Kuidas DC-i Legends of Tomorrow 5. hooaega veebis tasuta vaadata

Kuidas vaadata DC-de legende 5. hooaja veebist


Alanud on DC’s Legends of Tomorrow viies hooaeg 21. jaanuaril kell 9:00 EST (18:00 PST / 2:00 GMT). Kokku on 16 episoodi, üks ilmub igal nädalal, mis tähendab, et võime oodata, et see hooaeg lõppeb millalgi aprillis. Kuna seda kuvatakse ainult piirkonnas lukustatud teenustes, on teil välismaal reisides jälgimiseks vaja VPN-i. Lugege edasi ja saate teada, kuidas otseülekande Legends of Tomorrow 5. hooaega veebis kõikjalt (isegi välismaalt) otseülekandena kasutada.

Selles artiklis, uurime ametlikke voogesituse allikaid Tomorro legendidw. Saadaval on ka mitteametlikke (piraat) vooge, kuid me ei soovita neid kasutada. Mitteametlikel voogudel on tavaliselt madal pildikvaliteet ja neid võetakse sageli võrguühenduseta. Saate voogesitada Homse legendid võrgus tasuta niikuinii, nii et mitteametlikke vooge pole tegelikult vaja.

Peaksite arvestama, et homseid legende edastatakse ainult piirkonnalukustatud voogesitusteenustes. See tähendab, et kui reisite välismaale ja teie riigis pole ühtegi ametlikku ringhäälinguorganisatsiooni, vajate oma voogesitusteenustega koju ühendamiseks VPN-i (virtuaalset privaatvõrku)..

Kuidas DC-sid vaadata Homse legendid võrgus VPN-iga

Voogesitusteenused on sageli saadaval ainult kindlates riikides ja need ei lase teil välismaalt vaadata. Kui aga muudate oma IP-aadressi VPN-i abil, saate hõlpsalt oma asukohta rikkuda ja vaadata Homse legendid Internetis, isegi välismaal viibides.

Siit saate teada, kuidas vaadata DC Legends of Tomorrow veebis kõikjalt:

 1. Valige VPN-i pakkuja. Eespool mainisime ExpressVPN-i, kuid head võimalused on ka Cyberghost ja NordVPN.
 2. Minge VPN-i pakkuja veebisaidile ja laadige alla selle tarkvara uusim versioon. Veenduge, et saate oma opsüsteemi jaoks õige versiooni.
 3. Installige tarkvara ja käivitage see
 4. Valige server USA-st
 5. Kui server loob ühenduse, kasutage sellist veebisaiti nagu whatsmyip.org, et veenduda, et teil on nüüd USA IP-aadress
 6. Minge oma veebibrauseris CW ametlikule veebisaidile
 7. Klõpsake uusimast jaotisest Homse legendid mängima hakata

Veendumaks, et te ei pea uute episoodide vaatamist ootama, soovitame enne uute postitamist proovida seda meetodit ka teiste saadete või varajaste episoodide korral. Nii saate muuta servereid või pöörduda klienditeeninduse poole enne tähtaega, kui midagi läheb valesti.

Kuidas vaadata Homse legendid USA teleris tasuta

USA lipp

Homse legendid õhud CW-s, mis on tasuta ülekandevõrk USA-s. Kõik uued episoodid, mis õhku lähevad, postitatakse ka nende ametlikule veebisaidile CWTV.com kell 23.00. EST öösel, mil see õhkub. Kui asute USA-s, tähendab see, et saate vaadata uusi jaosid Homse legendid tasuta, lihtsalt avades brauseri, navigeerides saidile ja klõpsates uusimal jaos.

Kuid need pole ainsad viisid, kuidas saadet otseülekandes vaadata. Teine võimalus on registreeruda USTVnow – tasuta ülekandeteenuse jaoks, mis on suunatud ülemeremaadesse paigutatud USA sõjaväele. See pakub kõiki USA-s levitatavaid kanaleid standardlahutusega, sealhulgas The CW. Saate registreeruda kõikjalt ja kõik, mida peate sisestama, on teie nimi ja e-posti aadress.

Teine võimalus on registreeruda Interneti-TV-teenusele „kõhn kimp“. See võimaldab teil saadet kõrglahutusega otseülekandes vaadata. Siin on nimekiri vähestest “kõhnast kimpudest”, mis sisaldavad CW-d:

 • AT&T-TV nüüd: 65 dollarit kuus 65+ kanalite jaoks
 • YouTube TV: 60,99 kanali puhul 49,99 dollarit kuus
 • Hulu otseülekandega: 54,99 dollarit kuus vähemalt 60 kanali jaoks
 • FuboTV: 59,99 dollarit kuus vähemalt 100 kanali jaoks

Pidage meeles, et kõik ülaltoodud teenused on lukustatud piirkonnas. Sellisena on teil välismaal viibimise jälgimiseks vaja VPN-i. ExpressVPN pakub 30-päevast raha tagasi garantii, mis võimaldab teil riskivabalt vaadata ja rahulolematuse korral nõuda täielikku tagasimakset.

