Kuidas vaadata BBC iPlayerit USA-s tasuta

Kuidas vaadata USA-s BBC-d


Kui kasutate VPN-i, saate USA-s tasuta vaadata BBC iPlayerit, kuigi BBC blokeerib paljud VPN-id. Siit saate teada, millised VPN-id töötavad ja kuidas neid kasutada.

VPN-id krüpteerivad teie liikluse, takistades häkkerite, Interneti-teenuse pakkuja (ISP), teie tööandja või valitsuse poolt teie tegevuse jälgimist. Neil on aga veel üks suur eelis: need võimaldavad teil muuta oma IP-aadressi. Kuna voogesitusplatvormid tuginevad oma asukoha kontrollimiseks sageli kasutaja IP-aadressile, on välismaal juurdepääs geograafiliselt blokeeritud teenustele sama lihtne kui ühenduse loomine vastava riigi serveriga.

BBC sisu on veebis saadaval BBC iPlayeri kaudu, sealhulgas BBC One’i ja teiste BBC kanalite sisu. BBC investeerib oma geopiirangute parandamiseks tohutu hulga ressursse, nii et mitte kõik VPN-id ei saa veebis voogesituse platvormi blokeerida.

Siiski on valitud mõned VPN-id, millel on Ameerikas usaldusväärse juurdepääsu saamiseks BBC iPlayerile. Ehkki oleme neid kõiki üksikasjalikumalt allpool üle vaadanud, leiate nendest lühikese kokkuvõtte:

 1. ExpressVPN Meie parim valik BBC vaatamiseks USA-s! Kiire, usaldusväärne, turvaline ja suurepärase deblokeerimisvõimega teenus teeb selle teenuse BBC voogesituse hõlpsaks kõikjal maailmas. Sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii.
 2. CyberGhost Eelarveline, kasutajasõbralik teenus, millel on eelkonfigureeritud turbevalikud ja tugev deblokeerimisvõime, CyberGhost sobib ideaalselt neile, kes on VPN-ide jaoks uued.
 3. NordVPN Pakub kiireid kiirusi, tohutut serverivõrku, sisselogimisreegleid ja kohandatavaid turvafunktsioone taskukohase hinnaga.
 4. Privaatne VPN See VPN on turvaline, privaatsust teadvustav, kiirem kui enamus ja blokeerib laia valiku populaarseid voogesitusteenuseid.
 5. VyprVPN Logimatu, turvalisusele suunatud VPN kiirete kiirustega ja võimalusega vabastada BBC iPlayer kõikjalt.

Kuidas vaadata BBC iPlayerit Ameerikas

Piirkondlikest piirangutest on VPN-i abil väga lihtne mööda pääseda. Allpool selgitame, kuidas saate BBC BBC otseülekannet USA-s kasutada BBC iPlayeri ja VPN-i abil.

BBC iPlayerit USA-s saate vaadata järgmiselt:

 1. Liituge ühe allpool nimetatud VPN-iga (soovitame ExpressVPN-i).
 2. Laadige rakendus alla ja installige, veenduge, et saate oma seadme opsüsteemi jaoks õige versiooni.
 3. Looge ühendus ühe oma VPNi Briti serveriga.
 4. Logige sisse BBC iPlayerisse ja proovige video laadida. See peaks algama kohe, kuid võib-olla peate kõigepealt tühjendama brauseri küpsised ja vahemälu. Kui see on tehtud, värskendage lehte ja peaksite saama voogedastada.
 5. Nüüd saate iPlayeril sisule juurde pääseda BBC One, BBC Two, BBC Three ja BBC Four kaudu.

SAA TASUTA VPN: Kui vajate ainult lühiajalist VPN-levi, saate ExpressVPN-e ära kasutada 30-päevane raha tagasi garantii. Ehkki peate tasuma ettemaksu, saate selle perioodi mis tahes hetkel täieliku tagasimakse taotlemiseks tühistada, ilma et oleksite esitanud ühtegi küsimust. Praktikas tähendab see, et saate BBC-d kuu jooksul tasuta voogesitada.

