Kuidas vaadata Lõuna-Korea versus Saksamaa võrgus tasuta (FIFA World Cup 2018)

Kuidas vaadata Lõuna-Korea ja Saksamaa võrgus tasuta


Kas soovite vaadata Lõuna-Korea vs. Saksamaa võrgus ja tasuta? Selles artiklis selgitame, kuidas saate virtuaalse privaatvõrgu (VPN) abil pääseda juurde ja avada Suurbritannia, USA, Saksamaa, Lõuna-Korea või mõne muu maailma riigi FIFA maailmameistrivõistluste otsevooge. Anname teile teada ka selle, kus saate vaadata kõiki 2018. aasta maailmameistrivõistluste mänge tasuta ja kõrglahutusega.  

27. juunil lähevad Lõuna-Korea vastamisi Saksamaa praeguste maailmameistrivõistluste meistritega. Mäng toimub Kaasani areenil kell 15:00 BST (7:00 PST / 10:00 EST). Isegi kui Lõuna-Korea võidab, liigub Saksamaa tõenäoliselt väljaviskevooru, kui Rootsi ei võida samal päeval nende mängu Mehhiko vastu.

Õnneks ei pea te sekundist toimingust mööda minema. FIFA maailmameistrivõistlusi edastatakse enam kui 120 erinevas riigis, millest enamus pakuvad vähemalt osalist leviala täiesti tasuta. See tähendab, et juhuslikud jalgpallifännid saavad oma emakeeles kursis olla. Siit saate teada, kuidas otseülekannet Saksamaa v Lõuna-Korea saada kvaliteetses HD-vormingus ja tasuta.

Kuidas vaadata FIFA maailmameistrivõistlusi otseülekandes ja veebis

Ehkki iga võõrkeele kohta on tavaliselt vaid mõned allikad, saavad ingliskeelsed inimesed valida, kas nad vaatavad paljudel erinevatel voogesitusplatvormidel. Lisasime allpool peamiste ingliskeelsete riikide ametlikud ringhäälinguorganisatsioonid:

 1. USA: Rebasesport
 2. Kanada: TSN, CTV, RDS
 3. UK: BBC, ITV
 4. Austraalia: SBS, Optus Sport

Ehkki tasuta World Cupi allikaid on lihtne leida, antakse neile litsents ainult selleks, et näidata väikest osa maailmameistrivõistluste võistluskalendritest. Terve turniiri jälgimiseks peate võib-olla registreeruma tasulise sporditeenuse saamiseks. Plussküljel pakuvad need teenused tavaliselt ka tasuta prooviperioode, mida saate ära kasutada.

Parim VPN 2018. aasta maailmameistrivõistluste jaoks: ExpressVPN

expressvpn maailmameistrivõistlused

2018. aasta FIFA maailmameistrivõistluste ohutuks voogesitamiseks soovitame kasutada ExpressVPN-i. See on kiire ja hõlpsasti kasutatav VPN, mille eesmärk on hoida teie isiklik teave Interneti kasutamise ajal privaatsena. ExpressVPN pakub kiireid servereid 94 riigis, nii et see on piisavalt kiire, et hõlpsalt HD-videoid otse töödelda. See on ka üks väheseid VPN-e, mis suudab võita BBC üha rangemaid piirkondlikke blokeerimismeetmeid.

Registreerumine on lihtne ja võtab vaid minut. Valige lihtsalt tellimuse pikkus (üks kuu, kuus kuud või 12 kuud) ja viige makseprotsess lõpule. Seal on 30-päevane raha tagasi garantii, nii et saate seda testida, jälgides ülejäänud maailmameistrivõistlusi. Pärast seda, kui otsustate ExpressVPN-i enam mitte kasutada, võite taotleda täielikku tagasimakset.

RISKIVABA PROJEKT: ExpressVPN-i prooviperiood võimaldab teil tarkvara riskivabalt testida. Lisaks saate selle aastakavaga liitumisel täiesti tasuta veel kolm kuud.

