CinemaNow jaoks 12 tasuta ja tasulist alternatiivi

CinemaNow kodulehe ekraanipilt


CinemaNow oli ülikiire voogesituse teenus, mille raamatukogus oli kümneid tuhandeid filme ja telesaateid. Saadaval USA-s, Kanadas ja Suurbritannias võimaldas see kasutajatel valida ja valida, mida nad soovivad rentida või osta ühekordsete ostudena, pakkudes alternatiivi igakuistele tellimisteenustele, mida pakuvad näiteks Netflix ja Hulu.

Kahjuks sulges CinemaNow 2017. aasta septembris, jättes abonentidele juurdepääsu oma varem ostetud pealkirjadele. Õnneks on 2018. aastal CinemaNow jaoks palju tasuta ja tasulisi alternatiive. Tasub meeles pidada, et paljudel neist teenustest on olemas geograafilise piiranguga veebisaidid ja rakendused, mis tähendab, et neile pääseb juurde ainult valitud riikides. Õnneks aitab kvaliteetne VPN sellistest probleemidest üle saada.

Siin on meie nimekiri CinemaNow 2019. aasta 12 tasuta ja tasustatud alternatiivist:

Netflix

Netflixi kodulehe ekraanipilt

Alustame vaieldamatult kõige ilmsemast tasulisest alternatiivist CinemaNow – Netflixile. Vastupidiselt CinemaNow-le on Netflix tellimusteenus, mille plaanide hind on 7,99 dollarit (põhiline), 10,99 dollarit (standard) ja 13,99 dollarit (lisatasu). Võite siiski enne ostmist proovida, kuna Netflix pakub tasuta 1-kuulist prooviversiooni. Netflixi tellimusega saate piiramatult reklaamivaba sisu nautida nii tihti kui soovite. Paindlikkust pakub ka see, et Netflixi saab vaadata peaaegu igas seadmes ja isegi ilma igasuguste küsimusteta igal ajal tühistada..

Üks asi, mida Netflixil eriti hästi läheb, on see, et see soovitab sisu (telesaateid ja filme) selle põhjal, mida olete jälginud ja kuidas olete seda hinnanud. See algoritm on selgelt efektiivne ja pakub isikupärasemat kogemust võrreldes enamiku turul olevate voogesitusteenustega. Veelgi enam, Netflix loob ka oma originaalsisu nagu näiteks Võõrad asjad, Julge, Oranž on uus must ja BoJacki ratsanik.

Üldiselt on Netflix väga hästi kavandatud ja meil on videote voogesitusega olnud probleeme isegi Ultra HD-s. Pildikvaliteet on peaaegu alati suurepärane ning puhverdamine ja viivitus on harva probleem auväärse Interneti-kiirusega. Seal, kus Netflixil tõenäoliselt puudu on, on saadaval kaabeltelevisiooni ja võrgu telekanalite praegused telesaadete jaod. Kuid Netflixil on üle 125 miljoni tellija, mis viitab sellele, et inimesed ei arvesta sellega liiga palju.

Netflixi saate vaadata peaaegu kõigil Interneti-ühendusega seadmetel, sealhulgas voogesituse meediumipleieritel, nutiteleritel, mängukonsoolidel ning Androidi ja iOS-i nutitelefonidel ja tahvelarvutitel. Kuigi Netflix on enamikus riikides saadaval, on osa sisu geopiiranguga ja selle vaatamiseks on vaja VPN-i.

Vaata ka: Parimad Netflixi VPN-id

Hulu

Hulu kodulehe ekraanipilt

Hulu on video voogesituse teenus, mille kaasomandis on The Walt Disney Company, 21st Century Fox, Comcast ja AT&T. Kuigi Hulu pakub filme, keskendutakse peamiselt uuemate telesaadete pakkumisele ja ka oma originaalsisu pakkumisele. Sarnaselt Netflixile on Hulu tellimusteenus, mille võimalus on ühe kuu pikkune tasuta prooviversioon. Hulu voogesituse raamatukogu põhilise juurdepääsu (koos reklaamidega) hinnad algavad 7,99 dollarist ja tõusevad vastavalt sellele, kas valite reklaamivaba kava, otseülekande teleri, suuremad salvestus- ja salvestusvõimalused või juurdepääsu piiramatu arvu seadmete kaudu. Samuti saab tellimuse igal ajal tühistada.

