Kuidas vaadata Britain’s Got Talent’i: Meistrid elavad veebis

Kuidas jälgida BGT Meistrite otseülekannet veebis


Suurbritannia Got Talent The Champions esietendub 31. augustil kell 20:00 BST (12:00 PST / 15:00 EST). Kokku on kuus episoodi, mis tähendab, et saade lõpeb 5. oktoobril, takistades ettenägematuid viivitusi. Altpoolt leiate kõik, mida peate teadma, sealhulgas selle, kuidas saate otseülekannet teha BGT: Meistrid veebis välismaalt.

Märkus: soovitame fännidel konkurentide Twitteri kontodest eemale hoida kuna see saade on eelnevalt lindistatud ja võiduaktus on juba lisatud fotosid, kus nad ise pokaali hoiavad.

Selles postituses soovitatakse ainult ametlikke allikaid. Arvestades Suurbritannia Got Talent, on tõenäoliselt saadaval litsentseerimata vooge. Kuid need on tavaliselt mahajäänud ja pakuvad ainult madala eraldusvõimega videot. Lisaks saab kolmandate osapoolte vooge autoriõiguse rikkumise korral viivitamata ühenduseta võtta. Saate vaadata kõiki kuut episoodi Britain’s Got Talent: Meistrid võrgus tasuta niikuinii, nii et pole põhjust pöörduda volitamata ja ebausaldusväärsete voogude poole.

Kahjuks pole rahvusvahelistest ringhäälinguorganisatsioonidest veel teada antud. See tähendab, et vaatamiseks on vaja VPN-i Suurbritannia Got Talent: Meistrid väljastpoolt Ühendkuningriiki.

Kuidas voogesitada Suurbritannia Got Talenti: Meistrid välismaal koos VPN-iga

Kunagi pole VPN-i varem kasutanud ja pole kindel, kust alustada? Ärge muretsege; allpool näitame teile, kuidas blokeeringut tühistada ja voogesitust kasutada Suurbritannia Got Talent: Meistrid kõikjalt maailmast.

Vaadake järgmiselt Britain’s Got Talent: Meistrid veebis välismaal VPN-iga:

 1. Kõigepealt registreeruge VPN-i jaoks, mis võib ITV jaoturi blokeeringu tühistada. Eriti soovitame ExpressVPN-i, kuid kui otsite madala hinnaga alternatiivi, on NordVPN ja CyberGhost mõlemad tugevad valikud.
 2. Laadige alla ja installige VPN-i rakendus, hoolitsedes selle eest, et saaksite oma seadmele sobiva versiooni.
 3. Looge ühendus ühe oma VPN-i ingliskeelse serveriga. Kui kasutate Šoti serverit, saate siiski vaadata, ehkki see on ITV jaoturi asemel STV Playeris.
 4. Nüüd looge ITV jaoturi konto. Teilt küsitakse postiindeksit, kuid ITV ei kontrolli tegelikult, kas elate seal või mitte, seega töötab kehtiv Briti postiindeks.
 5. Lõpuks proovige midagi vaadata. Teie video peaks laadima kohe, kuid kui näete viga („Vabandust! See video pole praegu saadaval”), Tühjendage vahemälu ja küpsised ning laadige leht uuesti.

Kuidas vaadata Suurbritannia teleris Suurbritannia telesaadet Got Talent: Champions tasuta

Suurbritannia lipp - union jackBriti lipp - union jack - UK

ITV on ainus kuvatav võrk BGT: Meistrid Ühendkuningriigis. See tähendab, et saate jälgige iga osa otseülekandes ja tasuta ITV jaoturis (või STV Player, kui viibite Šotimaal). Jaotise puudumise pärast pole vaja muretseda, sest mõlemad on pärast tellimist 30 päeva jooksul saadaval nõudmisel.

Suurbritannia seadused nõuavad televiisorilitsentsi olemasolu, kui vaatate midagi teleris näidatud viisil. See tähendab, et voogesitamiseks vajate litsentsi BGT: Meistrid elada, kuid mitte tellimisel. Igal juhul ei kontrolli ITV Hub, kas teil on TV-litsents või mitte, ja see tugineb täielikult ausüsteemile.

ITV jaotur ja STV-mängija on lukustatud piirkonnas ja saadaval ainult Ühendkuningriigis. Kui viibite välismaal, saate sisse logida ja vaadata nagu tavaliselt, ühendades ühenduse Suurbritannia VPN-serveriga. Teil pole VPN-i? ExpressVPN-ga kaasneb 30-päevane raha tagasi garantii nii et saate seda kasutada mõne esimese jao voogesitamiseks Britain’s Got Talent: Meistrid riskivaba ja taotlege tagasimakset, kui teile pole muljet avaldatud.

Mille poolest erineb see saade ajakirjast Britain’s Got Talent?

Tavaline Suurbritannia Got Talent võistlus kestab palju pikemat aega kui tšempionide versioon, see kestab kuue nädala asemel vaid kuus nädalat. Põhjuseks on see, et esmalt tuleb tegusid kuulata, seejärel järgmisesse vooru pääseda ja lõpuks üksteisega võistelda. BGT: Meistrid, Teisest küljest esinevad eelmistest hooaegadest pärit märkimisväärsed võistlejad, eemaldades täielikult vajaduse esinemiste järele.

Peale selle jääb etenduse ülesehitus suuresti samaks. Nagu kunagi, hindavad tegusid Simon Cowell, Amanda Holden, David Walliams ja Alesha Dixon ning esinevad And ja Dec.

See ei tähenda, et fännid teavad täpselt, mida oodata. Kuni enamus osalejaid oli sisse lülitatud Suurbritannia Got Talent mingil hetkel on mõned Ühendkuningriigis praktiliselt tundmatud, sealhulgas America’s Got TalentJutlustaja Lawson ja Australia’s Got TalentOn Bonnie Anderson.

Kes on osalejad?

Kokku 45 akti alates Suurbritannia Got Talent ja selle rahvusvahelistest spin-offidest võtab osa 14 inimest. Neid võetakse kasutusele üheksa kaupa nädalas, kuni järele jääb vaid käputäis tegusid. Esimese nädala toimingud on järgmised:

 • Ashleigh ja Sully, koer ja selle koolitaja
 • Bad Salsa, salsa tantsuaktus alates India Got Talent
 • Bello & Annaliese Nock, julges duett pärit America’s Got Talent
 • Boogie Storm, tantsurühm
 • Connie Talbot, laulja
 • Pärit liivakunstnik Kseniya Simonova Ukraina Got Talent
 • Nelsoni kaksikud, koomikud pärit Australia’s Got Talent
 • Ooperilaulja Paul Potts
 • Püha Riana, illusionist pärit Asia’s Got Talent
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map