Õige VPN-i valimine BBC välismaal vaatamiseks

Kuna nii palju erinevaid VPN-teenuse pakkujaid väidab end parimat olevat, võib olla keeruline otsustada, millist neist kasutada. USA-s BBC voogesituse jaoks parimate VPN-ide leidmiseks otsustasime soovitada ainult järgmiste omadustega teenuseid:

 • Vabastab usaldusväärselt BBC iPlayeri ja sarnaste voogesitusplatvormide blokeeringud
 • Pakub püsivalt kiireid ühendusi
 • Kasutab tugevat krüptimist ja sisaldab mitmeid muid turvafunktsioone
 • Ei logi teavet, mis võiks teid tuvastada
 • Tal on rakendused kõigi kõige populaarsemate opsüsteemide jaoks

Parimad VPN-id BBC vaatamiseks USA-s

Altpoolt leiate meie nimekirja parimatest VPN-idest USAs BBC vaatamiseks:

1. ExpressVPN

ExpressVPNJaanuar 2020 blokeerib BBC kasutamise USA-s testitud jaanuaris 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

ExpressVPN omab enam kui 3000 serverit 94 riigis üle maailma, sealhulgas Ühendkuningriigis. See teenus võib usaldusväärselt blokeerida voogesitusplatvormide blokeerimise, millega paljud teised VPN-id võitlevad, sealhulgas BBC iPlayer, ITV Hub ja Netflix UK. Mis kõige parem, see on piisavalt kiire reaalajas HD-sisu voogesitamiseks ilma märgatava kokutamise või puhverdamiseta.

See VPN-teenus sisaldab 256-bitist krüptimist, DNS- ja IPv6-lekkekaitset, täiuslikku edasisaladust ja tapmislülitit (mis peatab kogu liikluse, kui ootamatult katkestate ühenduse), et hoida oma tegevust kogu aeg privaatsena.. ExpressVPN ei logi andmeid, mis võiksid teid tuvastada, kuid täiendava privaatsuskihi saamiseks on võimalik registreeruda peaaegu täielikult anonüümselt Bitcoini ja visata e-posti aadressiga. Probleemide korral on tugi saadaval reaalajas vestluse ajal ööpäevaringselt.

ExpressVPN-i rakendused on saadaval opsüsteemidele Windows, MacOS, Linux, Android ja iOS. Plaanid hõlmavad juurdepääsu ruuteri kohandatud püsivarale, et muuta kõigi teie seadmete kaitsmine võimalikult lihtsaks.

Plussid:

 • Tühjendab peamised voogesitussaidid, nt. Netflix, Amazon Prime Video ja BBC iPlayer
 • Piisavalt kiire HD-video puhverdamiseks esitamiseks
 • Kindel privaatsus ja turvalisus
 • Makske Bitcoiniga anonüümselt

Miinused:

 • Lubatud on ainult kolm samaaegset ühendust

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

BBC PARIM VPN: ExpressVPN on meie valik nr 1. See pakub kiireid ühendusi, võimsaid turva- ja privaatsusfunktsioone ning suurepärast deblokeerimisvõimet. Lisaks saate 30-päevase raha tagasi garantii abil seda teenust riskivabalt proovida.

Meie täielikku arvustust ExpressVPN-i kohta saate lugeda siit

ExpressVPN kupongi eripakkumine – saate automaatse rakenduse 3 kuud täiendavat FREEGET DEALCoupon’i

2. CyberGhost

KüberhostVabastab BBC avalduse jaanuaris 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.Cyberghost.com

Raha tagasi garantii: 45 PÄEVA

CyberGhost pakub juurdepääsu 486 Briti serverile ja enam kui 5000 muule serverile veel 88 riigis. See teenus on äärmiselt kasutajasõbralik; iga server näitab oma praegust koormust ja voogesitusteenust, mille eesmärk on deblokeerida. Suure kiiruse ja kuni seitsme samaaegse ühenduse kaudu tagab CyberGhost, et saate BBC voogesituseta vabalt kodus või liikvel olles.

Selle VPN-i abil on võrgus turvaline olla võimalikult lihtne. See kaitseb teie andmeid, kasutades 256-bitist krüptimist, alati sisse lülitatavat lülitit ning kaitset IPv6 ja DNS-i lekete eest. See pole veel kõik: see blokeerib automaatselt reklaamid ja otsib pahavara. CyberGhost ei logi isikut tuvastavat teavet, kuid anonüümsuse eest saate Bitcoinis maksta. Kui teil on probleeme, võite võtta ühendust klienditoega otseülekande ajal, ööpäevaringselt.