See, kuidas Hulu erineb Netflixist, on see see suudab pakkuda varasemat juurdepääsu uuematele teleseriaalidele teistest võrkudest, kusjuures jaod on sageli saadaval kohe paar päeva pärast edastust. Veelgi enam, neil on paljude telesaadete täielikud hooajad. Mõned pealkirjad sisaldavad Perepoiss, Mustjas ja Laupäevaõhtu otseülekanne. Hulu toodab ka oma originaalsisu, näiteks The Handmaid’s Tale ja Castle Rock. Hulu on viimastel kuudel oma liidest värskendanud ja see on kasutamise lihtsamaks kui kunagi varem. Kahjuks ei toeta Hulu, erinevalt Netflixist ja Amazon Prime Video, veel 4K sisu.

Hulu on saadaval enamikus seadmetes, sealhulgas valitud nutiteleri mudeleid, Androidi ja Apple’i mobiilseadmeid, voogesitusmeediumipleiereid ja mängukonsoolid. Hulu on aga saadaval ainult USA-s ja Jaapanis, nii et Hulu sisule juurdepääsemiseks on vaja VPN-i koos nendes kohtades asuvate serveritega.

Vaata ka: Parimad VPN-id Hulu jaoks

Amazoni peaministri video

Amazon Prime Video kodulehe ekraanipilt

Amazon.com omandis ja hallatav voogesitusteenus Amazon Prime Video on igakuine tellimisteenus, sarnaselt Netflixile ja Hulule. Prime video tellimine eraldi maksab 8,99 dollarit kuus, kuid on olemas ka võimalus lasta Prime Monthly hinnaga 12,99 dollarit, mis sisaldab erinevaid Amazon.com-i soodustusi, sealhulgas tasuta samal päeval kohaletoimetamist ja piiramatut muusika voogesitust. Prime’i aastane väljamakse on 119 dollarit aastas. Nagu Netflixi ja Hulu puhul, pakub Amazon ka tasuta prooviversiooni (antud juhul 30 päeva). Samuti on teenus igal ajal tühistatav.

Nagu CinemaNow, Amazon Prime Video võimaldab teil osta ja rentida üksikuid pealkirju ilma Prime’i tellimuseta. See on kena võimalus, kui soovite vaadata uuemaid filme ja telesarju. Peale litsentseeritud omandamiste, Prime Video pakub ka Amazon Studios originaalsisu kaasa arvatud Mees kõrgel lossis, Bosch ja Läbipaistev. Nagu Netflixi puhul, on osa sisust saadaval 4K-vormingus. Üldiselt meeldivad meile Amazoni peaministri videorakendused, kuid need pole nii intuitiivsed kui Netflixi rakendused.

Amazon Prime Video saab juurde pääseda paljude seadmete kaudu, sealhulgas nutitelerite, digibokside, mängukonsoolide ning Androidi ja iOS-iga telefonide ja tahvelarvutite kaudu. Kuigi Amazon Prime Video on saadaval enamikus riikides, on osa sisu geograafiliselt piiratud. Kuid hea VPN aitab teil sellistest piirangutest mööda pääseda.

Vaata ka: Parimad VPN-id Amazon Prime Video jaoks

HBO nüüd

HBO Now kodulehe ekraanipilt

Mitte segi ajada HBO Go-ga, mis nõuab kaabeltelevisiooni paketti. HBO Now on eraldiseisev tellimisteenus. See võimaldab teil telesaateid ja filme võrgus voogesitada, ilma et oleks vaja kaablit. HBO Nüüd on lai valik mängufilme, sealhulgas Dunkirk, Fargo ja Mõrv Orient Expressis. Kuid, see on HBO auhinnatud originaalsisu, mis teeb sellest tõepoolest CinemaNow alternatiivina kandidaadi paljukiidetud saadetega nagu Troonide mäng, Juhe ja Boardwalki impeerium.

