Naujas įstatymas bus naudingas ne taip šlovingai Kazachstano vyriausybei


Visi Kazachstano piliečiai netrukus taps naujo pažymėjimo savininkais. Vis dėlto ne vienas išdidžiai demonstruoja savo žmonas.

Kazachstano vyriausybė priėmė naują įstatymą, pagal kurį kiekvieno piliečio telefonuose ir asmeniniuose kompiuteriuose reikalaujama įdiegti skaitmeninį pažymėjimą. Tai surinks interneto srautą, slaptažodžius, skambučius jūsų ožkų augintojui ir net finansinę informaciją. Iš tikrųjų pažymėjimas iš esmės užfiksuos viską, ko nori vyriausybė.

Tai tik dar vienas pavyzdys vyriausybės, bandančios įsitvirtinti jūsų gyvenime. Tai akivaizdus informacijos patraukimas, ir jie net nebandė jos užmaskuoti. Bent jau nelabai gerai. Žinia pasirodė tada, kai „Telecom.kz“ paskelbė stebėjimo planą lapkričio mėn. Pranešime spaudai. Jis skubotai buvo atsiimtas, bet kada žmonės sužinos, kad „Google“ išsaugo viską …

Tai nėra pirmas kartas, kai vyriausybė bando parodyti savo kelią į mūsų skaitmeninį gyvenimą. Ir tai tikrai nebus paskutinis. Bet bent jau dabar žinome, kad jie tai daro, ir galime apsaugoti savo privatumą. Beveik juokinga stebėti, kaip jie suklysta, nesėkmingai.

Gaukite „ExpressVPN“

Kaip sustabdyti vyriausybes nuo jūsų šnipinėjimo

Jei nerimaujate, kad kuri nors vyriausybė jus šnipinėja, yra paprastas būdas jas įveikti. „ExpressVPN“ veikia neslėpdama jūsų buvimo vietos nuo akių. Jie gali reikalauti, kad jūs įdiegtumėte visus sertifikatus Kazachstane, tačiau jie nieko negali padaryti, kai jūsų ryšys yra iš šalies, esančios už jų jurisdikcijos ribų..

Laimei, pasaulis yra didelis. Ir „ExpressVPN“ tai apima. Privatiam naršymui galite prisijungti prie bet kurios iš daugelio mūsų VPN vietų. Net tas, kuris yra Kazachstane. (Taip, mes juos ten turime. Nes esame nuostabūs).

✋ Aukštasis penketukas. ✋

Gaukite savo asmeninį interneto ryšį iš „ExpressVPN“. Ir galbūt sutaupykite sau pinigų, kitą kartą norėdami išsinuomoti automobilį. Arba asilas, tempiantis mašiną. Tai jūsų internetas. Daryk tai, kas tau patinka!

Gaukite „ExpressVPN“

Teminis vaizdas: siempreverde22 / „Dollar Photo Club“

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map