CyberGhost pakub Windowsi, Androidi, MacOSi, Linuxi ja iOSi rakendusi. Võrgu ruuterid on toetatud, kuid vajavad käsitsi konfigureerimist.

Plussid:

 • Kiire ja usaldusväärne teenus
 • USA Netflixi, BBC iPlayeri ja muude funktsioonide blokeeringu vabastamiseks pole probleeme
 • Kõik turvafunktsioonid on vaikimisi lubatud

Miinused:

 • Ei sobi neile, kes vajavad täiustatud funktsioonide juhtimist

PARIM EELARVIVÕIMALUS: CyberGhost pakub kiireid ühendusi, ulatuslikku turvalisust ja võimalust blokeerida BBC kõikjal. Kaasas 45-päevane raha tagasi garantii.

Meie täielikku arvustust CyberGhost kohta saate lugeda siit

CyberGhost kupong UUS AASTA ERIPAKKUMINE: SÄÄSTKE 80% 3-aastaste plaanide korral + 2 kuud freeGET DEAL Soodustus rakendub automaatselt

3. NordVPN

NordVPNVabastab BBC avalduse jaanuaris 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.NordVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

NordVPN omab enam kui 5400 kiiret serverit 62 riigis, sealhulgas 707 ainuüksi Ühendkuningriigis. See suudab mööda minna ka kõige kangekaelsematest geograafilistest blokeerimismeetmetest, mis tähendab, et pääsete juurde teenustele nagu Amazon Prime Video, Netflix UK ja BBC iPlayer kõikjal maailmas. NordVPN võimaldab kuni kuut üheaegset ühendust, seega on ideaalne, kui soovite kaitsta kõiki oma seadmeid korraga.

See teenus pöörab suurt tähelepanu teie turvalisusele. Selle funktsioonide hulka kuulub 256-bitine krüptimine, rakendusespetsiifiline taplüliti, pahavara skanner, reklaamiblokeerija ja kaitse DNS, IPv6, WebRTC ja pordi edastamise lekete eest. Kasutajad saavad valida, kas pääseda Torile üle VPN-i või kasutada täiendava kaitse saamiseks korraga mitut VPN-i. NordVPN-l on range sisselogimisreeglid nii et teie privaatsus on heades kätes. Klienditugi on saadaval 24 tundi ööpäevas otsevestluse kaudu.

NordVPN-il on rakendused Linuxi, MacOS-i, Windowsi, iOS-i ja Androidi jaoks. Kodumarsruuterites kasutamiseks on vajalik käsitsi installimine.

Plussid:

 • Suur rõhk turvalisusel ja privaatsusel
 • Sajad kiire Briti serverid
 • Suurepärane odav alternatiiv voogesituseks
 • Ei pea ühtegi palki

Miinused:

 • Ühendus mõne serveriga võib olla aeglane ja ebausaldusväärne

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

HEA KÕIK RÕÕMAD: NordVPN on kiire, odav, privaatsusele suunatud teenus, mis võtab teie turvalisust tõsiselt. Veelgi parem, selle plaanid hõlmavad 30-päevast raha tagasi garantii.

Meie täielikku ülevaadet NordVPN-ist saate lugeda siit

NordVPN KupongiSäästke 70% 3-aastasest plaanistGET DEALDisoodustus rakendub automaatselt

4. PrivateVPN

Privaatne VPNVabastab BBC avalduse jaanuaris 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.PrivateVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Privaatne VPN 57-s riigis on vaid 88 serverit (Ühendkuningriigis kuus), kuid see korvab väiksema võrgu, pakkudes kiiremat kiirust kui paljud sarnased teenused. Lisaks blokeerib PrivateVPN usaldusväärselt mitte ainult BBC iPlayeri, vaid ka Netflix UK, ITV Hub ja kõik 4. See teenus võimaldab ühendada kuus seadet korraga.

256-bitise krüptimise, DNS-, WebRTC- ja IPv6-lekkekaitsega ning tapmislülitiga (ainult Windows) tagab PrivateVPN, et teie liiklus on kogu aeg turvaline. Teie tegevust ei saa teile kindlaks teha (olenemata sellest, kas maksate Bitcoinis või mitte) tänu selle teenuse nulllogi poliitikale. Reaalajas vestlus on saadaval 22 tundi iga päev (see on võrguühenduseta alates kella 13.00 PST-st) ja teie loal saavad töötajad tarkvara teie jaoks eemalt konfigureerida.