HBO Now tellimispakett maksab 14,99 dollarit kuus, kuid on olemas võimalus ühekuuliseks tasuta prooviversiooniks, nii et saate seda eelnevalt proovida. See võimaldab teil voogesitust korraga mitme seadmega ja selle saab igal ajal tühistada, palju nagu Netflix. Rakendus HBO Now töötab väga hästi ja voogesituse kvaliteet oli puhverdamise või viivituseta väga hea. Kuid nagu Hulu, ei toeta HBO Now veel 4K sisu.

HBO Now on saadaval paljudes seadmetes, sealhulgas voogesitusmängijates, nutitelerites, mängukonsoolides ja mobiilseadmetes (Android ja iOS). Pange tähele, et HBO Now on saadaval ainult USA-s. Seetõttu vajate HBO Now vaatamiseks väljaspool USA-d VPN-i.

Vaata ka: Parimad HNO VPN-id

Popcornflix

Popcornflixi kodulehe ekraanipilt

Popcornflix on tasuta võrgus voogesituse teenus, kus on valik filme ja telesaateid. See ei nõua mingit registreerumist ega liitumist ja teenib oma raha reklaamidest, mis on tavaliselt üsna lühikesed (umbes 20–30 sekundit) – võite isegi mõne reklaami juba mõne esimese sekundi pärast vahele jätta. Nagu arvata võis, pole Popcornflixil valikuid nii palju kui palju tasulisi võimalusi ja üldine valik on pisut vanem. Kuid see on täiesti väike negatiivne, kui see on täiesti tasuta.

Mõned Popcornflixi lehel olevad pealkirjad hõlmavad järgmist Tähtkuju, Tintini seiklused, Ameerika tuimad kurjategijad ja Tüdruk koos draakoni tätoveeringuga. Popcornflixil on ka õdede sait nimega Popcornflix Kids. Popcornflixi veebisaidil on lihtne liikuda, võimalusega uurida žanrite kaupa. Kõige muljetavaldavam on paljude videote HD-kvaliteet ja asjaolu, et puhverdamisega polnud probleeme. Kuigi registreerimine pole nõutav, võimaldab registreerumine juurdepääsu mõnele huvitavale funktsioonile, nagu näiteks võimalus kommenteerida teatud videohetki ja luua oma lemmikstseenide jaoks gifid.

Popcornflix pakub rakendusi nii Androidi ja iOS-i kui ka Roku jaoks. Popcornflixile pääsete juurde ka PlayStationis, Xboxis ja Apple TV-s. Popcornflix on saadaval ainult USA-s ja Kanadas, kuid VPN aitab teil sellele välismaal juurde pääseda.

Vaata ka: Kuidas vaadata Popcornflixi Kodil

Sony Crackle

Sony Crackle'i kodulehe ekraanipilt

Sony Crackle on Sony Pictures Entertainment tütarettevõte ning pakub filmide ja telesaadete tasuta voogesitust. Seetõttu võite oodata mõnda reklaami, mida kiputakse esitama enne videoid ja nende ajal. Selle kirjutamise ajal oleme Sony Crackle’is leidnud üle 200 filmi kaasa arvatud Paabel, Kasu saavad sõbrad ja Jerry Maguire. Telesaadete puhul pole aga nii palju võimalusi (neid on umbes 85) ja sageli pole kõik saate hooajad või episoodid saadaval.

