Kuidas vaadata AEW All Out otseülekannet kõikjal

Kuidas AEW All Out veebis otseülekannet vaadata


Kõik eliitmaadlusmängud “All Out” toimuvad 31. augustil Chicagos Sears Center Arenal. Ehkki ringhäälinguorganisatsioonid edastavad otse-eetris saateid alates kella 20.00 EST, ei alga põhiturniir enne kella 21.00 (18.00 PST / 2 AM BST). . Võite oodata palju, sealhulgas AEW maailmameistrivõistluste matš, kus osaleb endine WWE superstaar Chris Jericho. Allpool selgitame, kuidas vaadata AEW All Out’i USA-s või välismaal Kanadas, Suurbritannias, Austraalias või mõnes muus maailma riigis.

Peaksite seda tähele panema soovitame ainult ametlikke raadiosaatjaid All Out. Kuigi see sündmus on tõenäoliselt saadaval kolmandate osapoolte voogesitussaitidel, ei soovita me neid kasutada. Mitteametlikud vood on tavaliselt väga madala kvaliteediga ja sageli on video äärmiselt lagune. Lisaks võidakse need autoriõiguse rikkumise eest osaliselt ära võtta. Saate niikuinii vaadata AEW All Out-d peaaegu kõikjal, nii et pole vaja pöörduda varjuliste ja ebausaldusväärsete voogude poole.

AEW All Out 2019 läheb eetrisse ainult piirkondlikult lukustatud voogesitusplatvormidel. See tähendab, et teil on vaja VPN-i, et vaadata, kas olete väljaspool toetatud riiki.

Kuidas otseülekannet otseülekande kaudu AEW All Out-i kaudu VPN-iga saata

Õige VPN-i abil on välismaalt pärit geograafiliselt piiratud teenuste blokeeringu vabastamine lihtne. Järgige alltoodud samme, et otseülekannet All Out 2019 kõikjalt otseülekandesse saata.

Nii saate vaadata AEW All Out otseülekannet 2019. aastal järgmiselt:

 1. Kui te pole seda juba teinud, alustage VPN-i registreerimisest. Eespool mainisime ExpressVPN-i, kuid NordVPN ja CyberGhost on mõlemad suurepärased odavate alternatiivide pakkumised.
 2. Laadige alla ja installige VPN-i rakendus, hoolitsedes selle eest, et saaksite oma seadmele sobiva versiooni.
 3. Looge ühendus ühe oma VPN-i Ameerika serveriga. Kui jätate selle sammu vahele, näete tõrget („See veebisait pole teie territooriumil saadaval, kuid aeg-ajalt voogesitame sündmusi rahvusvaheliselt.”), Kui proovite siseneda B / R Live’i veebisaidile.
 4. Liituge B / R Live’i kontoga. See on tasuta, ehkki AEW All Out võitluspassi ostmiseks on teil vaja Ameerika aadressiga lingitud krediitkaarti.
 5. Logige sisse ja proovige videot vaadata. See peaks algama kohe, kuid kui ei, siis tühjendage brauseri vahemälu ja küpsised ning laadige leht uuesti.

AEW All Out edastatakse otseülekandena ja sellisena on oluline veenduda, et teie VPN töötab enne tähtaega. Ülaltoodud toimingute läbimisel saate kõikidest probleemidest teada juba enne sündmust ja teil on palju aega oma VPN-i klienditoe meeskonnalt abi saamiseks.

Parim AVN-i VPN-iga VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

VPN-id võimaldavad teil muuta oma IP-aadressi, ületades piirkondlikke piiranguid ja lubades teil kasutada välismaalt pärit geograafiliselt blokeeritud voogesitusteenuseid. Lisaks krüpteerivad nad teie Interneti-liikluse, mis tähendab, et kõik snooperid (näiteks teie Interneti-teenuse pakkuja või tööandja) ei näe, mida te võrgus pakute. Eriti soovitame ExpressVPN: sellel kiirel teenusel on üle 3000 serveri 94 riigis, võimsad turva- ja privaatsusfunktsioonid ning suurepärane deblokeerimisvõime, nii et see on ideaalne voogesituse jaoks.

ExpressVPN-iga alustamine võtab vaid mõne minuti; peate vaid valima soovitud tellimuse pikkuse (üks, kuus või kaksteist kuud) ja maksma. See aktsepteerib isegi Bitcoini juhuks, kui soovite mõnda teist anonüümsuse kihti, ehkki kuna ExpressVPN ei logi isikut tuvastavat teavet, ei saa te kummalgi viisil jälile saada. Lisaks sisaldab ExpressVPN 30-päevast raha tagasi garantii, mis tähendab, et saate AEW All Out riskivabalt voogesitada ja nõuda täielikku tagasimakset, kui see pole rahul.

