Kas yra „Dallas Buyers Club LLC“?

„Dallas“ pirkėjų klubas UAB


Firma „Dallas Buyers Club, LLC“ pateikė keletą federalinių autorių teisių pažeidimo bylų dėl Jean Marc Vallee filmo „Oskaras“ laureato.

Siekdama sužinoti Australijos rinką, bendrovė įteikė užsakymų atradimų Australijos interneto paslaugų teikėjams, bandydama išsiaiškinti vartotojų, kurie, jos teigimu, atsisiuntė hitą, tapatybę..

O antradienį Australijos federalinis teismas nusprendė, kad IPT iš tikrųjų turi perduoti 4726 klientų, tariamai pasidalinusių piratinėmis filmo kopijomis, vardus ir adresus..

Teisingumas Nye Perramas patenkino prašymą, suteikdamas patronuojančiai įmonei „Voltage Pictures“ australų, kurių IP adresai buvo susieti su neteisėtai atsiųstomis filmo kopijomis, vardus ir adresus. Toks prašymas yra žinomas kaip „preliminarus atradimas“ ir leidžia „Voltage“ pasitelkti teismo pagalbą nustatant šiuo metu nežinomus asmenis prieš kreipiantis į teismą..

Turėdama atitinkamą informaciją, „Voltage Pictures“ dabar galės siųsti laiškus kaltinamiesiems.

Šiuo metu greičiausiai įtariami autorių teisių pažeidėjai pateiks sąskaitą už padarytą žalą, užuot susidūrę su baudžiamuoju persekiojimu, tačiau kai kurioms grupėms, įskaitant ISP iiNet, kyla susirūpinimas, kaip tai veiks..

Steve Dalby, „iiNet“ vyriausiasis reguliavimo pareigūnas, sakė:

„Mes esame susirūpinę, kad mūsų klientai bus nesąžiningai nukreipti spręsti pretenzijas ne teisme, naudojant praktiką, vadinamą„ spekuliaciniu sąskaitų faktūrų išrašymu “.“.

Spekuliacinis sąskaitų faktūrų išrašymas, žinoma, nėra nieko naujo, nes viso pasaulio kino studijos jas naudojo norėdamos įbauginti laiškus įtariamiems pažeidėjams, grasindamos teisiniais veiksmais, jei nebus perduotos didelės pinigų sumos..

„Voltage“ pati dalyvavo tokiuose veiksmuose anksčiau, keldama ieškinius keliose skirtingose ​​šalyse ir veiksmingai „išbandydama vandenis“ teisine prasme, kad sužinotų, ką teismai padarys ir neleis tai padaryti.

Iki šiol dėl „Voltage“ bylinėjimosi nebuvo priimtas nuosprendis, tačiau įmonė, be abejo, tebėra aktyvi laiškų siuntimo srityje..

Toks bendravimas, kurį kai kas apibūdina kaip „autorinių teisių perėmimą“, turi didelę sėkmės tikimybę, nes laiškai yra skirti sužadinti baimę gavėjams, kurie gali manyti, kad palyginti nedidelė žalos atlyginimo suma gali būti jiems žymiai pigesnė, nei nežinomos išlaidos, kurios gali atsirasti. arba gali nebūti, jei jų byla kada nors iškils teisėjui.

Los Andžele įsikūrusi kino studija gyrė sprendimą, sakydama, kad tai „mažų vaikinų“, įskaitant nepriklausomus filmų kūrėjus ir muzikantus, pergalė. Teismo sprendimas yra precedentas Australijoje, tačiau savo pobūdžiu panašus į kitas bylas, kurias „Voltage Pictures“ pateikė teismams kitose tautose..

Bendrovės honorarų viceprezidentas Michaelas Wickstromas sakė „Mashable“, kad „Voltage Pictures“ nori perspėti vartotojus, kurie mano, kad gerai įkelti ir atsisiųsti jų turinį. Visi, gavę laišką, turėtų kreiptis į teisinę konsultaciją.

„Wickstrom“ tvirtina, kad įmonė nesinaudoja spekuliacinėmis sąskaitomis faktūromis, sakydama, kad „rinkoje yra gaminti gerus filmus ir gauti autorinius atlyginimus iš šių filmų“. Jis sutiko, kad praeityje galbūt buvo siunčiami kai kurie laiškai tariamiems autorių teisių pažeidėjams. per daug agresyvus tonas:

„Anksčiau buvo keletas raidžių, kurias reikėjo pakoreguoti, ir aš sakiau, kad turime jas pakeisti, nes tonas yra per daug agresyvus. Tai turi būti teisėta. Nė viename iš šių laiškų nedetalizuojame kaltės, tačiau mes sakome, kad jei esate pažeidėjas, turi būti atsiskaitymo suma arba sprendimas dėl atsiskaitymo. “

Jis sako, kad įmonė ir toliau taiko tuos pačius metodus, nes jie veikia ir įrodyta, kad bylinėjimasis sustabdo piratavimą, pridurdamas, kad jis asmeniškai nėra didelis gerbėjų skleidėjas..

Tačiau jis pasakė, kad piratavimą reikia nutraukti ar bent jau atgrasyti ir kad įmonės reputacija dėl bylinėjimosi turėjo įtakos piratavimo svetainėms, kuriose nariai perspėjo kitus vartotojus vengti piratavimo įmonės pavadinimuose..

Mums, „ExpressVPN“, nepatinka, kaip viskas vyksta šioje srityje – taktika, skirta išgąsdinti potencialiai nekaltus žmones atiduoti grynuosius pinigus, norint apsisaugoti nuo teismo, taip pat nėra tinkamas sprendimas.

Taigi, visi apsvarstyti dalykai, gavę laišką iš „Voltage Pictures“, atsiminkite, kad dar nereiškia, kad esate kaltas – prieš atsakydami turėtumėte kreiptis į teisinę konsultaciją ir suprasti savo galimybes..

Teminis vaizdas: George’as Hodanas / Public Domain Pictures.net

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map