Sony Crackle pole mitte ainult täiesti tasuta, vaid ka registreerimine pole vajalik. Ehkki meil ei olnud videote laadimisega probleeme, pole video kvaliteet siiski parim ja HD-sisu pole. Kuid meile meeldib, et liides on kasutajasõbralik ja videote subtiitreid saab aktiveerida. Mis veel, Sony Crackle pakub mõnda originaalset saadet, mis on tasuta teenuse puhul ebatavaline. Need sisaldavad Valitud, StartUp ja Koomikud autosid kohvi hankimas.

Crackle toetab laias valikus seadmeid, sealhulgas Androidi ja iOS-i mobiilseadmeid, nutitelereid, voogesitusmängijaid ning Playstationi ja Xboxi mängukonsoolid. Crackle on saadaval ainult USA-s, nii et välismaale pääsemiseks vajate VPN-i.

Vaata ka: Parimad VPN-id Sony Crackle jaoks

Tubi

Tubi kodulehe ekraanipilt

Tubi on veel üks USA-s asuv voogesituse teenus, mis võimaldab kasutajatel filme ja telesaateid tasuta voogesitada. Mis puutub tasuta variantidesse, siis see on pakutavate materjalide mitmekesisuse poolest üks parimaid. Tubist võib leida kümneid tuhandeid filme ja telesaateid (ja nädala jooksul lisandub veel mitu) – kõik täiesti tasuta ilma registreerumiseta. Mõned Tubi võimalused hõlmavad Tõeline Grit, Rocki kool ja Tintini seiklused. Telesaated pole just nii ahvatlevad, kuid võite leida meeldivaid South Park, Häbitu ja Sild.

Tubi jaoks on eriti muljetavaldav videote kvaliteet, mis sobib suurepäraselt tasuta teenuseks – paljud neist on saadaval HD-vormingus. Kasutajad hindavad ka raamatukogu kujundust, mis ei erine Netflixist. Jaotuna kümneteks kategooriateks, muudab see sisu leidmise veelgi lihtsamaks. Tubi sisu on reklaamitoega, nii et näete reklaame enne sisu ja selle ajal. Kuid meie kogemused olid reklaamid üsna lühikesed (tavaliselt 20–30 sekundit korraga) ja tavaliselt ei katkestanud nad meie vaatamist liiga sageli. Tubi videopleieril on mitmesuguseid võimalusi ja see võimaldab teil 30 sekundit tagasi kerida, edasi liikuda, vahele ja tagasi liikuda, subtiitreid lisada ja palju muud. Üldiselt töötas videopleier väga hästi ja meil ei olnud puhverdamisprobleeme üldse.

Tubile pääseb juurde paljude erinevate seadmete kaudu, sealhulgas Androidi ja iOS-i nutitelefonid ja tahvelarvutid, voogesituse meediumipleierid, valitud nutitelerid ja mängukonsoolid. Kahjuks on Tubi saadaval ainult USA-s, nii et kui viibite väljaspool USA-d, vajate sisule juurdepääsemiseks VPN-i.

Vaata ka: Tubi parimad VPN-id

Yahoo View

Yahoo View avalehe ekraanipilt

Haldaja: Yahoo! Koostöös Huluga on Yahoo View tasuta teenus, mis pakub voogesituse telesaateid ja filme. Selle üks peamisi müügiargumente on see, et see voogestab hiljutisi telesaadete episoode ABC-st, NBC-st ja Foxist. Saadaval on telesaated Brooklyni üheksa-üheksa, Impeerium, Gotham ja Haid tank. Tasub siiski teada, et paljudel juhtudel on saadaval ainult saate neli viimast osa. Eranditeks on nii pakutavad rahvusvahelised draamad kui ka anime, milles mõlemas on saadaval terve hooaja saateid.

Filmivalik pole just nii muljetavaldav, kui pakutakse vähe põhivõtteid. Nagu võiksite oodata tasuta teenuse pakkumist, on Yahoo View reklaamitoega ja neid reklaame võidakse üsna sageli kasutada. Voogesituse kvaliteet on mõistlik kiire taasesituse ja minimaalse puhverdamise korral. Videopleier on sama mis Hulu oma ja liides on lihtne ja intuitiivne. Meile meeldib ka see, et subtiitreid saab mitte ainult lisada, vaid ka kohandada. Iga pealkirja all on huvitav jaotis “fännitsoon”, kus on teave ülekantud liikmete kohta, Tumblri asjakohased gifid ja lisaklippid, näiteks kustutatud stseenid.