Kus mujal saan veebis vaadata Legends of Tomorrow?

Lisaks sellele, et see on saadaval CW ametlikul veebisaidil, Homse legendid võib leida ka mõnes teises kohas. Siin on loend saitidest, mida saate voogesitada Homse legendid USA-st, Kanadast, Suurbritanniast ja Austraaliast.

Kanada

Kanada lipp

Homse legendid saab otseülekande HDTV-s ka otseülekandena, samal ajal kui seda edastatakse USA-s. Kahjuks peate vaatamiseks siiski sisse logima oma kaabelteenuse pakkuja andmetega. Plussküljest võite jaosest puudumise korral selle voogesitada nõudmisel mõni tund hiljem.

CTV on geograafiliselt blokeeritud, nii et peate sellele juurdepääsu saamiseks olema Kanadas või kasutama Kanada VPN-serverit.

Suurbritannia

Suurbritannia lipp - union jackBriti lipp - union jack - UK

Praegu pole Suurbritannias Legends of Tomorrow ametlikku avaldamiskuupäeva. Varasemad hooajad on eetris Sky One’is ja Now TV-s veidi pärast USA avaldamist, ehkki viiendal hooajal see nii ei tundu olevat.

Austraalia

Austraalia lipp

Kui asute Austraalias, võite saaki saada Homse legendid igal kolmapäeval kell 9.30 AEDT (esmaspäeva õhtul kell 9.00 EST) Foxtel 8. Kui see kanal on lisatud teie teleri paketti, saate selle veebis ilma lisatasuta voogesitada Foxtel GO veebisaidi või rakenduse kaudu. Muidu saate Foxtel Now kasutajaks registreeruda, makstes AUD 25 dollarit kuus.

Foxteli teenused on saadaval ainult Austraalias, nii et kui olete välismaal, vajate VPN-i.

Kas ma saan voogesitada Homse legendid tasuta VPN-iga?

Me ei soovita kasutada tasuta VPN-i. Kuigi mõned tasuta VPN-id võimaldavad teil ajutiselt geograafiliste sisuplokkide vahel ringi liikuda, ei tööta need sageli puhvervaba HD-voogesituse jaoks piisavalt hästi. Mõni puhverdab isegi SD vooge.

Tasuta VPN-idel on tuhandeid kasutajaid, kes proovivad luua ühenduse vananenud infrastruktuuriga. See põhjustab serveri katkestusi ja signaalide langust. Lisaks piirab enamik tasuta VPN-e teie andmete kasutamist. Andmepiir on sageli kaugel allpool seda, mida oleks vaja SD- või HD-video voogesituse jaoks.

Lisaks peavad nad sageli kasutajate tegevuse logisid, põhjustades privaatsuse rikkumisi, mille VPN-id peaksid kõrvaldama. Teie privaatsuse kaitsmiseks soovitame kasutada VPN-i, mis sisaldab kasutajate privaatsuse kaitset.

Video voogesituseks sobivate VPN-ide üksikasjaliku loendi leiate meie VPN-ide juhendist.

Mis on DC legendid homme?

Homse legendid on superkangelastest telesari, mille on välja töötanud Marc Guggenheim, Phil Klemmer, Andrew Kreisberg ja Greg Berlanti. Saade põhineb DC koomiksite tegelaskujudel ja see toimub jagatud ilukirjanduslikus universumis “Arrowverse”, mis hõlmab The CW show tegelasi Nool, Välgatus, Vixen, Supergirl, ja teised.

Selle peaosades on Arthur Darvill (Doctor Who’s “Rory Williams”) kui Rip Hunter, ajarändaja seikleja ja kangelasterühma juht; Caity Lotz (MTV’s Surma org) palgamõrvari ja valvsana; Wentworth Miller ja Dominic Purcell (alates Põgenemine vanglast kuulsus) kahe vargana, kellel pole suurriike; ja Brandon Routh (2006. aasta staar Supermees) teadlasena / insenerina, kes lõi mehaanilise ülikonna, mis võimaldab tal suurust muuta.

Saate süžee keerleb ähvardamise tõttu, et maailm hävitada kavatseb Vandal Savage. Kangelased rändavad läbi aja, külastades Vana-Egiptust, Nõukogude Liitu, 1970. aastate USA-d ja muid eksootilisi kohti ja aegu, jälitades ja võideldes selle kurja olendi vastu.

Lisaks etenduse ajalisele rännakule on paljudele vaatajatele vaimukas dialoog ja kiire tempo DC legendid homme.

Kui te pole kunagi varem saadet näinud ja soovite praegusele hooajale järele jõuda, on pilooside episood ja enamik eelmiste hooaegade episoode saadaval Netflixis, samuti Kanadas CraveTV.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map