Kuidas vaadata 2018. aasta FIFA maailmameistrivõistlusi: tasuta ja tasulised võimalused

Kuidas vaadata Suurbritannias toimuvat maailmameistrivõistlust

Briti lipp - ametiühingu jakk

BBC ja ITV jagavad Suurbritannias World Cupi ülekandeõigusi. Igal neist on oma voogesitusplatvorm (BBC iPlayer ja ITV Hub), nii et saate vaadata kõiki mänge ühe või teise teenuse puhul tasuta. Kui eelistate platvormide vahel mitte vahetada, saate häälestada ka TVPlayer.com kaudu – sait, mis korraldab nii BBC1 kui ka ITV jaoks täiesti legaalseid otseülekandeid.

Suurbritannia nõuab, et otsevideo vaatamiseks teleris edastamise ajal oleks teil TV-litsents. IPlayer võib küsida, kas teil on TV-litsents, kuid see on ainus ülaltoodud allikatest, ja muid kinnitusmeetmeid pole.

Kuidas vaadata maailmameistrivõistlusi USA-s

USA lipp

USA-s on ainult üks ingliskeelne maailmameistrivõistluste ringhäälinguorganisatsioon: Fox Sports. See näitab kõiki 2018. aasta jalgpalli maailmameistrivõistluste mänge otseülekandena, ehkki peate USA kaabelteenuse pakkuja jaoks mandaatidega sisse logima. Kui teil pole kaablit, saate selle asemel tellida ühe järgmistest teenustest:

 • DirecTV nüüd
 • fuboTV
 • Hulu otseülekandega
 • PlayStation Vue
 • Sling TV
 • YouTube TV

Kui asute praegu väljaspool USA-d, kuid teil on juba Fox Spordi tellimus, lubab VPN vaadata välismaalt. Registreerumisega on aga hoopis teine ​​lugu: see teenus nõuab USA-s registreeritud makseviisi ja välismaistel kasutajatel on peaaegu võimatu registreeruda.

Kui kasutate Kodi, võiksite eelistada vaatamist ametliku Fox Sportsi addoni kaudu. Lihtsalt vältige mitteametlikke spordi lisandeid, mis vaevavad Kodi. Need pakuvad tavaliselt madala kvaliteediga ja ebausaldusväärseid vooge ja kuna maailmameistrivõistlused on saadaval nii paljudest õigustatud allikatest, pole nende kasutamisel tegelikult midagi kasu..

Kuidas voogesitada maailmameistrivõistlusi Kanadas

Kanada lipp

RDS, CTV ja TSN pakuvad kõik Kanada vaatajatele võimalust vaadata kõiki maailmameistrivõistluste mänge. Kõik need ringhäälinguorganisatsioonid peavad enne, kui saate midagi vaadata, peate siiski sisse logima, kasutades oma kaabelteenuse pakkuja andmeid.

Kuid te ei vaja tingimata kaablit. Nii TSN kui ka RDS võimaldavad teil vaadata vastavaid kanaleid 24,99 dollari (CAD) eest kuus. See võib tunduda pisut kallis, kuid see on peaaegu ligilähedane enamiku sporditeenuste eest võetavatele maailmameistrivõistluste läbimistasudele ja saate alati tühistada pärast turniiri lõppu.

Kõigil ülaltoodud teenustel on mobiilirakendused, mis võimaldavad teil liikvel olles live-mänge vaadata.

RDS edastab Prantsuse kommentaare, samas kui TSN ja CTV edastavad mõlemad inglise keeles.

Vaatan Austraalias toimuvat FIFA maailmameistrivõistlust

Austraalia lipp

Austraalia jalgpallifännid saavad tasuta tutvuda Lõuna-Korea ja Saksamaaga, aga ka kõigi teiste grupi etappide võistluskalendritega The World Game’i veebisaidil. Paljude hilisemate etappide matšide jaoks on aga ainult üks allikas: Optus Sport.

