Kuidas vaadata 2019. aasta NBA finaali otseülekandena kõikjal

Kuidas vaadata 2019. aasta NBA finaali otseülekandena kõikjal


2019. aasta NBA finaali saate otseülekandes jälgida kõikjal. 6. mäng toimub 13. juunil kell 9.00. EST ja saate vaadata Golden State Warriors vs Toronto Raptors mitut voogesitussaiti kogu maailmast. Enamik 2018. aasta NBA finaali legaalseid voogesituse allikaid on siiski piirkonnaga lukustatud. See tähendab, et 2019. aasta NBA finaali vaatamiseks välismaalt on teil vaja VPN-i.

VPN krüpteerib teie Interneti-ühenduse ja suunab selle teie valitud asukohas asuva vahendaja serveri kaudu. Nii et voo vaatamiseks, mis võimaldab vaadata ainult USA-s asuvatel vaatajatel, saate luua ühenduse USA VPN-serveriga.

Raptors juhib seeriat seisuga 3-2. Pärast kahe mängu puudujääki vältis Kuldne riik vaevalt lüüasaamist, võites eelmise mängu 106-105. Kui Raptors on alavõitja, tuleb ta meistriliiga koju viimiseks võita üks kahest järgmisest mängust.

Kuidas vaadata VPN-iga tasuta 2019. aasta NBA finaali?

VPN-i kasutamine NBA finaali vaatamiseks on järgmine:

 1. Registreeruge VPN-i jaoks. Soovitame ExpressVPN-i kiire, turvalise ja lihtsa teenuse jaoks, mis sobib suurepäraselt piirkonna lukustatud sisu vabastamiseks. Teiste elujõuliste alternatiivide hulka kuuluvad NordVPN ja CyberGhost.
 2. Laadige oma seadme VPN-rakendus alla ja installige usaldusväärsest rakendustepoest või teenusepakkuja veebisaidilt.
 3. Avage rakendus ja valige server riigis, kus voog on piiratud.
 4. Vajutage ühendamise nuppu
 5. Kui ühendus on loodud, avage voog ja hakake vaatama Warriorsi vs Raptorsi

Soovitame testida oma VPN-i mõnel teisel otseallikal, mis pärineb samast allikast, mida kavatsete NBA finaali voogesitada juba ette. Kui midagi läheb valesti, proovige tühjendada oma brauseri või seadme küpsised ja vahemälu või pöörduda oma VPN-i pakkuja klienditoe poole.

NBA-Finaalide parim VPN: ExpressVPN võimaldab teil NBA-finaale voogesitada HD-vormingus. Sellel on ööpäevaringne tugi ja 30-päevane raha tagasi garantii, et saaksite seda riskivabalt proovida.

Kuidas vaadata teleri USTV Now tasuta 2019. aasta NBA finaali

USTV Now tasuta tasand sisaldab ABC-d ja on saadaval kõikjal maailmas, muutes selle suurepäraseks tasuta võimaluseks Warriorsi vs Raptorsi otseülekanne ükskõik kus. Alustamiseks vajate lihtsalt tasuta kontot.

Arvestades, et see on rahvusvahelistele vaatajatele lihtne ja tasuta võimalus, võite oodata palju serveri ummikuid. See tähendab puhverdamist ja madala kvaliteediga videot. Võite proovida varundamiseks vaadata selle loendi teisi võimalusi.

Ehkki VPN pole rangelt nõutav, võib see aidata Interneti-teenuse pakkuja loodud videovoogude ribalaiuse vähendamisest mööda minna.

Kuhu veel 2019. aasta NBA finaali voogesitada

2019. aasta NBA finaali otseülekande võrgus voogesitamiseks on teil veel mõned võimalused:

USA

USA lipp

Ameerika televõrgul ABC on ainuõigused 2019. aasta NBA finaali edastamiseks ja voogesitamiseks USA-s. Kui ABC on osa teie olemasolevast kaablipaketist, saate sisse logida ja voogu vaadata võrgus või mobiilirakenduse ABC Go kaudu. Samuti saate ABC-d paljude Interneti-TV-teenuste osana, sealhulgas:

