Kuidas vaadata 4. hooaja otseülekannet veebist kõikjal

Kuidas seda USA hooaega 4 otseülekandes jälgida


“See on meie” 4. hooaeg esilinastub 24. septembril kell 9 EST (18.00 PST) NBC-s. Kui proovite vaadata Seda on meid välismaal (väljaspool USA-d), kuvatakse järgmine teade:

“Kahjuks pole see video teie asukohast saadaval.”

Seda seetõttu, et NBC sisu on piirkonna lukustatud ja saadaval ainult USA-s. Siiski pole vaja muretseda! Selgitame, kuidas saate VPN-i abil avada NBC ja reaalajas voogu See on meie 4. hooaeg välismaal.

NBC voogesituse viga

Pange tähele, et soovitame ainult ametlikke allikaid Selle Is Us veebis otsevaatamise jaoks. Ehkki litsentseerimata vooge on kindlasti palju, ei soovita me neid paaril põhjusel. Esiteks on need tavaliselt madala kvaliteediga, mis võib mõjutada teie naudingut saatest. Teiseks võite leida, et volitamata voog, mida teie vaatate, võetakse ilma eelneva hoiatuseta maha. Sellel hooajal saab veebis vaadata mitmel viisil. Sellisena pole vaja mitteametlikke (ja ebausaldusväärseid!) Vooge.

Kõik platvormid, mis näitavad seda Is Us, on blokeeritud. See tähendab kui soovite vaadata, vajate VPN-i Need oleme meie 4. hooaeg välismaal.

Kuidas vaadata This Is Us hooaja 4 otseülekannet veebis

NBC blokeeringu vabastamine 4. hooaja vaatamiseks on piisavalt lihtne, isegi kui olete VPN-i uus kasutaja. Teil on vaja ainult järgida järgmisi samme:

Siit saate teada, kuidas vaadata 4. hooaega veebis kõikjalt:

  1. Esiteks registreeruge VPC-teenusega, mis avab NBC. Soovitame ExpressVPN-i kuid NordVPN ja CyberGhost on kvaliteetsed ja väärtuslikud alternatiivid.
  2. Laadige alla ja installige oma seadme VPN-i rakendus või brauserilaiend (seade, millelt soovite vaadata NBC-s seda hooaega 4).
  3. USA IP-aadressi saamiseks avage VPN-i rakendus või brauserilaiend ja looge ühendus USA-s asuva serveriga. See võimaldab teil NBC blokeeringu tühistada ka siis, kui viibite välismaal.
  4. Minge NBC-sse ja logige sisse koos oma USA teleteenuse pakkujaga. Kui teil pole kaabeltelevisiooni, pääsete NBC-le juurde valitud voogesitusteenuste kaudu (käsitleme neid üksikasjalikumalt hiljem).
  5. Valige NBC otseülekanne – see tuleks blokeerida! Kui ei, siis tühjendage oma veebibrauseri küpsised. Võite proovida ka mõnda muud USA serverit, juhuks kui teie kasutatav server on mustas nimekirjas. Täiendava abi saamiseks pöörduge ka oma VPN-i klienditoe poole.

Kuidas vaadata USA televiisori 4. hooaega

USA lipp

4. hooaeg on saadaval NBC-s. Kui asute USA-s ja teil on kaabeltelevisioon, võite vaadata 4. hooaja otseülekannet veebis ilma VPN-ita (kuigi soovitame privaatsuse suurendamiseks siiski kasutada VPN-i). Teil on võimalus valida otseülekande võimalus NBC veebisaidi või rakenduste kaudu.

Kaabellevivõrgu pakkujaga sisselogimisel tuleb sisestada ainult kaabli e-posti aadress või kasutajanimi ja parool. Pange tähele, et kaabeltelevisiooni sisselogimine on vajalik ainult otseülekande tegemiseks NBC-s. Seda on võimalik vaadata Need oleme meie 4. hooaeg järelejõudmisel ilma sisselogimata (kuid vajate ikkagi VPN-i).

Kui teil pole kaabeltelevisiooni, saate endiselt vaadata NBC otseülekannet mitmete populaarsete voogesitusteenuste kaudu. See hõlmab AT-d&T TV Now (50 USD USD / kuus), FuboTV (54,99 USD / kuus), Hulu otseülekandega TV (44,99 USD / kuus), PlayStation Vue (49,99 USD / kuus), Sling TV (25 USD / kuus) ja YouTube TV (49,99 USD / kuus). ).

Kõik ülaltoodud teenused on geograafiliselt piiratud. See tähendab, et välismaalt vaatamiseks on teil vaja USA serveriga ühendatud VPN-i. Hea uudis on see, et kõik ülalnimetatud ülevoogesituse voogesitusteenused sisaldavad tasuta prooviversioone. Veelgi parem, ExpressVPN-l on 30-päevane raha tagasi garantii, nii et saate seda proovida iga, täiesti riskivaba.

Kus mujal saan seda veebis vaadata?

