Kuidas vaadata UFC 246: kauboi vs McGregor otseülekandes

UFC 246 McGregor vs kauboi Cerrone


UFC 246 toimub T-Mobile Arenal, Las Vegas, NV, laupäeval, 18. jaanuaril. Varaseid eelvaateid saate vaadata kell 18:15 EST / 22:15 GMT, samal ajal kui põhisündmused, sealhulgas Conor McGregor vs Cowboy Cerrone, ei alga enne (või umbes) 22:00 EST / 2:00 GMT. Selles võitluses on kindlasti ootamatuid pöördeid. Võite vaadata, kuidas Conor McGregor ja Donald “Cowboy” Cerrone käivad otse-eetris võrgus otse oma kodu mugavusest. Allpool selgitame, kuidas vaadata UFC 246 Cowboy vs McGregori otseülekandeid USA-st, Kanadast, Suurbritanniast või mujalt välismaalt.

Selles postituses soovitatakse ainult ametlikke allikaid. UFC-ga on praegu sõlmitud leping vaatetasu eest. See piirang põhjustab sageli piraatvooge erinevatest allikatest. Piraatversioonidel on aga altid DMCA-st stimuleerimiste keskvoogudeks, aga ka hiliste ja madala eraldusvõimega vaatamiselamuste jaoks. Kõiki mitteametlikke vooge pakutakse autoriõigusi rikkuvate allikate kaudu, mis võivad teie turvalisuse ohtu seada. Selle asemel soovitame teil kasutada ametlikku voogesitust, mida oleme allpool üksikasjalikult kirjeldanud.

Platvormid, mis näitavad McGregor vs Cowboy Cerrone, on kõik piirkonnas lukustatud, mis tähendab, et välismaale minnes on teil vaja VPN-i nende jälgimiseks.

Parim UFC 246 VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Virtuaalsed privaatvõrgud (VPN-id) suurendavad teie võrgus privaatsust, krüpteerides oma liikluse, muutes selle loetamatuks kolmandate osapoolte snooperitele. Kuid need võimaldavad teil ka oma asukohta rikkuda ja kasutada teenuseid, mis on tavaliselt saadaval ainult kindlates riikides. Me soovitame ExpressVPN: see teenus võtab teie privaatsust tõsiselt, blokeerib tohutu hulga platvorme ja on veatu HD otseülekande jaoks piisavalt kiire.

ExpressVPN-i registreerumine on kiire ja lihtne. Valige lihtsalt soovitud tellimuse pikkus (üks, kuus või kaksteist kuud) ja makske. See VPN ei logi andmeid, mis võiksid teid tuvastada, kuid kui soovite veelgi suuremat anonüümsust, saate Bitcoinis maksta. Seal on ka riskivaba 30-päevane raha tagasi garantii, nii et kui te pole rahul või vajate VPN 246 vaatamiseks ainult VPN-i, saate täieliku tagasimakse saamiseks lihtsalt tühistada, ilma et oleks küsimusi.

UFC PARIM VPN: ExpressVPN-l on 3000 riigis enam kui 3000 kiiret serverit, mis teeb sellest tugeva valiku kõigile, kellele meeldib voogesitus. Lisaks pakub see tugevaid turvafunktsioone, logimata jätmise poliitikat ja võimalust blokeerida välismaal sellised platvormid nagu ESPN, Netflix ja TSN.

Kuidas UFC 246 voogesitada: Cowboy vs McGregor välismaalt VPN-iga

Enamik UFC 246 kuvavaid teenuseid on lukustatud piirkonnas ja kui proovite neid välismaal kasutada, näete viga. Kuid VPN-iga on geopiiratud sisule juurdepääsu saamine nagu McGregor vs Cowboy võitlus lihtne. UFC 246 otseülekande vaatamiseks kõikjalt toimige järgmiselt.

UFC 246 (Cowboy vs McGregor) on-line’i vaatamist saate vaadata järgmiselt:

 1. Esmalt registreeruge sobiva VPN-i jaoks. Oleme varem puudutanud ExpressVPN-i, kuid NordVPN ja CyberGhost on mõlemad kvaliteetsed ja eelarvesõbralikud alternatiivid.
 2. Laadige VPN-tarkvara alla ja installige, veenduge, et saate oma seadmele ja opsüsteemile õige versiooni.
 3. Valige allolevast loendist üks ametlikest allikatest.
 4. Ühendage vastava riigi VPN-serveriga. Kasutaksite näiteks ESPN + blokeeringu blokeerimiseks USA serverit või TSN-i jaoks Kanada serverit.
 5. Esitage valitud saidil videot. Enamikul juhtudel algab see kohe. Kui seda ei juhtu, saate enamiku probleemide lahendamiseks tühjendada brauseri küpsised ja vahemälu ning värskendada lehte.

