Keliaudami žiūrėkite TV laidas internete

Kelionės ilgu skrydžiu ar kelione keliu retai buvo malonios, tačiau pagalvok tik prieš dešimtmetį, kai filmai „vienu kartu“ ant galvos buvo viena iš pramogų skrydžio metu, kurią galėjai pasiekti per kelias valandas, arba, jei buvo nesibaigiantys važiavimo automobiliu, net to nebuvo. Šiandien keliautojai sugadinami dėl belaidžio „Wi-Fi“ ryšio ir bet kur prieigos prie 3G / 4G duomenų planų. Tai atveria srautinių pramogų pasaulį kelionių metu. Taigi, kai jūs pakilsite ore ar kelyje, ką turėtumėte transliuoti? Yra daugybė pasirinkimų: nemokama, nemokama su įspėjimais, pagrįsta prenumerata ir atskirai įsigyta. Pažiūrėkime.


Tinklo programos: Daugelis transliavimo tinklų dabar teikia programą su užsakomųjų populiarių programų epizodais. Pvz., „FXNow“ programoje yra tokių laidų, kaip „Sons of Anarchy“ ir „The Simpsons“, epizodai. Šiose programose dažnai būna filmų, kuriuos tinklas turi licenciją transliuoti, pasirinkimas. Nors šias programas dažniausiai galima nemokamai atsisiųsti, kai kurioms šalims reikalingas autentifikuotas prisijungimo vardas iš bendradarbiaujamo kabelinių / palydovinių paslaugų teikėjo. Jos taip pat yra regioninės, taigi amerikiečių vartotojai negalės pasiekti BBC iPlayer, o JK vartotojai negalės pasiekti NBC programos.

Kabelinės / palydovinės programos: Nuo „DirecTV“ iki „Xfinity“ kabelinių ir palydovinių paslaugų teikėjai žino, kad jų klientai nori turinio kelyje. Remiantis jūsų namų aparatinės įrangos konfigūracija ir paskyros sąranka, tai gali reikšti bet ką, pradedant nuo pagrindinio kuruojamo turinio srautinio perdavimo srautu iki visiško srautinio perdavimo prieigos, gaunamo tiesiai iš jūsų namų DVR. Bet nebijokite, jei neturite prieigos prie prenumeratos, yra daugybė galimybių srautiniu būdu transliuoti internetu be laido.

Aukščiausios kokybės kabelinės programos: „HBO“ ir „Showtime“, be didelių filmų bibliotekų, sukūrė keletą geriausių TV laidų per visą vidutinės trukmės istoriją. Jų atitinkamos programos („HBO Go“ ir „Showtime Anytime“) suteikia prieigą prie viso TV laidų archyvo per visą jų istoriją, tai reiškia, kad per 11 valandų tiesioginį skrydį iš San Francisko į Londoną jūs galėtumėte transliuoti visą „Game of Thrones“ sezoną per HBO. Eik. Vienintelis „premium“ kabelinių programų reikalavimas yra tas, kad dažnai turite būti dabartinis kanalo abonentas per savo kabelinių / palydovinių paslaugų teikėją (nors HBO pastaraisiais metais buvo teikiama kaip atskira paslauga, „HBO Now“)..

Srautinės transliacijos teikėjai: „Netflix“, „Amazon Prime“, „Hulu“ ir kiti srautinio turinio teikėjai yra vieni populiariausių būdų žiūrėti televiziją ir filmus šiomis dienomis. Viskas, ko jums reikia, yra prenumerata, kuri dažnai yra mažesnė nei 10 USD per mėnesį. Nors turinys šiek tiek sutampa, kiekvienas teikėjas turi savo unikalią TV laidų ir filmų biblioteką. Jei yra kažkas, kas jums įdomu, geriausia ieškoti jo prieš patekant į orą – iš tikrųjų tai gali būti geriausia padaryti laukiant įlipimo..

Įsigyta laikmena: „Amazon“ ir „iTunes“ taip pat siūlo įsigyti ir transliuoti kiekvieną elementą, paprastai už mažiau nei puodelį kavos. Įsigyto turinio pranašumas yra tas, kad tai dažnai yra naujausios išleidimo versijos, prieš pasiekiant prenumeratą srautiniu būdu – TV epizodų atveju, paprastai per 24 valandas nuo pradinės transliacijos, taigi, jei praleidote paskutinį „The Walking Dead“ epizodą, greitai pirkimas pripildys jūsų įrenginį zombiais.

Srautinės transliacijos yra idealus būdas praleisti ilgą skrydį ar pasivažinėti automobiliu, nepamirškite laikytis oro transporto bendrovės nurodymų dėl technologijos ir prietaisų – o jei esate vairuotojas, atidžiai stebėkite kelią.!

Be to, atminkite, kad net jei „Wi-Fi“ gali būti prieinamas, jūsų skrydis gali būti apmokestinamas už prieigą prie kiekvieno įrenginio, greičiai gali būti riboti ir srautinio vaizdo įrašas gali būti sumažintas, nebent jis paslėptas VPN. (Jei dėl to nerimaujate, daugelis paslaugų leis iš anksto atsisiųsti programavimą į savo prietaisą.) Vis dėlto jūsų galimybės yra toli gražu ne tokios senos: mokėti už ausines žiūrėti filmą skrydžio metu ar žiūrėti vieną DVD automobilyje. Tiesą sakant, jei atsiliekate nuo tam tikro TV laidų sezono, tai gali būti geriausias būdas pagaliau skirti sau laiko atsipalaiduoti, atsipalaiduoti ir pasivyti kai kuriuos epizodus.

Spustelėkite čia, kad grįžtumėte į „ExpressVPN“ interneto privatumo vadovus

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me