Kuidas True Detektiivi veebis Suurbritannias (või mujal) vaadata

Kuidas True Detektiivi vaadata veebis Suurbritannias või mujal


Tõeline detektiiv on viimase paari aasta üks suurimaid saateid. Kuigi algse väljalaske ajal oli seda lihtne vaadata, on seda voogesitada raskem Tõeline detektiiv alates kolmanda hooaja lõpust. Õnneks on veel mõned voogesitusteenused kuvatavad Tõeline detektiiv ja allpool, anname teile teada, kuidas vaadata iga selle episoodi Tõeline detektiiv veebis Suurbritannias või mujal maailmas.

Pange tähele, et soovitame ainult ametlikke allikaid. Kuigi populaarsed saated meeldivad Tõeline detektiiv on sageli varjulistel voogesitussaitidel saadaval, soovitame neid mitte kasutada. Alustuseks on videod sageli mahajäänud ja madala eraldusvõimega. Lisaks saab neid autoriõiguse rikkumise korral igal ajal võrguühenduseta võtta, nii et te ei pruugi isegi näha hooaja lõppu. Saate vaadata igal aastaajal Tõeline detektiiv igal juhul tasuta, nii et pole vaja kasutada litsentseerimata allikaid.

Tõeline detektiiv on saadaval ainult piirkonnas lukustatud platvormidel, mis tähendab, et selle välismaalt vaatamiseks on teil vaja VPN-i.

Kuidas VPN-i abil välismaal True Detektiivi vaadata?

VPN-id võivad esialgu tunduda pisut hirmutavad, kuid kui teate, kuidas neid kasutada, on geopiiranguga teenuste blokeeringute välismaal avamine tegelikult väga lihtne. Järgige voogesitamiseks järgmisi samme Tõeline detektiiv Suurbritanniast, USA-st, Kanadast, Mehhikost või mujalt maailmast:

 1. Alustage sobiva VPN-i registreerimisest, kui te seda veel teinud pole. Me soovitame ExpressVPN ehkki NordVPN ja CyberGhost on mõlemad suurepäraste odavate alternatiividena.
 2. Nüüd laadige alla ja installige VPN-i tarkvara. Enamik teenuseid pakub mitmesuguseid rakendusi erinevatele opsüsteemidele ja seadmetele, nii et veenduge, et saaksite endale sobiva.
 3. Otsustage, millise allpool asuva platvormi soovite blokeeringu tühistada.
 4. Ühendage vastava riigi VPN-serveriga. Näiteks kasutaksite HBO blokeeringu vabastamiseks Ameerika serverit või Crave’i jaoks Austraalia serverit.
 5. Proovige oma valitud saidil videot mängida. See peaks algama kohe, kuid kui ei, siis peaks enamus probleeme lahendama vahemälu ja küpsiste tühjendamine ning lehe värskendamine.

Kuidas True Detektiivi voogesitada Suurbritannia TV-s

Suurbritannia lipp - union jackBriti lipp - union jack - UK

Praegu ei võimalda Ühendkuningriigis ükski suurem voogesitusteenus vaadata Tõeline detektiiv tasuta. Kuid kõiki kolme hooaega saate osta Amazon Prime Video ja iTunes kaudu. Mõlemal platvormil on sama hind (18,99 naela hooaja kohta või 2,49 naela jao kohta), nii et ühe valimisel teise jaoks pole kasu.

Tavaliselt on uued episoodid Tõeline detektiiv näidatakse Sky Atlandil, sarnaselt enamiku teiste HBO showdega. See tähendab, et kui neljas hooaeg on lõpuks välja antud, saate seda otseülekandes vaadata kas Now TV-s (7,99 naela kuus) või Sky Go rakenduses (olemasolevatele Sky TV klientidele tasuta).

Tõeline detektiiv on saadaval ainult käputäis Amazon Prime Video ja iTunes teekides. Kui soovite seda vaadata väljastpoolt Ühendkuningriiki, peate kõigepealt looma ühenduse Briti VPN-serveriga. Teil pole VPN-i? ExpressVPN-ga kaasneb 30-päevane raha tagasi garantii nii et saate voogesitada Tõeline detektiiv riskivaba. Kui te pole rahul või vajate selle ülesande jaoks ainult VPN-i, saate lihtsalt tühistada ja nõuda täielikku tagasimakset.

