Mozilla و ExpressVPN همکاری خود را برای ارائه خدمات VPN اعلام می کنند

آرم های موزیلا و ExpressVPN با هم و با هم همکاری می کنند.


خوشحالیم که اعلام کنیم ExpressVPN با Mozilla در ساخت یک تجربه اینترنتی خصوصی تر و ایمن تر همکاری می کند. موزیلا مدتهاست که پیشرو در پیشبرد وب آزاد و حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین است ، تعهدی که ما عمیقاً با آن سهیم هستیم.

با هم ، ما به شما امکان می دهیم آزمایشی 7 روزه ExpressVPN را به کاربران Firefox Lite ارائه دهیم ، و به آنها کمک کنید تا اتصالات خود را تضمین کنند و اطمینان حاصل کنند که داده های آنها در معرض چشم های هوسران یا بازیگران مخرب قرار نمی گیرد. این پیشنهاد در ابتدا در چهار کشور هند ، اندونزی ، تایلند و فیلیپین ارائه خواهد شد – که بیش از 729 میلیون کاربر اینترنت در آن ترکیب شده اند..

چارلز P.C گفت: “ما مفتخریم كه تجربه مرور امن تری را با ExpressVPN فراهم كنیم.” چن ، رئیس توسعه تجارت ، موزیلا آسیا. وی گفت: “ما VPN ها را ابزاری مهم برای امنیت اینترنت و حریم خصوصی می دانیم. ExpressVPN از کارهای پیشگام خود در تصحیح نشت ایستادگی کرد. ما خوشحالیم که چنین همکاری قوی را ایجاد کرده ایم تا سطح کاملی جدید از تجربه ایمن وب موبایل را برای کاربران خود به وجود آوریم. “

Firefox Lite و ExpressVPN با هم متحد شده اند تا اینترنت سریعتر و ایمن تر شود

Firefox Lite ، که قبلاً با عنوان Firefox Rocket شناخته می شد ، مرورگری است که برای کمک به کاربران در استفاده از داده های تلفن همراه کاهش می یابد و به سرعت در اتصالات کند مرور می کند. این کاربران اطلاعاتی و سرعت آگاهانه اغلب به نقاط مهم Wi-Fi ، مانند کسانی که در کافه ها و رستوران ها هستند ، روی می آورند. با این حال ، این امر باعث می شود آنها در معرض خطرات امنیتی بزرگی مانند حملات در وسط قرار بگیرند ، که می تواند منجر به سرقت و سوء استفاده از داده های خصوصی شود. ما با همکاری ما با موزیلا ، امیدواریم که بتوانیم کاربران را در مورد این خطرات آموزش داده و آنها را به ابزارهایی برای محافظت از خودشان مجهز کنیم.

کار ما با موزیلا بیانگر اولین همکاری استراتژیک بلند مدت سازمان با ارائه دهنده VPN است. در اوایل سال جاری ، از ما دعوت شدیم که در یک فرآیند انتخاب دقیق شرکت کنیم که استانداردهای امنیتی ، محافظت از حریم خصوصی ، سهولت استفاده و سایر عوامل مهم را ارزیابی کند. طبق گفته موزیلا ، ExpressVPN به دلیل محافظت در برابر نشت در صنعت ، سرعت و قابلیت اطمینان ، پوشش گسترده سکوی ، پشتیبانی 24/7 مشتری و سابقه قوی حمایت از حقوق دیجیتال از دیگر عوامل انتخاب شده است..

ما از همکاری با موزیلا بسیار هیجان زده و مشتاقانه منتظر هستیم تا همکاری خود را ادامه دهیم ، دسترسی آزادانه ، خصوصی و ایمن به اینترنت را برای همه افراد در جهان آسان می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشارکت ما و Firefox Lite ، به اطلاعیه مطبوعاتی موزیلا مراجعه کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me