Identity Guard jälgib mitmesuguseid kontosid ja teavet ning teavitab mind siis, kui ta tuvastab kõik kahtlased muudatused. Saan veebipõhise armatuurlaua kaudu vaadata regulaarseid teateid teatud tegevustest, mis võivad viidata pettustele.

Saan jälgida enamikku asju, mida ID Guard ise teeb, kuid on tõesti mugav, kui ID Guard teeb seda minu eest. Nende hulka kuuluvad volitamata tehingud minu krediitkaardil ja pangakontol. Identity Guard võimaldab mul jälgimiseks registreerida piiramatu arvu krediitkaarte ja mitut pangakontot.

id valve ähvardusküsimused

Muud asjad pole minu enda jälgimisel nii lihtsad ja ID-kaardi jälgimise tõeline väärtus paistab just siin. Näiteks ei kontrolli ma regulaarselt sellist teavet:

 • Isikukood
 • Haigekassa ID-number
 • Investeerimiskonto
 • Juhiloa number
 • Passi number
 • Telefoninumber
 • Kodu aadress

Iga kord, kui mu teave ilmub ühte selle skannimisest, krediidirakendusest või tumedast veebist, teavitab ID Guard mind, kui see tuvastatakse.

id valve riskijuhtimise hinne

Kuidas ta seda teeb? Identity Guard tegi hiljuti IBM Watsoniga koostööd, et lisada tehisintellekt oma järelevalvesüsteemi. Veebisaidil on kirjas:

„Oleme esimene ja ainus identiteedivarguste jälgimisega tegelev ettevõte, kes kasutab identiteedivarguste probleemide lahendamiseks IBM® Watson ™ kognitiivset arvutustehnoloogiat. IBM® Watson ™ -iga panime tehisintellekti, masina iseõppimise, inimese-arvuti interaktsiooni, loomuliku keele töötlemise ja andmete kaevandamise kokku, et lahendada keerukad identiteedivarguste jälgimise probleemid, mida iseloomustab ebakindlus ja kahemõttelisus. Jälgime rohkem andmeid ja kogume rohkem teadmisi ohtude kohta kui kunagi varem, et oma liikmetele paremat turvalisust pakkuda. ”

Identity Guard jälgib kõrge riskiga tehinguid, sealhulgas konto ülevõtmist, pangaülekandeid, maksutagastusi, palgapäeva laenutaotlusi, kommunaalteenuste rakendusi ja mobiiliteenuste rakendusi. Ehkki kõik plaanid hõlmavad neid kõrge riskiga tehinguid, välistab väärtusplaan märkimisväärselt pangakontode ülevõtmise. Ma pole kindel, miks seda kõrge riskiga tehinguks ei arvata, ja mulle tundub, nagu iga ID-varguse kaitse teenus peaks teie pangakontot jälgima, nii et olen pettunud, kui näen, et Väärtuspaketi tellijad on välistatud.

id valvuri teated

Hoiatused paluvad mul kontrollida tegevust, kui värskendatakse minu registreeritud konto kohta teavet – näiteks paroole ja aadresse – või kui keegi proovib minu nime all uusi kontosid või tellimusi avada. Enamik krediitkaardiettevõtteid ja pankasid võimaldavad teil oma kontode kontode jaoks häireteateid tasuta seadistada, seega on selle väärtus väiksem, ehkki nad ei jälita vargaid, kes teie nime all uusi kontosid avavad.

Hoiatused saadetakse e-posti teel ja neid kuvatakse Identity Guardi veebisaidi juhtpaneelil. Samuti saate teatisi iOS-i ja Androidi mobiilirakenduse kaudu.

id valve sotsiaalmeedia privaatsus

Social Insight Report on saadaval ainult Premfi kasutajatele, kes ühendavad oma Facebooki konto. ID Guard ei jälgi tegelikult neid kontosid; see lihtsalt vaatab seadeid ja ütleb teile, milliseid neid muuta. Minu arvates pole see lisakulusid väärt, kui teil pole lapsi.

Liides ja seadistamine

id valve registreerumine

Identity Guard’i konto seadistamine on üsna lihtne asi. Esmalt sisestage põhilised isiklikud üksikasjad, sealhulgas teie sotsiaalkindlustuse number. Kui see on valmis, jõuate juhtpaneelile, kust saate oma kontodele teisi kontosid ja ID-numbreid lisada jälgimisloend nagu vajatud.

id valvur tume veeb

Mõnevõrra murettekitav, pole kaheastmelist autentimisprotsessi ega isegi e-posti kinnitust uuest seadmest või brauserist sisse logides. Nii et kui keegi saab teie Identity Guard’i konto parooli teada, võib teil halvem olukord olla kui siis, kui te poleks kõigepealt sisse loginud. Kaheetapiline kinnitamine peaks olema ID-kaardi peamine prioriteet.

