Kuidas vaadata NCAA Rose Bowl 2020 võrgus

Kuidas vaadata NCAA Rose Bowl 2020 võrgus


NCAA Rose Bowl 2020 toimub 1. jaanuaril kell 17.00 EST (14.00 PST / 22.00 GMT). Sel aastal lähevad Wisconsini mägrad vastamisi Oregoni pardidega saates “Kõigi nende vanaisa”. Kuna need meeskonnad on üsna ühtlaselt võrdsed, on see kindlasti meeldejääv õhtu. Allpool selgitame, kuidas 2020. aasta Rose Bowl’i tasuta voogesitada välismaalt (väljaspool USA-d) virtuaalse privaatvõrgu (VPN) abil.

Oluline on märkida, et soovitame ainult ametlikke Rose Bowli allikaid. Selle mängu olulisust arvestades on tõenäoline, et saadaval on ka kolmandate osapoolte vooge. Kuid me ei soovita neid kasutada; need pole mitte ainult halvema kvaliteediga, vaid neid saab autoriõiguse rikkumise korral ka igal ajal võrguühenduseta võtta. Õnneks pole vaja kasutada varjulisi ja ebausaldusväärseid vooge, kuna saate 2020. aasta Rose Bowli veebis tasuta vaadata. Pidage meeles, et tasuta vaatamiseks peate kasutama tasuta teenuse prooviversiooni. Sellest lähemalt hiljem.

NCAA Rose Bowli edastatakse eranditult piirkonnas lukustatud voogesitusteenuste kaudu. See tähendab, et kui reisite välismaale ja teie riigis pole ühtegi ametlikku ringhäälinguorganisatsiooni, vajate toimingu vaatamiseks kodu voogesitusteenustega ühenduse loomiseks VPN-i..

Kuidas 2020. aasta Rose Bowli otseülekannet välismaal kasutada koos VPN-iga

Üldiselt kontrollivad geograafiliselt blokeeritud teenused kasutaja IP-aadressi, et näha, millises riigis nad asuvad. Kui loote siiski VPN-iga ühenduse, on teie tegelik IP-aadress peidetud ja asendatud kasutatava serveri omaga. See lihtsustab välismaal asuvate piirkonnas lukustatud platvormide blokeeringute avamist ja kasutamist. Järgige lihtsalt meie allpool toodud samm-sammulist juhendit.

Nii saate vaadata NCAA Rose Bowl 2020 otseülekannet veebis kõikjal:

  1. Kõigepealt registreeruge VPN-i jaoks, kui te seda veel teinud pole. Soovitame ExpressVPN-i, kuigi CyberGhost ja NordVPN on kaks suurepärast ja odavat alternatiivi.
  2. Laadige alla ja installige VPN-tarkvara, veenduge, et saate oma seadme jaoks õige versiooni. Kui olete selle teinud, logige sisse.
  3. Otsustage, millise voogesituse teenuse soovite blokeeringu blokeeringu tühistada ja ühendage see sobivas kohas asuva serveriga. Näiteks soovite kasutage ESPN-i blokeerimiseks USA serverit või Kanada üks TSN-i jaoks.
  4. Külastage oma valitud veebisaiti ja looge konto (kui seda on vaja). Tõenäoliselt vajate selleks makseviisi, mis on lingitud vajaliku riigi aadressiga.
  5. Lõpuks proovige videot mängida. Enamikul juhtudel peaks see algama kohe ilma probleemideta. Kui teil on probleeme, proovige brauseri küpsised tühjendada ja leht uuesti laadida. Võite proovida kasutada mõnda muud serverit juhuks, kui teie praegune on musta nimekirja kantud.

NCAA Rose Bowl toimub ainult üks kord aastas, seetõttu soovitame tungivalt võtta mõni minut ette ja veenduda, et teie VPN saaks teie valitud voogesitusteenuse blokeerida. Nii ei saa teid varjata viimase hetke tehniliste probleemidega ja te ei pea nii tähtsa matši algust kahe silma vahele jätma.

Kuidas vaadata USA televiisorist NCAA Rose Bowl 2020 tasuta

USA lipp

Selle aasta Rose Parade ja Rose Bowl elab eetris ESPN. Kui teie kaabeltelevisioonipakett juba sisaldab ESPN-i, saate sisse logida ja hakata kohe lisatasuta jälgima. Ärge siiski paanitsege; on ka 2020. aasta Rose Bowli võimalik veebis vaadata ilma kaablita.

Sling TV, AT&T TV Now, Hulu koos otseülekandega TV ja YouTube TV võimaldavad teil kõik ESPN-i võrgus vaadata. Mis veelgi parem, kõigi nende teenustega kaasneb tasuta prooviperiood. Seetõttu saate NCAA Rose Bowli tasuta voogesituse kaudu registreeruda ja konto tühistada, kui mäng on läbi.