UFC 246 edastatakse otseülekandena ja sellisena soovitame tungivalt enne VPN-i algust testida teie VPN-i ülaltoodud sammudega. Sel moel on teil palju aega VPN-i klienditoe meeskonnalt abi saamiseks, kui midagi läheb valesti, ja võib-olla ei pea te unustama, mis on kindlasti väga põnev sündmus..

Märge: Ärge unustage uut vaadata UFC manustatud Saate vaadata tasuta, kulisside taga olevaid stseene igast UFC suurest sündmusest.

Kuidas vaadata USA teleris UFC 246 Cowboy vs McGregor

USA lipp ufc 246 McGregor vs. Cowboy jaoks

Ehkki ESPN omab UFC 246 põhiturniiri ülekandeõigusi USAs, näitab see peamist võitluskaarti oma eraldiseisva ESPN + teenuse kaudu. Ja ainult PPV kaudu. Vahepeal, kui soovite vaadata varajast eelkaarti, vajate UFC Fight Pass’i või ESPN +, samas kui esialgne võitluskaart edastatakse ainult ESPNi kaudu.

Kas see on keeruline? Jah see on! Kokku vajaksite kogu UFC 246 sündmuse vaatamiseks USA-s vähemalt 2 erinevat voogedastusteenust! Sellegipoolest pakub iga USA teenus, mis pakub UFC 246 võitluskaarte, 7-päevast tasuta prooviversiooni. Sellisena saate registreeruda tasuta prooviversioonidele ja vaadata kogu UFC 246 USA-s tasuta.

UFC 246 Cowboy vs McGregor on USA-s tasuta vaadata järgmiselt:

 • Varased eelmängud: UFC Fight Pass ja ESPN+
 • Eelmängud: ESPN2 (saadaval Sling TV kaudu (oranž pakett), Hulu otseülekandega, YouTube TV, AT&T TV Now ja Vidgo; kõik loetletud teenused pakuvad tasuta prooviversioone)
 • Põhisündmus: ESPN + PPV hinnaga 79,98 dollarit (sisaldab iga-aastast ESPN + tellimust koos maksumusega)

Teine võimalus: kasutage VPN-iga UFC Fight Pass või DAZN

UFC Fight Pass kannab nii varaseid eel- kui ka eelvõitluse kaarte mitmes riigis, sealhulgas Suurbritannias ja Austraalias. Võimalik, et saate natuke raha või aega säästa, registreerudes tasuta prooviversiooni kaudu UFC Fight Passile ja ühendades VPN-iga, et vaadata enne põhisündmust nii varaseid kui ka eelvaateid.

Samal ajal saavad Saksamaa UFC fännid DAZN-il kogu võitlust nautida. Saate DAZNi saada USA-s 20 dollari eest kuus või Vidgo.com-i kasutajaks registreerumisel tasuta prooviversiooni kaudu. Kui saate VPN-i teha koostööd DAZN Germany’iga, saate tasuta juurdepääsu kogu UFC 246 võitlusele. Me ei saa garanteerida ühtegi VPN-suvandit, mis töötab praegu koos DAZN Saksamaaga, kuigi oleme leidnud, et ExpressVPN töötab DAZN Kanada blokeerimise blokeerimiseks USA-s.

Pange tähele, et põhisündmus nõuab juurdepääsu ostmist maksa-vaatamise kaudu peaaegu igas riigis, kus see on saadaval.

Kus veel saate vaadata UFC 246 otseülekandes?

MMA populaarsus on viimastel aastatel kasvanud ja sellel on nüüd tohutu rahvusvaheline publik. Allpool anname teile teada, kuidas otseülekannet UFC 246 McGregor vs Cowboy väljastpoolt USA-d.

Ühendkuningriigi UFC 246 leviala

Suurbritannia lipp ufc 246 McGregor vs Cowboy jaoks

BT Sport on Ühendkuningriigis UFC põhisündmuste ülekannete praegune õiguste valdaja.

