Kuidas Belgia ja Jaapanit veebis tasuta vaadata (World Cup 2018)

Pole tähtis, kus te elate, võite vaadata Belgia ja Jaapani veebis, otseülekannet ja tasuta ametlikku ringhäälinguorganisatsiooni, kes pakub mängu kvaliteetset voogu. Katame erinevaid kommentaare erinevates keeltes, sealhulgas nii selle mängu tasuta kui ka tasulisi otsevooge ja muid FIFA 2018 maailmameistrivõistluste mänge. 


Kuidas vaadata Belgia ja Jaapani veebis tasuta

Belgia v. Jaapani matš toimub 2. juulil 2018. Belgia v. Jaapan algab kell 14:00. EST / 7 p.m. GMT + 1 Rostovi areenil, Rostov-On-Don. 

2018. aasta FIFA maailmameistrivõistluste eetris enam kui 120 riigis on teie võimalused mängu võrgus otseülekandes näha üsna head. Isegi kui te ei saa oma kodumaal vaadata, kui teil on Interneti-ühendus ja mõned muud tööriistad, saate hõlpsalt kõiki mänge vaadata.

Kuidas vaadata Belgia vs. Jaapanit võrgus otseülekandes: BBC One ja SBS

Ingliskeelsetel vaatajatel on Belgias ja Jaapanis veebi kaudu reaalajas vaatamiseks kaks suurepärast valikut:

 • BBC One (BBC iPlayeri kaudu)
 • SBS (veebisaidi Maailmmäng kaudu)

Nende kahe variandi vahel on SBS tõenäoliselt teie parim valik. Pärast seda, kui Austraalia kaabelvõrk Optus jättis oma lepingu täitmata, andis SBS hiljuti täielikud õigused kõigile Austraalia mängudele. Selle tulemusel suunasid nad kõik voogesitused üle Austraalia tasuta televisioonivõrku SBS. Kuna SBS edastas juba mõnda mängu tasuta, siis tähendab see, et nad pakuvad nüüd kõiki mänge veebis tasuta.

BBC pakub ka otseülekannet BBC One’i ja iPlayeri kaudu. Võite BBC-d otseülekandes vaadata, kuid BBC sisu vaatamiseks, isegi veebis, on teil vaja TV-litsentsi. Ehkki BBC ei küsi teilt TV-litsentsi tõestamist, nõuavad Suurbritannia seadused TV-litsentsi.

Vaatamata sellele on tehniliselt endiselt võimalik vaadata Ühendkuningriigi vaatajaid, kes reisivad Ühendkuningriigist väljaspool. Ja te saate vaadata Austraalia SBS-i otseülekannet ka sellest riigist. Kuid mõlemal juhul on paigas olevate geograafiliste sisuplokkide tõttu vajalik virtuaalne privaatvõrk ehk VPN.

Proovige 2018. aasta maailmameistrivõistluste otseülekannete ExpressVPN-i

Oleme pannud proovile mitu VPN-i valikut ja leidnud, et ExpressVPN on meie eelistatud valik 2018. aasta maailmameistrivõistluste jaoks. ExpressVPN pakub püsiühendust erinevate riikidega suure ribalaiusega serverite kaudu, kiiruse minimaalse aeglustumisega.

ExpressVPN-iga saate ühendada ka kuni 3 seadet, muutes teie kodu mitme seadme jaoks hõlpsaks maailmameistrivõistluste otseülekannete jälgimise. Samuti leiate, et ExpressVPN-l on rakendused enamiku teie kasutatavate seadmete jaoks või meetodid VPN-i saamiseks enamikul seadmetel. 

ExpressVPN-l on üle 2000 serveri kogu maailmas enam kui 90 riigis, mis teeb teie valitud voogudega ühenduse loomise enamuses riikides, kus maailmameistrivõistluste mänge võrgus otseülekandena on äärmiselt lihtne ühendada..

expressvpn 16 maailmameistrivõistluste voor

LUGEMISTEENUS: Säästke siin ExpressVPN-ist 49%. See sisaldab 3 kuud eriti tasuta ja 30-päevast raha tagasi garantii, et saaksite seda riskivabalt proovida.

16 vooru Belgia vs. Jaapan tasuta voogesitused kogu maailmas

Pole tõenäoline, et BBC ega SBS ei tööta teie tuleku mänguaja jaoks. Sel juhul saate muid võimalusi veebis tasuta vaadata, ehkki te ei saa ingliskeelset sisu. Siiski on saadaval ka muid tasuta valikuid, kui soovite kommentaari kuulata mõnes muus keeles. 