PARIM ELAMAKSUTAMISE VPN: ExpressVPN on meie parim valik AEW All Out välismaal vaatamiseks. See on kiire ja usaldusväärne, vabastab paljud populaarsed voogesitusplatvormid ja võtab teie turvalisust tõsiselt.

Kuidas AEW All Out veebis otseülekannet vaadata

Sellel üritusel on kaks ringhäälinguorganisatsiooni ja teie kasutatav sõltub sellest, kus te maailmas olete. Allpool saate vaadata, kuidas vaadata AEW All Out veebis oma riigis:

USA ja Kanada

USA lipp

Nagu AEWi varasemate sündmuste puhul, edastatakse ka All Out ainult B / R Live’il Põhja-Ameerikas. Kuid seekord on oluline erinevus: kuigi nii Fyter Fest kui ka Fight for Fallen olid vabalt vaadatavad, peate maksma teenuse All Out voogesituse eest.

Võitluskaardid maksavad 49,99 dollarit või 49,99 dollarit CAD, olenevalt sellest, millises riigis asute, ja teie makseviis peab olema lingitud kohaliku aadressiga. Iseenesest on selle meetodi kasutamine peaaegu võimatu, kui te tavaliselt ei ela Kanadas või USA-s. Põhja-ameeriklased pääsevad B / R Live’i siiski välismaalt, ühendades oma kodumaal asuva VPN-serveriga.

Kus mujal saab otseülekannet AEW All Out?

maakera maailmakaart

Mujal maailmas olevad maadlusfännid saavad AEW All Out’i vaadata Fite vahendusel. Seda teenust näidatakse pressikonverentsil ja tasuta osalemine 30. augustil kell 20:00 EST (17:00 PST / 1 AM BST). All Out võitluspilet maksab teistes riikides vaatamiseks aga 19,99 dollarit või 14,99 naela Suurbritannia. See sündmus on saadaval nii inglise kui ka hispaania keeles, kuid peate spetsiaalselt ostma hispaaniakeelse pääsme.

See teenus on saadaval kogu maailmas, ehkki seda ei levitata kõikjal. Näiteks peavad USA ja Kanada vaatajad selle asemel jälgima otseülekannet. Kuigi Fite ei ole ikka veel teatanud, millistes riikides ta kogu välja näitab, varasemaid sündmusi edastati Austraalias, Suurbritannias ja Euroopas, ja pole põhjust arvata, et seekord on asjad teisiti. See tähendab, et kui ostate võitluspassi ja reisite seejärel Põhja-Ameerikasse, peate teenuse All Out veebis jälgimiseks looma ühenduse VPN-iga.

2019 AEW All Out võitluskaart

ArmatuurVaste tüüp
Adam Page vs Chris JerichoStandard – AEW maailmameistrivõistluste mäng
Pac vs Kenny OmegaStandard
Parimad sõbrad (Chuck Taylor ja Trent Beretta) vs The Dark Order (Evil Uno ja Stu Grayson)Tavaline silt – võitjad saavad AEW maailma sildimeeskondade meistrivõistluste esimese ringi vahele jätta
Lucha Brothers (Pentagón Jr ja Ray Fénix) vs The Young Bucks (Matt Jackson ja Nick Jackson)Redelimärk – AAA maailma sildimeeskonna meistrivõistluste matš
Cody vs Shawn SpearsStandard
Erakond (Marq Quen ja Isiah Kassidy) vs Angelico & Jack Evans Tavaline silt
Naiste kasiino Battle RoyaleLahing Royale
Riho vs Hikaru ShidaStandard
Tsenseerimata on Luchasaurus, Jungle Boy ja Marko Stunt vs SoCal (Christopher Daniels, Frankie Kazarian ja Scorpio Sky)Kuue mehe silt
Darby Allin vs Joey Janela vs Jimmy HavocSaatuslik kolmekäiguline

Millised maadlejad on need, keda vaadata?

Selle sündmuse tõelised staarid on Chris Jericho ja Kenny Omega. On ebaselge, kas AEW soovib meelitada uusi vaatajaid, tehes Jerichist esimese AEW maailmameistri, või eelistaksid nad fänne Adamsi ümber koondada – see on suhteliselt uus lisa nimekirja. Mõlemad on kogenud maadlejad, ehkki kes võidab, see on kindlasti tore mäng.

Samal ajal peaks Omega asuma sammu teise WWE vilistlase Paci vastu. Algselt pidi ta võitlema Jon Moxleyga, kuigi tõsise küünarliigese infektsiooni tõttu polnud see võimalik. Moxley oli varem väitnud, et Omega pole nii tõsine, kui tahaks esineda teekonnal AEW All Out, see võiks olla pakkumine uue rivaalitsemise seadmiseks enne AEW nädalase telesaate algust, mis on tulekul varsti TNT-le ja sellisena oleksime üllatunud, kui Moxley ei naase oma tagasitulekut jätkates.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map