رازداری کامل Forward Forwarding رمزگذاری را امن تر می کند

ExpressVPN: رازداری کامل رو به جلو


پروتکل های رمزگذاری ، امنیت و ارتباطات شما را ایمن نگه می دارند. یک برنامه چت ایمن مکالمات را رمزگذاری می کند ، و HTTPS وب سایت های ایمن را نشان می دهد (که توسط یک قفل سبز در نوار مرورگر شما نشان داده شده است). سرویس VPN یک لایه اضافی از رمزگذاری را در اطراف همه بیت ها و بایت ها می پیچد.

تکنیک رمزگذاری از ریاضیات استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که فقط گیرنده مورد نظر می تواند یک تکه بزرگ از gibberish را به داده های قابل خواندن رمزگشایی کند. محافظت شده ترین مخفی هر کانال رمزگذاری شده کلیدهای رمزگذاری هستند که داده ها را رمزگذاری یا رمزنگاری می کنند.

رازداری کامل Forward Forward تضمین می کند که کلیدهای رمزنگاری به خطر افتاده یا سرقت شده بر امنیت ارتباطات گذشته یا آینده تأثیر نمی گذارد. بدون رازداری کامل برای پیشبرد هر گونه سازش لحظه ای سیستم (به عنوان مثال ، یک بدافزار بدافزار یا هک هدفمند) می تواند تمام داده های منتقل شده توسط کاربر را چه در گذشته و چه در آینده.

ExpressVPN بصورت پیش فرض از رازداری کامل Forward Forward استفاده می کند.

کلیدهای رمزگذاری استاتیک

در سیستم های رمزگذاری ساده تر ، کلیدها به مرور زمان برای ذخیره سازی و ارتباطات استفاده می شوند.

هنگامی که اطلاعات پس از ابلاغ آن نیاز به بازیابی دارد ، به عنوان مثال از طریق یک ایمیل یا یک پرونده ، ترجیح داده می شود که کلید رمزگذاری مورد استفاده برای رمزگذاری اطلاعات هنوز در دسترس باشد.

ابزارهای رمزگذاری رایج مانند PGP (یا GnuPG) از کلیدهای رمزگذاری استاتیک برای رمزگذاری فایل ها و ایمیل ها یا امضای برنامه های رایانه ای استفاده می کنند. قابل توجه است ، فیس بوک از آنها برای ارسال اعلان های ایمیل ناخواسته استفاده می کند.

نکته مهم این است که اگر کلیدها را به طور مرتب تغییر ندهید ، هکر فقط باید یک کلید واحد را در رایانه شما سازش کند تا تمام پرونده ها و ایمیل های رمزگذاری شده شما را به خطر بیاندازد. حتی اگر می خواهید کلیدها را به طور مرتب تغییر دهید ، احتمالاً کلیدهای قبلی را در صورت نیاز به دسترسی به نامه های الکترونیکی یا پرونده های قدیمی نگه دارید.

ExpressVPN از کلیدهای رمزگذاری پویا برای Secure Forward For Secure استفاده می کند

همه داده ها به دستیابی به آینده نیاز ندارند. هنگامی که یک وب سایت رمزگذاری شده HTTPS را باز می کنید ، مرورگر دیگر نیازی به ذخیره داده های رمزگذاری شده برای مدت طولانی ندارد. از این گذشته ، همیشه می توانید دوباره همان صفحه را درخواست کنید یا یک نسخه از آن را به صورت محلی نگه دارید.

اتصالات VPN بسیار شبیه به هم هستند که نیازی به ذخیره یا دسترسی مجدد به اطلاعات انتقال یافته نیست. و در حالی که هیچ تضمینی وجود ندارد که واسطه هایی مانند ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) یا دولت ها یک نسخه از داده های رمزگذاری شده منتقل شده را حفظ نکنند ، Secrets Forward Secrery اطلاعات را تا حد ممکن بی فایده می کند.

هر بار که به سرورهای ExpressVPN وصل می شوید ، صحت گواهی امنیتی تأیید می شود. پس از تأیید اعتبار ، یک کلید رمزگذاری منحصر به فرد از طریق یک تبادل کلیدی مانند Diffie-Hellman مورد مذاکره قرار می گیرد.

بیاموزید که چگونه برنامه ExpressVPN صحت گفتگو با سرور مناسب را تأیید می کند.

هر اتصال ExpressVPN از کلید دیگری استفاده می کند ، بنابراین در صورت بعید کسی دستگاه شما یا یک سرور ExpressVPN را هک کرده و داده های خام رمزگذاری شده را توسط شما ضبط کرده است ، آنها هنوز نمی توانند اطلاعات را رمزگشایی کنند. کلیدهای رمزگذاری پویا پس از خاتمه اتصال یا هر 60 دقیقه برای محافظت از اتصالات طولانی مدت پاکسازی یا بازسازی می شوند..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me