Yahoo View jaoks pole saadaval palju rakendusi, nii et peate tõenäoliselt tegema veebibrauseri kaudu vaatamise. Kahjuks on Yahoo View saadaval ainult USA-s, nii et nende geopiirangute vältimiseks on vaja kvaliteetset VPN-i.

Vaata ka: Parimad VPN-id Yahoo View jaoks

Youtube

YouTube'i filmide ekraanipilt

Enamik inimesi kasutab YouTube’i ja vaatab regulaarselt tasuta videoid, kuid paljud ei mõista või ei pea YouTube’i CinemaNow alternatiiviks. Oleme sellest ajast arvates õigustatud võistleja see pakub laias valikus filme ja telesaateid, mida saab nii osta kui ka rentida. Paljud neist on uued pealkirjad, mis on praegu või hiljuti olnud teleris või kinos. Pealkirjade hulka kuuluvad Troonide mäng, Arst, kes, Uskumatud 2 ja Hacksaw Ridge. Üüri- ja ostumäärad varieeruvad 2,99–19,99 dollarit. Pärast esitusnupu vajutamist on laenutus saadaval 24 või 48 tunniks, sõltuvalt pealkirjast.

YouTube’i platvormiga tuttavad teavad, et videoid on võimalik vaadata nii SD, HD kui ka 4K formaadis ning mõnel juhul on see sama YouTube’i tasulise sisuga. Üks eeliseid, mida YouTube pakub, on mõnedes boonuse lisades, mida saate saada filmiostul koos ülekuulatud intervjuudega ja nii edasi. Üks parimatest asjadest on see, et YouTube on saadaval peaaegu kõikjal ja enamikus seadmetes ning seda on väga lihtne kasutada.

YouTube’i rakendused on saadaval peaaegu kõigi Interneti-ühendusega seadmete jaoks, sealhulgas voogesituse meediumipleierid, Android ja iOS, konsoolid, Apple TV ja palju muud. Mõnda YouTube’i videot saab geograafiliselt piirata, kuid selle saab lahendada hea VPN-i abil.

Vaata ka: Parimad YouTube’i VPN-id

Vaatleja

Vaatleja kodulehe ekraanipilt

Vaadates reklaamiga toetatud filme ja telesaateid, on Viewster veel üks hea võimalus, kuna see on tasuta ja ei vaja registreerimist. Sellel on ulatuslik raamatukogu, mis sisaldab enam kui 12 000 nimetust. Kahjuks ei paku see sellist kvaliteeti, mida CinemaNow tavatses pakkuda väheste saadaval olevate peavoolufilmide ja telesaadete kaudu. Kuid anime-fännid võivad Viewsterit nautida tänu laiale animesarjade valikule.

Videokvaliteet Viewsteris varieerub drastiliselt – mõned videod on saadaval 720p HD ja teised on üles laaditud üsna madala kvaliteediga. Tänu kasutajasõbralikule kujundusele on videote sirvimine lihtne. Võimalik on sirvida mitte ainult žanri järgi, vaid lisatud ja vaadatud kuupäeva järgi. Videopleier on lihtne, saadaval on vaid mõned võimalused. Esitus oli suhteliselt kiire videolaadimisega auväärne. Leiate mõnda reklaami ja need võivad olla ühe minuti pikkused, mis on pisut pikemad kui paljud muud voogesitussaidid.

Androidi ja iOS-i jaoks on saadaval Viewsteri mobiilirakendus ning valitud nutitelerid. Ehkki Viewster on enamikus riikides saadaval, võiksite installida usaldusväärse VPN-i juhuks, kui puutute kokku videote geopiirangutega.

