ExpressVPN حالت تاریک را به پسوندهای مرورگر Chrome و Firefox اضافه می کند

تصویری از برنامه ExpressVPN در حالت تاریک.


در ExpressVPN ، اولویت ما ایجاد فناوری برش برای محافظت از حریم شخصی شماست. اما ما فکر می کنیم فناوری باید بر روی چشم ها نیز آسان باشد. به همین دلیل ما از معرفی جدیدترین ویژگی ما برای پسوندهای مرورگر هیجان زده هستیم: حالت تاریک. اکنون می توانید با پسوندهای مرورگر ExpressVPN Chrome و Firefox به سمت تاریک بروید.

ما به طور مداوم تجربه کاربر را برای محصولات خود بهبود می بخشیم تا ساده محافظت کنیم ، اما ما همچنین به دنبال ارائه شخصی سازی بیشتر هستیم. با تم تاریک جدید ، می توانید ضمن داشتن تمام مزایای امنیتی ExpressVPN ، ظاهر دلخواه خود را انتخاب کنید.

حالت تاریک در حال حاضر در پسوندهای مرورگر ExpressVPN برای Chrome و Firefox ارائه شده است ، و ما این گزینه را در سایر سیستم عامل ها در سال 2020 منتشر خواهیم کرد.

دریافت ExpressVPN برای Chrome

دریافت ExpressVPN برای Firefox

نحوه جابجایی به حالت تاریک برای پسوندهای مرورگر

اگر سیستم عامل شما قبلاً روی یک موضوع تاریک تنظیم شده است ، دیگر لازم نیست کاری انجام دهید extension برنامه افزودنی مرورگر ExpressVPN شما با استفاده از حالت تاریک به طور خودکار با آن مطابقت خواهد داشت.

برای روشن کردن دستی حالت تاریک:

  1. در مرورگر خود ، روی نماد برنامه افزودنی مرورگر ExpressVPN کلیک کنید
  2. روی منوی همبرگر (☰) کلیک کنید و را انتخاب کنید تنظیمات
  3. انتخاب کنید تاریک به عنوان حالت نمایش

هنوز از پسوندهای مرورگر استفاده نمی کنید؟ از آنها برای Chrome و Firefox استفاده کنید تا از فعالیت وب شما به راحتی محافظت کرده و آدرس IP خود را تغییر دهند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me