PrivateVPN-il on Windowsi, Androidi, MacOS ja iOS-i rakendused. See töötab käsitsi konfigureerimisega Linuxi-põhistel platvormidel ja traadita ruuteritel.

Plussid:

 • Vabastab Hulu, Amazon Prime Video ja BBC iPlayer
 • Väga kiired kiirused
 • Null-logide pakkuja

Miinused:

 • Teistel pakkujatel on rohkem serveri valiku võimalusi
 • Live-vestlust pole ööpäevaringselt

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

STREAM BBC ANNA KÕIGILT: PrivateVPN ei logi, tähtsustab teie turvalisust ja pakub kiiret, veatu voogesitust. See sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii.

Meie täielikku arvustust PrivateVPN-ist saate lugeda siit

PrivateVPN CouponSpecial Deal – säästke 83% 2-aastase plaani pealtHETKE DEALDaland automaatselt rakendub

5. VyprVPN

VyprVPNVabastab BBC avalduse jaanuaris 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.VyprVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

VyprVPN Praegu on enam kui 700 serverit 64 riigis, sealhulgas Ühendkuningriigis. See teenus pakub püsivalt suuri kiirusi ja saab hõlpsalt blokeerida populaarsete voogesitusplatvormide, sealhulgas Netflix UK, ITV Hub ja muidugi BBC iPlayer. Lubatud on kolm üheaegset ühendust, ehkki lisatasu tellijate arv suureneb viieni.

See teenus kasutab 256-bitist krüptimist, tapmislülitit (töölauarakendustes), täiuslikku edasisaladuse saladust ja DNS-i lekkekaitset vaikimisi. See võib hävitada teie liikluse oma patenteeritud Chameleoni protokolli abil, raskendades VPN-i tuvastamist. VyprVPN ei logi isiklikku teavet, muutes teid veebis peaaegu anonüümseks. Tugi on saadaval reaalajas vestluse kaudu ööpäevaringselt.

VyprVPN pakub rakendusi Blackphone, Android, iOS, Windows ja MacOS. Seda saab käsitsi installida Linuxi seadmetes ja valida Interneti-ruuterid.

Plussid:

 • Suurepärased turva- ja privaatsusfunktsioonid
 • Kiire ja usaldusväärne ühendus
 • Tühistab populaarseimate geograafiliselt blokeeritud saitide blokeeringud

Miinused:

 • Ei aktsepteeri Bitcoini
 • Kahetasandiline hinnastruktuur

Meie tulemus:

4 otsas 5

TÄIENDATUD TURVALISUS: VyprVPN on turvalisusele keskendunud pakkuja, millel on suur kiirus, tugev deblokeerimispotentsiaal ja logimise keelamise poliitika. See pakub isegi kolmepäevast tasuta prooviperioodi.

Meie täielikku arvustust VyprVPN-i kohta saate lugeda siit

VyprVPN KupongiSäästke 81% 2-aastasest plaanistGET DEALDisoodustus rakendub automaatselt

Kas ma saan tasuta VPN-iga vaadata BBC-d välismaal??

Tasuta VPN-id võivad olla ahvatlevad, kuid soovitame seda mitmel põhjusel mitte kasutada. Esimene on nende esinemine; tasuta VPN-del on harva piisavalt servereid, et kõiki oma kasutajaid toetada, ja see avaldub aeglase kiirusena. Voogesitus on üsna andmemahukas, eriti suurema eraldusvõime korral, ja sellisena on tõenäoline, et kogete segavat taasesitust, madalamat videokvaliteeti ja pikki puhveraegu. Lisaks ajakohastab BBC regulaarselt oma geograafilisi blokeerimismeetmeid, nii et on hea võimalus, et te ei pääse BBC VP iPlayerile üldse juurde tasuta VPN-iga.

