Jei liktumėte privati ​​internete, galėtumėte sutaupyti didelių pinigų

Piršto atspaudo iliustracija, bet vidinės linijos sudaro dolerio ženklą. Bumas!


Kalbant apie jūsų duomenų išaiškinimą, daugiausiai pažeidėjų nėra vyriausybės ar policija, o reklamos agentūros. Jie supirks jūsų kredito kortelių istoriją iš jūsų banko, įdės stebėjimo priemones į aplankytus tinklalapius ir suklaidins jus atsisiuntimo įrankiais, kurie kiek įmanoma stebės jūsų elgesį..

Tikslas: sužinoti apie savo vartojimo elgesį ir nuspėti ne tik tai, ką tuo metu norite įsigyti, bet ir tai, kiek esate pasirengę už tai mokėti. Kiekviena prekė ir paslauga turi jums vertę, ką ekonomistai vadina „rezervavimo kaina“.

Kokia jūsų rezervacijos kaina??

Jūsų užsakymo kaina yra tiksli suma, kurią maksimaliai norite sumokėti už produktą. Kuo toliau už rezervavimo kainą galėsite įsigyti produktą, tuo naudingesnė bus prekyba.

Jūsų užsakymo kaina visam laikui gali keistis. Grįždami iš ilgo žygio esate pasirengę mokėti daugiau už vandenį nei kitu metu. Jei skubate, galbūt norėsite mokėti daugiau už važiavimą nei tada, kai turite laiko.

Jei reklamos agentūra apie jus žino pakankamai, ji gali gerai atspėti, kokia yra tiksli jūsų įkrovimo laido, skrydžio ar viešbučio kambario rezervavimo kaina. Jie galės visada įkrauti tiksliai tiek, kiek kažkas jums vertas. Nebereikia jokių sandorių ir daugiau kainų skaidrumo, nes visa vertė, kurią sukuria prekyba ir mainai, baigiasi prekybininku.

Fiziniame pasaulyje tokią didžiulę kainų diskriminaciją sunku įgyvendinti. Gali būti sunku atpažinti klientus prieš perkant (priešingai nei atsiskaitymo kredito kortele metu), o dar sunkiau – kiekvienam klientui nurodyti skirtingą kainą..

Tačiau internete tai gali būti lengva, nes klientus galima lengvai identifikuoti per savo paskyras, el. Pašto adresus, išsaugotus slapukus ir IP adresus. Gali būti, kad svetainė jus atpažins tik su jūsų naršykle.

Apsvarstykite šią taktiką, kad liktumėte anonimi internete:

Naudokite VPN

VPT paslėps jūsų IP adresą nuo jūsų lankomos svetainės, todėl bus sunku nustatyti jūsų pajamas pagal pašto kodą arba koreguoti jūsų paieškas iš ankstesnių apsilankymų. Taip pat galite perjungti serverius ir pamatyti lankytojų iš įvairių šalių kainas, o tai gali būti pranašumas, ypač kelionių svetainėse. Pirkdami internetu, būkite atsargūs naudodamiesi nemokamais VPN ar „Tor“, nes jūsų interneto srautas gali būti įvairus su sukčių srautu, todėl jūsų mokėjimas gali būti atmestas.

Išvalykite slapukus arba naudokite inkognito langą

Jūsų naršyklės inkognito režimas savaime nepadarys jūsų visiškai anoniminiu, tačiau jis atidarys naują langą be esamų slapukų. Dėl to svetainėms dar sunkiau koreguoti jūsų apsilankymą su ankstesniais apsilankymais, kad sužinotumėte, ką dažniausiai perkate. Uždarius inkognito langą visi jo slapukai bus automatiškai ištrinti, o vėl atidarius, jūs vėl pradėsite veikti.

Naudokite skelbimų blokatorių

Galite naudoti skelbimų blokatorių, pvz., „Ublock Origin“ („Chrome“, „Firefox“, „Opera“), kaip naršyklės plėtinį, kad ne tik neleistumėte jums matyti skelbimų, bet ir neleistumėte reklamuotojams sužinoti apie jūsų įpročius. EŽF privatumo ženklelis taip pat gali padėti dar labiau apriboti jūsų naršymą.

Apsaugoti savo privatumą yra labai apčiuopiama nauda. Uždraudę įmonėms sužinoti apie jūsų išlaidų įpročius, ilgainiui gausite geresnių pasiūlymų ir įmonėms tapsite neįmanoma diskriminuoti jūsų, apmokestindami jus aukštesnėmis kainomis..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me