Kõik ülaltoodud teenused vajavad USA makseviisi, seega on keeruline registreeruda väljastpoolt riiki. Need on ka piirkonnas lukustatud, kuid kui teil on konto, saate välismaalt jälgimiseks ühenduse luua USA VPN-serveriga. Kas te pole veel VPN-i valinud? ExpressVPN sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii, mis võimaldab teil Rose Bowli riskivabalt voogesitada ja taotleda täielikku tagasimakset, kui olete rahulolematu.

Kus mujal saan 2020. aasta NCAA Rose Bowli veebis otseülekandena vaadata?

Kolledžijalgpallis on tegelikult üsna suur rahvusvaheline publik ja ringhäälinguorganisatsioonid teavad seda, mistõttu näidatakse 2020. aasta Rose Bowli mitmetes riikides otseülekandena. Allpool selgitame, millised võrgud edastavad matši seal, kus te olete.

Kanada

Kanada lipp

TSN on Kanada selle sündmuse ametlik levitaja. Roosiparaadi näidatakse otseülekandes TSN2 alates kella 11.00 EST ja Rose Bowli mängueelne kajastus algab kell 16.30 põhikanalil.

Kui saate juba kaabeltelevisiooni paketi osana TSN-i, on teil õnne; võite sisse logida ja hakata vaatama igal ajal ilma lisatasuta. Kui aga mitte, või kui teil pole kaablit, peate maksma TSN Direct pääsme eest. See ei ole siiski liiga kallis – ühe päeva pääsmega müüakse 4,99 dollarit CAD. Kahjuks pole ühtegi tasuta prooviperioodi, mida ära kasutada.

TSN on tavaliselt saadaval ainult Kanadas. Kui viibite praegu välismaal (ja seal pole ühtegi ametlikku ringhäälinguorganisatsiooni), saate tavalise TSN-i juurde pääsemiseks kasutada Kanada VPN-serverit.

Suurbritannia

Suurbritannia lipp - union jackBriti lipp - union jack - UK

Briti fännid saavad vaadata Rose Bowl 2020 ESPN-is kell 22.00 GMT, kuid seal on saak käes. See kanal on saadaval ainult BT Sporti osana, ja kuigi võrk tutvustas hiljuti uut ülipõhist plaani, mis tähendab, et te ei vaja enam kaabeltelevisiooni tellimust, on see kallis viis ühepäevase sündmuse vaatamiseks. Praegu maksab BT Sport 25 naela kuus ilma katseajata.

BT Sport on lukustatud piirkonnas, nii et kui viibite väljaspool Ühendkuningriiki, vajate vaatamiseks VPN-i.

Austraalia

Austraalia lipp

ESPN näitab seda mängu otseülekandena 2. jaanuaril kell 9:10 AEST. Kui olete juba Foxtel TV klient, saate lihtsalt sisse logida rakendusse Foxtel Go ja voogesitada kogu asja otseülekandeta ilma lisakuludeta..

Foxtel Now maksab tavaliselt 25 dollarit AUD kuus, millele lisandub veel 15 dollarit spordikanalite paketi eest. Sellega on kaasas 10-päevane tasuta prooviversioon, selle aja jooksul saate vaadata ükskõik millist kanalit, mis teile meeldib. See tähendab, et kui teil on meeles enne prooviperioodi lõppu tühistada, saavad Austraalia fännid vaadata 2020. aasta Rose Bowli veebis tasuta.

Foxtel Go ja Foxtel Now on mõlemad geopiiratud, mis tähendab, et välismaalt vaatamiseks peate olema Austraalias või olema ühendatud Austraalia VPN-serveriga.

Milline meeskond eeldatakse võitu?

Selles paarituses pole tegelikult ühtegi selget lemmikut. Pärast vapustavat võitu Pac-12 meistrivõistluste mängus jõudis Oregon Ducks kolledži edetabelis kuuendaks. Vahepeal hoidsid nende vastased Wisconsini mägerid kindlalt kaheksandal kohal. Meeskondi hinnatakse samamoodi ka kaitse poolest – mägrad ja pardid on vastavalt kaheksandal ja kümnendal kohal.

Sellegipoolest on iga meeskond omal moel ohtlik. Pardid on tuntud oma uskumatu süüteo poolest ja nende staarmängija Johnson naudib praegu nelja mängu maandumisvõimalusi. Badgers seevastu mängivad kaitses väga hästi ja löövad vasturünnakute kaudu vastaseid laiali. Üks on kindel: kumb meeskond võidab, see jääb meelde matšiks.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me