Vaata ka: Kuidas vaadata Ksteri vaatajat

iTunes

iTunesi filmide pood

Apple’i iTunes sarnaneb CinemaNow’ga selle poolest, et saate maksta iga pealkirja eest, mitte igakuise tellimusega. Kui te ei vaata regulaarselt sisu, võib selline valik osutuda odavamaks. iTunes pakub laia valikut filme ja telesaateid ning kasutajatel on võimalus neid rentida või osta (kuid telesaadete puhul pole rentimisvõimalus saadaval). Leidsime, et filmide rendihinnad olid vahemikus 0,99–5,99 dollarit, samas kui otseostmine varieerus vahemikus 4,99–14,99 dollarit (kuigi kasti komplektid maksavad ilmselt rohkem). Telesaadete episoode saab osta hinnaga 0,99–2,99 dollarit, kuid paljudel juhtudel on olemas ka võimalus osta hooajapilet.

Meile pakkus sisu valimine koos tavavoolufilmidega, sealhulgas ka, üsna üllatunud Uskumatud 2, Juuramaailm: Langenud kuningriik ja 22. miil. Pakutavate telesaadete hulka kuulub Arst, kes, Kõndivad surnud ja Troonide mäng. ITunesi liides on pealkirjade sirvimisel hästi esitatud ja paljude võimalustega (saate otsida žanri, uute väljaannete ja hinna järgi jne). Samuti leiate erinevate pealkirjade kirjeldusi, ülevaateid ja haagiseid. Siiski leidsime, et rakendus on kohati pisut aeglane.

Rakenduste ja seadmete valik on iTunesiga mõnevõrra piiratud. Kasutajad võivad eeldada iTunes’i kasutamist Apple’i seadmete ja Windowsi arvutitega ainult reaalselt – see pole nutitelerite või Androidi seadmete jaoks saadaval. Kuigi iTunes on kogu maailmas saadaval, on osa sisu geograafiliselt piiratud, mis tähendab, et selle kuvamiseks vajate VPN-i.

Vaata ka: Parimad VPN-id Apple TV jaoks

Google Play

Google Play filmide ekraanipilt

Google Play võimaldab teil osta ja rentida filme ja telesaateid, nagu YouTube ja iTunes. Mis on eriti huvitav, on see pealkirjaostud teenuses Google Play on saadaval teie YouTube’i teegis ja vastupidi. Google Play pakub laias valikus nii vanu kui ka uusi tiitleid. Mõned neist hõlmavad Troonide mäng, Suure Paugu teooria, Deadpool 2 ja Avatar. Hinnad varieeruvad pealkirjade järgi, kuid üldjuhul leidsime filmilaenude hinnad vahemikus 0,99–4,99 dollarit ja otseostmine 4K sisu eest 5,99–19,99 dollarit. Enamikku meie leitud telesaadete episoode võis osta 1,99 dollari eest, kuid teil on ka võimalus osta täishooaegu.

Google Play on väga kasutajasõbralik ja muudab filmide ja telesaadete sirvimise väga lihtsaks. Tore on see, et iga pealkiri sisaldab lisateavet esituse, käitusaja kohta ning sisaldab ka treilereid ja kasutajate ülevaateid. Laenutatud pealkirjade algus on saadaval 30 päeva, kuid see saab tavaliselt esitusnupul klõpsamisel 48 tunniks (jällegi, see erineb pealkirja järgi). Üldiselt on Google Play hea võimalus neile, kes vaatavad filme ja telesaateid ainult harva. Kui teete seda iga päev, võiks tellimismudel teie vajadustele paremini vastata.

Google Play sisu saab vaadata voogesituse meediumipleierites, nutitelerites ning Androidi ja iOS-i seadmetes. Google Play on saadaval paljudes riikides kogu maailmas, kuid võite leida sisu, mille geograafiline piirang on piiratud. Seetõttu vajate sellistest piirangutest üle saamiseks head VPN-i.

Vaata ka: Parimad VPN-id Androidi jaoks

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map