Neid teenuseid võib olla tasuta kasutada, kuid need on ettevõtted ja sellisena eksisteerivad raha teenimiseks. Enamik kasutab reklaamitoega mudelit või pakub selliseid soodustusi nagu suurem kiirus kuutasu eest, kuid mõned kasutavad varjamatumaid tavasid. Mõni teenus salvestab teie seadmes jälgimisküpsiseid, et näha, milliseid saite külastate, ja müüa saadud reklaamiprofiili reklaamijatele. See võtab kontrolli selle üle, kes näeb teie andmeid teie käest, mis on täpselt vastupidine sellele, mida VPN peaks tegema.

Kahjuks on keeruline isegi öelda, kas kasutate turvalist VPN-i või mitte. Teadlased testisid hiljuti 283 tasuta VPN-i rakendust ja leidsid, et peaaegu 40% sisaldas pahavara, 84% oli IPv6 lekete suhtes haavatav ja 18% ei kasutanud mingit krüpteerimist. Tuntud teenused pole tingimata ohutumad; 2015. aastal püüti Hola botivõrgu käitamiseks kasutaja ribalaiust müüa.

Maineka VPN-i kasutamine koos selge ja esmajärjekorras privaatsuspoliitikaga on parim viis võrgus turvaliseks hoidmiseks.

Kuidas BBC iPlayerisse registreeruda?

Uue BBC konto loomine on lihtne ja võtab vaid mõne minuti. Esiteks minge sisselogimislehele ja klõpsake nuppu Registreeru kohe. Teil palutakse sisestada üksikasjad, sealhulgas sünnikuupäev, e-posti aadress ja postiindeks. See viimane samm ei ole ülemerevaatajate jaoks siiski eriti heidutav, kuna aktsepteeritakse Suurbritannia postiindeksi ja te ei pea oma asukohta mingil viisil tõestama. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Registreeri, ja kinnitage oma e-posti aadress.

Suurbritannia seadused nõuavad, et BBC iPlayeris ükskõik millise teleri vaatamiseks oleks teil TV-litsents. Kuigi see teenus näitab mõnikord hüpikakent, mis teeb teid sellest teadlikuks, ei ilmu see alati, kui proovite midagi vaadata, ja sellisena on seda lihtne unustada. IPlayer ei kontrolli tegelikult, kas teil on TV-litsents või mitte, ja see tugineb täielikult ausüsteemile.

Miks muidu oleksin vaja VPN-i?

VPN-id võimaldavad teil teha midagi enamat kui ainult USA-s BBC vaatamist. Kas olete mures, et juurdepääs teie RBS-, Santanderi- või Halifaxi-pangakontole on piiratud, kuna logite sisse teisest riigist? Looge kõigepealt ühendus Briti VPN-serveriga ja on tõenäoline, et teie panga automatiseeritud süsteem ei saa isegi aru, et olete tegelikult kuskil mujal. Selle meetodi abil saate pääseda ka sellistele kihlvedude saitidele nagu Ladbrokes ja William Hill väljaspool Ühendkuningriiki.

Kuna teie liiklus suunatakse sageli serveri kaudu täiesti teises riigis, saate VPN-i abil mööduda kõigist teie töökoha või valitsuse kehtestatud veebifiltritest. Avalikud wifi-võrgud on sageli vähem turvalised kui nad peaksid olema, mis tähendab, et nad on häkkerite peamine eesmärk. Kui olete VPN-iga ühendatud, teate siiski kindlalt, et teie tegevus on ohutu silma alt väljas.

Milliseid BBC kanaleid ja saateid saan VPN-iga vaadata?

BBC pakub tohutult mitmesugust sisu, alates seebiooperitest kuni sõmerate draamadeni. Allpool oleme loetlenud BBC kanalid, mida saate otseülekandena edastada, ja mõned saated, mida saate vaadata BBC iPlayeris:

Kanalid:

 1. BBC One
 2. BBC Kaks
 3. CBBC
 4. BBC neli
 5. BBC uudised
 6. Cbeebies
 7. BBC kolm
 8. BBC Šotimaa
 9. S4C
 10. BBC parlament
 11. BBC Alba
 12. Raadio 1

TV saated:

 • Kohustusliin
 • Eeva tapmine
 • Kergendajad
 • Ülemine käik
 • QI
 • Baptiste
 • Päeva matš
 • Õnnetus
 • Valge kuld
 • Ihukaitsja
 • Panoraam
 • Sinine planeet 2
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me