Kui olete juba Optuse klient, võite leida, et Optus Sport on lisatud teie mobiili- või lairibapaketti. Kui ei, siis saate maksta täisteenuse eest 15 dollarit (AUD) kuus. See hõlmab kahenädalast tasuta prooviperioodi, nii et saate grupimängude jälgimiseks kasutada mängu The World Game, seejärel saate Optuse tasuta prooviversiooni kõigi maailmameistrivõistluste ülejäänud mängude vaatamiseks.

Kuidas vaadata konkureeriva riigi Lõuna-Koread ja Saksamaad?

Lõuna-Korea

Lõuna-Korea lipp

Lõuna-Koreas edastatakse maailmameistrivõistlusi SBS, KBS ja MBC vahendusel. Kuigi KBS-il on YouTube’is põhinev otsevoog, näib see olevat mõeldud ainult rahvusvaheliselt levitatavale sisule ja ei näita ühtegi maailmameistrivõistluste võistluskalendrit.

Tundub, et MBC ei paku veebivooge. SBS-l on osa, mis näib olevat pühendatud FIFA maailmameistrivõistluste otseülekandele, kuid see suunab kasutaja tunni pikkusele jalgpalliteemalisele vestlussaatele. Seal on valitud esiletõstetud teemad, mida saab vähemalt tasuta vaadata.

Ehkki ühelgi ülaltoodud teenusel pole võrgus otseülekandeid, kuvatakse Korea kommentaaridega maailmameistrivõistluste võistlustöid Korea kaabli kaudu.

Saksamaa

Saksamaa lipp

Saksa ringhäälinguorganisatsioonid ARD ja ZDF jagavad 2018. aasta maailmameistrivõistluste ülekandeõigusi. See tähendab, et turniiri kõik mängud on saadaval ühes neist voogesituse saitidest. Kui soovite vaadata 4K-vormingus, saate Sky Spordi kasutajaks registreeruda 29,99 euro eest kuus või valida ühe selle lühematest pääsmetest madalama hinnaga. DAZN näitab ka iga mängu, kuid see maksab 9,99 eurot kuus ja pakub väga vähe selle eristamiseks ARD ja ZDFi pakutavast vabalt levialast.

Kõigil ülalnimetatud allikatel on saksa kommentaarid.

2018. aasta FIFA maailmameistrivõistlused: kuidas vaadata teistest riikidest

Kuna jalgpall on suurim sündmus, on täiesti loomulik, et maailmameistrivõistlusi näidatakse kogu maailmas. Lisasime allpool lühikese loetelu tasuta võõrkeelsetest allikatest, kuid kui teie riiki ei mainita, saate siit vaadata maailmameistrivõistluste ringhäälinguorganisatsioonide ametlikku nimekirja.

 1. Prantsuse: TF1
 2. Araabia keel: BTV, KAN11, MAKAN 33
 3. Itaalia: Mediaset
 4. Portugali keel: RTP, SIC
 5. Vene keel: Match TV, Perviy Kanal, VGTRK
 6. Hispaania keel: Mediaset España Cuatro, Mediaset España Telecinco
 7. Hollandi: DR, NOS
 8. Bengali: BTV

Pidage meeles, et isegi kui voog on tasuta, peate siiski kasutama VPN-i platvormi geopiiranguga meetmete ületamiseks. Näiteks USA serveriga ühenduse loomine blokeerib Fox Sportsi blokeerimise, kuid TF1 vaatamiseks oleks teil vaja prantsuse serverit. Soovitame VPN-i eelnevalt reaalajas video abil katsetada, et saaksite kõikidest probleemidest teada enne mängu algust.

Comparitech ei anna tunnistust ega julgusta ühtegi autoriõiguse rikkumist, sealhulgas piraatallikatest pärit video voogesitust. Ehkki VPN-id võivad varjata geograafilisi piiranguid ja varjata kasutaja identiteeti, kaaluge enne autoriõigusega kaitstud materjali ilma loata allalaadimist või voogesitust kohalike seaduste, ohvrite ja piraatluse ohtudega.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map