4. hooaja esilinastus NBC-s, mis tähendab, et peate võib-olla natuke aega ootama, et seda mujal vaadata. Siiski on mõned võimalused, kui soovite hooajale 1 kuni 3 järele jõuda:

Suurbritannia

ukraina lipp

Vaatajad Ühendkuningriigis saavad valvata Need oleme meie 1. ja 2. hooaeg Amazon Prime (7,99 kr kuus, kuid seal on 30-päevane tasuta prooviversioon). Kahjuks pole 3. hooaeg veel saadaval, mis tähendab, et 4. hooaega mõnda aega ei kaasata. See Is Us’i esimene hooaeg oli ka Channel 4 eetris enne, kui ta lülitas 2. hooaja More4-le. Nagu Amazon Prime, pole ka 3. hooaeg veel More4-le jõudnud. Mõlema välismaise teenuse (väljaspool Ühendkuningriiki) kasutamiseks on vaja Ühendkuningriigi IP-aadressi.

Kanada

Kanada lipp

Netflix Kanada on Netflixi ainus piirkond, kus on teenuse See Is Us regulaarset värskendust. Arvestades 1. hooaega lisati 2017. aasta septembris ja 2. hooaega 2018. aasta septembris, on täiesti võimalik, et 3. hooaeg lisatakse 2019. aasta septembris. See tähendab aga ka seda, et 4. hooaeg on tõenäoliselt veel kaugel.

Netflix Kanada tellimused algavad 9,99 dollarist CAD kuus. Uutele klientidele pakutakse aga 30-päevast tasuta prooviperioodi. Netflixi blokeeringut on keeruline lahti võtta, nii et kui soovite vaadata Netflix Canada välismaal, vajate sobivat VPN-i Kanadas asuvate serveritega.

Austraalia

Austraalia lipp

Peamine koht, kus seda Austraalias vaadatakse, on võrk 10. Kui viibite Austraalias, saate programmi See is Us kahte esimest hooaega vaadata võrgu 10 võrguteenuse 10play kaudu. Mis veel, saate otseülekannet ja soovi korral tasuta vaadata. Seal on ka tasuline, reklaamivaba võimalus (9,99 USD kuus), mis võimaldab juurdepääsu uutele show’dele enne nende esilinastumist Network 10-s. 10play veebisait on geograafiliselt piiratud, mis tähendab, et välismaal blokeeringu tühistamiseks vajate Austraalia IP-aadressi.

Kas ma saan selle hooaja 4 vaatamiseks kasutada tasuta VPN-i??

Kahjuks saadetakse See Is Us 4. hooaeg alles NBC-s eetrisse. Mõne muu platvormi kasutamiseks võib kuluda mitu kuud. NBC sisu on piirkonnas lukustatud, mis tähendab, et paljud tasuta VPN-id näevad selle blokeerimise lõpetamiseks vaeva. Tõepoolest, enamik tasuta VPN-e näeb vaeva Netflixi ja Amazon Prime Video geograafilistest piirangutest mööda pääsemiseks. Pealegi, tasuta VPN-id ei sobi otseülekande voogesituseks. Aeglased serverikiirused ja sagedane puhverdamine muudavad segamatute asjade (nt saidi This Is Us 4. hooaeg) jälgimise keeruliseks.

Tasuta VPN-id pole mitte ainult jõudluse probleemid. Kui olete proovinud kvaliteetset tasulist VPN-i, märkate, kui vähe funktsioone tasuta VPN-id pakuvad. Kui teil on mitu samaaegset ühendust või ööpäevaringne reaalajas vestluse tugi, ei pruugi see teie jaoks vajalik olla, peaksite püüdma omada kõrgetasemelist turvalisust pakkuvat VPN-i. See peaks hõlmama krüptimist, tapmislülitit ja ranget logimiskeeldu. Vähesed tasuta VPN-id pakuvad neid kõiki. Tõepoolest, mõned tasuta VPN-id kahjustavad teie veebiturvalisust, jälgides teie andmeid (ja sirvimisajalugu) ning müües.

Mida võib oodata This Is Us 4. hooajalt?

Selle hooaja 3. finaalmäng jättis palju vastamata küsimusi. Kui looja Dan Fogelman seda kinnitas NBC on kätte saanud Need oleme meie jaoks veel kolm hooaega, Pearsoni pere jaoks on oodata veel palju draamat. Hooaja 4 treiler pakub pilgu, mida oodata rohke uute tegelaskujude ja rea ​​välgatustega, uurides erinevate võtmetegelaste minevikku.

Mandy Moore selgitas ajalehele Entertainment Weekly antud intervjuus, et 4. hooajal on tehtud tagasilööke 70ndateni, kui Rebecca ja Jack esimest korda kohtinguid alustasid. Samuti võib oodata, et Tony ja Kate kolivad oma uude koju koos beebi Jackiga, kuni Kevin alustab uue filmi kallal. Samuti näeme rohkem Randalli ja Bethi päritolu lugu, kui nad kolivad Philadelphiasse.

Millised cast-i liikmed naasevad 4. hooajale?

Kõik võtmeisikute liikmed naasevad 4. hooajale, seda kinnitab sotsiaalmeedia vahendusel jagatud fotosessioon. Siia kuuluvad näiteks Jack (Milo Ventimiglia), Rebecca (Mandy Moore), Randall (Sterling K. Brown), Kate (Chrissy Metz) ja Kevin (Justin Hartley). Kuid 4. hooaja treileris on ka palju uusi nägusid, sealhulgas Jennifer Morrison, M. Night Shyamalan, Asante Blackk, Omar Epps ja Marsha Stephanie Blake.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me