Identity Guard’i mobiilirakendus

id valvur android

IOS-i ja Androidi jaoks mõeldud mobiilirakendus on üsna sarnane veebisaidi armatuurlauaga, sarnase paigutusega, kuid mobiilikasutajatele sõbralikum. Nende kahe funktsionaalsuses pole palju vahet.

Sellel on sisseehitatud mingi andmepüügivastane kaitse, mis aitab kaitsta teid andmepüügisaitidele minemise eest, kuid ma kahtlen, kas see tõepoolest lisab mingit väärtust. Teie telefoni vaikimisi veebibrauseri rakendus teeb seda tõenäoliselt juba teie jaoks.

Identity Guard-i brauserilaiendid

id valve kroomlaiend

Identity Guard’i Chrome’i brauserilaiend, ohutu sirvimine, lisab teie veebibrauserile mõned privaatsuse ja turvalisuse täiustused, sealhulgas:

 • Andmepüügikaitse – takistab teid komistamast teadaolevatele andmepüügisaitidele
 • Jälgimiskaitse – blokeerib küpsiste jälgimise
 • HTTPS-kaitse – laadib veebisaidi HTTPS-i versiooni, kui see on saadaval
 • Reklaamide blokeerija – blokeerib reklaamid
 • Flashi blokeerija – takistab Flashi laadimist veebilehtedele

Kõik need funktsioonid on kasulikud, kuid teistest tasuta brauserilaienditest saate enam-vähem sama kaitse. Kahjuks on saadaval ainult Google Chrome’i jaoks sellel ajal.

id valvur https

Identity Guard andis abonentidele juurdepääsu paroolide haldurile nimega ID Vault ja ZoneAlarm viirusetõrjeks, kuid see ei paista enam nii olevat.

Kasutajatugi

Vaatamata sellele, et Identity Guard on Interneti-ettevõte, tugineb klientidega suhtlemisel telefonidele. Kui kaotate oma rahakoti või märkate pettusi, helistage numbril 1-800. Kui teil on küsimusi oma konto kohta või mõne muu kiireloomulise päringu kohta, helistage numbril 1-800. Loendis on ka tugiteenuse e-posti aadress, kuid ID Guard märgib, et see ei suuda vastata ühelegi isikliku teabega seotud küsimusele.

Mitte kiireloomuliste küsimuste korral on klienditeeninduspersonal mehitatud esmaspäevast reedeni kell 8.00–23.00. ja laupäeviti kella 9–18 ET. Telefoniprotsessi saate kiirendada, andes tugiteenuse osutajale kinnituse PIN-koodi, mis asub saidil Abi oma konto juhtpaneeli jaotist.

Kui arvate, et teid on petetud või teie isik varastatud, on identiteedi taastamise agendid saadaval ööpäevaringselt.

Kõne klienditeenindusse jättis mind rahule. Mind pandi umbes minutiks ootele, enne kui sain kontakti esindajaga, kes esitas minu identiteedi kontrollimiseks esmalt mitu küsimust. Klienditeenindus oli abivalmis ja viisakas.

Veebisaidi tugileht pakub korralikku valikut KKK-sid ja muid ressursse näiteks kindlustusnõuete esitamiseks ja krediidivaidluste lahendamiseks.

Peale veebisaidi reklaamide pole ma oma postkasti Identity Guardilt rämpsposti ega sooduspakkumisi saanud..

Liikmelisuse tühistamine on väga lihtne. Saate seda teha oma veebisaidi konto lehel, klõpsates lihtsal nupul või helistades telefoni ID-kaardile.

Kohtuotsus

Identity Guard on kindel ja üsna laiahaardeline identiteedivarguste kaitse teenus, millel on hea kindlustuspoliis. Seadistamine on lihtne ja pakub nii individuaalseid kui ka pereplaane. Ma soovitaksin keskmise astme üldplaani, mis sisaldab mõningaid vajadusi, mis ei sisaldu väärtusplaanis, kuid mitte üleliigseid lisad, mis on Premier-plaani külge kleebitud.

LUGEMISTEENUS: Liituge kogu tehinguga ja makske ainult 13,33 dollarit kuus

Avalikustamine: Comparitech on lugejate toega. Mõnikord teenime tasu, kui ostate selle saidi linkide kaudu. See ei mõjuta toodete hindamist ega maksa meie lugejatele midagi. Loe lähemalt siit.Külastage Identity Guard

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me