مشکلی با VPN های کم هزینه

VPN های رایگان در کنار جمجمه و ترانزیت های بسیار ترسناک.


یک جمله معروف وجود دارد که می گوید خریدار کالا یا خدمات به طور کلی “آنچه را برای آنها پرداخت می کند” می شود. “غالباً توسط شرکت هایی که محصولات گران قیمت می فروشند ، این بدان معناست که گزینه های ارزان قیمت اغلب فرومایه هستند و صرفه جویی کاذب را ارائه می دهند..

با داشتن یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) پس انداز ارائه شده توسط خدمات رایگان یا کم هزینه می تواند خطر بزرگ دیگری را ایجاد کند..

اگر قبلاً از VPN استفاده می کنید ، یا فکر می کنید این کار را انجام دهید ، احتمالاً به خوبی از مزایایی که به شما می دهد آگاه هستید ، از جمله اطمینان از حریم شخصی شما در شبکه های ناآشنا ، جلوگیری از ورود موتورهای جستجو به جستجوهای شما ، جلوگیری از تعویق زدن تماس های VOIP و موارد دیگر. بعلاوه.

اما اگر به دنبال ارزانترین وسیله برای افزایش حریم شخصی اینترنت خود هستید ، هزینه خدمات ممکن است تنها عاملی نباشد که باید در نظر بگیرید.

در حالی که بسیاری از افرادی که می شناسید ممکن است فضائل VPN های رایگان را بخوانند ، ممکن است هزینه نهایی استفاده از آن بسیار بالاتر از حد انتظار باشد.

برای ایجاد ترافیک خصوصی و ایمن ، یک VPN باید به ستون فقرات اینترنت بزرگی وصل شود. در حالی که این در صورت خدمت به یک کاربر واحد ، مسئله ای نخواهد بود ، بیشتر خدمات بدیهی است که سعی می کنند صدها هزار کاربر را به دست آورند. پهنای باند مورد نیاز برای سرویس دهی به همه آنها بسیار زیاد است و به عنوان مطمئنم که شما آگاه هستید ، پهنای باند هزینه ای دارد. و تعداد زیادی از آن.

نه تنها این ، یک شبکه خصوصی مجازی همچنین هزینه های دیگری را نیز باید در نظر بگیرد ، مانند نگهداری از خدمات ، عملیات و سایر هزینه های کارکنان ، امنیت و غیره.

بنابراین ، با در نظر گرفتن این موضوع ، چرا هر فرد یا سازمانی چنین خدمتی را به صورت رایگان ارائه می دهد؟ جواب این است ، آنها اینطور نیستند

با استثنائات بسیار اندک ، هیچ کس چیزی را به هیچ وجه پیشنهاد نمی کند ، به ویژه اگر در وهله اول چیزی باشد به جز اینها رایگان است.

هر شرکتی که ارزش نمک خود را در دنیای تجارت دارد به دنبال کسب درآمد از یک راه یا دیگری خواهد بود و شامل VPN ها نیز می شود.

برای انجام این کار ، برخی از خدمات رایگان به دنبال کسب درآمد از تبلیغ کنندگان شخص ثالثی هستند که از طریق جلسه سرور پروکسی شما کالاهای خود را جارو می کنند. سپس شرکت بر اساس تعداد کلیک هایی که تبلیغات انجام می دهد یا به سادگی از طریق تعداد برداشتهای ایجاد شده (متریک که باید ردیابی شود که باید توجه داشته باشید) کسب می کند ، و یا از طریق تنظیم هزینه ماهانه تعیین می کند..

مشکل اینجا ، فراتر از ناراحتی از دیدن تبلیغات در وهله اول ، این واقعیت است که ارائه دهندگان خدمات علاقه ای به شما دارند که بتوانید تبلیغات را ببینید یا کلیک کنید و بنابراین کانال های تبلیغاتی در اولویت سایر موارد ترافیکی و اتصال قرار دارند. خوب بیان کنید که – از این گذشته ، هر چه بیشتر به جستجوی یک تبلیغ بپردازید ، بیشتر تبلیغ کننده از این مزیت بهره مند می شوند.

مسئله مهم دیگر در مورد خدمات رایگان و فوق العاده ارزان این واقعیت است که برخی از آنها دقیقاً توسط افرادی انجام می شوند که ممکن است امیدوار باشید با استفاده از VPN در وهله اول از آنها دوری کنید – مجرمان سایبری.

هکرها ، کومن ها و سایر نژادپرستان وب با بد قصد همیشه به دنبال فرصت هایی هستند که بتوانند از بدبختی دیگران بدست آورند.

با اجرای سرور پروکسی خاص خود ، به خصوص موردی که نوید استفاده رایگان را می دهد ، آنها می توانند تعداد زیادی از ثبت نام ها را از کاربران غیر مشکوک دریافت کنند که خیلی مشتاقانه اطلاعات شخصی خود را تحویل دهند..

اگر به مدت طولانی در اینترنت بوده اید و تماشا کرده اید که خدمات VPN بیایند و بروند ، در این صورت خواهید دید که بسیاری از مدعیان راه اندازی شده و در مدت زمان کوتاهی ناپدید می شوند. چرا؟ به همین دلیل ، به این دلیل است که اپراتورها خدمات پشت حسابهای جعلی را پرداخت کرده اند که با داده های کارت اعتباری سرقت شده ، پرداخت می شوند. وقتی متوجه شدند این سرویس خاموش است اما مطمئناً تاکنون آنها مقدار زیادی از داده های کاربران خود را ضبط کرده اند.

کاری که آنها با آن اطلاعات شخصی انجام می دهند می تواند متفاوت باشد. برخی ممکن است جزئیات اصلی را به تبلیغ کنندگان بفروشند که به اندازه کافی بد است ، اما خطر بسیار بیشتر از آن است که آنها همه کارهایی را که کاربر از طریق سرور پروکسی انجام داده است ، شامل مشخصات ورود به سیستم بانکی ، اطلاعات کارت اعتباری و کلیه شیوه دسترسی به حساب و جزئیات رمز ورود هستند. ناگفته پیداست که چنین اطلاعاتی در دست افراد نادرست است.

بنابراین ، در پایان روز ، اگر می خواهید حریم شخصی خود را در وب تقویت کنید و امنیت خود را حفظ کنید ، در پایان روز ، یک VPN می تواند ابزاری اساسی در زرادخانه شما باشد ، اما سرویس نادرست می تواند ضد انضمام چنین هدفی باشد..

بنابراین اگر می خواهید قربانی سرقت هویت نشوید ، اطلاعات مالی خود را به سرقت برده و یا اینکه کامپیوترتان را بطور حیرت انگیزی برای اجرای هرزنامه ها یا مرتکب جرائم آنلاین و بدون اطلاع خود مشاهده کنید ، خدمات خود را با دقت انتخاب کنید..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map