 • YouTube TV – YouTube’i tasuline Interneti-TV-teenus sisaldab enamikus postiindeksides kohalikke ABC-kanaleid, kuid igaks juhuks kontrollige oma piirkonna kanalite loendit (või kasutage lihtsalt VPN-i). Saadaval on 5-päevane tasuta prooviversioon, mille hind on pärast seda 49,99 dollarit kuus.
 • Hulu + Live TV – Kohalikud ABC-tütarettevõtted on enamikus postiindeksites saadaval Hulu + Live TV tellijatele, mis sisaldab nii otseülekandeid kui ka Hulu tellitavat sisu. Pakutakse 7-päevast tasuta prooviperioodi ja selle hind on pärast seda kuus 44,99 dollarit.
 • DirecTV nüüd – Plussi pakett (50 dollarit kuus) sisaldab ABC-d. Kirjutamise ajal pole tasuta prooviversiooni saadaval, kuid kahe esimese kuu jooksul saate allahindlust 15 dollarit.

Pange tähele, et kõik need teenused on piirkonnas lukustatud, nii et kui reisite väljaspool USA-d, kasutage nende blokeerimiseks VPN-i.

Kanada

Kanada lipp

Kanada NBA fännid takerdusid 2019. aasta finaalturniiri veebis vaatamise ühe halvima tehingu poole. Kõigi mängude vaatamiseks peate tellima kaks erinevat teenust.

Sportsnet nüüd näitavad mänge üks, kolm, viis ja seitse. Tasuta prooviversiooni pole saadaval, kuid 7-päevane pass maksab 9,99 dollarit. Muidu algab kuu hind 19,99 dollarist kuus.

TSN Direct õhumängud kaks, neli ja kuus. Jällegi pole tasuta prooviversiooni. Üksiku päeva saate osta 4,99 dollari eest või kuu eest saate hinnaga 19,99 dollarit.

Meie soovitus? Proovige kõigepealt USTV Now tasuta taset ja hankige nende jaoks lühiajalised pääsmed vajadusel varukoopiana.

Kui olete need teenused juba tellinud ja reisite NBA finaali ajal väljaspool Kanadat, saate ühenduse luua Kanada VPN-serveriga ja pääseda oma kontodele juurde nagu tavaliselt.

Euroopa

euroopa lipp - euroopa

DAZN näitab NBA finaali Austrias, Saksamaal ja Šveitsis. Nendes riikides on saadaval ühekuuline tasuta prooviperiood, mis teeb sellest kindla võimaluse GSW vs Raptors HD-vormingus voogesituse jaoks.

DAZN on saadaval veel mõnes teises riigis, kuid see näitab NBA finaali ainult mainitud riikides. Teistes riikides olevad DAZNi abonendid võivad proovida kasutada VPN-i NBA finaali vaatamiseks serveri kaudu Austrias, Saksamaal või Šveitsis, kuid me ei saa garanteerida, et VPN töötab nendes riikides DAZN-iga.

2019. aasta NBA finaali ajakava

Siin on Golden State Warriorsi ja Toronto Raptorsi mänguajad:

 • GSW vs Toronto Raptors: 30. mai kell 9.00 (Lõppskoor: 109–118)
 • GSW vs Toronto Raptors: 2. juuni kell 8:00 (Lõppskoor: 109-104)
 • Toronto Raptors vs GSW: 5. juuni kell 9.00. (Lõppskoor: 123-109)
 • Toronto Raptors vs GSW: 7. juuni kell 9:00 (Lõppskoor: 105–92)
 • GSW vs Toronto Raptors: 10. juuni kell 9:00 (Lõppskoor: 106-105)
 • Toronto Raptors vs GSW: 13. juuni kell 9.00 (Lõppskoor: 114–110)
 • GSW vs Toronto Raptors: 16. juuni kell 8:00 (n / a)

Kõik ajad Ida-suveaeg (UTC -4).

Hoiduge varjulistest voogudest

See artikkel soovitab ainult legaalseid voogesituse allikaid. Ehkki mitmed veebisaidid pakuvad tõenäoliselt volitamata vooge, on nendel saitidel sageli suur pahavara nakatumise oht. Neid saab igal ajal ka võrguühenduseta võtta ja videokvaliteet kannatab kindlasti. 2019. aasta NBA finaalturniiril on võimalik tasuta ja seaduslike vahenditega kogu võrgus otseülekandes vaadata, seega pole vaja kasutada litsentseerimata allikaid.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map