16 live stream’i tasuta voor Šveitsis

Šveitsi lipp Šveits 16. voor

Tänu selle riigi avalik-õiguslikule ringhäälinguorganisatsioonile SGR SSR on Šveitsis saadaval paar tasuta voogu. 

Šveitsis saate veebis otseülekannet vaadata SRF (saksa), RTS (prantsuse) ja RSI (itaalia). Need on vaatajate jaoks kolm head voogesituse võimalust kolmes erinevas keeles. Üheski voos pole kontot vaja, kuigi nende kõigi jaoks on vaja VPN-i.

16 otsevoolu tasuta voor Saksamaal

Saksamaa maailmameistrivõistluste voor 16-st Belgiast jaapanist

Saksamaa pakub mõnda suurepärast voogesituse võimalust. Pärast ühenduse loomist Saksamaa VPN-teenusega ExpressVPN-i kaudu saate vooge vaadata läbi ZDF-i või ARD-i. Kumbki neist voogesituse valikutest töötab ja saate vaadata kas suhteliselt hea kvaliteediga videot. Kumbki valik ei vaja kontot, nii et vaatamine toimub automaatselt.

Kuidas vaadata 16 Belgia ja Jaapani vooru USA-s ja Kanadas

Saate vaadata Belgia v. Jaapani matši otse USA-s või Kanadas, kuid ainult siis, kui maksate abonenditeenuse eest või ühendate VPN-i kaudu mõne ülaltoodud valikuga. Tasulise teenusega ühenduse loomine pakub tõenäoliselt parimat voogesituse kvaliteeti, nii et siin on teie võimalused mõlemas riigis.

Tasulised maailmameistrivõistluste online-voogesitused USA-s

Ameerika Ühendriikide voor 16 Belgia ja Jaapani vahel

USA-s pakub voogesituse teenus „kõhn kimp” teile mängu Belgia v. Jaapan otseülekannet mis tahes seadmes. Fox Sportsil on ingliskeelsete voogude edastusõigused, kuid Telemundole juurdepääsu saamiseks (NBC Spordi rakenduse kaudu) saate vaadata ka hispaania keeles..

Järgmised teenused pakuvad oma teenusepakettides Fox Sports või Telemundo:

 • DirecTV nüüd
 • fuboTV
 • Hulu otseülekandega
 • PlayStation Vue
 • Sling TV
 • YouTube TV

Kui soovite odavat varianti, on Sling TV teie parim valik. Kuid ka teised pakuvad mitmesuguseid eeliseid.

Tasulised maailmameistrivõistluste veebiülekanded Kanadas

Kanada lipu voor 16 Belgia v. Jaapan

Kanada elanikud saavad vaadata maailmameistrivõistluste matše kas TSN või RDS abil. Mõlemad tasulised teenused muudavad oma sisule juurdepääsu saamiseks 24,99 dollarit CAD kuus. Võite vaadata kumbagi võrgus otseülekandena, kuid peate alla laadima nende eraldi rakendused. 

Kuidas vaadata 16. vooru teistes riikides

16 matši voor, sealhulgas Belgia vs. Jaapan, näidatakse kogu maailmas, mitte ainult eespool nimetatud riikides. Kui teil on vaja pääseda juurde muudele voogudele erinevates keeltes või erinevatest riikidest, võib teil olla saadaval pikk valik võimalusi.

Võite vaadata maailmameistrivõistlusi järgmistes keeltes ja järgmistes riikides.

 1. Prantsuse: TF1
 2. Araabia keel: BTV, KAN11, MAKAN 33
 3. Itaalia: Mediaset
 4. Portugali keel: RTP, SIC
 5. Vene keel: Match TV, Perviy Kanal, VGTRK
 6. Hispaania keel: Mediaset España Cuatro, Mediaset España Telecinco
 7. Hollandi: DR, NOS, RTBF (Belgia)
 8. Bengali: BTV
 9. Jaapani keel: Fuji TV

See on muidugi ainult väike loetelu. Soovitame vaadata voogesituse valikute saiti kõigis riikides, kes on sellel aastal maailmameistrivõistlustel võistelnud.

Comparitech ei anna tunnistust ega julgusta ühtegi autoriõiguse rikkumist, sealhulgas piraatallikatest pärit video voogesitust. Ehkki VPN-id võivad varjata geograafilisi piiranguid ja varjata kasutaja identiteeti, kaaluge enne autoriõigusega kaitstud materjali ilma loata allalaadimist või voogesitust kohalike seaduste, ohvrite ja piraatluse ohtudega.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map