شخصی یخچال را برای هکرها باز کرد – #WTFWednesday


ابتدا خبرهایی در مورد نحوه هک شدن خودروی شما را برای شما آورده ایم. سپس حقیقت نامطبوع را در مورد ضربان سازهای بی سیم در معرض دیدیم. اکنون ما در اینجا هستیم تا در فاش کردن تمام اطلاعات یخچال های “هوشمند” که در معرض اطلاعات شخصی شما هستند ، خاموش شویم.

خط یخچالهای RF28HMELBSR جدید سامسونگ به یک صفحه هوشمند داخلی مجهز شده است که به طور خودکار با تقویم Google همگام سازی می شود تا به شما ، شریک زندگی خود و Suzie و Timmy کوچک کمک کند تا برنامه های حساس یکدیگر را رعایت کنند..

این ممکن است یخچال آینده نامیده شود ، اما یک نقص امنیتی مشکوک به هکرها اجازه می دهد تا به گواهینامه های Google کاربر دسترسی پیدا کنند.

مشکلات بیشتر از یک قوطی گرم کک

محققان Pen Test Partners هیچ وقت برای پیدا کردن آسیب پذیری در نرم افزار یخچال هدر نرفتند. با توجه به آنها:

وی افزود: “در حالی که یخچال SSL را اجرا می کند ، می توان گواهینامه های SSL را تأیید کرد ، از این رو امکان حمله انسان به وسط به اکثر اتصالات را فراهم می کند. این شامل مواردی است که برای بارگیری اطلاعات تقویم Gmail برای صفحه نمایش روی سرورهای Google ایجاد شده است. “

در یک حمله وسط ، یک مهاجم مخفیانه به آن دسترسی پیدا می کند و حتی ممکن است ارتباطات بین یخچال شما و سرورهای Google را تغییر داده و به آنها امکان دسترسی به اعتبارات حساب Google شما را فراهم کند – و از این طریق ایمیل ، اسناد ، عکس ها ، تقویم ، نقشه ها ، و تاریخچه جستجو.

این یخ سرد است.

اینترنت چیزها؟ بیشتر شبیه به اینترنت تهدیدها!

اما سرگرم کننده در اینجا متوقف نمی شود! از آنجا که یخچال با دستگاه های هوشمند دیگر با استفاده از یک برنامه Smart Home همگام سازی می کند ، هکرها می توانند به صورت هوشمند به تلفن هوشمند ، لپ تاپ شما و حتی مانیتور کودک شما (گازسوز!) دسترسی پیدا کنند..

FTC تخمین می زند تا سال 2020 بیش از 50 میلیارد دستگاه با فناوری اینترنت جاسازی شوند. خیلی باحال ، درست است?

اشتباه. به گفته محقق امنیتی دانیل کرولی ، همگام سازی هر دستگاهی در خانه شما می تواند دنیایی از مشکلات را به وجود آورد:

“این از نظر دستگاه به دستگاه دیگر متفاوت است ، اما یک موضوع مشترک با بسیاری از این دستگاه ها این است که به هیچ وجه احتیاج به تأیید اعتبار ندارند.”

هر شیء هوشمندی که شما به خانه خود می آورید خطر امنیت سایبری را با خود به همراه دارد.

اکنون تمام موارد هوشمند خود را ایمن کنید

اما شما کاملاً از شانس نیستید. در اینجا چند نکته برای ایمن سازی اشیاء هوشمند شما آورده شده است:

 1. از گذرواژه‌های بدون رمز در هر دستگاه استفاده کنید.
 2. مرتباً نرم افزار سیستم را به روز کنید.
 3. اطمینان حاصل کنید که روتر شما رمزگذاری WPA2 را فعال کرده است. این باعث می شود اتصالات شبکه شما ایمن تر شود.

برای امنیت دستگاههای خود همه کارهایی را انجام دهید. به این ترتیب دفعه بعدی که Timmy کوچک یخچال را برای برخی از OJ باز می کند ، دیگر لازم نیست نگران غریبه ای باشید که ایمیل شما را می خواند.

#WTFWednesday ExpressVPN داستانهای عجیب ، تکان دهنده و خزنده ای راجع به حریم شخصی داده ها به ارمغان می آورد – مستقیما از اخبار بیرون کشیده شد. فکر کنید حریم خصوصی شماست؟ دوباره فکر کنید احساس ناراحتی خواهید کرد شما عصبانی خواهید شد شما فکر خواهید کرد ، “WTF؟”

تصویر برجسته: کنستانتین یوگانوف / کلاب عکس دلار

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map