Saate vaadata põhisündmust, UFC-d 246 McGregor vs kauboi, Otseülekanne BT Sport Box Office’is kell 2:00 GMT. Suurbritannia võitlusfännid maksavad PPV kaudu põhiturniirile pääsemiseks 19,95 naela.

Eel- ja varase eelmängu jaoks peate kasutama UFC Fight Pass-i, mille saate tasuta prooviversiooni abil.

Austraalia UFC 246 leviala

246 McGregor vs kauboi

Austraalia võitlusfännid saavad voogesituse kaudu juurdepääsu peamisele võitluskaardile osta läbi Põhiturniir, kuid teie parim võimalus on registreeruda tasuta prooviversioonil UFC Fight Passiga ja seejärel osta põhisündmus UFC Pay Per View kaudu.

UFC Fight Passil on eel- ja varased eelvaated. Pääs võitlusele maksab $ 54.95 AUD, nii põhiturniir kui ka UFC Fight Pass.

Kanada UFC 246 leviala

Kanada lipp ufc 246 McGregor vs Cowboy jaoks

Kui soovite vaadata UFC 246 otseülekannet Kanadas, peate kasutama erinevaid teenuseid.

Varaste eelvõistluste saamiseks peate registreeruma UFC Fight Passile. Selle teenusega kaasneb tasuta 7-päevane prooviversioon, mis sarnaneb muude asukohtadega. Esialgsed vasted on aga saadaval ainult TSN3 kaudu. Juurdepääsu TSN-le saate saada kaabelleviteenuse pakkuja kaudu või eraldiseisva teenusena, mida tuntakse nimega TSN Direct. Kahjuks ei tule TSN Direct tasuta prooviversiooniga ja pärast teenuse registreerumist ei saa te raha tagasi. TSN / RDS Direct maksab 24,99 dollarit CAD kuus.

Lõpuks, kui soovite vaadata põhisündmuse kaarti, peate ostma juurdepääsu UFC teenuse Pay-Per-View kaudu. Peate maksma 64,99 dollarit CAD.

Kõike seda öeldes saab VPN Kanada võitlusfännidele käepärase asja. Kui registreerute UFC Fight Passiga 7-päevase prooviversiooniga, saate Suurbritannia VPN-serveriga ühenduse luua, et saada nii eel- kui ka varaseid eelvahendeid ilma TSN Directit kasutamata.

Kuidas vaadata UFC 246 välismaal

UFC 246 tasuta otseülekande võimalused ei pruugi kõikjal saadaval olla. Kui reisite või elate välismaal kohas, kus sündmus pole saadaval, peate juurdepääsu saamiseks looma ühenduse tasulise VPN-iga. Saate kasutada oma voogesitusplatvormidele juurdepääsemiseks VPN-i, nii et te ei pea ühtegi toimingut tegemata jätma. Kuid nende asukohtade jaoks on vaja ka makseviisi.

UFC Fight Pass töötab enamikes kohtades seni, kuni teil on VPN-ühendus riikidega, kus võitlus on saadaval. Kuid vaatamise eest juurdepääsu saamine võib osutuda keeruliseks isegi VPN-i korral.

UFC 246: täielik ajakava

ÜritusSobitaKaaluklass
PreshowEi kohaldataEi kohaldata
Varased eelvõistlusedAleksa Kamur vs Justin LedetKerge raskekaalu
Tim Elliot vs Askar AskarovKärbes kaal
Brian Kelleher vs Ode OsbourneBantamweight
Sabina Mazo vs JJ AldrichNaised kärbes
Esialgsed matšidRoxanne Modafferi vs Maycee BarberNaised kärbes
Andre Fili vs Sodiq YusuffKaalukas
Drew Dober vs Nasrat HaqparastKerge
Chas Skelly vs Grant DawsonKehakaalu
PõhikaartDonald McGregor vs Donald "Kauboi" CerroneKiire kaal (põhiturniir)
Holly Holm vs Raquel PenningtonNaiste bantaalkaal
Aleksei Oleinik vs Maurice GreeneRaskekaaluline
Claudia Gadelha vs Alexa GrassoNaiste õled
Anthony Pettis vs Carlos Diego FerreiraKerge

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map