Kus mujal saab True Detektiivi Internetis vaadata?

Õnneks kannavad mitmed rahvusvahelised voogesitusplatvormid kõiki kolme aastaaega Tõeline detektiiv. Vaadake allpool, et teada saada, kust vaadata Tõeline detektiiv teie riigis võrgus:

USA

USA lipp

Lihtsaim viis vaadata Tõeline detektiiv USA-s on HBO-l. Kui teie kaabeltelevisioonipakett sisaldab juba HBO-d, saate seda teha logige sisse HBO Mine ja alustage kohe kõigi kolme hooaja voogesitust. Kas sul pole kaablit? Pole probleemi: registreeruge selle asemel lihtsalt HBO Now. See teenus maksab tavaliselt 14,99 dollarit kuus, kuid sellega kaasneb ühe nädala pikkune tasuta prooviversioon, nii et kui teil on kiire, võiksite ehk kõike kõike õigel ajal vaadata.

Teise võimalusena on see saade kaasas DirecTV Now, Hulu (koos HBO lisandiga) ja Hotstarti tellimustega. DirecTV, Hulu ja Hulu lisandmoodul HBO pakuvad kõik prooviperioodi, st saate vaadata Tõeline detektiiv tasuta nii kaua, kui meenub enne kohtuprotsessi lõppu tühistamine. Kui eelistate omada saate digitaalset koopiat, saate osta Amazon Prime Video kaudu terve hooaja 27,99 dollari eest.

Kõik ülalnimetatud teenused on piiratud geograafiliste piirangutega. Sellisena peate nende kasutamiseks olema kas USA-s või ühendatud Ameerika VPN-serveriga.

Kanada

Kanada lipp

Kanadas on Crave ainus voogesituse teenus, mis praegu võimaldab teil vaadata Tõeline detektiiv aastaajad 1–3 veebis. Kaks esimest hooaega on kaasas põhitellimusega, kuid kolmanda sarja vaatamiseks on vaja kava „Filmid + HBO”. See maksab küll 19,98 dollarit CAD kuus teie esimene kuu on tasuta. Kokku on ainult 24 episoodi, nii et sarja lõpetamiseks peaks olema rohkem kui piisavalt aega. Kui olete lõpetanud, tühistage lihtsalt oma konto, et makset vältida.

Crave on piirkonnas lukustatud ja saadaval ainult Kanadas. Selle teenuse kasutamiseks välismaal peate looma ühenduse Kanada VPN-serveriga.

Austraalia

Austraalia lipp

Igal aastaajal Tõeline detektiiv on saadaval saidil Foxtel Now. Tavaliselt maksab see 25 dollarit AUD kuus, millele lisandub veel 10 dollarit Draama kanali paketi eest, kuid Foxtel Now pakub 10-päevast tasuta prooviperioodi, mille jooksul saate vaadata mis tahes sisu, mis teile meeldib. Kui tühistate enne prooviversiooni lõppu, saate tõhusalt voogesitada kõiki selle episoode Tõeline detektiiv tasuta.

Kui 10 päeva pole piisav aeg, soovitame Foxtel Now’i veel üks kuu hoida. Praegu on ainus teine ​​võimalus osta hooaega eraldi – 21.99 dollari eest Fetchi kaudu, nii et Foxtel pakub siin tegelikult korralikku väärtust.

Too ja Foxtel on mõlemad piirkonnas lukustatud. Lisaks küsib Foxtel registreerimise ajal Austraalia telefoninumbrit, mis muudab välismaiste kasutajate registreerumise keeruliseks. Olemasolevad abonendid pääsevad VPN-i abil siiski neile teenustele välismaal ligi.

Millal tuleb välja True Detektiivi 4. hooaeg?

Üksikasjad on praegu üsna kaugel, kuid me teame, et HBO ei tööta praegu 4. hooajal. See ei tähenda, et me seda kunagi ei näe: saate autor kirjanik Nic Pizzolatto on avalikult öelnud, et tal on “metsikud” plaanid uueks hooajaks. Praegu jääb üle vaid oodata, kas HBO otsustab saadet pikendada või mitte.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map